Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nakedape

Quote from: noriko on 2008-11-02, 03:52:06
de korán kelsz!  :haha:

részemről mégcsak good night!

ui:  :zomg: i just got spam from Santa!
félek, mi lesz dec 6-án... :zomg:
azt reméltem későn kelek csak..

spam from santa? wut ??
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-11-01, 22:13:32
http://www.polomania.hu/app/index.php

Ezt megtaláltam. Na ez az, amelyik nem tud árnyalatokat. Csak ilyen vicces-póló dolgokat meg stencieleket (graffiti-like).

Quote from: Próféta on 2008-11-02, 01:11:36
Nem kísérleteztem ilyennel, de tudok a Pólófarm létezéséről.

Ezt megtaláltam. Gyanús, hogy nincs konkrét ár írva, csak utólag találják ki, de lehet, hogy bejátszom.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Draconire


Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2008-11-02, 03:30:40
img
Testverem meselt egy filmpalkatrol: bazi nagy feher papir, rajta kis betukkel: Ido van.
Valaki rafirkalta: Papir is. :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bicskei

Quote from: Fazék on 2008-11-02, 01:11:09
Quote from: Lythis on 2008-11-02, 01:08:15Viszont sajnálom, hogy valakinek egy ilyen gyökérség miatt kellett meghalnia
nem halt meg senki. kurva médiaszenzáció csak az egész. csak szítani akarják az indulatokat.

Már Bocsi de ebben nem vagyok biztos..
Ugyanis kint voltam az említett meccsen és ami ott volt abbol simán elhiszem h meghalt a srác. A balhét pedig kivételesen(én is elismerem h nem jófiukák..) nem a magyar hulkigánok kezdték.
Csak ennyit akartam megjegyezn ezen a forumon ezzel a témával kapcsolatban.
És IGAZA van Zsigának ezen a forumon nincs helye a politikának.
Ultras liberi

Makos

Tanultam belőle....legközelebb inkább bemásolom a szöveget és nem írom bele hogy honnan van :P

Zsiga

Quote from: Makos on 2008-11-02, 16:44:47
Tanultam belőle....legközelebb inkább bemásolom a szöveget és nem írom bele hogy honnan van :P
Nekem hóttökmindegy hogy kurucinfó, index vagy népszavaponthu, ilyen hírnek sem linkként sem szövegként nincs itt helye.

Draconire


Nakedape

Quote from: Lythis on 2008-10-31, 12:03:49
Quote from: Próféta on 2008-10-30, 22:37:17
Pont mostanában volt hír, hogy a pénzpiaci hitelek helyett az IMF-et fontolgatja már a pénzügyi vezetésünk,...uk meg azokat, akiknek mélyrehatóbbak a makroökonómiai ismeretei.
Amennyire én tudom, csodás kis országunk vezetősége már megegyezett az IMF-el valami 10 milliárdos tőkeinjekcióról, il...okra is - csak gondolom senki nem prezentált nekik egyet.
Az OTP meg tényleg nem fog becsődölni (sajnos).

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Makos

#27729
Quote from: Zsiga on 2008-11-02, 22:58:00
Quote from: Makos on 2008-11-02, 16:44:47
Tanultam belőle....legközelebb inkább bemásolom a szöveget és nem írom bele hogy honnan van :P
Nekem hóttökmindegy hogy kurucinfó, index vagy népszavaponthu, ilyen hírnek sem linkként sem szövegként nincs itt helye.

Magyarul el se olvastad miről írtak benne ^^"

Ez ugyanúgy a focisbalhéról szólt mint a többi hsz de mind1....nem akarok tovább vitázni.

Én

Mi visz rá embereket arra, hogy albumokat 1 tömörített fájlban tegyenek fel torrentre? :bruhuhu:

.Attila

Quote from: Én on 2008-11-03, 23:02:14
Mi visz rá embereket arra, hogy albumokat 1 tömörített fájlban tegyenek fel torrentre? :bruhuhu:

Az hagyján, de mi vesz rá valakit arra, hogy az EGÉSZ cd-t EGY mp3-ba rakja?! :falba:

NLZ

És mi vesz rá valakit, hogy egy albumot egy mp3ba rakjon, azt rarba rakja, amit aztán darabolt zipbe és úgy rakja torrentbe? :zomg:
[reserved]

kikuchiyo

Az, hogy a trójait, amit mellécsomagolt, feltelepíthesse a gépedre...
Failure is the default option

Én

Quote from: .Attila on 2008-11-03, 23:06:08
Quote from: Én on 2008-11-03, 23:02:14
Mi visz rá embereket arra, hogy albumokat 1 tömörített fájlban tegyenek fel torrentre? :bruhuhu:

Az hagyján, de mi vesz rá valakit arra, hogy az EGÉSZ cd-t EGY mp3-ba rakja?! :falba:
Hm, szerencsére ilyenbe még nem akadtam.
Quote from: NLZ on 2008-11-03, 23:19:17
És mi vesz rá valakit, hogy egy albumot egy mp3ba rakjon, azt rarba rakja, amit aztán darabolt zipbe és úgy rakja torrentbe? :zomg:
:lol: Ilyen tényleg volt?
kiku: lehet... de semmi más torrent nincs :redface: Viszont ez is 1.6 kb/s átlagsebességgel jön, fuck yeah.

NLZ

Najó, az mp3 nem volt egyben, azt csak Attila miatt mondtam. ^_^
[reserved]

Draconire


sirtomi

Quote from: .Attila on 2008-11-03, 23:06:08
Quote from: Én on 2008-11-03, 23:02:14
Mi visz rá embereket arra, hogy albumokat 1 tömörített fájlban tegyenek fel torrentre? :bruhuhu:

Az hagyján, de mi vesz rá valakit arra, hogy az EGÉSZ cd-t EGY mp3-ba rakja?! :falba:
Ilyennel csak discos mixeknél találkoztam, de ott meg ugye nincsenek is elkülönítve a számok.

Zsiga

Quote from: Makos on 2008-11-03, 16:20:17
Magyarul el se olvastad miről írtak benne ^^"

Ez ugyanúgy a focisbalhéról szólt mint a többi hsz de mind1....nem akarok tovább vitázni.
De, elolvastam mindkettőt az elejétől a végéig. Egyáltalán nem a focisbalhéról szólt, arról szólt hogy az összes kibaszott szlovák dögöljön meg, ami egy kicsit erős, 100 szlovák rohamrendőr nem reprezentálja az egész szlovák népet. (Főleg nem azt a szlovák barátomat aki emailben felhívta a figyelmem az egész ügyre, annyi kommenttel hogy most már ő is érti mért utáljuk mi magyarok a rohamrendőröket...)
És mégis hogy képzeled hogy közvetlen moderátori utasítás után újra beírod azt amit egyszer már kitöröltünk? Nem volt egyértelmű hogy ennek a rasszista szemétnek itt nincs helye?

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2008-11-04, 11:16:28
Quote from: Makos on 2008-11-03, 16:20:17
Magyarul el se olvastad miről írtak benne ^^"

Ez ugyanúgy a focisbalhéról szólt mint a többi hsz de mind1....nem akarok tovább vitázni.
De, elolvastam mindkettőt az elejétől a végéig. Egyáltalán nem a focisbalhéról szólt, arról szólt hogy az összes kibaszott szlovák dögöljön meg, ami egy kicsit erős, 100 szlovák rohamrendőr nem reprezentálja az egész szlovák népet. (Főleg nem azt a szlovák barátomat aki emailben felhívta a figyelmem az egész ügyre, annyi kommenttel hogy most már ő is érti mért utáljuk mi magyarok a rohamrendőröket...)
És mégis hogy képzeled hogy közvetlen moderátori utasítás után újra beírod azt amit egyszer már kitöröltünk? Nem volt egyértelmű hogy ennek a rasszista szemétnek itt nincs helye?
Jé egyetértek Zsigával!

Cikkeknek köze nem volt a foci balhéhoz, az csak az alapja volt :)

Makos

Jó jó abbahagytam....
Lehet hogy nekem nem tünt fel hogy van olyan benne....bocsánat...
Szlovákokkal meg semmi bajom, nekem is van szlovák ismerösom, nem is egy...
Legközelebb nem másolgatok semmit xD

Nakedape

tökjó reggel kapni rgy e-mailt, hogy holnap reggel 8kor tartsak órát, jeee
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

sirtomi

Quote from: Nakedape on 2008-11-04, 12:12:39
tökjó reggel kapni rgy e-mailt, hogy holnap reggel 8kor tartsak órát, jeee
Akkor egy teljes napod volt még felkészülni :)

Nakedape

Quote from: sirtomi on 2008-11-04, 15:57:58
Quote from: Nakedape on 2008-11-04, 12:12:39
tökjó reggel kapni rgy e-mailt, hogy holnap reggel 8kor tartsak órát, jeee
Akkor egy teljes napod volt még felkészülni :)

hát jja, akad, csak "kicsit" át kellett alakítanom a napom :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Solid Snake

Quote from: NLZ on 2008-11-03, 23:19:17
És mi vesz rá valakit, hogy egy albumot egy mp3ba rakjon, azt rarba rakja, amit aztán darabolt zipbe és úgy rakja torrentbe? :zomg:

GITS SAC OST 4.
Fuckin' awesome, but it matches your description.

Én

Quote from: Zsiga on 2008-11-04, 11:16:28
rasszista
I lol'd, szlovákok már külön faj?

Nakedape

Quote from: Én on 2008-11-04, 17:49:25
Quote from: Zsiga on 2008-11-04, 11:16:28
rasszista
I lol'd, szlovákok már külön faj?
nobody said the word "speciest"

[spoiler]azaz, ha már valaki, feleslegesen beleköt egy szóhasználatba, sztem vicces ha rossz szóhasználattal teszi[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

Külön fajt úgy értettem, hogy fekete, sárga, etc.
Also, wat

Nakedape

Quote from: Én on 2008-11-04, 18:48:33
Külön fajt úgy értettem, hogy fekete, sárga, etc.
Also, wat
jahh csak azok nem külön fajok, hanem rasszok, amik fajták, azé rasszizmus, és  most értem én Zsiga szóhasználata hibás volt, de ennyi erővel a tiéd is. már ha ez volt a "wat". azaz értettem , h hogy értetted, de enynire erővel te is érthetted volna Zsigát.
mert értem h érted, h érti,  hogy hogy érti, de érted-e az értését.a. [spoiler] :gyagya: the poster has been carried away, and his been put in a safe place... -  Knights from the coldwalley whom said opNI[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

A wat azért volt mert teljesen nem értettem a postodat. :D És azért a két helyzet kicsit más, mert a fajtáknak van köze a fajokhoz, viszont a rasszizmusnak ahhoz, hogy most valaki szereti e a szlovákokat, nem sok.
Amúgy meg nem kötekedésnek szántam, szóval STFU. :D