Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

teraflare

Lol. Jövőhéten állásbörze és akarnak valami céges fényképeket készíteni. Most voltak nálam. Elkezdtem mindenféle hülye pózokat vágni, erre leszólnak: "Ez nem társkereső oldalra lesz"  :lol: De most áljak és nézzek bambán a gépbe? Ki akarna olyan céghez menni dolgozni?  :_piszka: Egyébként én is kinnt leszek a standon pár órát majd.  :haha:

Fubenalvo

Nállunk van egy céges telefonkönyv ahova lehet beírni hobbit, fényképet tenni, stb... hmm vannak érdekes képek kollégákról... :D

Selmo

Quote from: Zen on 2008-04-04, 14:57:42
Smi, csak Nero.
6-os Neronál újabbat, csak pisztollyal a fejednél kényszerítve.

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

6-os van fent nekem is és semmi gondom nincs vele.

Lythis

Nekem legutóbb a hetes VOLT. mikor nem tudtam rájönni, hogy mi a qrvaélethez kell neki egy giga, akkor töröltem. Azóta nem kellett sok lemezt írnom, de elvagyok a beépített "cd-írás varázsló" -val, meg képekhez ott az alchohol, de asszem a power iso is tudja...
Engem sokkal jobban idegesítenek a cdkép formátumok. A mai napig nem találtam olyan progit, ami mindet támogatná.

chilip

NERO 8? 7eskét én is gyűlöltem, de a 8aska maga a csoda a 7eskéhez képest :)

Selmo

Majd ha lesz bluray íróm, felteszem. ::)

Lythis: Daemon Tools?

A tökéletesség unalmas.

Lythis

#19537
Daemon Tools sem.

*.uif -hez pl magic iso kell, hogy konvertáni tudd -iso-ba. Nem találtam mást, ami kezelné ezt a formátumot. Daemon tools és Alchohol 120% is rendre behalnak rajta.
*.daa : egyedül a power iso volt hajlandó kezelni, Daemon tools és Alchohol megintcsak nem.

Lt. Simoan Blarke

uif-et nekem lekezeli valami (lehet hogy pont a power iso). de jah, a .daa miatt van nekem is daemon mellett power a gépen...

apropó. jorg.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Cobra

Nekem most Nero 7.10 van és ugyanolyan hibátlan, mint a 6.6-os. Ráadásul van benne egy nagyo nhasznos funkció, miszerint egy gombnyomással meg lehet ismételni a lemezírást (ha elfelejtettem volna beállítani, hogy több lemezt akarok írni). És nálam 160Mb-ot foglal, mert alig raktam fel extra dolgokat. A 160Mb meg meg a 15Gb-os partíción nem igazán tűnik fel.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Én

Quote from: motifator on 2008-04-04, 11:26:32
Még a peking kempinget se?
:lul:
tera: Nekem meg újabban a tenyerem tiszta bőrkeményedés, lassan úgy néz ki mint egy térkép... Elég kellemetlen.
Quote from: teraflare on 2008-04-04, 11:40:34
De már csak egy kis smirglizés meg fúrás, festés és kész a House sétabotom.
Majd /r/ pics. :jee:

Lythis

rabszolgának tartanak titeket, vagy mi? Mármint ok, Tera gondolom a bot farigcsálása közben szerzi ezeket (ha nem, akkor őt is valami bányában dolgoztatják...).
Én: Spoiler: lehet kézkrémet használni... elég sokfélét kapni manapság.

Lt. Simoan Blarke

Én: a látásod is romlik már? :D  :ejnye:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

Van ilyen kisegítő raktári meló suli után kevés pénzért, rakodni kell minden szart, igazából én vagyok a hülye mert elfelejtek kesztyűt vinni mindig. Kézkrém: Powerpoint.
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-04, 20:36:06
Én: a látásod is romlik már? :D  :ejnye:
Az már rossz. :D btw wtf?

Lt. Simoan Blarke

In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Én

 :lol:
Ha kontaktlencse nélkül így látnám, akkor fülem farkam kettéállna.

minuszmiki

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-04, 20:38:54
hint
Mi van odaírva? Nem tudtam elolvasni.[spoiler] :muhahah:[/spoiler]

Lythis


minuszmiki

Mit kerül ki mi? :D

Selmo

Quote from: Cobra on 2008-04-04, 20:15:23
Nekem most Nero 7.10 van és ugyanolyan hibátlan, mint a 6.6-os. Ráadásul van benne egy nagyo nhasznos funkció, miszerint egy gombnyomással meg lehet ismételni a lemezírást (ha elfelejtettem volna beállítani, hogy több lemezt akarok írni). És nálam 160Mb-ot foglal, mert alig raktam fel extra dolgokat. A 160Mb meg meg a 15Gb-os partíción nem igazán tűnik fel.
http://updatepack.nl/nero-8-micro/ ha lenne hozzá jó törés, talán használnám is.

A tökéletesség unalmas.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Mi ez az állandó kapcsolódási hiba?

Nakedape

Quote from: .Attila on 2008-04-05, 13:01:11
Mi ez az állandó kapcsolódási hiba?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Tycho


Én

[spoiler=PROTIP]Hack file, szerintem[/spoiler]
Pöppet ideges vagyok, anyámmal jóelőre megbeszéltük, hogy vasárnap jönnek vendégek, tehát aznap húzok el itthonról. Erre ma reggel azzal ébreszt, hogy ugyan pakoljak már össze, mert 1 órán belól itt lesznek... Most magamra zártam az ajtót, és alvást tettetek, hiába nincs kedvem a bájcsevejhez, antiszoc for teh win. :P Úgyis egész héten nem pihentem egy percet se, most legalább dögölhetek.

Nakedape

jja csak hekkelésre gondoltam de mirelit filés kép jobb volt mint a nem mirelit filés
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

 :zomg: :zomg: :zomg:
[spoiler][/spoiler]

minuszmiki


Xzone

Quote from: .Attila on 2008-04-05, 15:24:02
:zomg: :zomg: :zomg:
[spoiler][/spoiler]

Wow...

Más:

Ecchi a javából.

Tycho