Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Acchan

Quote from: Selmo on 2010-10-14, 22:26:25

<-------
:cool:

Quote from: Member on 2010-10-14, 21:58:58
Quote from: Én on 2010-10-14, 21:54:35
Esti rant:
[spoiler]JÉZUSOM MIÉRT SZÉNSAVAS A SZÉNSAVMENTES VIZEM ÁÁ ÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ[/spoiler]
Pukiznak a bacik.
Kár, h nem gombákat írtál... Szakészakészakészaké!  :D

Quote from: Member on 2010-10-14, 21:19:01
Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwlllantysiliogogogoch.
Nem találok (megfelelő hosszúságú és idevágó) szavakat.  :rotfl:
Tuti, h a turisták 99%-a ezért látogatja meg ezt a helyet.  :smile:

QuoteMagánhangzók! Teli van velük!! :angyali:
Kuuuurijate töööö jäääärel. Észtül  azt jelenti, hogy A holdkutatók dolgos éjszakája a jég szélén.  ;)

QuoteInkább dobtad volna két szelet kenyér közé, akkor a napi bevitel 1/8-a meg is lett volna.
Kenyér... Az nem true.  :P

Én

Quote from: Cloud on 2010-10-14, 21:55:42
Quote from: Én on 2010-10-14, 21:54:35
Esti rant:
[spoiler]JÉZUSOM MIÉRT SZÉNSAVAS A SZÉNSAVMENTES VIZEM ÁÁ ÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ[/spoiler]
He? :D  A bubik eddig biztos rejtőzködtek csak.
Nem... vettem hat szénsavmentes vizet. Remélem csak az egyik volt szarul csomagolva.
FUCK

Member

Quote from: Acchan on 2010-10-14, 23:33:04
Kuuuurijate töööö jäääärel. Észtül  azt jelenti, hogy A holdkutatók dolgos éjszakája a jég szélén.  ;)
Ezt le is mentem. :lul:
Büszke vagyok nyelvrokonainkra, kik kiálltak ezért a csodás nyelvért a kikötőért küzdő kultúragyilkos orosz medve ellen!

LiaLia

Quote from: Member on 2010-10-14, 23:32:11
Inkább dobtad volna két szelet kenyér közé, akkor a napi bevitel 1/8-a meg is lett volna.

:zomg: :zomg:
Most már nagyon jó hangulatot csináltatok az alváshoz, elkezdtem nézegetni a plafont, hogy nem lapul-e még pók valahol :ejnye:

Acchan

Quote from: Member on 2010-10-14, 23:51:07
Quote from: Acchan on 2010-10-14, 23:33:04
Kuuuurijate töööö jäääärel. Észtül  azt jelenti, hogy A holdkutatók dolgos éjszakája a jég szélén.  ;)
Ezt le is mentem. :lul:
Bármikor jól jöhet.  :jee:

Quote from: LiaLia on 2010-10-14, 23:53:01
Quote from: Member on 2010-10-14, 23:32:11
Inkább dobtad volna két szelet kenyér közé, akkor a napi bevitel 1/8-a meg is lett volna.

:zomg: :zomg:
Most már nagyon jó hangulatot csináltatok az alváshoz, elkezdtem nézegetni a plafont, hogy nem lapul-e még pók valahol :ejnye:
Reméljük, nincs kenyerük. És nem esznek LiaLiákat.

Member


Acchan

Amíg hernyók nincsenek... :3

(A felső kép akár a cukker topicba is mehetne.)

kikuchiyo

Broáf.
Azért egy figyelmeztetés nem ártott volna!

Lányok és érzékenyebb lelkűek: ne nézzétek meg, amit linkelt!



[spoiler=titkos munkahelyi pletyka]
Behoztak hozzánk egy fantasztikus kozmetikai csodakészüléket, ami RF (pontosabban nagyfrekvenciás áram) és ultrahang segítségével fogyaszt és feszesíti a bőrt vagy mi a szar.

Kicsit kiakadtunk a hajmeresztő angolságú brosúra láttán, és az sem volt bizalomgerjesztő, hogy az interneten talált termékismertetőben és az importőr által küldött anyagban tök más technikai adatok szerepeltek. Enyhén aggasztónak találtuk, hogy egy tök képzetlen kozmetikus kezébe kerül egy olyan eszköz, ami 30 W RF teljesítményt képes a testbe nyomni - és ha a teljesítményadatnak is annyira lehet hinni, mint a frekvenciának (1 MHz volt írva, közben 1,1 és 1,5 között változik a teljesítmény függvényében), akkor tkp. ki tudja, mennyivel haladja meg a lakossági határértéket a páciens expozíciója.

Mérni viszont nem nagyon tudjuk az elnyelt teljesítményt ezen a frekvencián, ezért kénytelenek voltunk Mythbusters-es megoldáshoz folyamodni: vettünk egy kétkilós szelet bőrös sertéshúst, szabályos közönként beleszúrtunk hőmérőket, és ráadtuk a kakaót. Kb. 3 percet nyomathattuk befele a húsba a delejt, közben figyelve a hőmérséklet-grafikont ("né má, 55 fok!")
amikor furcsa sercegő hangot hallottunk. Azt hittem, hogy a berendezés ment tönkre - de nem, megpörkölte a bőrt.  :eek:
[/spoiler]

A rant része a dolognak:
holnap korán reggel előadást kell tartanom, kurvára nem vagyok felkészülve, erre itt cseszem el az időt.
Failure is the default option

NLZ

Quote from: Member on 2010-10-15, 00:03:12
És ilyet tudnak.
Nem igazán vágom, ez mi akar lenni? Csak valami randa, retkes sebet látok.
[reserved]

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2010-10-14, 23:08:46
Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-10-14, 21:23:44
szombat este esetleg? Kb 20h-ig van egy megbeszélés kiírva (::)),

Igazán nem cseszegetni akarlak, de nem lehet, hogy téged ezen a munkahelyen kihasználnak?

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-10-08, 22:40:08
Nem, ez nem az utolsó csöpp. Az a pohár már az első
hónapban többszörösen betelt. Csak nem találok másik
munkát. Ahol voltam interjúzni, mindenhol olyan lassan
mennek a dolgok, itt várnak az anyacégre, ott várnak a
szabadságon lévő kollégákra, amott az n+1-edik körre...

Azaz: mondanod se kell, tudom jól, csak mégegyszer nincs
kedvem azt megszívni, hogy felmondok, és egy évig nincs
munkám. Szerda reggel tettem a közgáz karrierexpon egy
villámlátogatást, ahol kérdeztem, mindenhol még tanulókat
(ugyebár értük jár állami támogatás / kedvezmény) kerestek
gyakornoknak (alacsony bérért). Az állásportálokon is kevés
jó meló van manapság -- egy másik szar melóra váltani
pedig nincs sok értelme.

LiaLia

Quote from: Member on 2010-10-15, 00:03:12
rakás pók

:zomg: Na most már aztán te is mehetnél aludni ahelyett, hogy ilyeneket linkelgetsz  :Eztneked: :uzi::uzi:

A 18+ lemaradt linkről  :P

Quote from: kikuchiyo on 2010-10-15, 00:26:27
Broáf.
Azért egy figyelmeztetés nem ártott volna!

Lányok és érzékenyebb lelkűek: ne nézzétek meg, amit linkelt!

Már késő... bár már láttam sebészeti hasonlókat, így talán túlélem. De azért durva.

Quote from: kikuchiyo on 2010-10-15, 00:26:27
[spoiler=titkos munkahelyi pletyka]
Behoztak hozzánk egy fantasztikus kozmetikai csodakészüléket, ami RF (pontosabban nagyfrekvenciás áram) és ultrahang segítségével fogyaszt és feszesíti a bőrt vagy mi a szar.

Kicsit kiakadtunk a hajmeresztő angolságú brosúra láttán, és az sem volt bizalomgerjesztő, hogy az interneten talált termékismertetőben és az importőr által küldött anyagban tök más technikai adatok szerepeltek. Enyhén aggasztónak találtuk, hogy egy tök képzetlen kozmetikus kezébe kerül egy olyan eszköz, ami 30 W RF teljesítményt képes a testbe nyomni - és ha a teljesítményadatnak is annyira lehet hinni, mint a frekvenciának (1 MHz volt írva, közben 1,1 és 1,5 között változik a teljesítmény függvényében), akkor tkp. ki tudja, mennyivel haladja meg a lakossági határértéket a páciens expozíciója.

Mérni viszont nem nagyon tudjuk az elnyelt teljesítményt ezen a frekvencián, ezért kénytelenek voltunk Mythbusters-es megoldáshoz folyamodni: vettünk egy kétkilós szelet bőrös sertéshúst, szabályos közönként beleszúrtunk hőmérőket, és ráadtuk a kakaót. Kb. 3 percet nyomathattuk befele a húsba a delejt, közben figyelve a hőmérséklet-grafikont ("né má, 55 fok!")
amikor furcsa sercegő hangot hallottunk. Azt hittem, hogy a berendezés ment tönkre - de nem, megpörkölte a bőrt.  :eek:
[/spoiler]

:zomg: :zomg: :zomg:
felolvasztja a testzsírt, hát milyen jó kis készülék ez :appl:

Quote from: NLZ on 2010-10-15, 00:31:31
Quote from: Member on 2010-10-15, 00:03:12
És ilyet tudnak.
Nem igazán vágom, ez mi akar lenni? Csak valami randa, retkes sebet látok.

[spoiler=Csak erős idegzetű olvassa]Megcsípte a pók a kezét, ettől begyulladt, kifekélyesedett a bőre meg alatta a húsa, aztán meg már nekrotizált, elhalt a bőrszél is. Felvághatták, hogy kitisztítható legyen a seb, aztán pár öltéssel összehúzták a húst.[/spoiler]

Cloud

Asszem utálom a pókokat.  :zomg:

NLZ

Ja, csak ennyi?
[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2010-10-15, 00:47:49
Ja, csak ennyi?
Mit vártál? Hogy megcsócsálták a pókok a kezet, belepetéztek, majd a kikelő kicsinyek belülről elkezdték felfalni a testet, miközben az még élt? :D

Cobra

Kb úgy nézett ki.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

[reserved]

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2010-10-15, 00:26:27
...


[spoiler=titkos munkahelyi pletyka]
Behoztak hozzánk egy fantasztikus kozmetikai csodakészüléket, ami RF (pontosabban nagyfrekvenciás áram) és ultrahang segítségével fogyaszt és feszesíti a bőrt vagy mi a szar.

Kicsit kiakadtunk a hajmeresztő angolságú brosúra láttán, és az sem volt bizalomgerjesztő, hogy az interneten talált termékismertetőben és az importőr által küldött anyagban tök más technikai adatok szerepeltek. Enyhén aggasztónak találtuk, hogy egy tök képzetlen kozmetikus kezébe kerül egy olyan eszköz, ami 30 W RF teljesítményt képes a testbe nyomni - és ha a teljesítményadatnak is annyira lehet hinni, mint a frekvenciának (1 MHz volt írva, közben 1,1 és 1,5 között változik a teljesítmény függvényében), akkor tkp. ki tudja, mennyivel haladja meg a lakossági határértéket a páciens expozíciója.

Mérni viszont nem nagyon tudjuk az elnyelt teljesítményt ezen a frekvencián, ezért kénytelenek voltunk Mythbusters-es megoldáshoz folyamodni: vettünk egy kétkilós szelet bőrös sertéshúst, szabályos közönként beleszúrtunk hőmérőket, és ráadtuk a kakaót. Kb. 3 percet nyomathattuk befele a húsba a delejt, közben figyelve a hőmérséklet-grafikont ("né má, 55 fok!")
amikor furcsa sercegő hangot hallottunk. Azt hittem, hogy a berendezés ment tönkre - de nem, megpörkölte a bőrt.  :eek:
[/spoiler]
...
Nem vettek elegen a malacporkolot? XD
Ezuton koszonom a nep neveben is, hogy megveded a lakossagot. :)
Nem mintha en ilyen kezelesekre surun jarnek, de azert jo tudni...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Valami nagy kavarodást álmodtam, és csak azért tudtam magamtól felébredni, mert feltűnt a hiba a történetben: Winry és Ed a Kapu egyazon oldalán éltek (FMA sorozat 1), nem pedig azon túl. :haha:

noriko

Quote from: kikuchiyo on 2010-10-15, 00:26:27

titkos munkahelyi pletyka

:zomg:
Amúgy gyakran Mythbusters-eztek? Ez a része szórakoztatónak tűnik. :)
rant related: my job is booooring!
"I wish I could, but I don't want to."

SaiyaGin

Az normális dolog, ha valaki folyosónak hívja a teraszt és utána engem néz hülyének, amiért nem értem, mire gondol?

Member

Végülis a terasz folyosó az élet és halál közt, ha ilyen szándékod van.

Cobra

Quote from: noriko on 2010-10-15, 11:34:11
rant related: my job is booooring!
Örülj neki, hogy van.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Quote from: noriko on 2010-10-15, 11:34:11
Quote from: kikuchiyo on 2010-10-15, 00:26:27

titkos munkahelyi pletyka

:zomg:
Amúgy gyakran Mythbusters-eztek? Ez a része szórakoztatónak tűnik. :)

Szökőévben egyszer...
Lakossági őrültek viszont naponta akadnak. Ezek azok, akiket besugároznak a szomszédaik, és ettől égő érzést éreznek a micsodájukban. De ez sosem akkor van, amikor mi kimegyünk mérni, és egyébként is, mi hazudunk, és összeesküszünk, és ezt a miniszternek is meg fogják írni, ugyanolyan kézzel írt 14 oldalas levéllel, amilyet nekünk küldenek hetente.

Quote
rant related: my job is booooring!
Quote from: Cobra on 2010-10-15, 11:59:07
Örülj neki, hogy van.
+1
Failure is the default option

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2010-10-15, 18:14:25
Quote
rant related: my job is booooring!
Quote from: Cobra on 2010-10-15, 11:59:07
Örülj neki, hogy van.
+1

Pontosan így lehet sakkban tartani a munkavállalókat és alaposan megszívatni.

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2010-10-15, 18:14:25
Quote from: noriko on 2010-10-15, 11:34:11
Quote from: kikuchiyo on 2010-10-15, 00:26:27

titkos munkahelyi pletyka

:zomg:
Amúgy gyakran Mythbusters-eztek? Ez a része szórakoztatónak tűnik. :)

Szökőévben egyszer...
Lakossági őrültek viszont naponta akadnak. Ezek azok, akiket besugároznak a szomszédaik, és ettől égő érzést éreznek a micsodájukban. De ez sosem akkor van, amikor mi kimegyünk mérni, és egyébként is, mi hazudunk, és összeesküszünk, és ezt a miniszternek is meg fogják írni, ugyanolyan kézzel írt 14 oldalas levéllel, amilyet nekünk küldenek hetente.
...
Hat most sajnalom is meg nevetek nagyon. :)
Latom valtozatos a munkakornyezet, disznoperzseles, levelolvasgatas - ja es mellette fizika.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: noriko on 2010-10-15, 11:34:11
rant related: my job is booooring!

Nézd a jó oldalát: legalább netezhetsz közben.

Nálunk nézik a gépeket. Sőt, úgy vannak a gépek, hogy
mások is rálátnak a monitorodra. Sőt, a főnökeink pont a
hátunk mögött vannak, látják és hallják, hogy mit csinálunk.
Ja és most érkeztem haza, pénteken is 20h utánig dolgozni,
11h-s munkanappal, meg holnap (!) is kb 20h-ig dolgozok,
fuck yeah... ::) szóval stfu :p
in b4 cipősdoboz, hideg méreg, stb.

kikuchiyo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-10-15, 21:56:22
Quote from: noriko on 2010-10-15, 11:34:11
rant related: my job is booooring!

Nézd a jó oldalát: legalább netezhetsz közben.

Nálunk nézik a gépeket. Sőt, úgy vannak a gépek, hogy
mások is rálátnak a monitorodra. Sőt, a főnökeink pont a
hátunk mögött vannak, látják és hallják, hogy mit csinálunk.
lynx terminálból?

Quote
Ja és most érkeztem haza, pénteken is 20h utánig dolgozni,
11h-s munkanappal, meg holnap (!) is kb 20h-ig dolgozok,
fuck yeah... ::) szóval stfu :p

Ugye már tervezed a drámai "Elegem van! Felmondok! Ezt nektek!" kesztyűt-az-arcukba-vágós távozást, amikor végre ott hagyod ezt a csodás helyet?

Quote
in b4 cipősdoboz, hideg méreg, stb.
lehet, jobban járnál velük...
Failure is the default option

Fazék

#45057
re: cipősdoboz

szerda munka 8-tól 7-ig.
szerda este f11-kor indulás olaszokhoz.
ugyan csak 4-5 órát vezettem én, többit a kollégám (elvégre mégiscsak az ő autója, továbbá az ő rohadt áruja miatt kellett kimennünk, gyorsan behozni), de egész út alatt aludhattam 2 órát, mert persze akkor is ébren kellett lennem, amikor a kolléga vezet, mert különben nagyobb az esélye, hogy ő elaludjon, ami neki se, de legfőképpen nekem se jó 150 km/h-s sebességnél.
csütörtök 23:45-re odaértünk Balatonboglárra, ahol ki kellett rakni az áru sürgős részét, szóval péntek hajnali egyre már itthon is voltunk, és az egészből annyit "nyertem", hogy aludhattam f2-től 11-ig, ma elég volt f12-re bemennem, de ezzel csak annyit értem el, hogy a munkát, amit elvégezhettem volna ezen 3 és fél óra alatt, kénytelen leszek vasárnap bemenni és megcsinálni.

de tény, legalább van munkám, és még csak nem is baszogatnak a munkahelyi netezésért túlságosan, ha éppen nincs sürgős meló (különben is csak azt próbálnák meg, olyan szűrőket állítanék be a netezéshez, illetve olyan history-kra kérdeznék rá, hogy csak pislognának  :__devil:)

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2010-10-15, 22:25:17
lynx terminálból?

Ugye már tervezed a drámai "Elegem van! Felmondok! Ezt nektek!" kesztyűt-az-arcukba-vágós távozást, amikor végre ott hagyod ezt a csodás helyet?

lehet, jobban járnál velük...

Mondom, nem csak a gépeink vannak monitorozva, logolva,
de még úgy is ülünk, hogy egy légtérben mindenki, válaszfalak
nélkül, és csak az nem lát rá a másik monitorára, aki nem akar.

Persze. Tudod milyen kevésen múlt, hogy a héten megcsináljam?
Már a rendkívüli felmondás sablonja is itt van az otthoni gépen :lazza:
Viszont a másik meló, amiben reménykedtem, nem jött be  :(
Meg legalább a főnököm észrevette, hogy a többi pm már
túlságosan feszíti a húrjaimat, aztán intézkedett, hogy jövő
héten végre már support helyett egy másik divízióhoz kerülök,
és a többi pm is kicsit leszállt rólam, tehát valszeg rájuk is
rájukszólt. Ugyan a mai nap is hosszú volt, de már sokkal
nyugisabb, mint az utóbbi pár hét.

Télen felmondani szar. Mit tudsz télen csinálni? Ilyenkor
nyaralni menni elég drága mulatság, ami a bevételi oldal
kiesésével nem túl bölcs döntés. Motorozni is már hideg van.
Tehát ha felmondok télen, amíg keresek munkát, az
elveszett-elcseszett idő, mert úgyse csinálnék semmit.

noriko

QuoteK_T munkaleírása
QuoteFazék munkanapja

addendum: I love my job!!!!

:haha:
"I wish I could, but I don't want to."