Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: Member on 2011-03-21, 22:11:00
Quote from: Makos on 2011-03-21, 22:05:19
Énis szeretem a hétfőket...főleg reggel megtudni, hogy holnap automatika zh.... ::)
Szerintem aznap megtudni jóval viccesebb.

Nézőpont kérdése.
Ha aznap tudod meg, akkor már úgyis mindegy.
Ha előtte egy nappal, akkor van remény (legalábbis azt hiszed) és ott a teher a nyakadban.

Quote from: Nakedape on 2011-03-21, 23:11:09
automatika zh nem írja meg magát?

Ha igen, 5ös :)

Member

Quote from: Makos on 2011-03-21, 23:10:12
Az igaz...de nem volt valami kellemes, mikor haver ezzel ébresztett. xD
Állítsd be ébresztőnek.

Quote from: Nakedape on 2011-03-21, 23:11:09
automatika zh nem írja meg magát?
Pwned. :appl:

Ramiz

GYAAAAAAAAAAAAAAAAHAhahahahahAHAHAHAHAHAHAHHHH!!!!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cloud

Van a neten valami olyan oldal, ahova ha több címet írok be(utca+hsz) akkor egy térképen megjeleníti az összeset?

Tudom van google maps, meg utcakereső, meg utvonalterv meg egyebek, de ezek mind mind csak egy címet jelenítenek meg egyszerre. Nekem olyan kellene ami 10-20 címet is megjelenítene.

Fazék

Quote from: Cloud on 2011-03-22, 18:21:32
Van a neten valami olyan oldal, ahova ha több címet írok be(utca+hsz) akkor egy térképen megjeleníti az összeset?

Tudom van google maps, meg utcakereső, meg utvonalterv meg egyebek, de ezek mind mind csak egy címet jelenítenek meg egyszerre. Nekem olyan kellene ami 10-20 címet is megjelenítene.
??? google maps útvonaltervezőjében akárhány cím megjelenhet egyszerre a térképen. de persze, ha neked screenshot-szerűség kell róla és ebben zavaróak lennének a látszódó útvonalak, akkor értem a problémát

Cloud

Melóhoz kellene, mert megkaptam a címeket hogy hova kell mennem, és jó lett volna ha az összeset egy map-on láttam volna. Csak kinyomtattam volna és lett volna öröm és bódottá. :D

NLZ

Tényleg, a Magician-t olvassa valaki? Jó cucc, érdemes. :)
[reserved]

chilip

\o,   Magician-fag here

NLZ

Tudtam! :D




Ám ez ménem a manga topicba ment? Oda szándékoztam pedig. :D
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZ on 2011-03-22, 19:40:59
Tényleg, a Magician-t olvassa valaki? Jó cucc, érdemes. :)
>read description
Sounds interesting
>185 Chapters (Ongoing)
No
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Darkstar on 2011-03-22, 21:33:36
Quote from: NLZ on 2011-03-22, 19:40:59
Tényleg, a Magician-t olvassa valaki? Jó cucc, érdemes. :)
>read description
Sounds interesting
>185 Chapters (Ongoing)
No
Jó, és most nézd meg, hogy hány van eddig lefordítva. :)  És jön heti 2 rész lefordítva. Dupla élvezet.
Ezért jók a webtoonok, nem szokás őket elkaszálni. Ami meg szar, azt meg egyszerűen nem fordítják le.
[reserved]

Próféta

Quote from: Ramiz on 2011-03-22, 11:59:10
GYAAAAAAAAAAAAAAAAHAhahahahahAHAHAHAHAHAHAHHHH!!!!!!
Mi van? elengedték a büntetést?

Quote from: Cloud on 2011-03-22, 19:37:57
Melóhoz kellene, mert megkaptam a címeket hogy hova kell mennem, és jó lett volna ha az összeset egy map-on láttam volna. Csak kinyomtattam volna és lett volna öröm és bódottá. :D
Akkor pont jó is, hogy rá vannak festve az útvonalak, nem?
De amúgy Google Mapsen (bejelentkezve) nyithatsz új térképet, bejelölheted rajta a pontjaidat, stb. útvonalrajz nélkül is.

Kvikveg

afgasgDFGADFhasdfADFAssddllll.... zzzZzzzzzzz....
Ma V for Vendetta tegnapi megtekintese utan utananeztem Anonymousnak es a Scientology szemetsegeinek es most le van rohadva az agyam.
:punny:
Cegeket kene neznem a kornyeken, argh.
Mar csak masfel napot kell kibirnom es hivhatom a ceget hogy mivan.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Próféta on 2011-03-22, 22:41:02
Quote from: Ramiz on 2011-03-22, 11:59:10
GYAAAAAAAAAAAAAAAAHAhahahahahAHAHAHAHAHAHAHHHH!!!!!!
Mi van? elengedték a büntetést?

Nem, ez harci üvöltés volt, úgy általában a világ ellen.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Intelligens módszer a haragod tudatására. :D Ennél már csak az ismerősöm volt intelligensebb, aki úgy jelezte egy csaj felé, hogy tetszik neki, az asztal alatt önkielégítést imitált és hangosan verte az asztal lapját. ::)

Nakedape

bejött neki?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2011-03-23, 13:30:10
bejött neki?
Az önkielégítés biztos.

Member: én meghitt viszonyt ápolok az állati énemmel, sok nehéz helyzeten átsegít. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2011-03-23, 13:43:09
én meghitt viszonyt ápolok az állati énemmel, sok nehéz helyzeten átsegít. :D
:cool:

én is próbálok, csak az én állati énem egy dugong
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2011-03-23, 13:53:52
Quote from: Ramiz on 2011-03-23, 13:43:09
én meghitt viszonyt ápolok az állati énemmel, sok nehéz helyzeten átsegít. :D
:cool:

én is próbálok, csak az én állati énem egy dugong

i think Nakedape is a pretty cool guy, i had to google his animal self and it is a dugong.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Quote from: Nakedape on 2011-03-23, 13:30:10
bejött neki?
Valószínűleg az asszonya kitekerte volna a nyakát, ha bejön. ::)

Quote from: Ramiz on 2011-03-23, 13:43:09
Member: én meghitt viszonyt ápolok az állati énemmel, sok nehéz helyzeten átsegít. :D
Te is néha felmászol valami nagy toronyra és vered le a repülőket, ha felhúznak? :)

Hááát, Baracs said no, Member továbbra is Dvecsei marad.

Acchan

Quote from: Ramiz on 2011-03-23, 13:43:09
Quote from: Nakedape on 2011-03-23, 13:30:10
bejött neki?
Az önkielégítés biztos.
:rotfl:

Quote from: Nakedape on 2011-03-23, 13:53:52
Quote from: Ramiz on 2011-03-23, 13:43:09
én meghitt viszonyt ápolok az állati énemmel, sok nehéz helyzeten átsegít. :D
:cool:

én is próbálok, csak az én állati énem egy dugong
Nakedugong?  :smile:

Quote from: Member on 2011-03-23, 14:21:58
Hááát, Baracs said no, Member továbbra is Dvecsei marad.
Remélem, Vecsén összejön majd valami jóság.  ;)


Member

Quote from: Acchan on 2011-03-23, 17:16:39
Remélem, Vecsén összejön majd valami jóság.  ;)
Az eddig is biztos volt, szeptember 30-ig szól a pályázat és a helybéliek szerint jól csinálom, mert egy csapat legalább nem megy idő előtt haza, míg eddig volt olyan nap, hogy aláírták a jelenlétit és húzás haza. Most viszont az egyik hölgy azzal jött reggel, hogy az ura megverte tegnap és elmenekül előle haza a szüleihez, kicsit meglepődtem. :zomg:
Meg most pályáztam megyei koordinátor szerepre, vajon milyen stílust vettem elő, ha már a két tapasztaltabb rivális szervezetcentrikus, illetve "mindentbele"-önéletrajz stílust használt. ::)

Makos

#47392
Quote from: Member on 2011-03-22, 08:07:17
Quote from: Makos on 2011-03-21, 23:10:12
Az igaz...de nem volt valami kellemes, mikor haver ezzel ébresztett. xD
Állítsd be ébresztőnek.
Hát hogyne :D

Quote from: Nakedape on 2011-03-21, 23:11:09
automatika zh nem írja meg magát?
Sajnos nem írta meg magát. Én meg csak próbálkoztam vele, több-kevesebb sikerrel. xD


Quote from: Makos on 2011-03-03, 23:47:05
Ez az egész ott megbukott, hogy cod6ból ipt kiszedni. Természetesen kivétel, ha admin az illető.
Pontos helyet viszont nem tud lenyomozni.
Bevallom tévedtem...alteriw-s verzióhoz van olyan wh, aim, stb cucc amivel látod a másik ipjét.
Tapasztalat :angyali:

SaiyaGin

[spoiler="ki oda se ballagott, még jutalmat is kapott"]Hogy ne toljam el az egész szerdai napomat, felvettem egy órát, mondván, hogy ha már úgyis bemegyek az egyetemre, akkor óra előtt/után könyvtárazni is fogok. A félév első órája húszperces óramegbeszélés volt. A másodikra nem mentem be, mert 10 perccel az óra előtt jöttem rá, hogy a koliban felejtettem a házit, amikor átpakoltam a táskámat (okiratolvasásos óra és anélkül nem láttam sok értelmét a részvételnek). A harmadik óra előtt egy nappal küldött egy kurzusmailt a tanár, hogy elmarad az óra, mert hivatalos elfoglaltság miatt el kell utaznia. A negyedik óra se lett megtartva, 20 percet vártunk a tanárra, aztán szétszéledt a csoport. Az ötödik héten, tanulva a múlt heti tapasztalatból, eszünkbe jutott megnézni a hirdetőtáblát, ahol az a hír fogadott, hogy betegség miatt elmarad az óra.
Ma már csak annyit írtak ki a hirdetőtáblára, hogy a mai óra is elmarad.[/spoiler]

Nakedape

Quote from: SaiyaGin on 2011-03-23, 23:24:21
[spoiler="ki oda se ballagott, még jutalmat is kapott"]Hogy ne toljam el az egész szerdai napomat, felvettem egy órát, mondván, hogy ha már úgyis bemegyek az egyetemre, akkor óra előtt/után könyvtárazni is fogok. A félév első órája húszperces óramegbeszélés volt. A másodikra nem mentem be, mert 10 perccel az óra előtt jöttem rá, hogy a koliban felejtettem a házit, amikor átpakoltam a táskámat (okiratolvasásos óra és anélkül nem láttam sok értelmét a részvételnek). A harmadik óra előtt egy nappal küldött egy kurzusmailt a tanár, hogy elmarad az óra, mert hivatalos elfoglaltság miatt el kell utaznia. A negyedik óra se lett megtartva, 20 percet vártunk a tanárra, aztán szétszéledt a csoport. Az ötödik héten, tanulva a múlt heti tapasztalatból, eszünkbe jutott megnézni a hirdetőtáblát, ahol az a hír fogadott, hogy betegség miatt elmarad az óra.
Ma már csak annyit írtak ki a hirdetőtáblára, hogy a mai óra is elmarad.[/spoiler]
[spoiler]tehát a megtartott órák 100 %át ellógtad.. ejj mai fiatalok[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Quote from: SaiyaGin on 2011-03-23, 23:24:21
[spoiler="ki oda se ballagott, még jutalmat is kapott"]Hogy ne toljam el az egész szerdai napomat, felvettem egy órát, mondván, hogy ha már úgyis bemegyek az egyetemre, akkor óra előtt/után könyvtárazni is fogok. A félév első órája húszperces óramegbeszélés volt. A másodikra nem mentem be, mert 10 perccel az óra előtt jöttem rá, hogy a koliban felejtettem a házit, amikor átpakoltam a táskámat (okiratolvasásos óra és anélkül nem láttam sok értelmét a részvételnek). A harmadik óra előtt egy nappal küldött egy kurzusmailt a tanár, hogy elmarad az óra, mert hivatalos elfoglaltság miatt el kell utaznia. A negyedik óra se lett megtartva, 20 percet vártunk a tanárra, aztán szétszéledt a csoport. Az ötödik héten, tanulva a múlt heti tapasztalatból, eszünkbe jutott megnézni a hirdetőtáblát, ahol az a hír fogadott, hogy betegség miatt elmarad az óra.
Ma már csak annyit írtak ki a hirdetőtáblára, hogy a mai óra is elmarad.[/spoiler]
Biztosan azt tesztelik, mennyire vagytok hajthatatlanok. Aki túlságosan is buzgó, az veszélyes a társadalomra, ezért azonnal kirúgják az egyetemről. Keresd a rejtett kamerákat és a beépített embereket!

SaiyaGin

Quote from: Nakedape on 2011-03-23, 23:29:54
[spoiler]tehát a megtartott órák 100 %át ellógtad.. ejj mai fiatalok[/spoiler]
Csak igyekszem túlszárnyalni a korábbi generációt.  :angyali: Már az is baj?


Quote from: Member on 2011-03-24, 08:23:41
Biztosan azt tesztelik, mennyire vagytok hajthatatlanok. Aki túlságosan is buzgó, az veszélyes a társadalomra, ezért azonnal kirúgják az egyetemről. Keresd a rejtett kamerákat és a beépített embereket!

:zomg:
Lehet, hogy a dékánhoz benyújtott javaslat
Quote from: http://btkhok.elte.hu/cikkek/443Javasoljuk, hogy fokozzák a Kar biztonsági rendszerét. Tarthatatlan a jelenlegi állapot, amely szerint bárki szabadon járhat-kelhet a campuson és az egyetem épületein belül is, ezért kérjük, javítsák a Trefort-kert közbiztonságát. Erre megoldásként javasoljuk biztonsági őrök felvételét, illetve a portaszolgálat figyelmének és fegyelmének növelését!
valójában egy, a hallgatók elleni [spoiler][/spoiler]
?
Köszönöm, hogy felnyitottad a szememet, Member, köszönöm!

Member

Viccet félretéve, diákigazolvány és matrica ellenőrzés lesz? Esetleg minden fém tárgyat le kell venni a belépéskor, mint a börtönökben? Retina és íriszvizsgálat? :haha:

Darkstar

Nálunk állandóan vannak biztonsági őrök, minden ajtóban és az épületekben szétszórva is. Az újban meg van biztonsági pult 3-4 őrrel, könyvtárban is mindig van 2 és gyakran kérnek kártyát) és az épületben is cirkál 3-4. Nem diákkinézetű emberektől ált megkérdezik, hogy ki és mit akar.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

nya, most tettem fel 1 órája a Mozilla Firefox 4.0-át és szinte hasítok a neten :D 4chanon pl egy képre akár 10 mp-et is kellett várnom akár vagy többet most meg 1-2 mp rossz esetben  :eek: