Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Tycho

#23580
Quote from: Makos on 2008-06-17, 00:07:59
Csak nekem nem jön be az a szar msn? :Eztneked: :Eztneked:
nekem se mennek át az üzenetek, de épp 'telefonálok' rajta az meg megy :haha:

Quote from: Nakedape on 2008-06-16, 23:59:51
1,) ha lenne 47 dollárod, milyen bóvlit vennél belőle? kizárőlag pszeudo és  valódi diktatúrákból származók közül.
2,)birkaszem, vagy  zsírfagyi?
3,)2 szegény feleség vagy 1 nagyon gazdag?

1: valami orosz katonai tányérsapkát
2: birkaszem
3: 2 szegény is jó, csak szeressék hármasban, legyenek szépek és én legyek gazdag :__devil:

Makos

Quote from: Rounin on 2008-06-17, 00:09:08
Quote from: Makos on 2008-06-17, 00:07:59
Csak nekem nem jön be az a szar msn? :Eztneked: :Eztneked:

Nem ;)
Hivatalos álláspont szerint amúgy nincs is vele baj.
http://status.messenger.msn.com/Status.aspx?mkt=hu-hu
:angyali:

Már én is néztem :D

Najó ki segít meghackelni ezt a szart? :angyali: :hopp:

Rounin

Ha szar a szerver, azon az égvilágon nem fogsz hackelni semmit. :ejnye:

Makos

Az igaz :D

Nembaj akkor valaki szerezzen pár lopakodót :__devil:

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-06-16, 23:59:51
1,) ha lenne 47 dollárod, milyen bóvlit vennél belőle? kizárőlag pszeudo és  valódi diktatúrákból származók közül.
2,)birkaszem, vagy  zsírfagyi?
3,)2 szegény feleség vagy 1 nagyon gazdag?

1.) Pár szál Hitler bajuszszőréből (vagy Sztálin fél bajsza).
2.) Zsírfagyit már ettem (sőt zsíros teát is ittam), úgyhogy akkor birkaszem. Az izlandi, Titanic-nyertes film után (Jar City) úgyis kedvet kaptam hozzá. :)
3.) Micsoda őrült kérdés ez?! Két feleség, és még szegények is??? :D Persze, hogy az egy feleség.

-----------------------------------------

Itt vannak még debilebb újak:

7.) Ki kell vándornod egy ázsiai, európai, illetve dél-amerikai országba minden pénz nélkül, hova mennél az egyes esetekben?
8.) Kaphatsz egy autogramot (halott embertől is - eBay... :D), ki volna az?
9.) Meghamisíthatod a történelmet egy bulvárhír generálásával, amit mindenki elhinne. Kivel hoznád hírbe magad, Diana hercegnővel, Thatcher-rel vagy Teréz anyával?
10.) Egy értelmes magyar szót kell a homlokodra tetováltatnod örökre (név nem lehet), mi volna az?
11.) Játszhatsz egy filmben egy híres színésszel (vagy rendezhet téged egy híres rendező), ki volna az? Csak élő lehet (kivéve, ha hullákkal forgatnál :__devil:).
12.) Rázsarolhatsz egy híres embert, hogy nyilvánosan ismerje be, hogy meleg, rasszista és pedofil, majd gyújtson rá egy hatalmas jointra Szingapúr főutcáján. Ki volna az?
13.) Szerinted mi Zsiga usteam-es jelszava, aminek segítségével szarrá trollkodhatjuk a fórumot, amint elhúz végre Amerikába?
bónusz: 14.) Jössz Ifitalira? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin


Tycho


7:India, úgysincs ott pénze senkinek, nem lógnék ki a sorból, Anglia, mert ott lehet kezdeni szinte bármit ha tudsz nyelvet, Cuba, mert jó a rum és tettszik innét.
8:nem tudok mitkezdeni az utogrammal...  talán Churchilltől ha már kaphatnék egyet...
9:Teréz anyával :D az olyan morbid és szentségtörő :_devil:
10: Hering. hülyén hangzik
11:Tarantino
12:ifj. Bokor Sétáló György
13:propinahardver
14:mégnemtom
15:de :whoah:

Makos

15: nekem sem ártana XD

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-06-17, 00:18:44
Itt vannak még debilebb újak:

7.) Ki kell vándornod egy ázsiai, európai, illetve dél-amerikai országba minden pénz nélkül, hova mennél az egyes esetekben?
8.) Kaphatsz egy autogramot (halott embertől is - eBay... :D), ki volna az?
9.) Meghamisíthatod a történelmet egy bulvárhír generálásával, amit mindenki elhinne. Kivel hoznád hírbe magad, Diana hercegnővel, Thatcher-rel vagy Teréz anyával?
10.) Egy értelmes magyar szót kell a homlokodra tetováltatnod örökre (név nem lehet), mi volna az?
11.) Játszhatsz egy filmben egy híres színésszel (vagy rendezhet téged egy híres rendező), ki volna az? Csak élő lehet (kivéve, ha hullákkal forgatnál :__devil:).
12.) Rázsarolhatsz egy híres embert, hogy nyilvánosan ismerje be, hogy meleg, rasszista és pedofil, majd gyújtson rá egy hatalmas jointra Szingapúr főutcáján. Ki volna az?
13.) Szerinted mi Zsiga usteam-es jelszava, aminek segítségével szarrá trollkodhatjuk a fórumot, amint elhúz végre Amerikába?
bónusz: 14.) Jössz Ifitalira? :D

7.) Srí-Lanka, Európában legyen mondjuk Anglia (tudom, ők nem Európa :__devil:), Dél-Amerikában... hm, Peru.
8.) Jézus
9.) II. Erzsébet
10.) Nárcisz (^^')
11.) Sean Connery. *drool*
12.) G. W. Bush bácsi?
13.) tarp
14.) nope

Makos

Én már csak azértsem válaszolok ezekre :P.... túl sokat kéne írni (akarom mondani(írni) : nyomkodni a billentyűzetet) <- (na ebbe kössetek bele :D :__devil:)

Tycho

dejó... Tehetetlenségi Nyomaték helyett tehetetlenségi nyomorékot olvastam... :facepalm:

Makos: 0/10, an hero nao. :__devil:

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-06-17, 00:23:54
Quote from: Ramiz on 2008-06-17, 00:18:44
15.) nem tanulnod kéne? :ejnye:
Ha nem akarsz, ne játssz! :ejnye: :angyali:

Quote from: Tycho on 2008-06-17, 00:26:38
9:Teréz anyával :D az olyan morbid és szentségtörő :__devil:
11:Tarantino
12:ifj. Bokor Sétáló György
13:propinahardver
9. :D ... viszont Thatcher is morbid, és ő még vas is!!!
11.: csak ha nem ír túl sok pofázást. :D
12.: az ki a tököm?
13.: nem működik... :)

Quote from: Rounin on 2008-06-17, 00:29:52
7.) Srí-Lanka, Európában legyen mondjuk Anglia (tudom, ők nem Európa :__devil:), Dél-Amerikában... hm, Peru.
8.) Jézus
9.) II. Erzsébet
10.) Nárcisz (^^')
11.) Sean Connery. *drool*
12.) G. W. Bush bácsi?
13.) tarp
14.) nope
7.) az nem Európa :D
8.) JHVH? az bárki lehet :lazza:
10.) vajon miért nem lepődtem meg?... ^^"
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Makos on 2008-06-17, 00:34:16
Én már csak azértsem válaszolok ezekre :P.... túl sokat kéne írni (akarom mondani(írni) : nyomkodni a billentyűzetet) <- (na ebbe kössetek bele :D :__devil:)

*azért sem

Pl. ;) ^^

Tycho

:facepalm:

George Walker Bush... azaz George W. Bush??? :lol:

Makos

Quote from: Tycho on 2008-06-17, 00:34:31
dejó... Tehetetlenségi Nyomaték helyett tehetetlenségi nyomorékot olvastam... :facepalm:

:lol: így késő este én is keverem a szavakat :D

Rounin

Quote from: Tycho on 2008-06-17, 00:41:27
:facepalm:

George Walker Bush... azaz George W. Bush??? :lol:

Személyesen!

Pirula

1,) Valami képet vagy posztert ami boldog szovjet munkásokat ábrázol.
2,) Zsírfagyi.
3,) Ez de gonosz...  :D Nekem egy elég, nade hogy kitartott legyek?!  :haha:

7.) Thaiföldre. Úgy hírlik, hogy szép, jó a konyha és talán még meló is akad valami kínai cégnél.  :smile: Norvégia, valami kikötővárosban szívesen elszegődnék egy halászhajóra. Peru. Csak.
8.) Hemingway alákanyaríthatná az egyik könyvét ami a polcomon pihen.
9.) Vasladyyyy!!!  :D
10.) Egy értelmes magyar szót kell a homlokodra tetováltatnod örökre (név nem lehet), mi volna az?
11.) Scarlett Johansson
12.) passz
13.) passz
14.) igen
15.) hm... csak még egy kicsit...
[/quote]

Makos

Quote from: Rounin on 2008-06-17, 00:40:35
Quote from: Makos on 2008-06-17, 00:34:16
Én már csak azértsem válaszolok ezekre :P.... túl sokat kéne írni (akarom mondani(írni) : nyomkodni a billentyűzetet) <- (na ebbe kössetek bele :D :__devil:)

*azért sem

Pl. ;) ^^

Este van már ehez :ejnye: :__devil:

Rounin


Makos

Quote from: Rounin on 2008-06-17, 00:44:29
Quote from: Makos on 2008-06-17, 00:43:17
Este van már ehez :ejnye: :__devil:

Ehhez. :__devil: :angyali:

Hmm pedig mindig 5ös volt a helyesírásom ::)

Ja és ha már itt tartunk:
ehhez.  :__devil:

Gregory

Quote from: Makos on 2008-06-17, 00:47:46
Quote from: Rounin on 2008-06-17, 00:44:29
Quote from: Makos on 2008-06-17, 00:43:17
Este van már ehez :ejnye: :__devil:

Ehhez. :__devil: :angyali:

Hmm pedig mindig 5ös volt a helyesírásom ::)
This is why we can't have nice things

Rounin

Quote from: Makos on 2008-06-17, 00:47:46
Hmm pedig mindig 5ös volt a helyesírásom ::)

Hmm, pedig mindig 5-ös volt a helyesírásom. ::)

Sorry, abbahagytam. :lol:

.Attila

Quote from: Nakedape on 2008-06-16, 23:59:51
1,) ha lenne 47 dollárod, milyen bóvlit vennél belőle? kizárőlag pszeudo és  valódi diktatúrákból származók közül.
2,)birkaszem, vagy  zsírfagyi?
3,)2 szegény feleség vagy 1 nagyon gazdag?

1. egy iránytű nem ártana.
2. birkaszem, az egyben megvan, zsírfagyival hosszabb ideig kell szenvedni.
3. bőven elég nekem egy is, ráadásul gazdag is.

Quote from: Ramiz on 2008-06-17, 00:18:44
Itt vannak még debilebb újak:

7.) Ki kell vándornod egy ázsiai, európai, illetve dél-amerikai országba minden pénz nélkül, hova mennél az egyes esetekben?
8.) Kaphatsz egy autogramot (halott embertől is - eBay... :D), ki volna az?
9.) Meghamisíthatod a történelmet egy bulvárhír generálásával, amit mindenki elhinne. Kivel hoznád hírbe magad, Diana hercegnővel, Thatcher-rel vagy Teréz anyával?
10.) Egy értelmes magyar szót kell a homlokodra tetováltatnod örökre (név nem lehet), mi volna az?
11.) Játszhatsz egy filmben egy híres színésszel (vagy rendezhet téged egy híres rendező), ki volna az? Csak élő lehet (kivéve, ha hullákkal forgatnál :__devil:).
12.) Rázsarolhatsz egy híres embert, hogy nyilvánosan ismerje be, hogy meleg, rasszista és pedofil, majd gyújtson rá egy hatalmas jointra Szingapúr főutcáján. Ki volna az?
13.) Szerinted mi Zsiga usteam-es jelszava, aminek segítségével szarrá trollkodhatjuk a fórumot, amint elhúz végre Amerikába?
bónusz: 14.) Jössz Ifitalira? :D

7. Japán (könnyű kérdés), Anglia (itt már kicsit nagyobb a választék, ezért nehezebb), Brazília (na itt meg nem nagyon van választék...).
8. Egyértelmű (nekem): Hofi.
9. Legszívesebben egyik sem, dehát ha muszáj, Diana.
10. Kitartás.
11. hmm... nehéz. Johnny Depp vagy Jack Nicholson... Ha Depp éppen Sparrowt játsza, akkor vele, egyébként meg Nicholson.
12. Kiszel Tünde. For teh lulz.
13. Bridget4ever.
14. mire is? mikor/hol/milyen körülmények között lesz?
15. sajnos de. Igazából húzni kéne aludni, hogy holnap minél korábban keljek és elkezdjek tanulni.

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-06-17, 00:18:44
Itt vannak még debilebb újak:

7.) Ki kell vándornod egy ázsiai, európai, illetve dél-amerikai országba minden pénz nélkül, hova mennél az egyes esetekben?
8.) Kaphatsz egy autogramot (halott embertől is - eBay... :D), ki volna az?
9.) Meghamisíthatod a történelmet egy bulvárhír generálásával, amit mindenki elhinne. Kivel hoznád hírbe magad, Diana hercegnővel, Thatcher-rel vagy Teréz anyával?
10.) Egy értelmes magyar szót kell a homlokodra tetováltatnod örökre (név nem lehet), mi volna az?
11.) Játszhatsz egy filmben egy híres színésszel (vagy rendezhet téged egy híres rendező), ki volna az? Csak élő lehet (kivéve, ha hullákkal forgatnál :__devil:).
12.) Rázsarolhatsz egy híres embert, hogy nyilvánosan ismerje be, hogy meleg, rasszista és pedofil, majd gyújtson rá egy hatalmas jointra Szingapúr főutcáján. Ki volna az?
13.) Szerinted mi Zsiga usteam-es jelszava, aminek segítségével szarrá trollkodhatjuk a fórumot, amint elhúz végre Amerikába?
bónusz: 14.) Jössz Ifitalira? :D
7. Ázsia: Ausztrália ha belefér, ha nem akkor Hongkong vagy Szingapúr. Európa: Skócia. Dél-Amerika: Peru.
8. Ayrton Senna
9. Más lehetőség nincs? ^^" Diana talán.
10. sör :angyali:
11. Teagan Presley :lazza:
12. G.W.B.
13. Az első TF karakterem neve + karakterszáma + a TF-es számlaszámom. :)

.Attila


Makos

#23605
Quote from: Rounin on 2008-06-17, 00:52:53
Quote from: Makos on 2008-06-17, 00:47:46
Hmm pedig mindig 5ös volt a helyesírásom ::)

Hmm, pedig mindig 5-ös volt a helyesírásom. ::)

Sorry, abbahagytam. :lol:

:muhahah:

Quote from: .Attila on 2008-06-17, 00:55:39
Quote from: Tycho on 2008-06-17, 00:26:38

Cuba

Kuba nem Közép-Amerika?

De Közép-Amerika  ::)

Tycho

Bokor Sétáló György = George Walker Bush, Ramiznak szólt Rounin :ejnye: amúgy :tezsvir:

Rounin

Quote from: Tycho on 2008-06-17, 00:59:27
Bokor Sétáló György = George Walker Bush, Ramiznak szólt Rounin :ejnye: amúgy :tezsvir:

Nyehehe, két napja nem aludtaaaam, van mentséééégem! Meg citromos fagyit etteeeeeem! :angyali:

Tycho

Quote from: Rounin on 2008-06-17, 01:03:18
Quote from: Tycho on 2008-06-17, 00:59:27
Bokor Sétáló György = George Walker Bush, Ramiznak szólt Rounin :ejnye: amúgy :tezsvir:

Nyehehe, két napja nem aludtaaaam, van mentséééégem! Meg citromos fagyit etteeeeeem! :angyali:
Sorry to rain on your parade: you have no excuse. an hero tiem for you.

Xzone

Most inkább nem válaszolnék az összes pontra. Viszont fel nem tudom fogni, hogy hogyan válaszolhat valaki az "5 ujj vs. bal szem" kérdésre az 5 ujjal... Ha 10 ujj és mindkét szem között kellene választani, az már nehezebb lenne, akkor az ujjak elvesztése lenne a kisebb probléma, így viszont egyértelmű a válasz.

Az egyik szemem elvesztése nem okozna túl sok gondot, viszont ha arra gondolok, hogy amikor megvágom az ujjam és a cipőm bekötésénél már annak az egy  ujjamnak is érzem a hiányát... WASD vagy egérkattintások nélküli élet: :zomg: