Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Fazék on 2010-03-29, 12:16:12
így legyen ötösöm a lottón.

Én össznépi "kommunista szombat"-on vettem részt múlt héten, a kertet takarítottuk egészcsaládosan, nekem a faaprítás jutott baltával, ami viccesen férfias meló, csak nem elpuhult értelmiségieknek való - azóta is fáj a jobb hüvelykujjam meg mindkét alkarom, pedig csütörtökön megyünk négy napra stúdióba számokat felvenni... nagggyon jó...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Below 37 mph, most bugs tend to bounce off car windshields; above this speed they start to splatter.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2010-03-30, 01:56:50
Quote from: Nakedape on 2010-03-29, 23:45:16
azé az is milyen gáz szokás itt egyeseknél, hogy ünnepekre aktualizálják az avájukat, és igen, megint kiku kezdi
Neszeeeee! :P

4:30kor fogok kelni vihiiii! De azert jolesett most ez a kis photoshoppolgatas.
23:39 and counting. fuck yea, Tuesdays

Én

Ez a nap nem tudom hogy lehetne szarabb. Reggel nem járt a metró nagyvárad tértől deákig, csak metrópótló busz kurva nagy dugóban, így nem tudtam találkozni barátnőmmel. Szólni sem tudtam neki, mert a kurva vodafonenál úgy tűnik 200 Ft-ból nem lehet elküldeni egy SMS-t. Jövök haza, nem jár a villamos. Sétálok hazafele, kb 200 villamos egymás mögött, rendőrök, mentők mindenhol, előttük egy ripityára tört motor. Most végre hazaértem, egyből hívnak, hogy otthagytam a laborban azt a füzetemet, amiből holnap ZH lesz. Így hogy alig jár valami már nincs kedvem visszamenni a halál faszára. Fuck this shit, srsly. Legalább nem sérültem meg.

Ramiz

Quote from: Én on 2010-03-30, 19:09:51
Ez a nap nem tudom hogy lehetne szarabb. (...) Legalább nem sérültem meg.

Egy Unicumba, hogy Én még ma este megsérül! :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

chilip

haverom ott volt a metrónál mikor valaki beugrott a sínek közé, azt mondta majdnem elhányta magát mikor meglátta mi maradt szerencsétlenből...

Fazék

#41946
Quote from: Ramiz on 2010-03-30, 19:46:15
Quote from: Én on 2010-03-30, 19:09:51
Ez a nap nem tudom hogy lehetne szarabb. (...) Legalább nem sérültem meg.

Egy Unicumba, hogy Én még ma este megsérül! :__devil:
állom a fogadást!

Én: el vagy tiltva a nap hátralevő részében minden tevékenységtől!
javaslatok:
gép kikapcs szerk2: megkérsz valakit a környékeden, hogy kapcsolja ki a gépedet
ágyba lefekszik, nem mozdul
kiflit minden formában kerül
vacsora: tejbepapi zacskóban ágyba hozva
szerk: franc, megfulladhat a zacskótól... hmm akkor legyen mondjuk lekerekített tompa szélű műanyag tál. ennyi kockázatot megér

meg fogjuk nyerni!!

motifator

Draco, állásinterjú hogy ment?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cloud

Quote from: Ramiz on 2010-03-30, 19:46:15
Quote from: Én on 2010-03-30, 19:09:51
Ez a nap nem tudom hogy lehetne szarabb. (...) Legalább nem sérültem meg.

Egy Unicumba, hogy Én még ma este megsérül! :__devil:
Tartom a tétet. :D

Fazék: :lul:

Ágyba se feküdjön, mert az is veszélyes. És ha pont egy kósza rugó áll bele az oldalába? Vagy leszakad az ágy...Vagy ha...Na jó befejezem. :D

Amúgy tök jó hogy ma XXIII. kerületben melóztam, így nem kellett nekem is szívnom a  metróval. :D

Én

... :D
Azt kifelejtettem, hogy úgy elaludtam a hátam hogy nem tudok mély levegőt venni. Ez különösen azért vicces, mert köhögök. ( Ez sérülésnek számít? :S )

Fazék

Quote from: Én on 2010-03-30, 20:10:49
... :D
Azt kifelejtettem, hogy úgy elaludtam a hátam hogy nem tudok mély levegőt venni. Ez különösen azért vicces, mert köhögök. ( Ez sérülésnek számít? :S )
a fogadási feltételek szerint ma este kell megsérülnöd, így ha esetleg sérülésnek is számítana az említett probléma, akkor is érvénytelen a fogadás szempontjából, mivel annak érvénybe lépése előtt keletkezett

Cloud

Quote from: Én on 2010-03-30, 20:10:49
... :D
Azt kifelejtettem, hogy úgy elaludtam a hátam hogy nem tudok mély levegőt venni. Ez különösen azért vicces, mert köhögök. ( Ez sérülésnek számít? :S )

Ha mondjuk köhögés közben lefejeled az ágyat azt sérülésenek vesszük... De kérünk bizonyítékot róla. :D  Mert már szomjasak vagyunk. :D

Ramiz

Én, természetesen én is azt szeretném, hogy vigyázz magadra, de szerintem azért az is fontos, hogy megmaradj önálló, szabadságot kedvelő, vágyakkal rendelkező férfinak. Egy ilyen kemény nap után amúgy is megérdemelsz egy kis pihenést - menj le például a kocsmába egy felesre, beszélgess az utca népével, meglátod nekik is mennyire kemény az életük. Vagy menj el futni, biciklizni, az is jól esik ilyenkor. De ha mást nem, legalább egy konzerv ananászt biztosan megérdemelsz, vagy egy sült kolbászt! Aztán egy fürdés, borotválkozás és ágyba bújás - ez is igazán jó szórakozás, és nem is annyira veszélyes...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

De ehelyett a netről összekapart szar jegyzetekből fogom a szerves kémia rejtelmeit tanulmányozni. Ez nem jó szórakozás, és annak a veszélye is megvan hogy ideggörcsöt kapok... :D

Nakedape

hajrá!
én meg  örülhetnék, mert kerékpár miatt nincs gond a tömegközlekedéssel, de ma  mondjuk  kerék cserével elvoltam1-2 darabot...
és ez az örökölt biciklim, mert a szokásos meg hajtókarhibás lett
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: NLZ on 2010-03-30, 01:23:13
Állítsd be a Routeren a gyerekzárat, vagyis hogy egy adott időben lekapcsolja a netet. :D
Mostanában inkább sudo shutdown -h +50
szokott lenni a módszerem. :) Csak kár, hogy mindig későn írom be.

Draconire

Quote from: motifator on 2010-03-30, 19:56:54
Draco, állásinterjú hogy ment?

Fogjuk rá hogy 6,5-7/10. Két héten belül hívnak majd elvileg az eredménnyel, bővebben majd akkor. :)
Rég izgultam már ennyire mint most előtte, aludni is alig bírtam csak 2-3 órát max. Remélem ez lesz az első és utolsó ilyen. ^^

Makos

Quote from: Moha on 2010-03-30, 21:42:18
Quote from: NLZ on 2010-03-30, 01:23:13
Állítsd be a Routeren a gyerekzárat, vagyis hogy egy adott időben lekapcsolja a netet. :D
Mostanában inkább sudo shutdown -h +50
szokott lenni a módszerem. :) Csak kár, hogy mindig későn írom be.
Azt meg lehet oldani hogy az utolsó 5 percben mondjuk percenként kiírja (percenként visszaszámol) hogy mingyá kikapcsol? Jó terminálon belül is :D

Moha

Quote from: Makos on 2010-03-30, 22:39:51
Quote from: Moha on 2010-03-30, 21:42:18
Quote from: NLZ on 2010-03-30, 01:23:13
Állítsd be a Routeren a gyerekzárat, vagyis hogy egy adott időben lekapcsolja a netet. :D
Mostanában inkább sudo shutdown -h +50
szokott lenni a módszerem. :) Csak kár, hogy mindig későn írom be.
Azt meg lehet oldani hogy az utolsó 5 percben mondjuk percenként kiírja (percenként visszaszámol) hogy mingyá kikapcsol? Jó terminálon belül is :D
Számolgat visszafelé. Ha 50-et adok meg, akkor 10 percenként írogat. Most kipróbáltam 5 perccel és percenként számolt visszafelé. :) 50 percnél nem tudom, mert elalváskapcsolónak szoktam leginkább használni...

Próféta

Quote from: Én on 2010-03-30, 19:09:51
Reggel nem járt a metró nagyvárad tértől deákig, csak metrópótló busz kurva nagy dugóban
De jó, hogy pont ma kaptam elő a bringát!
Amúgy persze részvét.



Kvikveg

Quote from: chilip on 2010-03-30, 19:50:04
haverom ott volt a metrónál mikor valaki beugrott a sínek közé, azt mondta majdnem elhányta magát mikor meglátta mi maradt szerencsétlenből...
:zomg:

Becs
Eees megvan az utlevelemben a pecseeee... matrica. Viiii  :hopp: :w00t:
A kirandulojegy jo. A nap kisse docogve idult a 4:30as kelest leszamitva. Eloszor a taxi parkolt le a haztomb masik oldalara, aztan meg a Keletiben mondtak be, hogy egy oras kesessel indul a vonat - Kviki vernyomasa ettol az egekbe szokott - , de szerencsere vegul elindult 6kor. Ugyinteztem, aztan Becset neztem, aztan ugyinteztem, aztan rajottem, hogy a kiszemelt vonatot eppen lekestem, ket orat meg maszkaltam mar nyugosen, aztan a masik vonattal ami meg husz percet kesett hazajottem. Ki vagyok keszulve.
Becs gyonyoru, az idojaras gyonyoru volt, sok lovaskocsi volt, a lovardalatogatas draga lett volna, a tobbi barmire a nezelodesen kivul meg idom nem volt.
Az opera elott meg a Volksgartennel beoltozott emberkek osztogattak mindenfele koncert-programfuzeteket. Az elso aki lekapcsolt kis duma utan megkerdezte honnan valosi vagyok, mondtam, hogy magyar, erre mondta, hogy "jonapot". En meg vigyorogtam. A masodiknal mar megkerdeztem, hogy ne haragudjon, de honnan jott. Koszovo. :eek:
Ja es a kicsi, ferde templom meg mindig kicsi es ferde. Hint: amikor meg ott volt a folyo, melleepult es kovette a kanyargasat. Vicces.
Joejt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2010-03-31, 00:02:37
Becs

De már hazajöttél, úgyhogy már simán csak
Becstelen vagy :haha:

De komolyan néznem kellett pár másodpercig,
majd elolvasni a következő sort, hogy rájöjjek,
hogy az Bécs.

Makos

Quote from: Moha on 2010-03-30, 23:21:36
Én kérek elnézést :D
De jó tudni hogy ilyet is csinál. Pedig pár éve már használom ^^"

Darkstar

Quote from: chilip on 2010-03-30, 19:50:04
haverom ott volt a metrónál mikor valaki beugrott a sínek közé, azt mondta majdnem elhányta magát mikor meglátta mi maradt szerencsétlenből...
Ő azt hogy látta?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2010-03-31, 01:34:57
Quote from: chilip on 2010-03-30, 19:50:04
haverom ott volt a metrónál mikor valaki beugrott a sínek közé, azt mondta majdnem elhányta magát mikor meglátta mi maradt szerencsétlenből...
Ő azt hogy látta?
valamikor le kell vakarni a maradványokat a sínekről/metró aljáról. Gondolom akkor. Bár jah, normális esetben nem szoktak civileket a környékre engedni. Lehet, hogy a haverja evvel foglalkozik? :D

Cobra

Vagy pont akkor ugrott le a delikvens, amikor épp ő is a peronon állt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

De akkor nem látod, hogy mi marad belőle, mert takarja a metró.
Mind1, annyira nem is fontos, darabolt ember valóban nem szép.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

rohadt MOM Park Palace mozi.
megnéztem, csak vmi 2 óra körül indul az első vetítés, szóval legkorábban f2-kor nyithatnak a pénztárak. DE emlékeztem, hogy van e-ticket automata is a mozi előtt. és feltételeztem, hogy értelmesen alakították ki a használatát.
de természetesen nem.
csak akkor használható az automata, amikor a pénztárak is nyitva vannak.
szépen el van kerítve az automata az egész mozival együtt szép üvegfallal... gratulálok :)
még szerencse, hogy ilyen rövid parkolás ingyen volt, mert ha ezután még pénzt is kértek volna azért a negyed óráért, amit elvesztettem parkolással együtt, akkor igazán morcosan jöttem volna el onnan :)

Nakedape

szerencsétlen gépben ülő krampusz most jöjjön be korábban dolgozni, minta az emberek? piha
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2010-03-31, 13:51:22
szerencsétlen gépben ülő krampusz most jöjjön be korábban dolgozni, minta az emberek? piha
:lol: :lul:

Majd vegyetek nekem legyszi jegyet, mert sokaig kell lennem. Koszi. Semmi kedvezmenyem sincsen.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.