Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

sunyi

#3750
:muhahah:
/loving a precious person ^^/

Member

FAZÉK: Nekem semmi, mert már több mint fél éves az oldal. És amúgy meg ha ezt komolyan tudják venni, az az ő bajuk. Bár tényleg nem értem, vitában ilyen erős a polarizáció, hogy nem veszik észre azt a teljesen egyértelmű tényt, ha a sorozat átszinkronizálásában részt vett egy narutard ismerős, akkor talán mégsem gyalázásnak szántuk? Na mind1, remélem, hogy egy ideig csend lesz...
[spoiler]Lesz egy utolsó PPG Z-s is nyáron, ott nem hiszem, hogy feldühödött rajongók ugranának nekünk :D[/spoiler]

Lythis

Milyen emberevő gazra gondoltál? Btw: volt ott relatíve értelmes hozzászólás is (jó uncsi is volt végigolvasni...). Ezek miatt amúgy szerintem marhaság volt lockolni, igazán nem volt nagy anyázás. Ha meg nagynak érzik magukat a kis hisztijüktől és a roppant lelkizős komolykodásuktól, hát istenem... Ráadásul ha ők picsognak arról, hogy nem kell hogy mindenkinek tetszen, akkor mit zavarja őket, hogy valaki ki meri mondani, ha nem (még akkoris, ha célzottan nincs baja vele, csak a felkapottság zavarja).

Dilemma: junk ph00d, vagy maradjak az eredeti tervnél, és zabjak kínait?

Member

Volt 1 kifejezetten értelmes arc, neki meg is köszöntem.

Szerintem legyen kínai.

Moonshiner

Dilemma alternatíva: Junk... Ízre sztem finom, az már más hogy egészségtelen :p

Member:  :rotfl: :lul: :appl: Gratulálok a rajongódhoz!

Member

Meg nem is laktat, max ha 25 sajtburgert nyomsz le a torkodba.
Amúgy meg kösz, átadom neki is. :)

Moonshiner

:D viszont hosszabb ideig tartó élvezetet nyújt

Member

Meg drágább is, nem gondolod? :)

Darkstar

Lythis: mássz ki ide, most szedtem ki a lasagne-t a sütőből. :D

És yay, átmentem linalgból. A büszke 20% közé tartozom, akinek nem kell ismételnie belőle. :D Kész, vége, nincs többé.  :hopp: Ez legalább javít valamit eddigi életem egyik legszarabb napján :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moonshiner

Ha nincs az illetőnek túl nagy étvágya, és 3-mal megelégszik, akkor nem feltétlen.

Lythis

Quote from: Darkstar on 2007-01-17, 17:48:01
Lythis: mássz ki ide, most szedtem ki a lasagne-t a sütőből. :D

És yay, átmentem linalgból. A büszke 20% közé tartozom, akinek nem kell ismételnie belőle. :D Kész, vége, nincs többé.  :hopp: Ez legalább javít valamit eddigi életem egyik legszarabb napján :)
Umm... végülis itt laktok a SZOMSZÉDBAN... :D

Linalghoz grat!! Napod mitől szar?

Moonshiner: üdv újra itt! :)   umm.. 3 nem elég.. 4 kell min...

Darkstar

Quote from: Lythis on 2007-01-17, 17:51:23
Umm... végülis itt laktok a SZOMSZÉDBAN... :D

Linalghoz grat!! Napod mitől szar?

Ja, tudod, a SÁRGA BUSZ gyorsan ideér. :D

Mitől szar?
[spoiler]

  • Reggel koránkelés mert linalgvizsga 9től. 8 után indultunk el, 10 perc késés után nem írhatsz --> megfelelő idegállapot már reggel
  • linalgvizsga 10:23kor végetér, eredményhirdetés, aki akarja, annak vizsga 2. rész, -és sztem indexosztás- 11:45
  • Darkstar úgy gondolja, hogy eme idő alatt ügyetintéz (szóltak a bankból, hogy megjött az EID kártya, régi suliból meg hogy megjött az a 16k, amit nem tudom melyik vizsgám miatt visszakapok)
  • 10:35 Darkstar elhagyja a lágymányosi campus területét...
  • ...és 11:00 magasságában megérkezik az újpest központi KHB fiókba
  • 11:45kor Darkstar távozik a kártyával, pinkódot elkeverték valahová, szal jövő hétig használhatatlan a kártya
  • 11:46 érkezés a KKGbe
  • 12:05 távozás a KKGből, a gazdasági nő és a helyettese is valahol máshol van, nem tudják a portán, h mikor jönnek vissza
  • 12:30 érkezés a Lágymányosi campusra. Sehol senki, pedig elvileg a vizsga 2. része még tartana. Index nuku
  • 14:00 Darkstar ismét elhagyja a lágymányosi campust, index nélkül, ekkor még abban a hitben, hogy UVznie is kell majd..
  • 15:30 Ismét KKG, a gazdaságis a helyén, ki is fizeti a pénzt
  • 16:10 DS felszáll a menetrend szerint 15:50kor érkező buszra, a távolban meglepően sok mentőautó volt látható, feltehetően ők okozták a késést
  • 16:50 Ébredés Fóton... Onnan gyaloglás hazáig...
  • 17:xx Darkstar hazaér, lasagne-t csinál és nemsokára nekiáll tanulni a 19.-ei vizsgájára...
[/spoiler]

És THX :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

Darkstar: gratula
Moonshiner: üdv újra itt. Mindig más avatárral tűnsz fel  :ejnye:

A "görgő kövön nem nő moha" gondolom a  "a rolling stone gathers no moss" fordítása. Mindig is szerettem volna tudni, hogy ez azt jelenti, hogy
- aki nyughatatlan, nem képes lassan és törelemmel alkotni valamit, az nem ér el semmit, vagy
- aki sosem áll meg, mindig új dolgokkal ismerkedik meg, az nem rozsdásodik be, tovább marad fiatal, stb.
Tanúja vagyok annak, hogy angolok se tudtak konszenzusra jutni, hogy mi ennek a közmondásnak a jelentése :)
Moonshiner: Te hogy értetted?

Lythis

#3763
Quote from: Darkstar on 2007-01-17, 18:09:46
Quote from: Lythis on 2007-01-17, 17:51:23
Umm... végülis itt laktok a SZOMSZÉDBAN... :D

Linalghoz grat!! Napod mitől szar?

Ja, tudod, a SÁRGA BUSZ gyorsan ideér. :D

Mitől szar?
[spoiler]

  • Reggel koránkelés mert linalgvizsga 9től. 8 után indultunk el, 10 perc késés után nem írhatsz --> megfelelő idegállapot már reggel
  • linalgvizsga 10:23kor végetér, eredményhirdetés, aki akarja, annak vizsga 2. rész, -és sztem indexosztás- 11:45
  • Darkstar úgy gondolja, hogy eme idő alatt ügyetintéz (szóltak a bankból, hogy megjött az EID kártya, régi suliból meg hogy megjött az a 16k, amit nem tudom melyik vizsgám miatt visszakapok)
  • 10:35 Darkstar elhagyja a lágymányosi campus területét...
  • ...és 11:00 magasságában megérkezik az újpest központi KHB fiókba
  • 11:45kor Darkstar távozik a kártyával, pinkódot elkeverték valahová, szal jövő hétig használhatatlan a kártya
  • 11:46 érkezés a KKGbe
  • 12:05 távozás a KKGből, a gazdasági nő és a helyettese is valahol máshol van, nem tudják a portán, h mikor jönnek vissza
  • 12:30 érkezés a Lágymányosi campusra. Sehol senki, pedig elvileg a vizsga 2. része még tartana. Index nuku
  • 14:00 Darkstar ismét elhagyja a lágymányosi campust, index nélkül, ekkor még abban a hitben, hogy UVznie is kell majd..
  • 15:30 Ismét KKG, a gazdaságis a helyén, ki is fizeti a pénzt
  • 16:10 DS felszáll a menetrend szerint 15:50kor érkező buszra, a távolban meglepően sok mentőautó volt látható, feltehetően ők okozták a késést
  • 16:50 Ébredés Fóton... Onnan gyaloglás hazáig...
  • 17:xx Darkstar hazaér, lasagne-t csinál és nemsokára nekiáll tanulni a 19.-ei vizsgájára...
[/spoiler]

És THX :D
Jahm, és a SÁRGA BUSZ ilyenkor hogy jár? Óránként? :D

Ehh... nem semmi hallod... főleg az elalvós rész... fót legalább messze van onnan? :D

Amúgy, szal kínai lett belőle - szal most van egy rakat... (és az étteremben spotoltam lolit, úgyhogy irígykedhettek :hehe: ).

EDIT: jahm, és csak hogy teljes legyen a hangulat, az utcában nincs világítás... így sokkal hangulatosabb ^^

egyébként meg http://img.4chan.org/b/res/19186075.html

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Amíg nem kólásteherautó, addig nem hat meg :D

Moonshiner

Quote from: Próféta on 2007-01-17, 18:38:12
A "görgő kövön nem nő moha" gondolom a  "a rolling stone gathers no moss" fordítása. Mindig is szerettem volna tudni, hogy ez azt jelenti, hogy
- aki nyughatatlan, nem képes lassan és törelemmel alkotni valamit, az nem ér el semmit, vagy
- aki sosem áll meg, mindig új dolgokkal ismerkedik meg, az nem rozsdásodik be, tovább marad fiatal, stb.
Tanúja vagyok annak, hogy angolok se tudtak konszenzusra jutni, hogy mi ennek a közmondásnak a jelentése :)
Moonshiner: Te hogy értetted?
A prof, akitől a mondást hallottam, a második értelmezést vallja, ellenben a barátnőm az első jelentéshez vonzódik inkább. Szerinte a moha egyenlő az élettel. Nálam ez a két jelentés kombinálódik. Nem választok közülük. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2007-01-17, 17:48:01
Ez legalább javít valamit eddigi életem egyik legszarabb napján :)
Mi?  :eek:
Már errefelé is van partyvan és jönnek kiszabadítani a lolikat és elvinni a
nekrololikat?  :eek: ááá  :oops:
* Kuroi Tenshi gyors törölgetésbe kezd, majd benzineskannát és ásót ragad...
:haha: :D

Darkstar

Ott azért még szerencsére nem tartunk.
[spoiler]Partyvan FAILED
[/spoiler]
Ha ártani mersz nekik, véged van  :__devil:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

Quote from: Moonshiner on 2007-01-17, 21:38:10
A prof, akitől a mondást hallottam, a második értelmezést vallja, ellenben a barátnőm az első jelentéshez vonzódik inkább. Szerinte a moha egyenlő az élettel. Nálam ez a két jelentés kombinálódik. Nem választok közülük. :)
Kösz a felvilágosítást. Akkor maradok azon az állásponton, hogy a közmondás totál kétértelmű. De nem műszaki szöveg, szóval itt ez akár erénynek is nevezhető :D

Darkstar

Quote from: Cobra on 2007-01-17, 11:57:32
DS majd 1-2 képet mutass abból, ami épp csorog lefelé, hogy mit kell elkerülnöm, ha meglátom :D
:angyali:
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2007-01-17, 23:06:59
Quote from: Cobra on 2007-01-17, 11:57:32
DS majd 1-2 képet mutass abból, ami épp csorog lefelé, hogy mit kell elkerülnöm, ha meglátom :D
:angyali:
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
felteszem ezekben is csak az aranyosságra fókuszálnak, és nincs semmi egyéb tartalom, ami fiatalkorú nézők/olvasók számára nem ajánlott, igaz? :D

Darkstar

Teljes mértékben. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2007-01-17, 23:47:50
Teljes mértékben. ^^
miért esik nehezemre ezt elhinni? :hehe:

Darkstar

Mert ismersz a te piszkos fantáziád egyből másra gondol.  :szemuveges:

In b4 mi másra
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Sőt, az elsőbe asszem egyszer volt szerencsém belefutni /b/-n.... és neked ebből gigák vannak...  :ejnye:
Egyébk másra hát... épp azon filózom, hogy tovább akarom e nézni a sáföl-t...

Darkstar

Akarod folytatni!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2007-01-18, 00:02:54
a te piszkos fantáziád egyből másra gondol.  :szemuveges:
hogy is volt az amvhell0 nyitószövege? :rolleyes: :haha:

Lythis

Quote from: Darkstar on 2007-01-18, 00:17:27
Akarod folytatni!
hey, don't I get choices or something? What kind of crappy game is this? :D

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-18, 00:38:28
hogy is volt az amvhell0 nyitószövege? :rolleyes: :haha:
Öhm... fogalmam sincs, mivel nem láttam, úgyhogy lehet kövezni... (kezdem azthinni, hogy egyedül vagyok a dologgal... mentségemre szóljon, h a többit sem, csak kb olyan 1 percnyi kivágott anyagot belőle)

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-01-17, 23:06:59
Quote from: Cobra on 2007-01-17, 11:57:32
DS majd 1-2 képet mutass abból, ami épp csorog lefelé, hogy mit kell elkerülnöm, ha meglátom :D
:angyali:
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
Hol is találtad azt a t0rr3ntet? Csak hogy nehogy véletlenül rákattintsak :angyali: