Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Cloud

Quote from: Selmo on 2022-02-18, 01:12:14
Legszebb kor, bár lehetnék megint annyi idős. Szerintem itt már csak élőhalottak lézengenek néha.
Próbálok naponta egyszer felnézni, de nagyon nincs aktivitás már egy ideje.

Selmo

Quote from: Edina-chan on 2022-02-18, 19:42:12
Jólvan, azért örömteli dolog tud az lenni, hogy egyik este random a semmiből eszedbe jut egy régi-régi fórum, rákeresel, és azt látod, hogy még létezik. Ha még nem is aktív, de életben van. :) Az a bizonyos Discord szerver még megvan egyébként?
@Selmo: Klisé, de mindenki annyi, amennyinek érzi magát. Én csak azért lepődtem meg, mert kiírva ezt nem sok helyen láttam eddig, hiszen frissen töltöttem be és furcsa volt - másik fura dolog pedig az volt, hogy valamikor 2004-ben pubertás-szagúként regisztráltam ide. És szinte alig emlékszem.. Repül az idő. :)
Megvan, és pont ugyanennyi rajta az aktivitás.
Egy idő után hiába akarod fiatalnak érezni magad, a tested jelzi, hogy nem vagy az. De majd te is megtudod, mikor 40 felett elindulsz lefelé a lejtőn. Csak nehogy az az idő is elrepüljön. :D

Quote from: Cobra on 2022-02-18, 22:24:23
Még egy aggastyán jelentkezik :)
Az elmúlt kb 1 évben én se nagyon néztem animét, mert nem volt mit. Utolsó amit láttam az szerintem a Kimetsu no Yaiba film volt.
Tavaly több animét néztem, mint 2020-ban. Az más kérdés, hogy egy ideje már inkább mangákat olvasok animék nézése helyett - mert az az ipar nagyon elkurvult -, csak nem érzem úgy, hogy lenne sok értelme írnom róluk. Pedig, ha most így összeszámolom, az elmúlt évben biztos elolvastam vagy 1k fejezetet. Az a problémám, hogy még van vagy 50-60 olvasandóban, aztán elfogynak azok is - nem mintha ma lenne, mert azért átlagban majdnem kijön a 100 fejezet/manga, de mégis. A végén ln-t kezdek olvasni, vagy nemtom mi lesz utána.

A tökéletesség unalmas.

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2022-02-18, 22:24:23
Még egy aggastyán jelentkezik :)
Az elmúlt kb 1 évben én se nagyon néztem animét, mert nem volt mit. Utolsó amit láttam az szerintem a Kimetsu no Yaiba film volt.

Én még szoktam, bár erősen változó intenzitással (=heti 1-10 rész között, mikor hogy, bár inkább kevesebbet nézek, mint többet).

Moha

Quote from: Selmo on 2022-02-19, 01:36:26
Egy idő után hiába akarod fiatalnak érezni magad, a tested jelzi, hogy nem vagy az. De majd te is megtudod, mikor 40 felett elindulsz lefelé a lejtőn.
Áh, nem kell ahhoz 40 fölött lenni. Én már pár éve érzem. Anno simán átbuliztam az éjszakát, most ha éjfélig fent vagyok, másnap egész nap hulla. Anno sose voltam másnapos, manapság két sör a limit, ha nem akarok irdatlan fejfájást. Ja, és elég egy szerencsétlen alvópóz, hogy napokig fájjon a nyakam/vállam...  :frown:

It sucks to be old.  :rotfl:

Fazék

1 hónapja 40 unlocked.

anime semmi már talán 6-8 éve, fórumra pár naponta ránézek, discord-ra is, de igen, kb ugyanannyi aktivitás.

Lythis

Quote from: Edina-chan on 2022-02-17, 21:38:48Hát, eltelt majdnem 13 év. Rémisztő a profilomban azt látni, hogy 31 vagyok. Meg az is rémisztő, hogy emlékeztem a jelszavamra.  :appl: Arról már nem is beszélve, hogy visszaolvastam a posztjaimat.. kellemetlen időutazááás. Szóval üdv :) anybody alive?
Naaaah, igazából már mind halottak vagyunk :D

kikuchiyo

Mi ez az uj design?

Feltortek a forumot es muszajbol cserelni kellett?
Failure is the default option

kikuchiyo

Post utan database error, a quick edit gomb meg nem mukodik, azert ez meg nem tokeletes...
Failure is the default option

Cloud

Új dizájn? :D

Edina-chan

Hetekig nem néztem fel, kb 2 napja eszembe jutott, de nem töltött be az oldal. Már kezdtem megijedni, hogy fiatalkorom egyetlen boldog időszakáról megszűnik a proof, de aztán csak visszatért az életbe a fórum..valami menő új dizájnnal :))

Moha

Legalább annyit változott a design, mint amikor vBulletinről átállt SMF-re.

Kvikveg

Quote from: Edina-chan on 2022-02-17, 21:38:48Hát, eltelt majdnem 13 év. Rémisztő a profilomban azt látni, hogy 31 vagyok. Meg az is rémisztő, hogy emlékeztem a jelszavamra.  :appl: Arról már nem is beszélve, hogy visszaolvastam a posztjaimat.. kellemetlen időutazááás. Szóval üdv :) anybody alive?
..meg igen!   :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Quote from: Edina-chan on 2022-02-17, 21:38:48Hát, eltelt majdnem 13 év. Rémisztő a profilomban azt látni, hogy 31 vagyok. Meg az is rémisztő, hogy emlékeztem a jelszavamra.  :appl: Arról már nem is beszélve, hogy visszaolvastam a posztjaimat.. kellemetlen időutazááás. Szóval üdv :) anybody alive?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

En is meg elek.
(postra meg database errort kapok)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Szakkifejezessel elve, ez a forummotor egy un. bugos fos, nekem is hibat dob post utan, raadasul a fooldalrol nem latszik, hogy van itt uj post.
Failure is the default option

NLZ

Nálam nem jelöli meg olvasottnak a postokat, minden látszik itt a motorcsere óta: http://usteam.hu/forum/index.php?action=unread;all;start=0

https://i.imgur.com/EVWArgY.png
[reserved]

SaiyaGin

Nekem az új hozzászólásokat nem mutatja a fórum főoldalán:
https://imgur.com/a/k7ulJjr

NLZ

[reserved]

zsozso

Sajna a regi verzio tele volt sebezhetoseggel, kenytelen voltam mar upgradelni, kozben megszuletett a masodik lanyom, ugyhogy a bugfixeles resze kisse a prio listan visszacsuszott :)
Majd legyszi szedjetek ossze, a hibakat illetve, hogy lehet elohozni.
Death is the only redemption

zsozso

Quote from: zsozso on 2022-05-06, 11:06:49Sajna a regi verzio tele volt sebezhetoseggel, kenytelen voltam mar upgradelni, kozben megszuletett a masodik lanyom, ugyhogy a bugfixeles resze kisse a prio listan visszacsuszott :)
Majd legyszi szedjetek ossze, a hibakat illetve, hogy lehet elohozni.

Oke a post utani hibat mar latom :)

Edit: 1 down.
Death is the only redemption

SaiyaGin

Quote from: zsozso on 2022-05-06, 11:08:04
Quote from: zsozso on 2022-05-06, 11:06:49Sajna a regi verzio tele volt sebezhetoseggel, kenytelen voltam mar upgradelni, kozben megszuletett a masodik lanyom, ugyhogy a bugfixeles resze kisse a prio listan visszacsuszott :)
Majd legyszi szedjetek ossze, a hibakat illetve, hogy lehet elohozni.

Oke a post utani hibat mar latom :)

Edit: 1 down.

Gratulálok!

Továbbá  :merci: a bugjavításért!

Cheesy

Quote from: zsozso on 2022-05-06, 11:06:49Sajna a regi verzio tele volt sebezhetoseggel, kenytelen voltam mar upgradelni, kozben megszuletett a masodik lanyom, ugyhogy a bugfixeles resze kisse a prio listan visszacsuszott :)
Majd legyszi szedjetek ossze, a hibakat illetve, hogy lehet elohozni.
Gratulálok! Jó egészséget a családnak!  :Kiraly:

NLZ

Quote from: zsozso on 2022-05-06, 11:08:04
Quote from: zsozso on 2022-05-06, 11:06:49Sajna a regi verzio tele volt sebezhetoseggel, kenytelen voltam mar upgradelni, kozben megszuletett a masodik lanyom, ugyhogy a bugfixeles resze kisse a prio listan visszacsuszott :)
Majd legyszi szedjetek ossze, a hibakat illetve, hogy lehet elohozni.

Oke a post utani hibat mar latom :)

Edit: 1 down.

Jó lett az olvasottnak jelölés is, köszi.
[reserved]

chilip

#56214
teszt omega 3.541

QuoteQuote



 :teccik:

code
ed.: na! működik minden! Azért R.I.P. spoiler fícsör :(

kada

Quote from: zsozso on 2022-05-06, 11:06:49Sajna a regi verzio tele volt sebezhetoseggel, kenytelen voltam mar upgradelni, kozben megszuletett a masodik lanyom, ugyhogy a bugfixeles resze kisse a prio listan visszacsuszott :)
Majd legyszi szedjetek ossze, a hibakat illetve, hogy lehet elohozni.
Gratu!
Remélem az alvás azóta alakul.

Moha

Na, én is beléptem a negyvenes klubba.
Van itt még élet? :D

SaiyaGin

Quote from: Moha on 2023-01-28, 12:56:07Na, én is beléptem a negyvenes klubba.
Van itt még élet? :D

RészvétemGratulálok!
Hébe-hóba vannak még hozzászólások, bár nem tudom, ennyi hsz elég-e ahhoz, hogy élőnek lehessen tekinteni a fórumot.

kikuchiyo

En is beleptem a 40-es klubba (meg az ektelenul irok klubjaba is). Vicces es szomoru volt eloszedni, hogy mit irtam ide 10 eve: http://usteam.hu/forum/index.php?topic=751.msg508968#msg508968

Sajnos annyi elet csak van itt, amennyi az agyamban es a gerincemben. Jellemzo (a forum-aktivitasra, meg az agyamra is), hogy ketszer alltam neki ennek a hozzaszolasnak, mert elsore elfelejtettem megnyomni a POST gombot.
Failure is the default option

Selmo

Ez már csak vegetálás itt, nem élet.

A tökéletesség unalmas.