Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis


Member

Nem adtok egy kicsit belőle? :)

Lythis

sry, önző vagyok. btw, nem te jössz folyton avval h otaku vagy? :hehe:

Member

Ez igaz, de néha jól jönne egy kis változatosság. ;)
(+ most még csak rosszabb lesz, mert lehet, hogy a két legjobb haverom passzív félévre megy :/)

Lythis

akkor változz. vagy annyira nehéz?

sirtomi

Nehéz változni, de lehetséges.

Member

Nehéz, mert nem én irányítom.

RE@L


"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

sunyi

/loving a precious person ^^/

sirtomi

Quote from: Member on 2007-01-18, 16:36:46
Nehéz, mert nem én irányítom.
Ki más irányítaná a saját változásod, ha nem te magad?

sunyi

a sodródás?
/loving a precious person ^^/

sirtomi

Ha te magad nem akarsz változni nem is fogsz szerintem, tehát te irányítod a változást :)

Selmo

Hogyafenébe ne? A környezet is változásokat idéz elő. Persze lehet ez ellen küzdeni.

A tökéletesség unalmas.

Member

Ha nem hat rád a környezet, nem tudsz változni. Utána már válhat egy időre tudatossá, hogy utána már alapból olyan legyél, de kell vmi, ami megindít.

Selmo

Csak elhatározás kérdése az egész. :)

:wtf:


A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: Member on 2007-01-18, 17:11:13
Ha nem hat rád a környezet, nem tudsz változni. Utána már válhat egy időre tudatossá, hogy utána már alapból olyan legyél, de kell vmi, ami megindít.
Oké lehet hogy elindít valami, de azt tobább is kell vinned.

Rounin

Quote from: Fazék on 2007-01-18, 18:04:42
Na menjetek máshova játszani gyerekek, ez a topic nem erre való! Huss-huss... gyerünk!  :3x3:

Rounin lelki békéje a tét! Hát nincs nektek szívetek?!!   :oops:

:rotfl: Kösz, végre valaki, aki figyel is rám T___T :angyali:

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-18, 15:15:34
Jó olvasni, hogy mindenki hasonlóan vélekedik az öccséről/húgáról/alsóbbrendű rokonáról. :)
Nincs hugom/ocsem. Batyamat es noveremet meg nem kerdeztem. De meg elek. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Quote from: Selmo on 2007-01-18, 17:16:45

:wtf:
kép


Ezt hogy hoztad össze? Hosszú évek munkájával leszedted az f.p egész tartalmát, és most mindent letöröltél? :D

Selmo

Nem ez csak a temporary internet files tartalma volt némi használat után, alig 200 mega, de valami 4000 fájl, de leállítottam és commanderből 5 perc alatt megvolt. ;)

A tökéletesség unalmas.

Lythis

a zajok alapján a szomszéd ereszcsatornája épp most mondott búcsút a rögzítésnek... egyre barátságosabb idő van, pedig 15 perce amikor jöttem, még semmi nem volt :D

Kvikveg

Lehet, hogy megsem holnap 12kor kene vezetni mennem... Hmmm...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

RE@L

Ha kicsit csendesedik ajánlott is! Legalább lesz oktató melleted amikor megtapasztalod milyen az amikor Oldal/ellenszélben kell kormányozni, neadjisten Országúton mész vagy 80-130 KM/H-val és elzúg még melleted egy kamion amikor szélcsend lesz hirtelen és miután elm1 majdnem lelök a szél az útról ha nem vagy felkészülve :) Emlékszem amikor könyvben olvastam.. aztán arra is amikor megtapasztaltam 120 KM/H-val a 4-es úton Szolnok előtt.
Én tiszta szívből ajánlom, hisz tapasztalat szerzés nagyon fontos, főleg úgy hogy most tanulsz a rendkívüli helyzetekről de kitudja mikor kerülsz oda hogy megtapasztald és tudd hogy mit kell olyankor cselekedni. Pl, éjszakai vezetés.. sose viszik el a tanulókat pedig nagyon fontos. Vagy teszem azt ködös, essős úton amikor csúszik az autó vagy jeges úton amikor szinte ha nemis totálisan irányíthatatlan 1 fékezésnél. Emlékszem milyeneket farolgattam tavaly piactéren amikor jégpáncél volt és csak maximum 40-el mentem és kézifék vagy fék, kormány elránt és irányíthatatlan a verda ha nem sikerül rögtön az ellenkormányzás reflexből.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék

hmm az mit mond a frissen cserélt ablakom szigeteléséről, ha ez a mostani kisebb szellő megmozgatja zárt ablaknál a (bent lévő) függönyömet? nem. véletlenül sem vagyok pipa a mai szakmunkások hozzáértésével kapcsolatban...

Darkstar

Fazék, ha valamit te is meg tudsz csinálni (tehát bármi olyat, amihez nem kell spec tudás/képzés/tapasztalat), akkor azt valószínűleg a szakmunkások 90%ánál jobb minőségben fogod megcsinálni. Tapasztalat. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

RE@L: oktatason van ejjeli vezetes elvileg kotelezoen...
Kulonben most jottem ra, hogy ugysem tudom elerni, mert a suli szama van meg, 12re megyek, ok meg 12tol vannak bent, ugyhogy szivas. Majd hiv ha tul brutal a helyzet.

Semmi kedvem kimozdulni igy 3 het szabi utan. :(
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2007-01-19, 00:32:28
RE@L: oktatason van ejjeli vezetes elvileg kotelezoen...
és szted ezt az oktatók hány százaléka nem így intézi el:
- Bélácskám, most éppenséggel jönne 4 órányi éjszakai vezetés, de én nem szeretek sokáig ébren lenni, te meg gondolom inkább mennél bulizni, szóval mit szólnál hozzá, ha ezt szépen aláírnád, és majd megtanulod te aztat magadtól?

RE@L

#3837
Tudom hogy kötelező, én Autóklubnál tanultam mégis örülök hogy legalább országútra elvittek ha éjjeli vezetés élesben volt, 100 KM-et hegyes, szerpentines országúton Romániában. Soha sehol nem tartják be az éjjeli meg országutas vezetést. Éjjelit esetleg télen, de csak azért mert korán sötétedik amúgy szarnak rá. Országútra is max kivisznek, hogy menj el a szomszédos településig meg vissza. Az is nagy tapasztalatszerzés, de élesben fogja megtanulni az ember hogy 60-80 km/h-val nem tud igazán menni mert a közlekedők se mennek annyival. A lényeg az hogy sokat vezzes még úgy hogy egy tapasztalt sofőr van melleted és szavaival biztonságérzetet ad és bíztat miközben vezetsz. Nekem idén lesz 2 éve meg a jogosítványom, van mögöttem már pár ezer kilóméter de még mindig nem tudok igazán vezetni, hisz a sokéves munka.. Oktatóm annakidején úgy mondta hogy neki ez a hivatása és ezt most meg kell tanítsa nekem 2 hónapon belül. Melyik szakmát tanulja meg maga 2 hónapon belül?

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Lythis

oktató válogatja igazából. ha lelkiismeretes, akkor mindenképp beszervez egyet.

Kvikveg

Hat en meg amikor tanultam, akkor telen voltam vezetni, mindig gimi utan, ugyhogy nalam a nappali vezetes volt ritkasag... XD
Most ilyen bemelegito edzesekre jarok, megse kapasbol szabaditsam magam a magyar utakra.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.