Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nakedape

igen ott, Tahir tér, azaz,
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

Quote from: Nakedape on 2011-02-06, 19:58:18
őő ebben én nem látok vétéef faktort
Ott lesz a hiba, hogy túl sokat tudsz a kontextusról. Biztos azt is meg lehet magyarázni valahogy, hogy miért húzzák a medvéknek a nemtommilyen létesítmény romjainál.

Nakedape

Quote from: Próféta on 2011-02-06, 22:45:04
Quote from: Nakedape on 2011-02-06, 19:58:18
őő ebben én nem látok vétéef faktort
Ott lesz a hiba, hogy túl sokat tudsz a kontextusról. Biztos azt is meg lehet magyarázni valahogy, hogy miért húzzák a medvéknek a nemtommilyen létesítmény romjainál.
uram, érvei meggyőztek!
kontextus nélkül tényleg néznék ki a fejemből.
empatikus képességem már nem a régi..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Quote from: Nakedape on 2011-02-06, 22:46:47
Quote from: Próféta on 2011-02-06, 22:45:04
Quote from: Nakedape on 2011-02-06, 19:58:18
őő ebben én nem látok vétéef faktort
Ott lesz a hiba, hogy túl sokat tudsz a kontextusról. Biztos azt is meg lehet magyarázni valahogy, hogy miért húzzák a medvéknek a nemtommilyen létesítmény romjainál.
uram, érvei meggyőztek!
kontextus nélkül tényleg néznék ki a fejemből.
empatikus képességem már nem a régi..

Ha ez megnyugtat, én nem tudtam semmit a kontextusról, és csak néztem ki a fejemből. (Azt hittem, hogy valamilyen szerepjátékot játszanak egy szeméttelepen)
Failure is the default option

Próféta

Quote from: Nakedape on 2011-02-06, 22:46:47
uram, érvei meggyőztek!
Valaki meggyőzött valakit valamiről az interneten át? Létezik ilyen?  :confused: :D

Nakedape

QuoteDohányzó és nem dohányzó részt alakítottak ki a tüntetők a Tahrír téren
:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Makos


Acchan

Quote from: Nakedape on 2011-02-07, 10:07:10
QuoteDohányzó és nem dohányzó részt alakítottak ki a tüntetők a Tahrír téren
:D
:rotfl: :lul:

Member

Quote from: Nakedape on 2011-02-07, 10:07:10
QuoteDohányzó és nem dohányzó részt alakítottak ki a tüntetők a Tahrír téren
Most Murabak helyében bejelenteném, hogy visszakívánja őt, annak ingyen lesz a cigi.

Nakedape

hahh, de úgyis vízipipáznak nem?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Cloud


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.



szpeter

#46876
Quote from: Member on 2011-02-07, 19:04:38
http://velvet.hu/sztori/2011/02/07/napi_husz_orat_zuhanyozott_belehalt/
wat
Na,gyerekek, ezért kell egy kg mocskot enni egy évben, mondta a terapeuta és elindult a legközelebbi falu disznóóljának irányába.  :muhahah:
( Röhejes hogy a 70 éves nyugdíjasokat húzzák meg érte..ennyi erővel a víz-szolgáltatót is beperelhetnék...  ::) )

Member

Mint a témában bennfettesek, tudtok nekem ajánlani hasznos informatika hírportálokat, amik naprakészen informálják az embert a fájlcsere témájában is akár?

EDIT: Én a vízszámlájukra volnék kíváncsi. Meg akkor a zuhany alatt aludt...?

NLZ

Most akkor mi kéne? Torrentes hírportálnak a http://torrentfreak.com/ ajánlott, de nem tiszta, hogy mit is szeretnél.
[reserved]

Member

Úgy néz ki, sikerül feléleszteni a hamvaiból a kalózpártot, és jó volna ilyen jellegű híreket is fordítani, közölni.

NLZ

[reserved]



.Attila


Member

Végülis, amikor reggel mész az utcán és nincsen koromsötétség, egészen hasznos, de ez az egyetlen eset.


motifator

Hogyhogy eltörli a téli időszámítást? Nem a téli időszámítás a valódi időszámítás, és a nyári a "csinált" dolog?
Én úgy tudom, hogy így van, és akkor a nyárit kéne eltörölni, viszont akkor át kéne menni GMT+2-be, mert szerintem marha jó dolog, hogy nyáron még este 9kor is világos van. Mondjuk így, hogy már nem élek Magyarországon, már annyira nem égető a kérdés számomra :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Quote from: motifator on 2011-02-08, 19:54:19
Én úgy tudom, hogy így van, és akkor a nyárit kéne eltörölni, viszont akkor át kéne menni GMT+2-be, mert szerintem marha jó dolog, hogy nyáron még este 9kor is világos van.
Kiszúrnál a mocskos részeg disznó egyetemistákkal, akik fényben nem érzik a feelinget! Most milyen szabadtéri koncerteket lehet nyomni hót világosban? :)

Kuroi Tenshi

Quote from: motifator on 2011-02-08, 19:54:19
Nem a téli időszámítás a valódi időszámítás, és a nyári a "csinált" dolog?

Nem, fordítva. A téli, hogy kevesebbet kelljen munkahelyeken,
közintézményekben világítani.

Én is támogatom az eltörlését, már mióta ezt mondom

motifator

Hmm, csak nekem volt igazam: Nyári időszámítás
QuoteA nyári időszámítás széles körben elfogadott rendszer, melyben a helyi időt 1 órával előre állítják az adott időzóna idejéhez képest. Az elnevezés onnan ered, hogy ez az időszámítás nagyrészt a nyári időszakra esik.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.