Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rounin

Na ne... közhasznúak lettünk...?

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2008-05-25, 04:04:50

Szerintem csak annyit akart mondani, hogy sok anime-ben annyira egyértelmű a történetvezetés, hogy könnyű volt kitalálni a végét.
Csak pipogyán fogalmazta meg és ebből úgy lehetett értelmezni, hogy ő is hasonlóan könnyen kitalálható, sablonos történeteket írna.

És akkor vissza a trollparadies-hez.

Én

Quote from: Kvikveg on 2008-05-25, 04:09:21
Most eszembe jutott, milyen lett volna, ha ilyen testverem van. Szerintem vagy ugyanilyen idegesitove fejlodtem volna/leoltem volna ot/felkotottem volna magam. Vagy rekordot dontottem volna a legkorabbi kikoltozessel.
Na, ennyire azért nem durva... Sőt szerintem semennyire se. Most a múltbéli ereményeiért szívjátok a vérét, vagy csak for teh lulz? Csakmert anyira outrageous dolgokat nem írt...

SaiyaGin

Quote from: Rounin on 2008-05-25, 09:11:19
Na ne... közhasznúak lettünk...?

Most már kérhetünk anyagi támogatást a trollkodáshoz/trollkodásért?  :D

Kvikveg

Quote from: Én on 2008-05-25, 11:45:50
Quote from: Kvikveg on 2008-05-25, 04:09:21
Most eszembe jutott, milyen lett volna, ha ilyen testverem van. Szerintem vagy ugyanilyen idegesitove fejlodtem volna/leoltem volna ot/felkotottem volna magam. Vagy rekordot dontottem volna a legkorabbi kikoltozessel.
Na, ennyire azért nem durva... Sőt szerintem semennyire se. Most a múltbéli ereményeiért szívjátok a vérét, vagy csak for teh lulz? Csakmert anyira outrageous dolgokat nem írt...
Az idegesito stilusa/post-tartalma sajnos maradt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: SaiyaGin on 2008-05-25, 11:54:41
Quote from: Rounin on 2008-05-25, 09:11:19
Na ne... közhasznúak lettünk...?

Most már kérhetünk anyagi támogatást a trollkodáshoz/trollkodásért?  :D
és még az adóból is leírhatod....


Kolbászostej: liverál toleranciaburnyák. Az ilyenek miatt járkálok cigókról készült képeken a metróban, amiken ott a felirat, hogy ne tiporjak a jogaikon...

minuszmiki

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-25, 04:17:59
Hmm micsoda kis trollfest...
az ember nem figyel oda pár órára, és hirtelen többoldalnyi
flém és trollkodás gyűlik itt össze...
Én is néztem bután, tegnap este tíz óta négy oldal. De jót mulattam rajta. :D

Lythis

jah, egyébként tényleg kellemes, hogy kvázi régi fényében tündököl az offtopic (már-amennyire). És persze így nem kell azon sem gondolkozni, hogy mit olvasson az ember, ha éppen unja magát.
Valami mintha még hiányozna belőle mondjuk...

Kvikveg

Háhá... kineztem egy angliai ceget, jonak nez ki, ismeros is van ott.
Erre megnezem neten es hat csak nem scientologias a fonok?
Francba. Ezek utan a "product and post training" kisse mas ertelmet nyer. :/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

motifator

Miért? Te nem szeretnél elindulni a hídon, hogy clearré válhass?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

Quote from: motifator on 2008-05-25, 14:32:38
Miért? Te nem szeretnél elindulni a hídon, hogy clearré válhass?
Nem nekem a kedvenc szinem a kek.
Tevedtem, a narancssarga!
*ááááá*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: motifator on 2008-05-25, 14:32:38
Miért? Te nem szeretnél elindulni a hídon, hogy clearré válhass?

wat

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-05-25, 14:42:27
Quote from: motifator on 2008-05-25, 14:32:38
Miért? Te nem szeretnél elindulni a hídon, hogy clearré válhass?

wat
http://www.xenu.net/
Operation Clambake
Undressing the Church of Scientology since 1996
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Manitu

Quote from: Kvikveg on 2008-05-25, 14:44:54
http://www.xenu.net/
Ezek tényleg abban hisznek, ami az idevágó Southpark részben volt? :zomg: Nagyobb barmok, mint gondoltam  ::)


Próféta

Quote from: Manitu on 2008-05-25, 14:50:28
Quote from: Kvikveg on 2008-05-25, 14:44:54
http://www.xenu.net/
Ezek tényleg abban hisznek, ami az idevágó Southpark részben volt? :zomg: Nagyobb barmok, mint gondoltam  ::)
Nem, nagyon kevesen jutnak hozzá ehhez a "mély" tudáshoz a vulkánokkal meg a többivel. Odáig hosszú út vezet a hídon, sok szenvedéssel és pénzes tanfolyammal kikövezve.

See also: http://objektivszcn.blog.hu/

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Chronus

#22486
Quote from: Darkstar on 2008-05-25, 15:13:37
Wat

http://kepfeltoltes.hu/080525/lolrapidshit_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Mi van vele? Üsd be azokat a számokat/betűket amiknél macska van. Az adott képen ez: 8ENK
Már hónapok óta ilyen ez a szar.... szerencsére van HappyHours is nulla várakozási idővel... régi rapid jobb vot...  :frown:

Darkstar

Quote from: Chronus on 2008-05-25, 15:35:33
Az adott képen ez: 8ENK
Épp ezaz, hogy azt próbáltam és nem fogadta el... (nem volt timeout sem)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Chronus

#22488
Quote from: Darkstar on 2008-05-25, 15:49:07
Quote from: Chronus on 2008-05-25, 15:35:33
Az adott képen ez: 8ENK
Épp ezaz, hogy azt próbáltam és nem fogadta el... (nem volt timeout sem)
:eek: ...Az érdekes. Refreshelj azt próbáld újra más kóddal. Az is lehet, hogy a browseredben bszodott el valami, pl a gomb nem működik rendesen, script/activex tiltás miatt, vagy egyébb fail került a rendszerbe. Ha csak rapid szar elvilág refresh után más kóddal mennie kéne.

Darkstar

Az 5. kombinációval sikerült végre.   :facepalm:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

#22490
Quote from: Lythis on 2008-05-25, 13:19:49
jah, egyébként tényleg kellemes, hogy kvázi régi fényében tündököl az offtopic (már-amennyire). És persze így nem kell azon sem gondolkozni, hogy mit olvasson az ember, ha éppen unja magát.
Valami mintha még hiányozna belőle mondjuk...


Természetesen. A Szent Lovagok, kik meg akarnak győzni róla, hogy ez rossz. Hogy ne csináljuk. Hogy nem erre van a hely. Hogy régen mennyivel jobb volt.

Quote from: Én on 2008-05-25, 17:31:35
A valószínűségét tekintve Rouniné. :D

Elhatárolódom. Nem nyúlok bele a fajtársak mócsingostáljába.

Lythis

Quote from: Rounin on 2008-05-25, 19:20:29
Quote from: Lythis on 2008-05-25, 13:19:49
jah, egyébként tényleg kellemes, hogy kvázi régi fényében tündököl az offtopic (már-amennyire). És persze így nem kell azon sem gondolkozni, hogy mit olvasson az ember, ha éppen unja magát.
Valami mintha még hiányozna belőle mondjuk...


Természetesen. A Szent Lovagok, kik meg akarnak győzni róla, hogy ez rossz. Hogy ne csináljuk. Hogy nem erre van a hely. Hogy régen mennyivel jobb volt.
igen, valami ilyesmire gondoltam ^^

and nao, back to the precious task of designing mah ZIGGURAT :D

Ds: még mindíg nem tudom, hogy miért volt az a kép olyan... ehh.. elfelejtem a szóhasználatot :D

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-05-26, 00:21:01
Természetesen. A Szent Lovagok, kik meg akarnak győzni róla, hogy ez rossz. Hogy ne csináljuk. Hogy nem erre van a hely. Hogy régen mennyivel jobb volt.
igen, valami ilyesmire gondoltam ^^

Hívd vissza a Cape squadot. :angyali:

Lythis

Quote from: Rounin on 2008-05-26, 00:24:58
Quote from: Lythis on 2008-05-26, 00:21:01
Természetesen. A Szent Lovagok, kik meg akarnak győzni róla, hogy ez rossz. Hogy ne csináljuk. Hogy nem erre van a hely. Hogy régen mennyivel jobb volt.
igen, valami ilyesmire gondoltam ^^

Hívd vissza a Cape squadot. :angyali:
:zomg: no wai!!! hívd vissza TE. És dokumentáld a reakcióikat :D
(besides: the way things are going nowadays they might just pop up outta nowhere... like david hasselhoff on a tireswing...)

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-05-26, 00:56:10
:zomg: no wai!!! hívd vissza TE. És dokumentáld a reakcióikat :D
(besides: the way things are going nowadays they might just pop up outta nowhere... like david hasselhoff on a tireswing...)


Előbb:
Aztán block/ignore/log out lenne belőle.
Biztos vagyok benne, hogy bár a közhit szerint csak a szépre emlékezünk, esetemben kivételt tennének tesznek. :angyali:

Szóval visszajöhetnek... we need to increase the output capacity of this thread. Must generate more disturbance in the force. :D

Dreamcleaver

Oh hai! Has the trolling planed for tonight already started?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

És hogy le lettem ugatva, mikor mondtam, hogy este vagytok elemetekben. :D

.Attila

Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-26, 01:05:28
Oh hai! Has the trolling planned for tonight already started?  :D

yes

Rounin

Itt nincs is trollkodás O_o.
Csak víg társalgás. :angyali:

Én: én továbbra is jogosan ugattalak le. :D

Én

Quote from: Rounin on 2008-05-26, 01:21:26
Én: én továbbra is jogosan ugattalak le. :D
o rly? Pedig azt hittem te is a vértrollokhoz tartozol, akik éjszaka aktívak igazán, teliholdkor pedig ajjaj...