Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Cobra

Kártérítésnek kapják meg a MÁV-ot teljes egészében (már ami megmaradt belőle). Persze a több milliárd tartozással együtt :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Én

Quote from: Darkstar on 2010-02-10, 21:13:06
http://index.hu/belfold/2010/02/10/zsidok_deportalasa_miatt_perlik_a_mav-ot/

/facepalm

Quote from: indexA dokumentum szerint bár szükségképpen érzéketlenség pénzről tárgyalni a holokauszt áldozatai ellen elkövetett kimondhatatlan gonoszság kapcsán, jogi úton csak pénzügyi kártérítést lehet kapni.[spoiler][/spoiler]
fix'd.
Amúgy Flaserrel értek egyet abban, hogy miután állami cég volt akkor is és ma is, abszurd az egész.

teraflare

Quote from: Moha on 2010-02-11, 01:12:13
Ez kérem semmi más, mint a "sajnáltassuk magunkat egy múltbéli sérelem miatt és szerezzünk belőle pénzt" esete, már bocsánat...
QuoteA holokauszt áldozatainak örökösei és közeli hozzátartozói egyebek között azért perlik
Ez épp azt írja le hogy nem azokról szól akik ott szenvedtek, hanem akik ebből akarnak megélni.

QuoteA dokumentum szerint bár szükségképpen érzéketlenség pénzről tárgyalni a holokauszt áldozatai ellen elkövetett kimondhatatlan gonoszság kapcsán, jogi úton csak pénzügyi kártérítést lehet kapni.
Kötelezzék bocsánatkérésre inkább. Szállítanak nekik egy vagon "Bocsika" feliratú papírt oszt egál.

PS: Ezért amúgy nem a zsidókat kell útálni hanem azokat akik felhasználják őket így.

Darkstar

Quote from: teraflare on 2010-02-11, 10:15:13
PS: Ezért amúgy nem a zsidókat kell útálni hanem azokat akik felhasználják őket így.
QuoteA bíróság honlapján fellelhető 10-cv-868 ügyszámú kereset felperesei közül huszonhárman amerikai lakhellyel rendelkeznek, hatvankilencen Izraelben laknak, egy-egy személy Nagy-Britanniában, Brazíliában, illetve Magyarországon él.
Az arányok alapján biztos vagyok benne, hogy a kedves örökösök/hozzátartozók is zsidók.
Vagy másra gondoltál?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

teraflare

Quote from: Darkstar on 2010-02-11, 10:19:38
Az arányok alapján biztos vagyok benne, hogy a kedves örökösök/hozzátartozók is zsidók.
Vagy másra gondoltál?
Igen, ők is zsidók. De nem a zsidókat kell gyűlölni az ilyenek miatt. Ezek csak felhasználják a szegény zsidók csúnya holokauszt dogmát. Gyanítom a zsidók nagy része is megveti ezeket az embereket.

Flaser

Ráadásul ezek már 2. generációs amerikai zsidók, azon kívül, hogy tud úgy köszöni "jonapot", nem hiszem, hogy bármi közük lenne Magyarországhoz vagy zsidó kultúrához.

Az "amerikai kultúrát" ugyanakkor maximálisan elsajátították. (Létre kéne hozni egy új díjat ami a leggátlástalanabb és gonoszabb Stella díjasok kapnak meg).

Mivel nagyapám (és dédapám/dédanyám) zsidókat rejtegettek ezért ő több embert is ismer a hazai zsidó közösségből / túlélők közül. Valamiért ők nem "pénzkérdésként" élik ezt az egészet meg.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

motifator

Quote from: Fazék on 2010-02-11, 00:23:28
HURRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁ ÚJRA HAVAZIIIIIIIIIIIIIKK!!!!!!!!!!!!
Nem hurrá. Holnap reggel repülök Austinba. Sosem ültem még repülőn, 2 átszállás lesz Londonban és Dallasban, már csak az hiányozna, hogy még hóvihar is legyen, így is tiszta ideg vagyok.

Quote from: Nakedape on 2010-02-10, 23:21:56
http://vimeo.com/9279201
Szerintem jópofa. Ha annakidején középsuliban lettek volna pompomlányok, biztos többet látogattuk volna az iskolai sporteseményeket :)
A Debrecen Tigersnek mondjuk van valami pompomlány csapata, tavaly ősszel láttam őket egyszer. Ők se táncolnak valami profin, mondjuk a ruhájuk szerintem jobb, csak kislányok még mind.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Nakedape

Quote from: motifator on 2010-02-11, 12:16:59
Quote from: Fazék on 2010-02-11, 00:23:28
HURRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁ ÚJRA HAVAZIIIIIIIIIIIIIKK!!!!!!!!!!!!
Nem hurrá. Holnap reggel repülök Austinba. Sosem ültem még repülőn, 2 átszállás lesz Londonban és Dallasban, már csak az hiányozna, hogy még hóvihar is legyen, így is tiszta ideg vagyok.

he used irony(c)..

Quote
Quote from: Nakedape on 2010-02-10, 23:21:56
http://vimeo.com/9279201
Szerintem jópofa. Ha annakidején középsuliban lettek volna pompomlányok, biztos többet látogattuk volna az iskolai sporteseményeket :)
A Debrecen Tigersnek mondjuk van valami pompomlány csapata, tavaly ősszel láttam őket egyszer. Ők se táncolnak valami profin, mondjuk a ruhájuk szerintem jobb, csak kislányok még mind.
nem világszám ja, de akkor se tudok elítélően nyilatkozni alig öltözött ugráló nőkről
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2010-02-11, 12:24:17
nem világszám ja, de akkor se tudok elítélően nyilatkozni alig öltözött ugráló nőkről
alig öltözött? túl alacsony már az ingerküszöböd :p

Nakedape

Quote from: Fazék on 2010-02-11, 12:26:38
Quote from: Nakedape on 2010-02-11, 12:24:17
nem világszám ja, de akkor se tudok elítélően nyilatkozni alig öltözött ugráló nőkről
alig öltözött? túl alacsony már az ingerküszöböd :p
the most awsome highfive
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

motifator

Quote from: Nakedape on 2010-02-11, 12:34:11
Quote from: Fazék on 2010-02-11, 12:26:38
Quote from: Nakedape on 2010-02-11, 12:24:17
nem világszám ja, de akkor se tudok elítélően nyilatkozni alig öltözött ugráló nőkről
alig öltözött? túl alacsony már az ingerküszöböd :p
the most awsome highfive
:lol: ha egyszer ilyen szituációba kerülök, biztos kipróbálom :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Moha

Quote from: motifator on 2010-02-11, 12:16:59
Quote from: Fazék on 2010-02-11, 00:23:28
HURRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁ ÚJRA HAVAZIIIIIIIIIIIIIKK!!!!!!!!!!!!
Nem hurrá. Holnap reggel repülök Austinba. Sosem ültem még repülőn, 2 átszállás lesz Londonban és Dallasban, már csak az hiányozna, hogy még hóvihar is legyen, így is tiszta ideg vagyok.
Kéz és lábtörést! Mellesleg... Dallas és Austin között csak kb. 400 km van, ennek ellenére még ott át kell szállni? USA-n belül pedig az nem nagy távolság...

motifator

Kocsival autópályán lehet, hogy hamarabb meglenne, de nem én intéztem így. Azért ennyi repülés után nem is lenne annyira fasza, ha még vezetni is kéne 2-3 órát.
Austinban meg egy nagyon kicsi reptér van, csak 1 terminál asszem, oda nem nagyon mennek közvetlenül nemzetközi gépek.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Nakedape

Quote from: Moha on 2010-02-11, 13:06:34
Quote from: motifator on 2010-02-11, 12:16:59
Quote from: Fazék on 2010-02-11, 00:23:28
HURRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁ ÚJRA HAVAZIIIIIIIIIIIIIKK!!!!!!!!!!!!
Nem hurrá. Holnap reggel repülök Austinba. Sosem ültem még repülőn, 2 átszállás lesz Londonban és Dallasban, már csak az hiányozna, hogy még hóvihar is legyen, így is tiszta ideg vagyok.
Kéz és lábtörést! Mellesleg... Dallas és Austin között csak kb. 400 km van, ennek ellenére még ott át kell szállni? USA-n belül pedig az nem nagy távolság...
valóban jó utat

@Moha meg nem értem, h nem érted, 400 km azért már sok taxizni, usában meg kifejezetten népszerű a belföldi repülés, pláne, hogy euban is max a határ, meg kiérkezés  miatt nem, szóval még bécsbe is lehet repülni, pedig az 300 sincs nem? 400 már Graz
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Quote from: motifator on 2010-02-11, 12:16:59
Quote from: Fazék on 2010-02-11, 00:23:28
HURRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁ ÚJRA HAVAZIIIIIIIIIIIIIKK!!!!!!!!!!!!
Nem hurrá. Holnap reggel repülök Austinba. Sosem ültem még repülőn, 2 átszállás lesz Londonban és Dallasban, már csak az hiányozna, hogy még hóvihar is legyen, így is tiszta ideg vagyok.

Dőlj hátra és élvezd a felszállást :)

Xzone

#41385
Quote from: motifator on 2010-02-11, 13:14:39
Kocsival autópályán lehet, hogy hamarabb meglenne, de nem én intéztem így. Azért ennyi repülés után nem is lenne annyira fasza, ha még vezetni is kéne 2-3 órát.
Austinban meg egy nagyon kicsi reptér van, csak 1 terminál asszem, oda nem nagyon mennek közvetlenül nemzetközi gépek.

"Mész, mész, már tíz órája vezetsz... és még mindig Texasban vagy."

Oh, és nézd meg, hátha fellép valahol a The Lash Outs. A dobos volt guildtársam :)

Moha

Quote from: motifator on 2010-02-11, 13:14:39
Austinban meg egy nagyon kicsi reptér van, csak 1 terminál asszem, oda nem nagyon mennek közvetlenül nemzetközi gépek.
Oké, ezt nem tudtam. :)

Fazék

nem tudom eldönteni melyik pizzériából rendeljek kaját ide a XXII-be :(
don pepe, il treno, vagy mixr?
nagyon fontos kérdés, ne tessék félvállról venni!

Xzone

Ne a Don Pepéből.

Makos

Quote from: Xzone on 2010-02-11, 19:56:03
Ne a Don Pepéből.
+1
Az Miskolcon se a legjobb...

NLZ

[reserved]

Moha

Quote from: Makos on 2010-02-11, 20:09:42
Quote from: Xzone on 2010-02-11, 19:56:03
Ne a Don Pepéből.
+1
Az Miskolcon se a legjobb...
És Debrecenben sem...

Fazék

fura.

pedig a campona-ban a sok kajálda közül, ha tehetem mindig náluk eszem, mert a többihez képest olcsó és finom és laktató is egyben.
teljes pizzát viszont tényleg jó rég rendeltem tőlük, nem tudom hova züllöttek esetlegesen az elmúlt 6-8 évben

Próféta

Quote from: Moha on 2010-02-11, 22:06:44
Quote from: Makos on 2010-02-11, 20:09:42
Quote from: Xzone on 2010-02-11, 19:56:03
Ne a Don Pepéből.
+1
Az Miskolcon se a legjobb...
És Debrecenben sem...
Én csak SonGoKu pizzát ettem tőlük, azzal nem volt gond. A többiről nem tudok nyilatkozni.

Az Il Treno asszem jó. A Pizza Hutnak is vannak ám jó pizzái, csak némelyik kicsit túl zsíros, tehát abszolút megértem, ha valaki kerüli őket.

Én

Nekem a Pizza Hut a kedvencem, ennek ellenére nem szoktam náluk enni mert horribilis indokolatlan mennyiségű magyar forintért árulják a pizzájukat.
Mostanában az egyetemhez közeli Pizza Boy-ra szoktam rá, 500 Ft-ért adnak egy kis 25 centis pizzát, van sokféle és nagyon finom. Viszont a kurva anyjukat hogy mindig tele van.
Don Pepét nem csipázom mert vékony a tésztájuk (legalábbis haver mindig olyat rendel, nemtom van e rendes).

Próféta

Quote from: Én on 2010-02-11, 22:28:20
Don Pepét nem csipázom mert vékony a tésztájuk
???
HINT: szvsz pont az a jó eset, ha egy pizzának vékony a tésztája, mert a feltét a lényeg rajta. Kenyeret ad hozzá a pék olcsóbban, ha ennyire igényled. Akik nem szeretik a Hutot, azok pont azért nem szokták, mert feltét helyett is vastag zsíros pizzát adnak. De hát ízlések.

Talán kétszer ettem Olaszországban igazi talján pizzát, de az is olyan volt, hogy vékony tésztán sok feltét.

Makos

Quote from: Próféta on 2010-02-11, 22:33:56
Talán kétszer ettem Olaszországban igazi talján pizzát, de az is olyan volt, hogy vékony tésztán sok feltét.
Most irigyellek :P

Én

#41397
Quote from: Próféta on 2010-02-11, 22:33:56
Quote from: Én on 2010-02-11, 22:28:20
Don Pepét nem csipázom mert vékony a tésztájuk
???
HINT: szvsz pont az a jó eset, ha egy pizzának vékony a tésztája, mert a feltét a lényeg rajta. Kenyeret ad hozzá a pék olcsóbban, ha ennyire igényled. Akik nem szeretik a Hutot, azok pont azért nem szokták, mert feltét helyett is vastag zsíros pizzát adnak. De hát ízlések.

Talán kétszer ettem Olaszországban igazi talján pizzát, de az is olyan volt, hogy vékony tésztán sok feltét.
pont azért szeretem a pizza hutot és a pizza boyt is mert sok tészta van, nem szeretem ha túl sok feltét van és kevés tészta. Olyan mint ha magában ennéd a lekvárt, nem kenyéren. Mindenhez sok kenyeret eszek, még kicsit zsíros dolgokat is nehezen eszek meg kenyér nélkül, nem bírja a gyomrom vagy valami. :P

PS: anyám billentyűzete elismerésre méltóan szar.

Moha

Quote from: Makos on 2010-02-11, 22:35:09
Quote from: Próféta on 2010-02-11, 22:33:56
Talán kétszer ettem Olaszországban igazi talján pizzát, de az is olyan volt, hogy vékony tésztán sok feltét.
Most irigyellek :P
Mikor a családdal Olaszban voltunk (kb 10 éve) mi is kipróbáltuk az ottani pizzát. A gond az volt, hogy fogalmunk sem volt, melyik pizzán mi van, mert csak olaszul volt kiírva. Ígyhát rendeltünk 1 margherita-t (azt legalább tudtuk, milyen), meg két másikat randomban. A margherita elég ízetlen volt. Az egyik random pizza halas volt, az meg iszonyatosan sós, de a margheritával legalább kiegészítették egymást. :D A másik random pizzán meg virsli volt, na az nem volt rossz.
Összességében viszont az olasz pizzának teljesen más a fűszerezése, mint amit itthon megszoktunk. Nem biztos, hogy mindenkinek bejön.
Ami nagyon finom volt Olaszban az egyértelműen a fagyi volt. :D

Fazék

Quote from: Én on 2010-02-11, 22:51:08
pont azért szeretem a pizza hutot és a pizza boyt is mert sok tészta van, nem szeretem ha túl sok feltét van és kevés tészta. Olyan mint ha magában ennéd a lekvárt, nem kenyéren.
ízlés kérdése.

részemről Próféta mellé állnék, én is a vékony tészta, iszonyatsok feltét híve vagyok.
ha itthon pizzát csinálok, általában a ristorante alapját használom hozzá és még telepakolom kolbásszal, 3 szelet sonkát is rászórok földarabolva, és vagy 10-20 deka reszelt trappista sajtot, + még rádobok egy fél mozzarella sajtot is :D