Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Draconire


Member

A zombi csajok jók. Olyan lassúak, hogy talán észre sem veszik, hogy jól megraktad őket. Ez a fekete szem meg csak kifehérítésre vár. ::)

Én

Ezt szerintem még akkor is nehezen kapnád el, ha nem lenne mindig minimum 2 biztonsági óriás mellette...:D

Member

Előadom neki a Tekknő - Szerelem muzsikát és azonnal megkapom. :D

Kvikveg

Quote from: Member on 2008-10-12, 11:19:42
Előadom neki a Tekknő - Szerelem muzsikát és azonnal megkapom. :D
:lol: Mit szivtak ezek?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

911, lol. :D

BTW van valakinek jó serial kódja vagy működő crack-je Adobe Photoshop CS3-hoz? A neten mindegyik vírusos...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

PM sent, ha szar szétnézek még, azt mondták azok jók

Fazék

parental advisory: explicit rant
[spoiler]ó igen baszd el a vasárnapomat te tetves szájbabaszott hányingeres fejfájás. köszi.[/spoiler]

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-10-12, 18:32:28
parental advisory: explicit rant
[spoiler]ó igen baszd el a vasárnapomat te tetves szájbabaszott hányingeres fejfájás. köszi.[/spoiler]

Elmentem úszni, megittam fél üveg bort, nekem egy időre elmúlt. Most jön vissza.
Neked hol fáj? Halántéktáji zsibbadás?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#27249
Quote from: Ramiz on 2008-10-12, 21:05:00
Quote from: Fazék on 2008-10-12, 18:32:28
parental advisory: explicit rant
[spoiler]ó igen baszd el a vasárnapomat te tetves szájbabaszott hányingeres fejfájás. köszi.[/spoiler]

Elmentem úszni, megittam fél üveg bort, nekem egy időre elmúlt. Most jön vissza.
Neked hol fáj? Halántéktáji zsibbadás?
én a hagyományos gyógymód mellett maradtam, vagyis algoflex forte, és ledőltem aludni pár órácskára, jól betakarózva és teljesen kiizzadtam magam, hátha az is segít. most már csak kóválygok és enyhén szédülök zsibbadó fejjel, de legalább nem hasogat.
előtte szabályosan már a hányinger környékén jártam úgy hasogatott halánték, fül és torok tájon

de olyan szarul voltam, hogy ránézni se bírtam a kakaós palacsintára, amit előkészítettem magamnak finom beleolvadt kakaóval

most a székem megtart egyhelyben.

Kvikveg

Kalapal a szomszedom. Szerencsere eleg visszafogottan. Olyan noies kalapalast ad elo. Nem egy-ket nagy utes, hanem sok kicsi.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-10-12, 21:38:58
előtte szabályosan már a hányinger környékén jártam úgy hasogatott halánték, fül és torok tájon
Ilyenkor azért szokás orvoshoz menni mifelénk...

Fazék

#27252
Quote from: Zsiga on 2008-10-12, 21:46:45
Quote from: Fazék on 2008-10-12, 21:38:58
előtte szabályosan már a hányinger környékén jártam úgy hasogatott halánték, fül és torok tájon
Ilyenkor azért szokás orvoshoz menni mifelénk...
holnapra terveztem egy nap pihenőt, de ma napközben tudtam meg, hogy apám és a másik "főnök" mennek ki a szlovákokhoz tárgyalni, csak én meg a még kvázi semmihez sem értő munkatársam leszünk holnap, vagyis nem opció a lebetegedés részemről...  ^^

csak hogy "tökösen" Predator filmbeli legyek: I ain't got time to be sick. :lazza:

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-10-12, 21:50:05

Mámint úgy értem hogy ilyenkor kocsiba be és irány az ügyelet.

Fazék

Quote from: Zsiga on 2008-10-12, 22:07:49
Mámint úgy értem hogy ilyenkor kocsiba be és irány az ügyelet.
ennyire azért nem súlyos, szokott lenni máskor is. időnként elnézek vele orvoshoz, de mivel egyszer sem küldtek vele tovább vizsgálatra, vszleg semmi komoly, csak mondjuk rosszul viselem a frontokat, vagy ilyesmi lehet.

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-10-12, 22:13:07
ennyire azért nem súlyos, szokott lenni máskor is. időnként elnézek vele orvoshoz, de mivel egyszer sem küldtek vele tovább vizsgálatra, vszleg semmi komoly, csak mondjuk rosszul viselem a frontokat, vagy ilyesmi lehet.
Lehet nem súlyos, de egy injekció és 5 perc múlva semmi bajod. Nem tudom te hogy vagy vele, szerintem nem rossz üzlet. Mindenképp jobb mint egy egész nap szenvedni...

Próféta

Quote from: Fazék on 2008-10-12, 22:13:07
szokott lenni máskor is.
Na pont ezért kéne valami alaposabb vizsgálat, mert az nem feltétlenül normális, ha rendszeresen van ilyened.

Fazék

Quote from: Zsiga on 2008-10-12, 22:16:51
Quote from: Fazék on 2008-10-12, 22:13:07
ennyire azért nem súlyos, szokott lenni máskor is. időnként elnézek vele orvoshoz, de mivel egyszer sem küldtek vele tovább vizsgálatra, vszleg semmi komoly, csak mondjuk rosszul viselem a frontokat, vagy ilyesmi lehet.
Lehet nem súlyos, de egy injekció és 5 perc múlva semmi bajod. Nem tudom te hogy vagy vele, szerintem nem rossz üzlet. Mindenképp jobb mint egy egész nap szenvedni...
hmm. nem tudom. valamiért durvábbnak érzem az inkjekció dolgot a sima gyógyszernél + túlreagálásnak. amúgy is hipochonder-nek tartanak (én is magamat), nem biztos, hogy sok értelme lenne tűért kuncsorogni.
Quote from: Próféta on 2008-10-12, 22:23:55
Quote from: Fazék on 2008-10-12, 22:13:07
szokott lenni máskor is.
Na pont ezért kéne valami alaposabb vizsgálat, mert az nem feltétlenül normális, ha rendszeresen van ilyened.
azt mondta a dokinő pár ilyen után, hogy hosszabb megfázás, elhúzódó gyulladásos megbetegedés után/közben előfordulhatnak ilyen migrénszerű, nem múló fejfájások. illetve szimplán lehet fáradtság, kimerültség, stressz is az oka.

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-10-13, 01:12:07
hmm. nem tudom. valamiért durvábbnak érzem az inkjekció dolgot a sima gyógyszernél + túlreagálásnak. amúgy is hipochonder-nek tartanak (én is magamat), nem biztos, hogy sok értelme lenne tűért kuncsorogni.
Te tudod, én úgy vagyok vele hogy felőlem aztán a világ összes orvosa hipochondernek tarthat ha cserébe többet semmim nem fog fájni... :) Az injekciós gyógyszerek meg alapvetően ugyanazok mint a tablettásak (fejfájásra pl. Algopyrint kapnál, nem azt mondom hogy lövess be magadnak két ampulla morfint egy migrénre... ;)), csak nagyobb dózisban és ugye jóval gyorsabban hat.

Fazék

Quote from: Zsiga on 2008-10-13, 01:19:25
Te tudod, én úgy vagyok vele hogy felőlem aztán a világ összes orvosa hipochondernek tarthat ha cserébe többet semmim nem fog fájni... :) Az injekciós gyógyszerek meg alapvetően ugyanazok mint a tablettásak (fejfájásra pl. Algopyrint kapnál, nem azt mondom hogy lövess be magadnak két ampulla morfint egy migrénre... ;)), csak nagyobb dózisban és ugye jóval gyorsabban hat.
igen, ezt is bele akartam írni az előző hozzászólásomba, hogy pedig szervezetre gyakorolt hatásilag kvázi ugyanaz, csak egy szúrásnyom az extra és hogy a szuri gyorsabban hat. de most csak ezért lemenni ügyeletre, kivárni a fél órás sort, míg ellátják a fejébe baltát állító, a magát otthon körülmetélő és a fakírágynak arccal nekirohanó embereket, szóval vhogy egyszerűbbnek érzem bevenni a vacak tablettát és aludni rá egyet. de majd egyszer ha még szarabbul leszek, lehet hogy próbát teszek az injekcióval.

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-10-12, 21:38:58előtte szabályosan már a hányinger környékén jártam úgy hasogatott halánték, fül és torok tájon

[spoiler=eü "rant"]Nagyapámnak nagyon sokáig volt ilyenje (fiatal korától). Migrénnek hívták. Migrénnek hívnak mindent, ami elég erős és fény vagy hang-érzékennyé teszi az embert, de alapvetően a fejfájással nem tudnak mit kezdeni az orvosok. Én nem is félnék tőle, ha nem lett volna korábban agyi ér problémám... így most parázok. Néhány hónapja kezdődött a fejfájásom, gyakorlatilag minden nap fáj, napi 3 kis vérnyomásos vagy valami ilyesmi "megelőző" gyógyszert szedek rá és mindig van nálam Algoflex vagy Quarelin (heti min 1 levél elfogy, tegnap fél levél...). Orvosok a vállukat vonogatták. Nagyapám együttérzően (kicsit azért vigyorogva) annyit mondott: "Nyugi, nekem húsztól negyvenéves koromig sokkal erősebb fájdalmaim voltak..."

Szóval nem tudom, hogy ettől jobban érzed-e magad, de nem vagy egyedül. :D (Még ha nekem gyengébbek is a fájdalmak - inkább amolyan kétoldali szorítás, zsibbadás, nyomás-szerű.)[/spoiler]

Quote from: Zsiga on 2008-10-13, 01:19:25
Te tudod, én úgy vagyok vele hogy felőlem aztán a világ összes orvosa hipochondernek tarthat ha cserébe többet semmim nem fog fájni... :) Az injekciós gyógyszerek meg alapvetően ugyanazok mint a tablettásak (fejfájásra pl. Algopyrint kapnál, nem azt mondom hogy lövess be magadnak két ampulla morfint egy migrénre... ;)), csak nagyobb dózisban és ugye jóval gyorsabban hat.

És ilyet bárki kap? Vagy csak a mentősök? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-10-13, 02:09:51
És ilyet bárki kap? Vagy csak a mentősök? :)
Egy sima Algopyrin injekciót bárki (aki hagyja magát... ne tudd meg hány fejfájós gyógyul meg egyik pillanatról a másikra amint megemlíted nekik hogy csak injekciós fájdalomcsillapítód van... persze arról nem kell tudniuk hogy az ampullás Algopyrint simán feloldja vízben és megissza ugyanott van mint két tablettával :D), a mentősök max extra lebaszást kapnak az orvosi ügyeleten hogy mért nem a "saját fajtájuk" idejét rabolják (magyarul "hívjá' mentőt legközelebb b+, azé' van!")...

Fazék

Quote from: Ramiz on 2008-10-13, 02:09:51[spoiler=eü "rant"]Nagyapámnak nagyon sokáig volt ilyenje (fiatal korától). Migrénnek hívták. Migrénnek hívnak mindent, ami elég erős és fény vagy hang-érzékennyé teszi az embert, de alapvetően a fejfájással nem tudnak mit kezdeni az orvosok. Én nem is félnék tőle, ha nem lett volna korábban agyi ér problémám... így most parázok. Néhány hónapja kezdődött a fejfájásom, gyakorlatilag minden nap fáj, napi 3 kis vérnyomásos vagy valami ilyesmi "megelőző" gyógyszert szedek rá és mindig van nálam Algoflex vagy Quarelin (heti min 1 levél elfogy, tegnap fél levél...). Orvosok a vállukat vonogatták. Nagyapám együttérzően (kicsit azért vigyorogva) annyit mondott: "Nyugi, nekem húsztól negyvenéves koromig sokkal erősebb fájdalmaim voltak..."

Szóval nem tudom, hogy ettől jobban érzed-e magad, de nem vagy egyedül. :D (Még ha nekem gyengébbek is a fájdalmak - inkább amolyan kétoldali szorítás, zsibbadás, nyomás-szerű.)[/spoiler]
szerencsére nekem nem napi szinten van, csak mondjuk heti 1, max 2 alkalommal (volt időszak, mikor csak 2 hetente volt) szóval nem vészes. és tényleg csak ennyit tudnak rá az orvosok mondani, hogy migrén, és élj vele. igyekszem. csak mikor rámtör, akkor ne kerüljön senki ember az utamba, mert falra kenem (ha tudom)

Xzone

Engedjétek meg, hogy a kötelező "have a nice day Anonymous" kép előtt egy verssel indítsam a napot. Emlékeztessen mindig arra, hogy ne vegyek táblás csokit soha, mert mindig megeszem pár perc alatt és rosszul leszek tőle. Ez volt az utolsó alkalom.


A csokihóhér dala

Ej, ti bűnös csokik!
Gyertek csak közelebb!
Most legyetek bátrak,
Ahogy megjelenek!

Nagy, komplett talpammal
Felétek csattogok.
Így hallassátok hát
Édeskés hangotok!

Ropogósak vagytok?
Nugátok? Nápolyik?
Nagy vagány töltöttek?
Most melyik hova bújik?

Gyön a csokihóhér!
Ez a tény álladék.
Szájam katlanában
Már gyűlik a nyáladék.

Hamm. - Mondja egy hang.
Talán az enyimé?
Találja ki bárki,
A csokit lenyelim-é?

Solid Snake

Thanks. Úgyis márványtortát reggelizek.  :jee:

Draconire


SaiyaGin

#27266
Neked is, Draconire. :smile:


Szerk.:
Quote from: Xzone on 2008-10-13, 05:42:46
Engedjétek meg, hogy a kötelező "have a nice day Anonymous" kép előtt egy verssel indítsam a napot. Emlékeztessen mindig arra, hogy ne vegyek táblás csokit soha, mert mindig megeszem pár perc alatt és rosszul leszek tőle. Ez volt az utolsó alkalom.


A csokihóhér dala

Ej, ti bűnös csokik!
Gyertek csak közelebb!
Most legyetek bátrak,
Ahogy megjelenek!

Nagy, komplett talpammal
Felétek csattogok.
Így hallassátok hát
Édeskés hangotok!

Ropogósak vagytok?
Nugátok? Nápolyik?
Nagy vagány töltöttek?
Most melyik hova bújik?

Gyön a csokihóhér!
Ez a tény álladék.
Szájam katlanában
Már gyűlik a nyáladék.

Hamm. - Mondja egy hang.
Talán az enyimé?
Találja ki bárki,
A csokit lenyelim-é?

http://www.youtube.com/watch?v=NNLpySY2qe8
:__devil:

Fazék

hümm. ez a DHL nagyon nem akarja, hogy velük küldessük az árut.

múlt hét közepén léptem velük kapcsolatba, hogy föladnánk egy csomagot rajtuk keresztül. mondják ok, de kell hozzá export kód. mondom mennyi idő? hát 1-2 nap. akkor legyen, hívjon az ügyfélszolgálatosuk, ha készen van és intézhetjük a csomagot. azóta eltelt 3 munkanap (illetve +2 mert naívan úgy vélem ők a hétvégén is dolgoznak vmennyire), és semmi. ma ismét fölhívom. "hát azt tudom tenni, hogy küldök egy sürgetést az export osztály felé". köszi...

azért az a rendszer egy vicc, hogy 1 hétig tartson mire kap az ember egy kódot, amivel aztán végre föl tud adni egy csomagot belföldre...

Lythis

EXPORT kód...belföldre? wtf?

Fazék

Quote from: Lythis on 2008-10-13, 13:45:34
EXPORT kód...belföldre? wtf?
egen. ez volt nálam is az első amin fönnakadtam, ő se tudott túl értelmes magyarázatot előkapni rá, de beletörődtem...