Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: Rounin on 2011-03-11, 22:31:06
Quote from: NLZ on 2011-03-11, 22:24:27
Inkább amatt kéne aggódnotok, hogy mi lesz így a jövő heti anime és manga adagokkal.
:__devil:

Van más is az életben.
Weird, huh? :__devil:
Lies. :(
[reserved]

csacsa

Quote from: NLZ on 2011-03-11, 22:24:27
Inkább amatt kéne aggódnotok, hogy mi lesz így a jövő heti anime és manga adagokkal.
:__devil:

nekem is ugyanez jutott eszembe, de csak nem írtam le, mert groteszknek találtam. :D
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Puru²

#47252

NLZ

A második az az olajfinomító, vagy mi volt?
[reserved]

Member

Brutális, ahogyan hirtelen elsötétül az ég. Viszont figyeltétek, hogy az a manus ott milyen nyugodtan sétál az előtérben?

Cloud


Fazék

http://www.upc.hu/kabel-internet/fiber-power-15/

QuoteHálózatra köthető számítógépek    1

:lul:

ezt is valami okostojás írhatta

Moha

Quote from: Fazék on 2011-03-12, 17:22:16
http://www.upc.hu/kabel-internet/fiber-power-15/

QuoteHálózatra köthető számítógépek    1

:lul:

ezt is valami okostojás írhatta
Értsd: egy publikus IP-t kapsz, míg FP 30,60 és 120 esetében hármat. Csak a pórnépnek fogalma sincs, mi az az IP cím, szóval így egyszerűbb fogalmazni.
Ettől függetlenül bőven volt olyan betelefonálónk, aki sima switchen akarta több gépre kötni a netet FP 15-tel. :haha:

Fazék

Quote from: Moha on 2011-03-12, 17:39:29
Értsd: egy publikus IP-t kapsz, míg FP 30,60 és 120 esetében hármat. Csak a pórnépnek fogalma sincs, mi az az IP cím, szóval így egyszerűbb fogalmazni.
Ettől függetlenül bőven volt olyan betelefonálónk, aki sima switchen akarta több gépre kötni a netet FP 15-tel. :haha:
értem én, de pont azt emelem ki, hogy a megfogalmazás igencsak szerencsétlenül sikeredett sztem, mert így pont azon emberek számára válik félreérthetővé, akik miatt "egyszerűsítették" a megfogalmazást :)

Cloud


Zen

Quote from: Acchan on 2011-03-11, 20:26:24
Quote from: Zen on 2011-03-11, 18:37:48
Quote from: Acchan on 2011-03-11, 18:26:54
Quote from: Zen on 2011-03-11, 18:24:49
VISSZATÉRTEM!!!
Honnan?
A nettelenség kietlen pusztáiról.
Wb  :D Hogy keveredtél olyan szörnyű helyekre?  :3x3:
Tönkrement gép és fater közölte h ha már van munkám, vegyek magamnak újat. Jutalék alapú fizetés FTW.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

http://www.helicopterscanada.com/index.html
Aaah ha oda megyek ahova hetfon beszelem meg az interjut, akkor ezek 2.5 orara vannak tolem. *nyalcsorgat*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos

Quote from: Kvikveg on 2011-03-13, 00:06:17
http://www.helicopterscanada.com/index.html
Aaah ha oda megyek ahova hetfon beszelem meg az interjut, akkor ezek 2.5 orara vannak tolem. *nyalcsorgat*
Az kellemes :S

Kuroi Tenshi

Quote from: Makos on 2011-03-13, 21:07:16
Quote from: Kvikveg on 2011-03-13, 00:06:17
http://www.helicopterscanada.com/index.html
Aaah ha oda megyek ahova hetfon beszelem meg az interjut, akkor ezek 2.5 orara vannak tolem. *nyalcsorgat*
Az kellemes :S

Sztem Kviki ezt pozitívként írta.
Ha jól értelmezem:
"ha oda megyek (majd dolgozni), akikkel hétfőn interjúzok, akkor
a leendő munkahelyem csak 2,5 órára lesz jelenlegi lakhelyemtől"
Tegyük hozzá, a világ 2. legnagyobb országában 2,5 óra még
"szinte a szomszéd", de feltételezem Kviki közelebb fog költözni,
ahogy arra szokás.

Kviki, csak nem helikopter-pilóta leszel?  :hopp:
Itt mindenki megőrült, csak Kviki helikopter-pilóta? :D

Makos

2,5 óra akkor is 2,5 óra na :D

A vicc meg fájt...  :ejnye:

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-03-13, 22:02:00
Quote from: Makos on 2011-03-13, 21:07:16
Quote from: Kvikveg on 2011-03-13, 00:06:17
http://www.helicopterscanada.com/index.html
Aaah ha oda megyek ahova hetfon beszelem meg az interjut, akkor ezek 2.5 orara vannak tolem. *nyalcsorgat*
Az kellemes :S

Sztem Kviki ezt pozitívként írta.
Ha jól értelmezem:
"ha oda megyek (majd dolgozni), akikkel hétfőn interjúzok, akkor
a leendő munkahelyem csak 2,5 órára lesz jelenlegi lakhelyemtől"
Tegyük hozzá, a világ 2. legnagyobb országában 2,5 óra még
"szinte a szomszéd", de feltételezem Kviki közelebb fog költözni,
ahogy arra szokás.

Kviki, csak nem helikopter-pilóta leszel?  :hopp:
Itt mindenki megőrült, csak Kviki helikopter-pilóta? :D
:lul:
Ja, pozitivkent irtam. Toluk 2,5 orara laknek es dolgoznek, a poen az, hogy ha megnyerem a lottot, akkor mehetek oda hetvegenkent repulni. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud


Makos



Moha

Quote from: Cloud on 2011-03-14, 20:11:43
http://tinyurl.com/6zr6ex5
:zomg:
Elég durva... Az elején nem tűnik szörnyűnek, aztán ahogy előbb kocsikat, majd épületeket visz magával a víz... :zomg:

Cloud

Most meg ugye az atomerőműveknél lévő robbanások és egyéb problémák a legsúlyosabb események jelenleg.  :he:

Member

Quote from: Cloud on 2011-03-15, 16:03:51
Most meg ugye az atomerőműveknél lévő robbanások és egyéb problémák a legsúlyosabb események jelenleg.  :he:
K_T javítson ki, de a végső csapásig azt fogják mondani, "Megoldjuk", különben a befektetők elhagynák az országot, kinyiffanna a yen és az élelmiszerfelvásárlás is eldurvulna.

Darkstar

Quote from: Member on 2011-03-15, 17:10:10
élelmiszerfelvásárlás is eldurvulna.
Sup slowpoke.
Egyébként ezen a "második Chernobyl" pánikon amit a neten nyomatnak pár helyen, röhögnöm kell. Veszélyes? Persze. Szennyeződhet a környezet? Nem is kicsit. Lehet Chernobyl szintű baleset/szennyeződés/kihullás belőle? LOLNO.

De a híradó is adja, amikor jelentik, hogy "felrobbant a REAKTOR".
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: Darkstar on 2011-03-15, 17:12:46
Quote from: Member on 2011-03-15, 17:10:10
élelmiszerfelvásárlás is eldurvulna.
Sup slowpoke.
Tudom, hogy már kirámolták a boltokat, áruházakat, de szerintem gyorsabban következett volna be, ha azonnal bevallanak mindent.

Az atomerőművekhez nem értek, de a harmadik robbanásveszélyt nem érzem túl biztatónak.

Member

De azt máris elérték, hogy Németországban visszavonták az atomerőművek működésének meghosszabbítását.

Selmo

Az a németek paranoiája, emlékezz csak, mekkora balhékat csapnak az atomvonatok körül is.

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

#47276
Néha úgy érzem, hogy a legszűkebb családi körömet leszámítva én vagyok az egyetlen, aki évek óta nem hord kokárdát.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: Darkstar on 2011-03-15, 22:24:58
aki nem évek óta nem hord kokárdát.
Tehát egy év vagy annál rövidebb ideje?

Darkstar

Így jár az, aki félúton átírja a mondatot és nem olvassa vissza.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

#47279
Hat... en a helyedben hordanek... bar pont en mondom, tok veletlenul esett le, hogy ja tenyleg,unnepnap van otthon. XD
Es itt nincs kokardam. :/

Jelentem, csutortokon helyi ido szerint 10kor (itt mar nyari idoszamitas van) lesz telefonos interjuhom. :beee: :beee: :beee:
Azert orulok, hogy nem kell Montrealba mennem.*
Most nezegetem Google street view-val a celteruletet, es tetszik. A mellekutcakban olyan, mint egy balatoni nyaralofalu, csak tobb hely van a hazak kozott.
Es most haladtam el valami francia katolikus gimnazium mellett.  :eek:
Ugy erzem majd meg kell tanulnom fransziaul...  :zomg:
Most ut vissza, hogy anno gimiben inkabb a spanyolt valasztottam, mert ugye nemetet akartam tanulni, a francia meg szivatos.

edit: eloszor felreertettem az embert, es azt hittem oda kell mennem, ami szep penzkidobas lett volna, bar legalabb lattam volna a varost.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.