Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

noriko

Quote from: Xzone on 2010-11-27, 00:49:22
Egy Facebook-posztból tudtam meg, hogy odakinn épp esik a hó :zomg:
Most, tőled tudtam meg, hogy odakinn épp esik a hó  :zomg:
"I wish I could, but I don't want to."

Én

Jobb, mint amikor belehullik a sörödbe... :Eztneked:

noriko

legalább jobban lehűti :D
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

Quote from: noriko on 2010-11-27, 01:51:36
Quote from: Xzone on 2010-11-27, 00:49:22
Egy Facebook-posztból tudtam meg, hogy odakinn épp esik a hó :zomg:
Most, tőled tudtam meg, hogy odakinn épp esik a hó  :zomg:
+1  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

Quote from: Kvikveg on 2010-11-27, 01:58:22
Quote from: noriko on 2010-11-27, 01:51:36
Quote from: Xzone on 2010-11-27, 00:49:22
Egy Facebook-posztból tudtam meg, hogy odakinn épp esik a hó :zomg:
Most, tőled tudtam meg, hogy odakinn épp esik a hó  :zomg:
+1  :lul:
:zomg: +1

Fazék

11-kor kilépve az üzletből, munkával (mára) végezvén, egyik kezemben 50x50cm-es mennyezeti lámpával, másik kezemben szatyorral és 2db 2m-es léccel, hátamon hátizsákkal, kb 200 méter távolságban a kocsitól tudtam meg, hogy odakinn épp esik a hó.

Én

Quote from: noriko on 2010-11-27, 01:53:39
legalább jobban lehűti :D
De szutykos retkes jég nem kell bele  :redface:

Rounin

A nyomda kellős közepén ücsörögve és békésen olvasgatva tudtam meg, hogy esik a hó, mikor is orcámba szállt egy hógolyó.

Cloud

Kora reggeli ébresztéssel drága páromtól tudtam meg hogy esik a hó.  :zomg:

SaiyaGin

Csak nem azt akarjátok elhitetni velem, hogy van, ahol esik a hó? :D

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2010-11-27, 06:40:02
A nyomda kellős közepén ücsörögve és békésen olvasgatva tudtam meg, hogy esik a hó, mikor is orcámba szállt egy hógolyó.
:haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

nikici

Szerintem mindenhol esett a hó, kivétel nálunk. :lul:

Kvikveg

Hihetetlen mennyi szemetet termeltem a gepemre nem is tudom.. talan 8 ev alatt...
Install list, Program Files es a Start menu kisse kaosz.
Most irtok.
Az ujrainstalltol csak ket dolog tart vissza:
1. lassu
2. aztan az osszes sw visszatelepitese -> harakiri
3. Nehanynak nem tudom hol van a telepitoje.
4. Elotte ugye meg kene nezni hogy mit tarolok meg le arrol a particiorol...
5. Igazabol kene egy laptop meg egy kulso HD...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Én ezért szoktam megosztani a hdd-t, aztán mindent egyszerre a másik partícióra pakolni, így újratelepítéskor igazából szinte semmit nem kell újra felraknom. Max drivereket amiket win7 nem ismer fel.

NLZ

Ezért kell 2+1 hdd. Egyikre az oprendszer, másikra az adatok, harmadikra meg az oprendszer újratepeítése. Aztán a régi oprendszeres vinyót pedig lehet formázni egy hónap után, mikor már biztosak vagyunk benne, hogy nem kell róla semmi. :)
[reserved]

Selmo

Rendbe kell tartani és nincs vele pluszmunka.

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Az egyiken az oprendszer, masikon az adatok az megvan, csak a felinstallalt szoftvereket mar elfelejtettem. Pedig van ami neha nagyon jol jon. Sot meg van install konyvtaram is az alapcuccoknak, hogy ne kelljen a neten keresgelni. De akkor is macera.

Also: a rohadt eletbe, mar megint beaztam a szokasos helyen. A rohadt nenikejuket, hogy nem birjak megcsinalni rendesen azt a kurva lapostetot.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

AHogy ismerjük a barkácsszenvedélyed mindjárt nekiállsz megjavítani. :D

Kvikveg

Hat komolyan az az erzesem, hogy ha folmennek jobban megcsinalnam. Iden tavasszal javitottak, szeptember 11 korul az elso hidegebb idoszak kornyeken beaztam, es most megint.  :Eztneked:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Quote from: Kvikveg on 2010-11-27, 15:51:38
Hat komolyan az az erzesem, hogy ha folmennek jobban megcsinalnam. Iden tavasszal javitottak, szeptember 11 korul az elso hidegebb idoszak kornyeken beaztam, es most megint.  :Eztneked:

Szerintem tudják hogy te jobban értesz hozzá és azt várják hogy te csináld meg. :D

Nakedape

Quote from: Rounin on 2010-11-27, 06:40:02
A nyomda kellős közepén ücsörögve és békésen olvasgatva tudtam meg, hogy esik a hó, mikor is orcámba szállt egy hógolyó.
[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Quote from: Nakedape on 2010-11-27, 18:40:43
Quote from: Rounin on 2010-11-27, 06:40:02
A nyomda kellős közepén ücsörögve és békésen olvasgatva tudtam meg, hogy esik a hó, mikor is orcámba szállt egy hógolyó.
[spoiler][/spoiler]

[spoiler][/spoiler]
Mert a pata és a szarv dísznek van, eh? Az ilyenek miatt találták fel a lókolbászt :_piszka: :angyali:

Member

Az OTP elektronikus felülete mindent visz. Nem tudom törölni a korábbi állandó tranzakciókat, de az újakat sem tudom felvinni. :falba:

Kvikveg

#45653
http://www.thejump.net/hunting/3-deer-pics-6/buck-pics-18.htm
Azt hiszem erre mondjak, hogy szivas. Marmint a szarvasoknak.

Mi a jo franc van ma, 10 percen belul a masodik velemenykutato hiv fel.

wtf :eek:
http://www.thejump.net/wallpaper/pictures/MontanaFire.jpg
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Mi van Kvikveg, fel akarsz csapni szarvasvadásznak? :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Végülis Kanadába megy, reggeli tornaként grizzlykkel fog birkózni. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2010-11-28, 17:11:32
Végülis Kanadába megy, reggeli tornaként grizzlykkel fog birkózni. :D
RRROARRRRR!
:lul:
Nem, csak raakadtam az oldalra, ugyhogy megneztem mi van meg ott.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Juharszirup folyik majd a hajlataidból is.


nikici