Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Cobra

Quote from: Próféta on 2008-11-07, 23:58:26
MC Escher presents: Google Maps
?
Egyébként furcsán állnak a házak.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Egy friss torrent a HDbits-ről:
[spoiler=cím]CougarsInHeat - Lisa Ann (Sarah Palin Meets Joe The Plumber) 720p WEB-DL WMV[/spoiler]
[spoiler=kép]
[/spoiler]
:D

Draconire


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: kisvirag on 2008-11-07, 10:06:01
utálatos az idő, több mint egy hete szinte csak esik :D
tegnap néztem, tavaly december elején volt egy beköszönésem itt utoljára.

MIkor rákattintottam, hogy show unread, 11 oldalnyit köpött ki XD
De azért jó látni, hogy a régi arcok bírják még a gyűrődést, meg hogy azért van egy két új ember is :)
Szia kollega!  :appl:
katzot udvozlom!  :tezsvir:

Quote from: Én on 2008-11-07, 23:13:30
Quote from: Member on 2008-11-07, 23:11:11
Az orra miatt konnektornak szokták hívni. :)
Disznó egy ízlésed van :D
:lol:
Nekem az angoltanarnom volt ilyen, de nagyon jol tanitott. Malacka volt a beceneve. Orra, kb formara es neha mozgasra stimmelt a dolog. (Kedvelhetett, mert bejott a magyar erettsegimre.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Hm, nosztalgia?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Felülírtam egy házidolgozatot egy régebbi verzióval. Azt hiszem, most főbe lövöm magam.

Kvikveg

Quote from: Member on 2008-11-08, 14:38:15
Felülírtam egy házidolgozatot egy régebbi verzióval. Azt hiszem, most főbe lövöm magam.
Ne tedd, egeszsegtelen.
Egyebkent ezt hogyan sikerult? Altalaban forditva szokott megtortenni.

En duracellnyuszit jatszok. [spoiler]Tegnap munka utan kitakaritottam a hazat, leolvasztottam es kitakaritottam egy hutot (a hajszarito csodakra kepes), ma reggel felszedtem itt a teraszrol a huszeves PVCt, kiporoltam alatta es letakaritottam a teraszt. Most meg megyek PVCt vagni ra. Remelem nem szurom el. Aztan meg ontapado tapetat kene rakni a konyhaszekrenyek ajtajara, amin a szinten huszeves depisotetbarna minta van. Trallala-trallala.  :haha:[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Member on 2008-11-08, 14:38:15
Felülírtam egy házidolgozatot egy régebbi verzióval. Azt hiszem, most főbe lövöm magam.
Ha Vistát használnál akkor most a Shadow Copy biztonsági mentései miatt nem kéne fejbelőnöd magad. :D

Member

Azt hittem, hogy az emailben van az újabb és az otthoni a régebbi, de ezek szerint itthon fejeztem be a cuccot. És mivel az újabban más nagyságú volt a sorköz, még a hossz is megtévesztett. Na mind1, f*szomat sem érdekli K.Imre tbc-s hajléktalan kezelése, inkább rizsázok valamit a pszichiátriai szocmunkáról, jó is az.

motifator

Quote from: Zsiga on 2008-11-08, 15:04:37
Quote from: Member on 2008-11-08, 14:38:15
Felülírtam egy házidolgozatot egy régebbi verzióval. Azt hiszem, most főbe lövöm magam.
Ha OS X Leopardot használnál akkor most a Time Machine biztonsági mentései miatt nem kéne fejbelőnöd magad. :D
Fix'd :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zsiga

Quote from: motifator on 2008-11-08, 18:20:13
Quote from: Zsiga on 2008-11-08, 15:04:37
Ha OS X Leopardot használnál akkor most a Time Machine biztonsági mentései miatt nem kéne fejbelőnöd magad. :D
Fix'd :)
Fail fix is fail. Sorry de macet csak buzik veznek. :)

motifator

Quote from: Zsiga on 2008-11-08, 18:33:03
Quote from: motifator on 2008-11-08, 18:20:13
Quote from: Zsiga on 2008-11-08, 15:04:37
Ha OS X Leopardot használnál akkor most a Time Machine biztonsági mentései miatt nem kéne fejbelőnöd magad. :D
Fix'd :)
Fail fix is fail. Sorry de macet csak buzik veznek. :)
Then you can take this as my coming out  :hehe:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

NLZ

Quote from: Zsiga on 2008-11-08, 18:33:03
Quote from: motifator on 2008-11-08, 18:20:13
Quote from: Zsiga on 2008-11-08, 15:04:37
Ha OS X Leopardot használnál akkor most a Time Machine biztonsági mentései miatt nem kéne fejbelőnöd magad. :D
Fix'd :)
Fail fix is fail. Sorry de macet csak buzik veznek. :)
Jó a mac, csak nehezebb rá warezolni. :D
[reserved]

motifator

Quote from: NLZ on 2008-11-08, 18:58:34
Quote from: Zsiga on 2008-11-08, 18:33:03
Quote from: motifator on 2008-11-08, 18:20:13
Quote from: Zsiga on 2008-11-08, 15:04:37
Ha OS X Leopardot használnál akkor most a Time Machine biztonsági mentései miatt nem kéne fejbelőnöd magad. :D
Fix'd :)
Fail fix is fail. Sorry de macet csak buzik veznek. :)
Jó a mac, csak nehezebb rá warezolni. :D
Én is azt hittem, de eddig mindent megtaláltam, ami kellett. 2 dolgot nem tudtam megoldani os x alatt, az egyik az Aegisub, a másik meg Anyám hülye digitális diktafonja, ami csak saját programjával hajlandó másolni. Ezek miatt van fent egy Parallels egy XP-vel, de az is úgy fut, mint állat. Nem tudom, hogy más virtuális gép programok is tudják-e ezt, de a parallels alatt futó windowsom nem ablakban meg, hanem megosztva az OS X-szel. Tehát a windows-os ablakaim ott figyelnek a macesek között, ott vannak a dock-ban, még animálnak is, ahogy a többi ablak. És persze van dock és start menü egyszerre  :jee:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Próféta

Quote from: motifator on 2008-11-08, 19:05:25Nem tudom, hogy más virtuális gép programok is tudják-e ezt, de a parallels alatt futó windowsom nem ablakban meg, hanem megosztva az OS X-szel. Tehát a windows-os ablakaim ott figyelnek a macesek között, ott vannak a dock-ban, még animálnak is, ahogy a többi ablak. És persze van dock és start menü egyszerre  :jee:
A VirtualBox már régen tudja, és az újabb (6.5) VMWare-ek is.

Cloud

Quote from: Member on 2008-11-07, 14:48:36
Voltatok már annyira készek, hogy a gólyaavató bálon olyan szinten összespanoljatok a volt pszichótanárotokkal, hogy azt higyjék a többiek, meg akarod d*gni? :muhahah:
Bizony  voltam. Csak angol tanárnő  volt és kb 25 éves. Szemüveges hosszú barna haj. Mindent próbáltam, de ő hajthatatlan volt. "Diákkal  sose" szlogen.  :ejj: (A francért bírta olyan jól a piát :rotfl:)

Xzone

Quote from: Cloud on 2008-11-08, 20:54:34
Quote from: Member on 2008-11-07, 14:48:36
Voltatok már annyira készek, hogy a gólyaavató bálon olyan szinten összespanoljatok a volt pszichótanárotokkal, hogy azt higyjék a többiek, meg akarod d*gni? :muhahah:
Bizony  voltam. Csak angol tanárnő  volt és kb 25 éves. Szemüveges hosszú barna haj. Mindent próbáltam, de ő hajthatatlan volt. "Diákkal  sose" szlogen.  :ejj: (A francért bírta olyan jól a piát :rotfl:)

Őszintén szólva nagyon nem vártam, hogy bárki is igennel fog válaszolni erre a vélhetően retorikainak szánt kérdésre.

kikuchiyo

[spoiler=idol's nether regions][/spoiler]
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2008-11-08, 21:33:36
Quote from: NLZ on 2008-11-08, 21:06:43
Ez gyenge, mint az algopirin.
Az Algopyrin egy elég erős gyógyszer... ^^
Jo tudni. Eddig se szedtem nyaklo nelkul, ezutan sem fogom.
Mihez lehetne meg hasonlitani? Ugy ertem nalam a sorrend kb a homepoatias/C-vitamin > egyeb gyogyszerek > antibiotikumok, sajnos gyogyszereszkepzes hijan sokkal reszletesebb lebontast nem tudok kapasbol kepezni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

#27830
Quoteteraflare - Last Active:     2008-09-29, 10:35:32
a jóember eltűnt mint az aranyóra. úgy látszik tényleg komolyan veszi a munkára koncentrálást :)

mondjuk én lógok neki pénzzel, szóval akkor tér vissza amikor csak akar részemről :D
(bár szeretem mihamarabb tisztázni a mocskos anyagikat, mert tudom hogy mennyire feledékeny vagyok és annál kevés dolgot érzek megalázóbbnak, mint mikor az adott személynek kell fölhívnia a figyelmemet rá, hogy lógóok neki :redface:)

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2008-11-09, 02:26:06
Quoteteraflare - Last Active:     2008-09-29, 10:35:32
a jóember eltűnt mint az aranyóra. úgy látszik tényleg komolyan veszi a munkára koncentrálást :)

mondjuk én lógok neki pénzzel, szóval akkor tér vissza amikor csak akar részemről :D
(bár szeretem mihamarabb tisztázni a mocskos anyagikat, nem szeretek tartozni az embereknek, mert tudom hogy mennyire feledékeny vagyok és annál kevés dolgot érzek megalázóbbnak, mint mikor az adott személynek kell fölhívnia a figyelmemet rá, hogy lógóok neki :redface:)
Telefon, email, fustjelek? Vagy keressuk a Margit-szigeten a fejjel a foldbe furodott hullajat ?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2008-11-09, 01:14:27
Jo tudni. Eddig se szedtem nyaklo nelkul, ezutan sem fogom.
Mihez lehetne meg hasonlitani? Ugy ertem nalam a sorrend kb a homepoatias/C-vitamin > egyeb gyogyszerek > antibiotikumok, sajnos gyogyszereszkepzes hijan sokkal reszletesebb lebontast nem tudok kapasbol kepezni.
Hát, hogy mihez lehet hasonlítani azt majd valamelyik fórumorvos megmondja, de talán a leghatékonyabb közember számára is elérhető fájdalomcsillapító. Csak van neki egy nagyon ritka, de jó eséllyel halálos mellékhatása. :) (http://en.wikipedia.org/wiki/Metamizole#Risks_of_agranulocytosis) Mondjuk a paracetamolnak (Rubophen pl.) is hasonlóan veszélyes mellékhatásai vannak (májkárosító), az ibuprofen (Algoflex) meg olyan mint egy döglött lónak a fogmosás, legalábbis az én fejfájásaim körberöhögik, Aspirin szintén (btw. van neki is ritka halálos mellékhatása).
Homeopátiás dolgok kb. ilyen cukorka szint, nem igazán jó semmire de legalább nem is szokott ártani, C-vitamintól se lesz semmi bajod ha nem Dr. Lenkei ajánlása alapján szeded, de az antibiotikumok mellékhatásai is jelentéktelenek ha azt vesszük hogy 1-2 nap alatt rendberak ahelyett hogy 1-2 hétig szenvednél a betegséggel nélküle... Az egyéb gyógyszerek kategória meg nagyon tág, az egyszerű Aspirintől a nagyon durva szteroid-gyógyszerekig (Medrol ismerős lehet allergiásoknak pl.) sokminden tartozik ide, az antibiotikumok valahova félútra férnek be szerintem. Illetve külön kategória még a kemoterápiás szerek, de ezek tényleg annyira durvák hogy a méreg szó jobban illik rájuk mint a gyógyszer.

Fazék: Jó hogy mondod, én meg neked lógok.  :redface:

Draconire


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

ÁÁÁÁÁ mi ez a szörnyeteg Elvis?!?!?!?!?! :zomg: :muhahah:


Quote from: Zsiga on 2008-11-09, 02:31:28
Hát, hogy mihez lehet hasonlítani azt majd valamelyik fórumorvos megmondja, de talán a leghatékonyabb közember számára is elérhető fájdalomcsillapító. Csak van neki egy nagyon ritka, de jó eséllyel halálos mellékhatása. :) (http://en.wikipedia.org/wiki/Metamizole#Risks_of_agranulocytosis) Mondjuk a paracetamolnak (Rubophen pl.) is hasonlóan veszélyes mellékhatásai vannak (májkárosító), az ibuprofen (Algoflex) meg olyan mint egy döglött lónak a fogmosás, legalábbis az én fejfájásaim körberöhögik, Aspirin szintén (btw. van neki is ritka halálos mellékhatása).
Homeopátiás dolgok kb. ilyen cukorka szint, nem igazán jó semmire de legalább nem is szokott ártani, C-vitamintól se lesz semmi bajod ha nem Dr. Lenkei ajánlása alapján szeded, de az antibiotikumok mellékhatásai is jelentéktelenek ha azt vesszük hogy 1-2 nap alatt rendberak ahelyett hogy 1-2 hétig szenvednél a betegséggel nélküle... Az egyéb gyógyszerek kategória meg nagyon tág, az egyszerű Aspirintől a nagyon durva szteroid-gyógyszerekig (Medrol ismerős lehet allergiásoknak pl.) sokminden tartozik ide, az antibiotikumok valahova félútra férnek be szerintem. Illetve külön kategória még a kemoterápiás szerek, de ezek tényleg annyira durvák hogy a méreg szó jobban illik rájuk mint a gyógyszer.

Elég sok gyógyszert szedek, ahogy gondolom tudjátok, és kevés orvosi tanácsot, útmutatást kapunk, hogy mi jó, mi rossz, mit mivel szabad vagy éppen hogy melyik (hatóanyagú) vérnyomáscsökkentőt szedjem a sok közül. Így hát az anyám belevetette magát a net "orvostudomány for dummies" oldalaiba. Eredmény: elkezdett egyik gyógyszerben sem bízni, már a Quarelintől is lelkiismeret-furdalása van (pedig elég fejfájós) és ismer minden ritka halálos betegséget. Szerintem tehát laikusként nem érdemes ehhez érteni, több lelki kárt teszel magadban, mint amennyi hasznod lesz belőle. :) Óvatosan kell bánni a gyógyszerekkel, kis fejfájás kibírható, nem a legerősebbeket kell kérni (mert ki tudja, milyen erős hatása van még a jón kívül), és kész. Nálam például, úgy tűnik, a fejfájásom oka a nyaki izomzat görcse, ami elszorítja az ütőereket, a vérellátás hiánya pedig fejfájástól szédülésen át zsibbadásig bármit okozhat (mind előfordult). Na most ezt fél év alatt egy neurológus vagy körzeti orvos se volt képes kideríteni, próbálkozással (úszástól és piálástól jobban voltam) és a medikus haverokkal való elmélkedéssel jöttem rá... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-11-09, 11:31:57
ÁÁÁÁÁ mi ez a szörnyeteg Elvis?!?!?!?!?! :zomg: :muhahah:

got problem?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Hehe... Ramiz, nálunk meg én szoktam bújni a netet ebben a témában. Vagyok olyan hülye, hogy utánaolvasgatok a gyógyszereknek, hatóanyagoknak és nemegyszer már hipochonder módra rossz lesz a közérzetem, ha tudom, milyen mellékhatása van az adott gyógyszernek.
Fájdalomcsillapítót ritkán szoktam szedni, még ha fáj is valamim, inkább tűrök (mikor a fogamat kihúzták, akkor is már csak akkor vettem be, mikor tényleg nem bírtam). Jut eszembe, az ibuprofen meg szívelégtelenséget okozhat... :hopp:
Anyám néha frászt kap már tőlem. Boltban is mindig elolvasgatom, hogy miben milyen mesterséges anyag van. Nem is értem, miért, pedig vegyész az eredeti szakmája.

Különben meg ma már nem tudsz egészségesen élni. Az élelmiszeripar mérgez, hogy aztán a gyógyszeripar is beszedje tőled a pénzt...

Member

Quote from: Moha on 2008-11-09, 12:32:48
Különben meg ma már nem tudsz egészségesen élni. Az élelmiszeripar mérgez, hogy aztán a gyógyszeripar is beszedje tőled a pénzt...
Hipochonderhez méltó mondat. :) Nincs is jobb, mint az összeesküvés. :hopp: