Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Ramiz

Rájöttem, hogy kell jól kattintani... :D

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=663

edit: ha sokan bevállalják, én is megnézem a Naruto movie-t. Aztán lehet szekálni miatta örökké, meg a 9M-ben Narutot requestelni...  :facepalm:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

Quote from: Ramiz on 2008-05-28, 17:41:17
edit: ha sokan bevállalják, én is megnézem a Naruto movie-t.
Előbb szerepelek a Bible Black-es liveactionödben dickgirlökkel mint hogy ilyet tennék.  :D

Én

#22652
Szavadon fogunk... :ejnye:
Mindkettőtöket.
ed: amúgy natúrót miért kell ennyire eltúlozni? Én megnézteem 135 részt, de még élek, és az agyrákom sem áttétes. Mondjuk én meg a One Fail-től kapok frászt, szal meg tudom érteni.

Member

Off, de ebben a La Blue Girl-ben démonok raepelnek?

Ramiz: Nemzeti hős leszel ezen tett után, az biztos. :D

teraflare

Quote from: Én on 2008-05-28, 17:49:07
Szavadon fogunk... :ejnye:
Mindkettőtöket.
Mármint a narutot nem vállalom be. A la blue girl az jöhet.  :D

White SeeD

Quote from: Member on 2008-05-28, 17:51:27
Off, de ebben a La Blue Girl-ben démonok raepelnek?

Sőt, démonok démonokat is :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Member

Ha egy démon a tojásból kikelő kisdémont, az már lolicon?

White SeeD

Én nem nézek pedo stuffokat, így erre én nem láttam precedenst, de valószínű ::)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

motifator

3-4 no group után:
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=142
Ezt nem úszom meg, fent van FTP-n is. Mondjuk a 6.64-es rating nem túl bíztató, de majd beszámolok róla.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Most az egyszer igazi férfi voltál. :D


Manitu




Dreamcleaver

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=782

13 epizód sajna túl sok.

w8 wha? aliens, horror, violence  :eek: :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Hogylehet pont a barbatrükköt kiszúrni elsőre...? :lul:

A Spirit of Wonder-t felvettem watchlistára. :)
[spoiler]Kaiba ugye 2008 animéje, kívülről fújjuk...[/spoiler]

D_C-énél nem értem a képnek mi köze a genre-hez? :rotfl:

SaiyaGin

Quote from: Member on 2008-05-28, 21:47:56
A Spirit of Wonder-t felvettem watchlistára. :)

Magam is gondolkozom rajta.

Én

Nézem a Dr. House-t a TV-ben, nagyot loltam a cigányokról alkotott képükön :lol:

.Attila

Quote from: Én on 2008-05-28, 22:36:25
Nézem a Dr. House-t a TV-ben, nagyot loltam a cigányokról alkotott képükön :lol:

Detto :)

Ramiz

[spoiler=rant]Rég üvöltöztem ilyen jót a faterral. A hülyézést még lejátszottuk, a bazdmegek előtt feljöttem. Ennyit egy kis újramelegített rántott hús vacsora nem ér meg még akkor sem, hogy holnap órákig fogok BKV-zni a halál hímtagjára. Ahelyett, hogy szisztematikusan elkezd gecizni velem, sokkal többet ért volna annyi válasz: "nem tudok segíteni, kell holnap a kocsi". És akkor még a vacsorát is békében megehettük volna. És az a helyzet, hogy nem érdekelnek senki problémái onnantól kezdve, ha a feszültségét rajtam próbálja kitölteni.[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Június 21-én majd hívjatok sok mentőt pls. :)

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-05-28, 22:40:07
Quote from: Én on 2008-05-28, 22:36:25
Nézem a Dr. House-t a TV-ben, nagyot loltam a cigányokról alkotott képükön :lol:

Detto :)
+1

Quote from: Zsiga on 2008-05-28, 22:46:51
Június 21-én majd hívjatok sok mentőt pls. :)
Vizsgazol?  :haha:

Random anime:
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4147 Kamisama Kazoku
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2691 Doraemon 2112: The Birth of Doraemon
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5063 Little Twins: Bokura no Natsu ga Tondeiku
Nem semmi...  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2008-05-28, 23:03:15
Vizsgazol?  :haha:
Első szolgálat, a vizsga megvan. :)

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2008-05-28, 23:08:28
Quote from: Kvikveg on 2008-05-28, 23:03:15
Vizsgazol?  :haha:
Első szolgálat, a vizsga megvan. :)
Wow, grat!

Mas: ma a Westendben koringyasztam, szembejott egy kigyurt tetovalt gyoker, es egyszeruen nekem jott. A karomat lokte meg en meg nyilvan az ovet. Aztan annyit sem mondott, hogy elnezest, vagy hogy jol vagyok-e vagy akarmi?  :gyagya:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2008-05-28, 23:12:19
koringyasztam

wat

Quoteszembejott egy kigyurt tetovalt gyoker, es egyszeruen nekem jott. A karomat lokte meg en meg nyilvan az ovet. Aztan annyit sem mondott, hogy elnezest, vagy hogy jol vagyok-e vagy akarmi?  :gyagya:

Welcome to Hungary...

Manitu

Quote from: Zsiga on 2008-05-28, 23:08:28
Quote from: Kvikveg on 2008-05-28, 23:03:15
Vizsgazol?  :haha:
Első szolgálat, a vizsga megvan. :)
És egyből dolgozni akarsz? :eek: Ahelyett hogy abban bíznál, nem lesz semmi meló, és ellébecolhatod az egész napot. Ezek a mai fiatalok... :3x3:

Gratula btw :appl:


Rounin

Global Astroliner Gou

Szóval van négy rövidfilm, mind egyedi animációs és zenei stílussal.
Ez igen bő lére eresztett ismertető.
Látta már valaki? :F

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-05-28, 23:13:43
Quote from: Kvikveg on 2008-05-28, 23:12:19
koringyasztam

wat
...
IRL meg akartam nezni egy lejatszot - persze nem volt a MediaMarktban, ugyhogy huztam tovabb, plusz a Tisza ciponek van ott boltja, de sajnos tul elborultak voltak a cipoik. A honlap alapjan meg remeltem, hogy lesz valami ami tetszik.
Szoval a szokasos volt: bemegyek, sok ember, meleg, 4 iranybol 6fele zene (mondjuk itt legalabb nem annyira hangos), es semmi amit kerestem. Vagy k draga. Agyzsibbasztas.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Manitu on 2008-05-28, 23:16:30
És egyből dolgozni akarsz? :eek: Ahelyett hogy abban bíznál, nem lesz semmi meló, és ellébecolhatod az egész napot. Ezek a mai fiatalok... :3x3:

Gratula btw :appl:
Nem a napi 0Ft-os fizetés motivál, ingyen wifi-t meg TV-t pedig itthon is találok. :)
És thx. :merci:

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-05-28, 22:46:51Június 21-én majd hívjatok sok mentőt pls. :)

"- Jó napot kívánok, egy mentőt szeretnék a lakásomra hívni, kérem a Zsigát küldjék, rendben? Hűtöttem be neki sört is, ünnepelni! Ma dolgozik először!"
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

húgom ismét hozta a formáját.
külön él már jó ideje, mert nem igazán bírja a családájt és inkább a városközpontban lakik. hazajön kb 2-hetente 1x jó esetben. örömmel látjuk. és ilyenkor is faszkodnia kell. éppen nézném az új Prince of Persia teaser-t, mikor beront a szobámba és nekem szegezi a kérdést: "ugye a taposógépet nem raktad fel?!?!" (vaterára) poénból vigyori pofával odafordultam hozzá, erre kurva mérgesen leüti a 18k-s Sennheiser vezetéknélküli fülest a fejemről. kurvanagy mázlija van, hogy nem vágtam erre pofán úgy igazán... mi a faszért raktam volna föl a vaterára, ha egyszer megkért rá, hogy ne tegyem? alapvetően kedvelem a húgomat, de olyan hülye picsa tud lenni időnként...

Lythis

Quote from: Zsiga on 2008-05-28, 23:08:28
Quote from: Kvikveg on 2008-05-28, 23:03:15
Vizsgazol?  :haha:
Első szolgálat, a vizsga megvan. :)
grat!
egyébként pont aznap? merre leszel beosztva? ha siekrül akkor intézünk neked valamit :D