Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Tycho

Quote from: teraflare on 2008-07-13, 12:14:52
Mai nap tanulsága: ne nyírjatok füvet mezitláb. Könnyen előfordulhat hogy kutyaszarba léptek ,hát még ha a fűnyíró bedarálja...(nem Én nem a lábunkat  :D)

shit happens (to be stepped in):muhahah:

Xzone

Quote from: teraflare on 2008-07-13, 12:14:52
Mai nap tanulsága: ne nyírjatok füvet mezitláb. Könnyen előfordulhat hogy kutyaszarba léptek ,hát még ha a fűnyíró bedarálja...(nem Én nem a lábunkat  :D)

Hát ezt megszívtad! :lul:

Én

Quote from: teraflare on 2008-07-13, 12:14:52
nem Én nem a lábunkat
:frown:
Amúgy haverom 18. szülinapja inverzre sikeredett: mindenki berúgott rajtam kívül, és én támogattam haza mindenkit. Szerencsére, mert csak én ismertem Hajdúszoboszlót. Viszont vettem egy tök jó öngyújtót és belegravírozták a nevem. :lazza:

minuszmiki

Hát én még nyögöm a tegnapi buli utóhatásait. Nem lett volna durva, ha nem jelenik meg egykor haverom faterja két üveg pálinkával, azt hajtogatva, hogy "Aki nem iszik még egy pálinkát, nem ember!". De azért vicces volt. :D

Én

Quote from: minuszmiki on 2008-07-13, 17:56:36
"Aki nem iszik még egy pálinkát, nem ember!"
Being a human has always been pleasant :D
De legalább tegnap megtanultam, hogy a Hubertus nem csak velem szemben alattomos dög.

minuszmiki

Na ezért nem is iszom hubit. Mondjuk annyira nem is szeretem.

kikuchiyo

What happen?
Somebody set up us the bomb?
Failure is the default option

Én

Biztos az a sok Naruto és Bleach letöltő terhelte le a szervert

Kvikveg

Kernek javaslatokat, hogy 30. szulinapomon mit csinaljak. Azert megsem kene a szokasos torta azt jolvan-nal elinteznem...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Heh majnem nem kaptam hagyatéki eljárásra idézést mert a postás elsőre elcsodálkozott hogy Szabó Sándor hagyatéki tárgyalására Szabó Sándor kap idézést.  :D

Quote from: Kvikveg on 2008-07-13, 22:39:42
Kernek javaslatokat, hogy 30. szulinapomon mit csinaljak. Azert megsem kene a szokasos torta azt jolvan-nal elinteznem...
Esetleg egy a  tortából előugró chippendale-es?  :D

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2008-07-13, 22:39:42
Kernek javaslatokat, hogy 30. szulinapomon mit csinaljak. Azert megsem kene a szokasos torta azt jolvan-nal elinteznem...

Ejtőernyőzés? Vagy valami kifejezetten társasági dologra gondoltál?

Nakedape

Quote from: .Attila on 2008-07-13, 22:46:15
Quote from: Kvikveg on 2008-07-13, 22:39:42
Kernek javaslatokat, hogy 30. szulinapomon mit csinaljak. Azert megsem kene a szokasos torta azt jolvan-nal elinteznem...

Ejtőernyőzés? Vagy valami kifejezetten társasági dologra gondoltál?

ejtőernyőzés egy chippendalessel?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Quote from: Nakedape on 2008-07-13, 22:47:20
Quote from: .Attila on 2008-07-13, 22:46:15
Quote from: Kvikveg on 2008-07-13, 22:39:42
Kernek javaslatokat, hogy 30. szulinapomon mit csinaljak. Azert megsem kene a szokasos torta azt jolvan-nal elinteznem...

Ejtőernyőzés? Vagy valami kifejezetten társasági dologra gondoltál?

ejtőernyőzés egy chippendalessel?

chippendale-es tandem ugrás?
hm... van gogo girl-ös tandem ugrás? ::)

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-07-13, 22:53:27
hm... van gogo girl-ös tandem ugrás? ::)
Biztos van, csak azt felszámolja extrának...  :mad:

Hamsta

Quote from: Kvikveg on 2008-07-13, 22:39:42
Kernek javaslatokat, hogy 30. szulinapomon mit csinaljak. Azert megsem kene a szokasos torta azt jolvan-nal elinteznem...

Add nekem a tortát és szerintem jól sikerült szülinap lesz. :3x3:

minuszmiki

It's baaaack!  :hopp:

Fazék

tegnap este kicsit rendezgettem a filmjeimet és ellenőriztem pár letöltést. az Animal House-ba is belepörgettem és ennél a 16+ jelenetnél (0:30-nál) azt hittem lefordulok a székről, mert 100%-ban egy idióta fórumlakónk ugrott be, és kíváncsi vagyok, hogy nektek is őt juttatja-e eszetekbe :D

Member

És újra lészen fény.

Kvikveg

#24258
Ah, mar kezdtek elvonasi tuneteim lenni.
Lehet, hogy fuggo vagyok? Fuggo vagyok. :D

Chippendale-s tandem ugras... nem rossz. :D

Amugy tarsasagi osszejovetelre gondoltam kertbe, forumosokkal es egyeb ismerosokkel minel tobb annal jobb alapon.
Csak a programszervezesben vagyok bena, annak meg hogy 20 ember unatkozzon egesz delutan nem sok ertelme van.
Szoval... kurtoskalacssutes, dumalas, eees - ide kellenek otletek. :D

Az ettermes osszeroffenest elvetettem, mert penzugyileg senkit sem akarok szivatni.
Bar fene tudja, CDFu vagy valami hasonlo meg osszejohet.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Fazék on 2008-07-14, 12:58:46
tegnap este kicsit rendezgettem a filmjeimet és ellenőriztem pár letöltést. az Animal House-ba is belepörgettem és ennél a 16+ jelenetnél (0:30-nál) azt hittem lefordulok a székről, mert 100%-ban egy idióta fórumlakónk ugrott be, és kíváncsi vagyok, hogy nektek is őt juttatja-e eszetekbe :D

Sajnos előre sejteni lehetett a poént.
Nem gondoltam senkire, de ahogy így kiemeled, azért beugrott valaki :)

Nakedape

Quote from: .Attila on 2008-07-14, 13:18:43
Quote from: Fazék on 2008-07-14, 12:58:46
tegnap este kicsit rendezgettem a filmjeimet és ellenőriztem pár letöltést. az Animal House-ba is belepörgettem és ennél a 16+ jelenetnél (0:30-nál) azt hittem lefordulok a székről, mert 100%-ban egy idióta fórumlakónk ugrott be, és kíváncsi vagyok, hogy nektek is őt juttatja-e eszetekbe :D

Sajnos előre sejteni lehetett a poént.
Nem gondoltam senkire, de ahogy így kiemeled, azért beugrott valaki :)

dúrván ugyanaz a mosoly... :eek: :lul:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: .Attila on 2008-07-14, 13:18:43
Sajnos előre sejteni lehetett a poént.
::) sztem a jelenet John Belushi arca miatt díjnyertes, de hát ahogy jónak látod.

ja igen, akiben a női mellek visszatetszést keltenek, az véletlenül se nézze meg a jelenetet :hehe:
Quote from: .Attila on 2008-07-14, 13:18:43Nem gondoltam senkire, de ahogy így kiemeled, azért beugrott valaki :)
na azért  :lazza:
kíváncsi vagyok hány embernek ugrik be, aki személyesen is ismeri :D

szerk:
Quote from: Nakedape on 2008-07-14, 13:45:40
dúrván ugyanaz a mosoly... :eek: :lul:
de ugye hogy ugye? :haha:

Hamsta

Hát nekem csak Baldy jut eszembe róla, de őt sose láttam élőben. És nem a mosoly miatt. :angyali:

motifator

Visszajöttem Balaton Soundról. Asszem most megyek, és lezuhanyzok.
Azért fura lesz 4 nap tömény önpusztítás után holnap újra dolgozni menni  ^^
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Ramiz

Chee... Cheeseburgers. Cheeseburgers. No. Cheeseburgers.
http://www.youtube.com/watch?v=a1WDZHcCu0s&feature=related
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

#24265
Quote from: Nakedape on 2008-07-14, 13:45:40
Quote from: .Attila on 2008-07-14, 13:18:43
Quote from: Fazék on 2008-07-14, 12:58:46
tegnap este kicsit rendezgettem a filmjeimet és ellenőriztem pár letöltést. az Animal House-ba is belepörgettem és ennél a 16+ jelenetnél (0:30-nál) azt hittem lefordulok a székről, mert 100%-ban egy idióta fórumlakónk ugrott be, és kíváncsi vagyok, hogy nektek is őt juttatja-e eszetekbe :D

Sajnos előre sejteni lehetett a poént.
Nem gondoltam senkire, de ahogy így kiemeled, azért beugrott valaki :)

dúrván ugyanaz a mosoly... :eek: :lul:
+1  :lol:

Erdekes, raneztem az osszehajtogatott nadragomra, es ha kicsit hosszabban nezem olyan erzesem van, mintha mozogna, itt megnyulna, ott osszehuzodna. Tuti a rancok es hajtasok teszik, de igy, hogy semmi befolyasa alatt nem allok, kicsit furcsa...  :eek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone


Kuroi Tenshi

Ah, visszatért.
Szóval tegnap itt tartottam:

Quote from: Kvikveg on 2008-07-13, 22:39:42
Kernek javaslatokat, hogy 30. szulinapomon mit csinaljak. Azert megsem kene a szokasos torta azt jolvan-nal elinteznem...

Bújj el?
Tagadj le 5 évet?
The cake is a lie.

Quote from: .Attila on 2008-07-13, 22:46:15
Ejtőernyőzés? Vagy valami kifejezetten társasági dologra gondoltál?
Azt mondta, a 30.-on, nem az utolsón ::) :D

Quote from: Xzone on 2008-07-14, 23:08:57
Quote from: Fazék on 2008-07-14, 13:45:55
női mellek

Fujj...

In b4:
ur_a_fag.jpg

és amíg a tegnapelőtt említett lakásodra felvitt loliról nem postolsz
erotikus képeket, addig nem tudod ezt lemosni magadról :haha:

minuszmiki

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-07-15, 02:19:09
Quote from: Xzone on 2008-07-14, 23:08:57
Quote from: Fazék on 2008-07-14, 13:45:55
női mellek

Fujj...

In b4:
ur_a_fag.jpg

és amíg a tegnapelőtt említett lakásodra felvitt loliról nem postolsz
erotikus képeket, addig nem tudod ezt lemosni magadról :haha:
Nothing happened since, it's a fact now. :D

Tycho

Tenshi, minuszmiki, Xzone azt mondta, hogy "fúj mellek", de a lolikon nincsenek mellek, és ő a lolikat szereti... Nem buzi! :ejnye: PEDO! :Kiraly: