Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

NLZ

Épp, hogy akkor tudod jól károsítani a füled, ha valami nagy zajt akarsz mégnagyobb zajjal elnyomni. :)
[reserved]

kada

Quote from: Xzone on 2011-03-04, 13:30:58
Country Wars! So much jellyyyy... everybody wants to sleep with meeee...

Nem bírom kiverni a fejemből :zomg:
:Eztneked:
Ma már nem fog kimenni a fejemből, pedig meg se hallgattam egy hete legalább, csak elolvastam a kommented.
heh

Makos

Quote from: TurboK on 2011-03-04, 17:14:15
Quote from: Makos on 2011-03-03, 23:47:05
Ez az egész ott megbukott, hogy cod6ból ipt kiszedni. Természetesen kivétel, ha admin az illető.
Pontos helyet viszont nem tud lenyomozni.
Szerintem csak bedobta a googlba a srác nicknevét, amire első találat volt a manusz facebook oldala, amin le van írva név, cím, születési anyakönyvi kivonat szám, szüzesség elvesztésének időpontja, stb.
Piff...van benne valami. Erre nem is gondoltam :D

NLZ

Quote from: Makos on 2011-03-04, 23:53:17
Quote from: TurboK on 2011-03-04, 17:14:15
Quote from: Makos on 2011-03-03, 23:47:05
Ez az egész ott megbukott, hogy cod6ból ipt kiszedni. Természetesen kivétel, ha admin az illető.
Pontos helyet viszont nem tud lenyomozni.
Szerintem csak bedobta a googlba a srác nicknevét, amire első találat volt a manusz facebook oldala, amin le van írva név, cím, születési anyakönyvi kivonat szám, szüzesség elvesztésének időpontja, stb.
Piff...van benne valami. Erre nem is gondoltam :D
Zsidó mágia volt, ne halgass rá.
[reserved]

Cloud

Eh, szombat van és nem tudok aludni. :(  :falba:  Asszem folytatom Gundam-et.

szpeter

Quote from: NLZ on 2011-03-04, 19:02:46
Épp, hogy akkor tudod jól károsítani a füled, ha valami nagy zajt akarsz mégnagyobb zajjal elnyomni. :)
Igaz,de mivel jobb,hogy a hangszóróival próbálja elnyomni a zajokat mintha egy fülhallgatóval tenné mindezt? És a fülbedugóssal nem is kell annyira hangosan lejátszani,mert az jobban elnyomja a külvilág zörejeit.(ok, max hangerőt írtam,de én gyakran szarminőségű mp3-akkal dolgozom,azok meg nem túl hangosak)

Fazék

#47166
Quote from: szpeter on 2011-03-05, 15:44:24
Quote from: NLZ on 2011-03-04, 19:02:46
Épp, hogy akkor tudod jól károsítani a füled, ha valami nagy zajt akarsz mégnagyobb zajjal elnyomni. :)
Igaz,de mivel jobb,hogy a hangszóróival próbálja elnyomni a zajokat mintha egy fülhallgatóval tenné mindezt? És a fülbedugóssal nem is kell annyira hangosan lejátszani,mert az jobban elnyomja a külvilág zörejeit.(ok, max hangerőt írtam,de én gyakran szarminőségű mp3-akkal dolgozom,azok meg nem túl hangosak)
Quoteegy órán át tartó fülhallgató viselés a fülben tanyázó baktériumok számát a hétszeresére növeli.
legalábbis ezt hallottam
hogy ez aztán mennyire káros. nem tudom.
szóval mondjuk ennyi hatása lehet az erős hangszórókkal szemben.

az erős hangszórók meg mondjuk ha tényleg erősek, akkor komoly rezgéseket tudnak okozni a környezetükben, szóval ha azt is károsnak vesszük...

végeredményben bla.

szpeter


Darkstar

Ugye még csak szombat délután van és nem vasárnap este. UGYE?  :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked:
Hogy a francba ment el az egész hétvége 2 perc alatt?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: Darkstar on 2011-03-06, 20:19:47
Ugye még csak szombat délután van és nem vasárnap este. UGYE?  :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked:
Hogy a francba ment el az egész hétvége 2 perc alatt?
Bizonyos szerek időérzék-torzító hatásúak, ezzel is számolni kell.

szpeter

Quote from: Darkstar on 2011-03-06, 20:19:47
Ugye még csak szombat délután van és nem vasárnap este. UGYE?  :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked:
Hogy a francba ment el az egész hétvége 2 perc alatt?
+1  :zomg: 

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2011-03-06, 20:19:47


:haha: :tezsvir:

nekem se sokat sikerült tartanom abból, amit mára terveztem:
11-12h körül kelés és ebéd, majd kiporszívózás, törölgetés, mosogatás,
aztán emailek, álláskeresés és jelentkezések leadása, majd egy kis
játék, film.
Tény: kelés ebéd 15h után, s ugyan már 21h mindjárt, de még csak
mosogatás, emailek és netnél tartok, még csak nem is kezdtem el
játszani se, és még egy filmet is meg akartam nézni ezen a hétvégén...

Én

Én 5+1 jegyzőkönyv megírását terveztem a hétvégére, asszem nekiállok... jutni fog holnapra is bőven :S

kikuchiyo

Kontraszt: én semmi különöset nem terveztem a hétvégére, az absztraktot, amit hétfőig kell leadni, leadtam, viszont hozzájutottam a Wise Man's Fear-hez, és egész nap azt olvastam kényelmes tempóban.
Failure is the default option

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2011-03-06, 23:57:11
Kontraszt: én semmi különöset nem terveztem a hétvégére, az absztraktot, amit hétfőig kell leadni, leadtam, viszont hozzájutottam a Wise Man's Fear-hez, és egész nap azt olvastam kényelmes tempóban.

Te nem kiku vagy.

kikuchiyo

 :angyali:

Hogy rant is legyen:
kibaszottul idegesít, ha valaki még nálam is lényegesen inkompetensebb.
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2011-03-06, 23:57:11
Kontraszt: én semmi különöset nem terveztem a hétvégére, az absztraktot, amit hétfőig kell leadni, leadtam, viszont hozzájutottam a Wise Man's Fear-hez, és egész nap azt olvastam kényelmes tempóban.
Wasisdas? Letoltheto?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Puru²


Member

Quote from: Puru² on 2011-03-07, 14:39:25
ULTRA SZÁNALOM!!!  :ejj:
Mármint az, hogy nem rúgták ki, vagy az, hogy ilyen könnyű volt megbénítani a Neptunt?

Puru²

Quote from: Member on 2011-03-07, 15:44:45
Quote from: Puru² on 2011-03-07, 14:39:25
ULTRA SZÁNALOM!!!  :ejj:
Mármint az, hogy nem rúgták ki, vagy az, hogy ilyen könnyű volt megbénítani a Neptunt?
Vagy az ,hogy ilyen ócska kifogással próbálják más nyakába varrni ,hogy miért szar a szolgáltatásuk.

Fazék

Quote from: Puru² on 2011-03-07, 16:00:09
Quote from: Member on 2011-03-07, 15:44:45
Quote from: Puru² on 2011-03-07, 14:39:25
ULTRA SZÁNALOM!!!  :ejj:
Mármint az, hogy nem rúgták ki, vagy az, hogy ilyen könnyű volt megbénítani a Neptunt?
Vagy az ,hogy ilyen ócska kifogással próbálják más nyakába varrni ,hogy miért szar a szolgáltatásuk.
+ abba is belegondolhatnának, hogy vélhetően nem véletlenül született meg ez a script... talán ideje lenne tisztességes erőforrás hátteret biztosítani a neptun rendszerhez, vagy értelmesebben, szakaszosan megoldani a jelentkezést.
inkompetenciájukból fakadó kényszerlépés történt csupán, de jó magas lóról ítélkeznek...

NLZ

Azokat is ki fogják zárni az egyetemről, akik a frissítés gombot püfölik ész nélkül a böngészőben? ::)
[reserved]

kikuchiyo

Quote from: Puru² on 2011-03-07, 14:39:25
ULTRA SZÁNALOM!!!  :ejj:

Ezt nem is értem. Ha valaki ír egy nyamvadt Firefox kiegészítőt, ami belép helyette a Neptunra, az "az egyetemről való azonnali kizárást indokolná"?  :gyagya:

Quote from: Kvikveg on 2011-03-07, 04:16:55
Quote from: kikuchiyo on 2011-03-06, 23:57:11
Kontraszt: én semmi különöset nem terveztem a hétvégére, az absztraktot, amit hétfőig kell leadni, leadtam, viszont hozzájutottam a Wise Man's Fear-hez, és egész nap azt olvastam kényelmes tempóban.
Wasisdas? Letoltheto?

http://usteam.hu/forum/index.php?topic=469.msg469923#msg469923
ill. olvass vissza a könyves topikban.


Failure is the default option

Acchan

Társadalmi munka: részt venni a neptun fejlesztésében esetleg...?  :_piszka:

Ha felvesznek a DE-re, én is kipróbálhatom végre a neptunt, amiről már annyi szépet és jót hallottam.  :D

Member

Quote from: kikuchiyo on 2011-03-07, 20:03:41
Ezt nem is értem. Ha valaki ír egy nyamvadt Firefox kiegészítőt, ami belép helyette a Neptunra, az "az egyetemről való azonnali kizárást indokolná"?  :gyagya:
Olyan klikkelő program kell, amely auto elmegy a tárgyfelvétel képernyőre, majd felismeri azon a dinamikus tanterv szerint most következő tárgyakat és megkíséreli őket felvenni.

Nakedape

Quote from: Member on 2011-03-07, 20:29:59
Quote from: kikuchiyo on 2011-03-07, 20:03:41
Ezt nem is értem. Ha valaki ír egy nyamvadt Firefox kiegészítőt, ami belép helyette a Neptunra, az "az egyetemről való azonnali kizárást indokolná"?  :gyagya:
Olyan klikkelő program kell, amely auto elmegy a tárgyfelvétel képernyőre, majd felismeri azon a dinamikus tanterv szerint most következő tárgyakat és megkíséreli őket felvenni.
és be írja a jegyed
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

Quote from: Nakedape on 2011-03-07, 20:37:43
Quote from: Member on 2011-03-07, 20:29:59
Olyan klikkelő program kell, amely auto elmegy a tárgyfelvétel képernyőre, majd felismeri azon a dinamikus tanterv szerint most következő tárgyakat és megkíséreli őket felvenni.
és be írja a jegyed
to-s_néni.exe? :haha:

Acchan

Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-03-07, 20:41:30
Quote from: Nakedape on 2011-03-07, 20:37:43
Quote from: Member on 2011-03-07, 20:29:59
Olyan klikkelő program kell, amely auto elmegy a tárgyfelvétel képernyőre, majd felismeri azon a dinamikus tanterv szerint most következő tárgyakat és megkíséreli őket felvenni.
és be írja a jegyed
to-s_néni.exe? :haha:
:lol:

Mondjuk, a to-s néniket inkább nem futtatnám.  :D

Fazék

Quote from: Acchan on 2011-03-07, 20:49:29
Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-03-07, 20:41:30
Quote from: Nakedape on 2011-03-07, 20:37:43
Quote from: Member on 2011-03-07, 20:29:59
Olyan klikkelő program kell, amely auto elmegy a tárgyfelvétel képernyőre, majd felismeri azon a dinamikus tanterv szerint most következő tárgyakat és megkíséreli őket felvenni.
és be írja a jegyed
to-s_néni.exe? :haha:
:lol:

Mondjuk, a to-s néniket inkább nem futtatnám.  :D
ja. többségük elég ronda, nem sok profitot termelnének.

Member

Most, hogy belegondolok, a to-s néni is egy olyan szakma, ahol be kellene vezetni a férfikvótát, mert diszkriminálnak bennünket a kávékipróbáló, unokaismertető és az idegtesztelő munkakörökből. :/