Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: Moha on 2010-02-11, 22:53:10
Ami nagyon finom volt Olaszban az egyértelműen a fagyi volt. :D
Jaj bazdmeg, kellett neked eszembe juttatni, most megkívántam egy kis olasz fagyit, hogy fulladnál meg. :D
[reserved]

Xzone

Most eszembe jutott az a jelenet a Sora o Kakeru Shoujóból, amiben a két lány pizzát eszik a helyi Pizza Hutban, és olyan jó, hogy mindketten sírva fakadnak.

.Attila

Pizza Kingnek vannak jó pizzái (white cream, jázmin, arriba (bár ez néha csípős), bolognai, meg van még egy-két jó).
32 centis pizzák többnyire 1040be fájnak, viszont még nekem is sok, általában elég a 3/4-e.

Mondjuk vannak apró bosszantó dolgaik: rendre fordítva rakják be azt a műanyag izét, ami eltartja a doboz tetejét a pizzától (lapos alja van a pizzán és úgy állnak ki a lábak) és néha a tészta nem egyenletes vastagságú. De eddig a legjobb pizzás, amivel találkoztam.

Kuroi Tenshi

Kapjátok be.  :__devil:

nézzük, mi van itthon kaja?

Quote from: Próféta on 2010-02-11, 22:33:56
Quote from: Én on 2010-02-11, 22:28:20
Don Pepét nem csipázom mert vékony a tésztájuk
???
HINT: szvsz pont az a jó eset, ha egy pizzának vékony a tésztája, mert a feltét a lényeg rajta.

Én itt most a senki földjére állnék: szeretem, ha van
tésztája is, nem csak egy keményre sült, ostya-vékony
réteg az alján. Ez ad egy egyensúlyt, hogy ne csak hús
és szaft és zsír legyen, és ez tömi a hasat. A másik
végletet se szeretem, ha túl vastag a tésztája, mert
akkor túl sok benne a tészta-íz és kevésbé érezni a
feltéteket.

---

Yay, van itthon kolbász! \o/
Jó lesz holnap kolbászos szájszaggal állásinterjúzni ^^"

noriko

Én az amcsi-féle pizzákat szeretem. Az a viszonylag vékony tészta, sok feltét. Itthon eddig csak a reptéren találtam ilyet a Sbarro-ba, de pont most néztem múlt hónapban, hogy már nincs meg a boltjuk. :(

Tegnap az Avantitól rendeltem pizzát, de az nem volt túl megnyerő.
"I wish I could, but I don't want to."

kikuchiyo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-02-12, 00:24:46
Yay, van itthon kolbász! \o/
Jó lesz holnap kolbászos szájszaggal állásinterjúzni ^^"

Tudom ajánlani mellé a hagymát, különösen a fokhagymát, továbbá a retket (bár azt inkább reggel), büdössajtot... :D
Failure is the default option

Én

K_T, a tudósok már dolgoznak egy fogkefe nevű forradalmi találmányon. Talán reggelre kész lesz! Drukkolok érted!
most pedig jóéjt

Kuroi Tenshi

Tényleg? Hűha, remélem kész lesznek időben...

A rendes falusi kolbász ellen nem csak a fogkefe, de a
fogkrém és a szájvíz sem nyújt teljes védelmet :D

kikuchiyo

Ma esti találós kérdésünk:

miért vagyok én még mindig ébren?

Megint hulla leszek holnap...
Failure is the default option

motifator

Én is a vékony tészta + vastag feltét mellett voksolok. Olaszországban voltunk már párszor, ott a legminimálabb pizzának is milliószor jobb íze van, mint a legdurvább magyarnak. Nem tudom, hogy mi a titok, bár szerintem a sajton nagyon sok minden múlik.

Másfél óra múlva itt lesz értem a reptéri transzfer. Úgy döntöttem végül, hogy nem alszok, átmentem inkább barát barátnőékhez, hogy jobban teljen az este. Ott viszont elfogyott egy kis pezsgő, szal most elég pityókás vagyok. És szerintem még félig részeg leszek, amikor reggel becsekkolok Ferihegyen. Hát, most repülök életemben először, meg kell adni a módját :)

Nektek most 1-2 napig üdv, legyetek jók nélkülem. Hétfőtől úgyis írok majd megint, mert gép előtt leszek egész nap, a debreceni gépem meg megy, ha arra remote desktopolok, akkor tudok írni a fórumra. Csak annyi, hogy a délutáni órákban leszek inkább, csak meglesz az a 7 óra időeltolódás.

Vigyázzatok magatokra, én is igyekszem :)

Edit: Ja, és köszönöm mindenkinek a jókívánságokat!  :merci:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cobra

Jó utat motifator.

És jeej, esik a hóó  :falba:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

noriko

A Lufthansa indított egy airbus-keresztelő versenyt, és jelenleg a jól kiaknázott popular rajongói vote-oknak köszönhetően vezetek!  :__devil:
Légyszi támogassátok meg ti is! Tök poén lenne nyerni! (Mondjuk 100%, hogy megvétózzák, de azért jó érzés sokáig vezetni! :D)
Március 1-ig tart, és naponta egyszer lehet szavazni.

itt: http://a380.lufthansa.com/TAKEPART/#/DE/EN/NAMING/dmyv

Köszi!  ^^
"I wish I could, but I don't want to."

Fazék

#41413
Quote from: noriko on 2010-02-12, 11:57:52
A Lufthansa indított egy airbus-keresztelő versenyt, és jelenleg a jól kiaknázott popular rajongói vote-oknak köszönhetően vezetek!  :__devil:
Légyszi támogassátok meg ti is! Tök poén lenne nyerni! (Mondjuk 100%, hogy megvétózzák, de azért jó érzés sokáig vezetni! :D)
Március 1-ig tart, és naponta egyszer lehet szavazni.

itt: http://a380.lufthansa.com/TAKEPART/#/DE/EN/NAMING/dmyv

Köszi!  ^^
hát ez a szavazás max otthonról fog megesni, mert a hihetetlenül kedves gépigényes lufthansa oldal miatt ez a munkahelyi gép egy kicsit kiakadt tőle és már egy oldallapozástól is fél-egy percre leállt...

szerk: olyan drága már a bkv-jegy, hogy még dugóban álldogálva is jobban megéri benzinfogyasztással és most mehetek be egy nyamvadt 500Ft-os kapcsolóért az Oktogonra... ebben a csodálatos időben. imádom.

noriko

Jelentem, az Oktogon közelében már nem havazik. :)
"I wish I could, but I don't want to."

Nakedape

támogattalak,

aztán megnéztem mit is,
jajj
:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Bicskei

#41416
http://index.hu/video/2010/02/12/a_plepsz_orul_ha_toth_gabi_elsetal/

ajaj :eek:



Olvastam egy jó hozzászólást mávval kapcsolatban:

Quote"Ez a per legalább annyira cinikus, mintha cserébe a MÁV pótdíjat követelne a haláltáborba hurcolt emberek leszármazottaitól, kamatostul. Végül is, jegy nélkül utaztak, nem? ...."
Ultras liberi

.Attila

Quote from: Bicskei on 2010-02-12, 12:44:23
http://index.hu/video/2010/02/12/a_plepsz_orul_ha_toth_gabi_elsetal/

ajaj :eek:

Jé, rögtön egy volt évfolyamtársammal kezdik az interjúkat :)
Ha érdekel valakit, ő csinálja a basszuskulcs.hu-t.

Member

Tegnap az mp3 töltőm lecsapta a koliban egy szikra keretében a biztosítékot. A lejátszóm lerepült róla, de semmi baja. ^^

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2010-02-12, 12:03:18
hát ez a szavazás max otthonról fog megesni, mert a hihetetlenül kedves gépigényes lufthansa oldal miatt ez a munkahelyi gép egy kicsit kiakadt tőle és már egy oldallapozástól is fél-egy percre leállt...

nyugi, otthon is nyögvenyelősen fog csak menni :)
Az én laptopomat is jól leterhelte, hogy lehetett ilyen
oldalt összehozni ::)

Nálam egy listát hozott be, melyik gépre kéne szavazni?

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-02-12, 14:35:12
nyugi, otthon is nyögvenyelősen fog csak menni :)
Az én laptopomat is jól leterhelte, hogy lehetett ilyen
oldalt összehozni ::)
az biztos, hogy készülhetett volna róluk pár bejegyzés a clientsfromhell oldalra :)

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-02-12, 14:35:12Nálam egy listát hozott be, melyik gépre kéne szavazni?
ja igen, ezt én is meg akartam kérdezni

Nakedape

itt is lassú.

listán elvileg középen
arashi
legalábbis arra írta ki, ha rákattintottam h by Nor_ ___i (ko)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

teraflare

Akkor az én gépem nagyon erős lehet.  :cool:

noriko

akkor igen, mert nálam is rohadt lassú volt.

És tényleg, elfelejtettem mondani, hogy melyikre:
|
|
V
Quote from: Nakedape on 2010-02-12, 14:44:59
listán elvileg középen
arashi
legalábbis arra írta ki, ha rákattintottam h by Nor_ ___i (ko)
:D
"I wish I could, but I don't want to."

teraflare

http://index.hu/bulvar/2010/02/12/huszonket_emberrel_akart_vegezni_egy_diak/
Be a hero...
Miért kapnak az elmebetegek mindig engedélyt lőfegyverre?

Én

Tök jó érzés hóban, csúszós pályán 5km-t futni, tényleg... Mazochista vagyok komolyan

Utólag is jó utat motifator!
K_T hogy ment? Kértek kolbászt?

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2010-02-12, 17:59:44
K_T hogy ment? Kértek kolbászt?

Kó'básztot? Aztat nem.

Fura volt, teljesen más, mint amihez eddig a fejvadász cégeknél
hozzászoktam. Majd meglátjuk, remélem sikerülni fog, mert érdekes
terület, s passzol az érdeklődési körömhöz

Próféta


Kvikveg

Na, kellett nekem tavaly sok orat beleolnom a kutyas honlapba, most jelentkezett valaki aki tenyleg honlapcsinalo, es csinalni akar nekik egyet. Ami hiper-szuper szines-szagos-szelesvasznu. Ki fogjak dobni az enyemet, hupp.  :bruhuhu:
Namindegy, ha valaki ismer olyan jolmukodo menhelyet ami honlaphianyban szenved, az szoljon.
http://www.koborka.hu/ amit elkovettem, feltoltooldallal egyutt. Most meg a regi. Szipp. Hupp. :frown:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Tud esetleg valaki itt Pesten olyan helyet, ahol viszonylag lehet olcsón kapni Vans, Etnies, vagy deszkás Converse cipőket?  ^^