Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Darwin-dijra nem neveztek?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2007-03-18, 01:38:39
Darwin-dijra nem neveztek?
Hát lehet kellett volna...

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2007-03-18, 01:36:57az egyik munkatársának a velem egyidős fia 2 héttel azután halt meg hogy kapott egy motort az őseitől. Kis kérdezősködés után kiderült hogy 22 évesen megcsinálta a korlátlan jogsit (életében nem ült még motoron), a gazdag apuci rakott a segge alá egy ezres gixxert, a srác meg úgy gondolta hogy ő piásan is tud vezetni, diszkóból hazafelé, utcai ruhában.
Mér azt én is meg tudom csinálni :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Ramiz ftw! (of the Darwin-prize, that is ^^" :D )

Kvikveg

#6364
Nem akarok lefekudni, mert akkor vasarnap lesz, azutan hetfo lesz es megint folytatodik a mokuskerek.
Amikor az ember gyereke meg az alt isk-ban/gimiben sziv, mindig azt remeli, hogy ha majd felno a) bekenhagyjak b) azt csinalja amit szeret, tehat mindegy. Hat lof*szt.
Kedves nezoink, 5eveshez melto rinyankat hallottak. *meghajol, kilovi a gepet es bemaszik az agyba aludni*
Na nem, megegyszer meghallgatom: Mr. Mister - Broken Wings

Na ez se fog osszejonni.

Quote from: Ramiz on 2007-03-18, 03:20:56
Quote from: Kvikveg on 2007-03-18, 03:16:10Szerintem ez a sebeszetes hir baromsag. Szinte biztos vagyok benne, hogy kevesen mentek el, de a medianak muszaj valamin csamcsogni.
Ez nem egy röpke hír a film kapcsán, hanem egy évek óta megfigyelhető, egyre ijesztőbb méreteket öltő jelenség. A pénz pedig, amit beleölnek az emberek (de főleg a nők) egyes ázsiai országokban, kemény bizonyíték, bár a közvélemény-kutatások is elég sokkolóak ("Tervez-e bármilyen plasztikai műtétet végrehajtani magán?" vagy "Úgy érzi, hogy rászorul stb" vagy valami ilyesmi kérdés volt). Sajnos pontos adatokra nem emlékszem és nem akarok hülyeséget mondani. De ez már úgyis off.
Milyen mutetek? Mert ha a bibircsokeltavolitast is ide szamitottak, akkor nem szamit.
Forrast kerek! Grrrr.

Najo, mentem aludni, mielott meg agresszivabb leszek. Joejt!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2007-03-18, 03:21:22
Nem akarok lefekudni, mert akkor vasarnap lesz
hehe, már így is vasárnap van :hehe:
folytatódik a mósuskerék? Neked megállt? én még most is benne vagyok, a
négynapos ünnep/szünet alatt végig dolgoztam/tanultam. :o :(
nembaj, már látom a fényt az alagút végén... de miért dudál?...

Darkstar

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-18, 03:31:30
nembaj, már látom a fényt az alagút végén... de miért dudál?...
You gonna get raep'd hit

Hogy szakadna meg aki lassan fél órája Hayate képekkel spameli az /a/-t, amíg nem fejezi be, nem mehetek aludni...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

#6367
Lol micsoda problémák :haha:
"fiatalság, bolondság..."
* Kuroi Tenshi goes back to work...

5:18: Yay, újabb pwn-kép a gyűjteménybe...

Draconire

[spoiler=FEITO-CHAN][/spoiler]

Member

Egyszer valamiben úgyis meg kell halni, Zsiga, és ez még mindig jobb, mint a kolera. ;)

kisvirag

és még az esélye is nagyobb  :hopp:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Bishop

A pesti dugükban annak is örülhet ha 50-el tud a kocsik között menni,az meg nem halálos :D

Member

Már ha egy kocsi elkap 40 km/h órával, abba is simán bele tudsz halni. Nem is beszélve arról, ha lerepül a mociról.

Bishop

Egy dugóban nem tudom mennyi esély van rá max a motorban eshet károsodás de azt hogy valaki belehal azt nem hiszem.Ha mégis az nagyon peches ember,vagy pedig valaki beírta a nevét egy DN-be :smile:

Member

#6374
Ha már DN, akkor inkább kipattan egy munkából elkéső japó a kocsiból idegesen, megkérdezi Zsigát, hogy miért nem olyan a mocija mint az övé, Zsiga persze erre értelmesen nem tud felelni, ezért kap egy szellőzőnyílást a két szeme közé. :rolleyes:

EDIT: Tyű, mindenki zh-ra készül? :D

tanshin

"Close your eyes...  ...can you see, what I can see?"

Kvikveg

#6376
Quote from: Gmer on 2007-03-18, 10:06:20
[spoiler=FEITO-CHAN][/spoiler]
Ki ez?! Ross doki beoltozott, vagy mi?

Ah, motorosrol egy regi karikatura jutott az eszembe. Horoszkopszoveg: on elott uj ajtok tarulnak fel varatlanul. Rajz: biciklista felkenodve egy hirtelen kinyitott kocsiajtora.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Member on 2007-03-18, 12:54:15
Ha már DN, akkor inkább kipattan egy munkából elkéső japó a kocsiból idegesen, megkérdezi Zsigát, hogy miért nem olyan a mocija mint az övé, Zsiga persze erre értelmesen nem tud felelni, ezért kap egy szellőzőnyílást a két szeme közé. :rolleyes:

EDIT: Tyű, mindenki zh-ra készül? :D
Ja, kiugrik a kocsiból, elkezd pattogni, én meg kövér gázzal megyek át rajta... ::)
Egyébként meg egy motoros egy balesetnél akkor jár a legjobban ha lerepül a motorról és csak az aszfalttal kerül közelebbi kapcsolatba, az ellen még nagy sebességnél is jól védenek a ruhák, ha viszont telibekapja egy autó az kellemetlen, még 50-nél is... Persze egy dugóban tényleg ritkán fordul elő halálos baleset, de egy lábtörést simán össze lehet szedni, ami épp elég szopás.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2007-03-18, 17:03:43
Ah, motorosrol egy regi karikatura jutott az eszembe. Horoszkopszoveg: on elott uj ajtok tarulnak fel varatlanul. Rajz: biciklista felkenodve egy hirtelen kinyitott kocsiajtora.  :lul:
Telki szomszédunk fia járt így...
ment szentendrei úton dugó mellett, és egyszercsak egy dzsip ajtaja hirtelen
kinyílik előtte. Pont a nyaki ütőerét találta el. Az ajtót nyitó ügyvédnő első
mozdulata természetesen nem az volt, hogy a földön fekvő, durván vérző
áldozatának segítsen, hanem hogy felhívja ügyvédtársait, hogy akkor ő most
mennyiben hibás és hogyan úszhatja meg. Ha nem lett volna pár kocsival
arrébb egy orvos, a srác meghalt volna; így "csak" 3 hetet töltött kómában...

kikuchiyo

>.<
Legalább felépült utána?
Failure is the default option

Fazék

#6380
Quote from: Zsiga on 2007-03-18, 01:36:57Nekem is van pár motoros ismerősöm, egyiknek sincs semmi baja. Nem mindenki töri össze magát. :)
unokatesóm elég fiatal kora óta motorozik már, rengeteg motort kipróbált, tudja "hogyan kell" motort jól, ésszel vezetni. egyik balesetébe mégis majdnem belehalt huszonévesen. annyi volt, hogy befutott elé egy komondor. viszonylag "szerencsésen" megúszta, csak 3x operálták a könyökét, + térd meg ilyesmik, mindenesetre az anyja eléggé vallásos lett, hogy túlélte egyáltalán...
utcánkban is élt egy srác, szintén ésszel vezette a motort, jött föl a Háros utcán, sima emelkedő főút, egy figyelmetlen autós kikanyarodott elé, srác helyben szörnyethalt.

mondjuk a történethez hozzátartozik, hogy unokatesóm a mai napig motorozik :)

motorozásnál tényleg csupán az a gond, hogy nem lehetsz elég óvatos vezetés közben. kicsi vagy, kur*ára gyorsan tudsz gyorsulni, nem garantált, hogy észrevesznek, tapasztalt sofőrként sincs sok esélyed, hisz amennyi "pénzes jogsis" van az úton, lazán szörnyethalhatsz, és ilyenkor kevés vigasz a szülőknek, hogy nem te voltál a hibás...

szerk: hát igen én azt hiszem az aggódósabb fajta ember vagyok motor téren :redface:

kikuchiyo

Hát igen, ez így van, az én mozgáskoordinációmmal és térérzékelésemmel meg valóságos időzített bomba lennék az úton. Ezért is nem motorozok (és nem is vezetek, for that matter.)

BTW kéne fordítani, de ilyenkor van az, hogy éppen lejött a cucc torrentről, és ugyebár még csak fél 8 van, egy rész BSG nem árthat.
Tonight we dine in are going to hell!
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2007-03-18, 18:58:43
>.<
Legalább felépült utána?
Több hónapig tartott, hiszen az oxigénhiány miatt az agya is sérült. Újra meg
kellett tanulnia rendesen járni és beszélni, meg hasonló finomságok...

Tonight, you dine alone - ahogy Gmer kolléga postolta - én már majdnem kész
vagyok a munkával :D el se hiszem :o akkor már csak az eheti két dolgozatra
kéne felkészülni, meg az eddig elmaradt házidolgozatokat, esszéket írni...

kisvirag

hát rám kb 250 oldal vár holnap délig, meg mondjuk a hétvégén megakartam két referátumom csinálni, meg szakdogával haladni, meg angolt, olaszt tanulni.
ehelyett olvastam kb 50 oldalt (ezért nem 300 vár rám) tanultam olaszt, majd a nővéreimmel lógtam és nekik segítettem egész hétvégén. (pedig a négy nap alatt olyan szépen meg lehetett volna mindent csinálni...)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

chilip

kedden ZH, csütörtökre meg vagy 50 feladat Fóthinak ... utóbbi nem is lenne probléma, ha teljes mértékben érteném az anyagot ... nah mind1, megyek, megnézem az árnybíró filmet még1x  :D

Gregory

#6385
Hmm... úgy tűnik mindenki nagyon várja már, h holnap dolgozni/suliba mehessen (azok meg pláne, akik "szünetben" is dolgoztak).
Ma elég sokan flame-elnek ugyanis. A nem anime/manga orientált fórumon azért, mert animét nézek, az 1ik anime/manga fórumon pedig azért, h milyen unalmasak az 1fiútöbblány animék(pl. Shuffle), és hogy van nekem képem ilyet nézni.
Itthon meg hogy hogy van képem ennyit gépezni már megint.
Persze az mellékes, hogy vagy 2 órája gépezekm mert egyébként itthon se voltam(annyit elárulok, h nem szórakozni mentem el itthonról).

Kvikveg

Igen, nekem is lett volna 4 napom egy help megirasara/bovitesere es szorolapgyartasra egy olyan rendszerrol, amit alig ismerek, az en csucsteljesitmenyu szorolapirasi-rizsazasi kepessegeimmel. Hurra.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Holnap csak 1 zhm lesz, sztem megint 5:15-ös kelés lesz ebből, mert mindig elfáradok az oldal közepére... :/
(Tegyük hozzá, hogy rondábban írok, mint Ady vagy egy háziorvos :ejnye: )

kikuchiyo

mai nyavalygás rovatunk következik:
iszonyúan fáj a fejem, úgyhogy kénytelen vagyok minden megerőltető szellemi munkát abbahagyni mára. Pedig még sok van hátra...

Nem kellett volna bort inni napközben. :(
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2007-03-19, 00:13:44
Nem kellett volna bort inni napközben tépés előtt, crack után, Seduxen+sör kombóval megfejelve, pálinkával öblögetve, langyos pezsgőt vedelve a végén. :(
Fixed.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!