Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: Darkstar on 2017-04-23, 20:34:02
Na tessék, kihúzom a lábam és indul a spam.  :frown:


:D

Üdv újra itt!
Mesélj, hogy érzed magad eddig odaát?

Cloud

Quote from: Darkstar on 2017-04-23, 20:34:02
Na tessék, kihúzom a lábam és indul a spam.  :frown:


:D

Hjajaja inkább részletes beszámolót kérünk. :D

Darkstar

#55802
Állat mint mindig. De ez nálam nem mérvadó, mert még a reggeli metrózás sem zavar (ginzasen).  :Kiraly:
Az elején volt egy kis pihenés, de Tokyo-t nem nagyon hagytam el, csak egy napra leugrottam Kamara-ba. Eleve nem volt sok időm és még egy rakat papírmunkát (residence registration, insurance, etc) is le kellett tudni. Múlt héten még elkezdődött a meló. Azaz már pénteken bementem mert céges footsal bajnokság volt, utána némi elvezető piálassal. Aztán kedden volt welcome party is.  :D
A meló eddig érdekes ráadásul mindenki jó arc (persze egyből beindult a "nyelvgyakorlásra és maradásra legjobb megoldás egy barátnő, majd mi segítünk" project) és még viszonylagos szabadság is van. Ugyan 9kor kellene kezdeni de gyakran a főnök is 10 után érkezik, dress code smart casual, nyáron meg lazább, stb.
Szóval eddig minden király, ráadásul Kanda-ban van az apartmanom, az iroda 25 perc, Akiba gyalog 5. Bár ahhoz képest nem voltam még sokszor.  :D Viszont van egy rakat étterem, ami király.
Ráadásul a japánom is elég gyorsan fejlődik így, hogy használom is. Bár azért néha belefutok érdekes helyzetekbe.
Ja, és jövő hét golden week.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Kvikveg

http://www.bbc.com/sport/tennis/39677397
Valaki masik no versenyzonek korabban franciaul szolt be eleg durvan, hogy ertse, oket angolul lekurvazza??! Ujsagirononek beszol, mert az mereszelte megirni a bunkosagait? Wtf?
Az ilyen dinoszauruszokat nem lehetne kiherelni aztan kiloni az urbe?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Hajrá Darkstar!

SaiyaGin

El is felejtettem leírni a tegnapi kalandjaimat: tegnap délelőtt életemben először ragadtam be liftbe, délután pedig először voltam pesti majálison (mondjuk amekkora tömegnyomor volt, aligha megyek vissza egyhamar).

Moha

Quote from: SaiyaGin on 2017-05-02, 22:57:55
tegnap délelőtt életemben először ragadtam be liftbe
Jó neked. Nálunk, a 45 éves, manuális ajtós liftnél jó esélyed lenne gyakrabban beragadni.  :hopp:

SaiyaGin

Quote from: Moha on 2017-05-03, 14:26:05
Quote from: SaiyaGin on 2017-05-02, 22:57:55
tegnap délelőtt életemben először ragadtam be liftbe
Jó neked. Nálunk, a 45 éves, manuális ajtós liftnél jó esélyed lenne gyakrabban beragadni.  :hopp:

:D

chilip

ITS ALIVE! és kaptunk egy spammer-kun -t is vele együtt :(

Darkstar

Első mogra party letudva.
Anison Matrix 7th anniversary. Baromi jó volt.  :whoah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Quote from: Darkstar on 2017-05-07, 06:52:21
Első mogra party letudva.
Anison Matrix 7th anniversary. Baromi jó volt.  :whoah:

Mi is volt ez tulajdonképpen? :D

Darkstar

#55813
Party masszívan remixelt Anni-may zenékre.
http://club-mogra.jp/2017/05/06/3071/
A twitch-en szokott fent lenni felvétel róla de a hangot néha letiltja az automatika...
Szerek. : ja, és le is tiltotta, de a Marina mini live (ő volt a "meglepetés"  fellépő) meg hanggal van fent.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Meg úgy látom a D-YAMA rész is megúszta.
https://www.twitch.tv/videos/140759507
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: SaiyaGin on 2017-05-03, 22:12:41
Quote from: Moha on 2017-05-03, 14:26:05
Quote from: SaiyaGin on 2017-05-02, 22:57:55
tegnap délelőtt életemben először ragadtam be liftbe
Jó neked. Nálunk, a 45 éves, manuális ajtós liftnél jó esélyed lenne gyakrabban beragadni.  :hopp:

:D
Ezzel a matuzsálemmel járkálok a 10. emeletre nap mint nap:
https://www.youtube.com/watch?v=hTcyYeAucfI&t=28s

Cobra

Nagymamámnál is ilyen volt a házban. Szerintem Bp-en még sok régi házban van ilyen.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Legjobb, hogy 4 lépcsőház van és kettőben már megvolt a lift felújítás, de kb. a miénk lesz legutoljára felújítva. Ha bedöglik a lift, át tudunk ugyan menni a másik lépcsőházba a tetőn keresztül, de ha nem muszáj nem használjuk az átjárót, mert drogosok és csövesek szoktak fölmenni és irdatlan mocskot hagynak maguk után...

kikuchiyo

Ha valamelyikőtök kiadó lakást keres a belvárosban (vagy van megbízható ismerőse, aki $1), küldjön PM-et nekem.
Failure is the default option

kikuchiyo

Lakáskiadás update, némi szociográfiával: az emberek elszomorítóan nagy részének semmit sem jelent egy megállapodás, hogy adott időben adott helyen találkozzunk, és telefonon sem képesek visszajelezni, hogy mégsem tudnak ott lenni.
Failure is the default option

SaiyaGin

Mfw este tízkor még mindig érdemesebb a légkondit használni, mint kinyitni az ablakot. :mad:

Moha

Szerencséd hogy van légkondi. Nálunk most jön az az időszak, amikor éjjel szauna van. Panel, 10. emelet.
Már tegnap éjszaka is majd meggyulladtunk.

Kvikveg

Bezzeg en Malajziaban, reggel visszakapcsolom a legkondit a szobamban, aztan a kulso gangbol nyilo lifttel lemegyek a legkondis reggelizohelyre, aztan a nyitott hotelreszeken at beulok a legkondis autoba, hogy aztan a ceg udvaran at belepjek a legkondis epuletbe, majd a fagyasztonak is beillo szerverterembe. Ahol vekony kabatot huzok magamra. Priceless.
Ebedkor direkt setalunk egy kort az epulet korul, hogy napon es NE legkondin legyunk. :D
Es a vicc az, hogy teljesen kibirhato a homerseklet arnyekban, megfelelo ruhaban.

De hetvegetol veletek egyutt sulok meg. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Egy kicsit irigyellek. De csak egy kicsit.
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2017-06-26, 20:38:10
Egy kicsit irigyellek. De csak egy kicsit.
+ volt uszomedence
- masodik utamon delutanonkent tul KO voltam ahhoz hogy lemasszak hasznalni, kollega aki meg altalaban lement meg nem volt tarsasagkedvelo, szoval kulso motivaciom sem volt a helyiek riogatasara. :/
- reggel 5, kesobb 5:30kor vekker  :zomg: :zomg: :zomg:
- 6... 6:15kor reggeli
- 6:30 indulas (kesobb dugo volt)
- 1 ora autokazas oda, egy vissza... neha 2 ha dugo volt visszafele. Orvosolhato volt korabbi indulassal
+ palmafak ugy, mint csokilista a "Gomboc Artur milyen csokit szeret" szosszenetben :)
+ lattuk jo nagy "itthon csak allatkertben latom" gyikot halat enni a parton...
- egy mocskos folyoban ami valami UNESCO turistalatvanyossag varoson folyt at... broaf
- eloben lattam megtestesuleset a "manager nem hoz dontest" helyzetnek, bar legalabb nem volt kritikus

Viszont... repultem A380asal... EZ VALAMI IRDATLANUL NAGY! Dubaiban pont beleptem a varakozohelysegbe boarding elott, amikor az ablakok elott fordult egy, gondolom akkor allt ki. A tobbi repulo nagy, nagy de meg felfoghato, de ez mar olyan volt, mint hegyet nezni. Tul nagy ahhoz, hogy az agyam felfogja, hogy mekkora. :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

...and here I am who only saw airplanes from the outside and never took a flight. :P

Kvikveg

Nos, megint gyakorlom a vezetest. Ezuttal ugy tunik nem stresszelem magam, es leszarom, hogy lefullasztom neha a kocsit. Egyre kevesebbszer. Az oktato jo, legalabbis nem stresszel. Es kismeretu kocsija van, szoval nem ugy erzem magam, mint Tyrion Lannister egy Hummer soforulesen.
Es az ismerd meg hazadat mozgalom jegyeben megint olyan helyeket latok, amit az elmult es a kovetkezo 10 evben soha.

https://9gag.com/gag/aVMXDnd
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Az A380 tényleg egy hatalmas behemot. Ráadásul a tailcam is állat. A lépcsőn meg lehet menőzni.
Olyan 9-10 napra vissza kell mennem Mo-ra egy pár (sok) meetingre. A pokol fenekére kívánom az egészet.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Quote from: Darkstar on 2017-07-08, 21:15:00
Az A380 tényleg egy hatalmas behemot. Ráadásul a tailcam is állat. A lépcsőn meg lehet menőzni.
Olyan 9-10 napra vissza kell mennem Mo-ra egy pár (sok) meetingre. A pokol fenekére kívánom az egészet.

Hány órás az út?

Darkstar

12 + 6 + 2 óra layover.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん