Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Cloud

#37140
Új ESET kód ha vkit még érdekel. :D

Kód:

su4bk5


Itt kapod meg. :D

www.eset.hu/pcguru

Érvényes:  2009.09.30.



Más:

Ma megjött fizum.  :he:  3 hónap után átléptem a 100k-s határt. Juhéééééé.



Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-08-04, 14:03:42
Más: munkaügyi hivatalban munkanélkülinek/
álláskeresőnek jelentkezni volt már vki? Nem látom
sok értelmét meg macerás meg ők diktálnak, de ha
mégis van valami értelme, akkor elbattyogok oda
délután.
Engem elküldtek ECDL tanfolyamra. Két hónapig kaptam 75k huf-ot.  ^^

Nakedape

3 hónap alatt 100K?

sztem átvertek :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Quote from: Nakedape on 2009-08-04, 17:11:40
3 hónap alatt 100K?

sztem átvertek :D

:facepalm:

Ja.

Valaki nem akarja megetetni kígyónkat? Kezdek félni már tőle.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Quote from: Nakedape on 2009-08-04, 17:44:43
azt hiszem akkor most kikapcsolom a gépet..

Csak fuss, Forrest, fuss!

Egy kicsit azért radikálisan kezelik a problémát. o.O

motifator

Most miért? Máris egy internetfüggővel kevesebb! A rendszer hatékonyan működik.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Akik túlélik a tábort, félnek hogy visszaviszik őket, ezért nem neteznek többet :haha:

Member

Aztarohadt... Arra nem gondolnak esetleg, hogy azokkal az okokkal kellene foglalkozni, ami miatt netfüggő lesz az a 10 millió? Valamit a nettel pótolnak, csesszék meg.

Bicskei

kellemetlen amikor mezitláb cigizem az udvarom és leeső parázs pont a lábfejemre esik. és az Istennek se akar onnan lejönni.
Ultras liberi

Rounin

Quote from: Bicskei on 2009-08-04, 18:23:28
kellemetlen amikor mezitláb cigizem az udvarom és leeső parázs pont a lábfejemre esik. és az Istennek se akar onnan lejönni.

You just made a little friend!

NLZ

Quote from: Rounin on 2009-08-04, 18:28:59
Quote from: Bicskei on 2009-08-04, 18:23:28
kellemetlen amikor mezitláb cigizem az udvarom és leeső parázs pont a lábfejemre esik. és az Istennek se akar onnan lejönni.

You just made a little friend!
Jeej, már kutya baja a lábamnak! Úgy néz ki segített a sok pozitív energia, amit küldtetek.  :)
[reserved]

Én

Quote from: Member on 2009-08-04, 18:20:46
Aztarohadt... Arra nem gondolnak esetleg, hogy azokkal az okokkal kellene foglalkozni, ami miatt netfüggő lesz az a 10 millió? Valamit a nettel pótolnak, csesszék meg.
Dude, we're talking about China here.

Member

Ehhez nem kellene tanultak lenniük, egyszerű logika. A kutyát sem úgy tanítod meg visszahozni a botot, hogy megvered, ha nem teszi.

Bicskei_x_NLZ talpszex, mmmmm...

Zsiga

Quote from: Member on 2009-08-04, 18:56:34
Ehhez nem kellene tanultak lenniük, egyszerű logika. A kutyát sem úgy tanítod meg visszahozni a botot, hogy megvered, ha nem teszi.
Csak itt nem erről van szó. Vagy szobatisztaságra is úgy nevelnéd hogy megdícséred ha a fűre szarik, nem pedig megvered ha a szőnyegre?

NLZ

Quote from: Member on 2009-08-04, 18:56:34
Ehhez nem kellene tanultak lenniük, egyszerű logika. A kutyát sem úgy tanítod meg visszahozni a botot, hogy megvered, ha nem teszi.

Bicskei_x_NLZ talpszex, mmmmm...
Inkább NLZ x Bicskei, köszi.
[reserved]

Én

Quote from: Member on 2009-08-04, 18:56:34
Ehhez nem kellene tanultak lenniük, egyszerű logika. A kutyát sem úgy tanítod meg visszahozni a botot, hogy megvered, ha nem teszi.
Nem a tanultságukról beszélek, hanem hogy Kína nem a humánus megoldásairól híres :) Többet erővel, mint ésszel.

NLZ

Hát mi kéne? Csoportos terápia, ahol szereznek nekik nőt és életcélt?
[reserved]

Rounin

Fuck... ezentúl minden nem átlátszó dobozú jégkrémet kinyitok vásárlás előbb... tököm teli a kiolvadni hagyott majd újra lefagyasztott szarokkal...

Én

Quote from: NLZ on 2009-08-04, 19:11:07
Hát mi kéne? Csoportos terápia, ahol szereznek nekik nőt és életcélt?
Nem, szarrá kell őket verni meg addig futtatni míg hánynak :appl:

Member

Quote from: Zsiga on 2009-08-04, 19:04:07
Vagy szobatisztaságra is úgy nevelnéd hogy megdícséred ha a fűre szarik, nem pedig megvered ha a szőnyegre?
Pont tegnap hugyozott ide mellém az a köcsög.
Igazad van, lehet megtorlóan is kezelni az ügyet, és ott valszeg nem ismernek más alternatívát. :/

Quote from: NLZ on 2009-08-04, 19:11:07
Hát mi kéne? Csoportos terápia, ahol szereznek nekik nőt és életcélt?
Nőt szerezni annyi volna, mint odadobni az oroszlánnak egy darab húst, oszt egyél, ahelyett, hogy vadászni tanítod meg. :)
Csoportos terápia akkor jó, ha a problémakörük azonos, de lehet, hogy egyéni igényekből fakad és akkor a fene megette a terápiát.

NLZ

Quote from: Én on 2009-08-04, 19:12:26
Quote from: NLZ on 2009-08-04, 19:11:07
Hát mi kéne? Csoportos terápia, ahol szereznek nekik nőt és életcélt?
Nem, szarrá kell őket verni meg addig futtatni míg hánynak :appl:
Ezt csinálják most is, akkor mi a gond? :D

Quote from: Member on 2009-08-04, 19:13:05
Csoportos terápia akkor jó, ha a problémakörük azonos, de lehet, hogy egyéni igényekből fakad és akkor a fene megette a terápiát.
Jah, 10 millió netfüggő, amelyik mind egyéni eset. Logikus.
[reserved]

Rounin

Quote from: NLZ on 2009-08-04, 19:13:21
Jah, 10 millió netfüggő, amelyik mind egyéni eset. Logikus.

Ne tettesd magad ostobának. :P

NLZ

Quote from: Rounin on 2009-08-04, 19:31:06
Quote from: NLZ on 2009-08-04, 19:13:21
Jah, 10 millió netfüggő, amelyik mind egyéni eset. Logikus.

Ne tettesd magad ostobának. :P
Ne nekem mondd, hanem Membernek. :P
[reserved]

Bicskei

Quote from: Member on 2009-08-04, 18:56:34
Ehhez nem kellene tanultak lenniük, egyszerű logika. A kutyát sem úgy tanítod meg visszahozni a botot, hogy megvered, ha nem teszi.

Bicskei_x_NLZ talpszex, mmmmm...

csak semmi buzulás vagy minimum 18as karika meg nagy pénz :ejnye:
Ultras liberi

Member

Quote from: NLZ on 2009-08-04, 19:47:24
Ne nekem mondd, hanem Membernek. :P
Rou: Nem tetteti, gyakran bizonyít a címért. :)
Pár közös pontjuk van, hogy több dolog hiányzik az életükből, és hogy ezeket nem tudják elérni. Nem hiszem, hogy mindnek pl. a nyugati kocsi hiányzik és ezért vadul netezni kezdenek. ::)
Kínából kiindulva többségében gondolom egyik sem vágyik robotolásra egy gyárban nevetségesen alacsony fizetéséért (és tisztes szegénységért), mert ha emelnék, talán az eszkimókhoz települnének át a multik. A többinek családi, kortárs csoportbéli, párkapcsolati problémák.

NLZ

Van olyan egyáltalán, akinek nem lehet nyugati kocsija, ezért tüntetőlegesen gépezni kezd orrba-szájba?
Ha nincs normális munka, akkor meg inkább nem dolgozik, majd eltartja a családja?
A többi meg mind személyiségi probléma, az meg mind azért van, mert kis nyomoronc, aki már gyerekkorától sem tud kiállni magáért, így felnőttként is egy nyomoronc lesz. A monitor mögé meg jó beülni, az azt csinálja, amit mond neki, egyszerű és jó sok inger jön belőle.
[reserved]

Member

Quote from: NLZ on 2009-08-04, 20:30:10
[...]mert kis nyomoronc, [...] így felnőttként is egy nyomoronc lesz.[...]
Aztarohadt. :eek: Rögtön kizártad a fejlődés lehetőségét, belőlük minden értéket. Motiváció kell nekik, nem megtörés, akkor aztán tényleg nem lépnek ki a szoba sötétjéből.

Lythis

ITT: szakértünk egy olyan országról, amit valószínüleg egyikünk sem látott még, és mégis sokkal jobban vágjuk, hogy mi a problémájuk. Jah, és persze azt is tudjuk, hogy baromi nagy csóróságban élnek. Valamit mégis jól csinálhatnak, ha emellett a baromi csóróság mellett netfüggők tudnak lenni, nem?
Mindenesetre ha ennyire jól vágjuk, hogy hogyan kéne kezelni őket, meg hogyan élnek, akkor talán írhatnánk nekik egy levelet, és biztos hálásak is lennének, hogy ilyen szépen és elegánsan megoldottuk a problémájukat.

Member

Persze, nem voltunk ott, de pár dolgot tudunk:
-Posztszoci rendszer, ami nem akar összeomlani
-Arrafele a net olcsó, szinte fillérekért van
-Az ország a gyárakból tartja fent magát, annak alapja a munkásság
-Náluk valószínűleg nincsen képzett pszicholgógus/mentálhigiénés szakember társaság
De aki jobban tudja (K_T? :D), javítson ki.

Rounin

Quote from: Lythis on 2009-08-04, 20:43:39
ITT: akinek problémái vannak, azt agyon kell verni.