Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2007-05-30, 12:29:02
Vége... :(
Ja. :(
Azért elég idegesítő ennyivel kikapni az utolsó fél órában, ráadásul úgy hogy tulajdonképpen másfél napja nem volt elérhető a szerver itthonról.

sirtomi

Vasárnap este még sikerült felmennem a szerverre és kb 1500 klikket felvittem, de azóta akárhányszor próbálkoztam nem volt elérhető. Ez szemétség volt :(

Darkstar

Ne kezdjétek már itt is. A mindkét oldalon futó klikkerprogik padlóra tették a szervert (csodálkozom, hogy nem előbb fekdüt meg...) nincs itt semmi szemétség...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Jöhet a 4. játék.

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-05-30, 12:54:14
Ne kezdjétek már itt is. A mindkét oldalon futó klikkerprogik padlóra tették a szervert (csodálkozom, hogy nem előbb fekdüt meg...) nincs itt semmi szemétség...
Japán az utolsó órában kb. percenként hozott egymilliót, mi tizenpárezret, pedig a programok durván 300 klikk/perc sebességet tudnak. Nem hiszem hogy 50 ember próbálkozott nálunk a végén... ::)

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2007-05-30, 13:04:37
Quote from: Darkstar on 2007-05-30, 12:54:14
Ne kezdjétek már itt is. A mindkét oldalon futó klikkerprogik padlóra tették a szervert (csodálkozom, hogy nem előbb fekdüt meg...) nincs itt semmi szemétség...
Japán az utolsó órában kb. percenként hozott egymilliót, mi tizenpárezret, pedig a programok durván 300 klikk/perc sebességet tudnak. Nem hiszem hogy 50 ember próbálkozott nálunk a végén... ::)
Ezaz, meg én pl próbálkozni sem tudtam, mert nem volt elérhető a szerver.

noriko

#8677
Most nézem... Chile is a végén előzte be a lengyeleket?

ja amúgy nekem akkorra már netem sem volt! upc elszállt valamiért. telefon is... szóval én sajna nem tudtam besegíteni. lehet, más upc-sek is így jártak a környéken.
"I wish I could, but I don't want to."

Zsiga

Quote from: noriko on 2007-05-30, 13:08:32
Most nézem... Chile is a végén előzte be a lengyeleket?
Ha jól tudom igen. Mintha kollektíven bannolták volna Európát a szerverekről.

Darkstar

Több mint valószínű, hogy összefogtak európa ellen ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-05-30, 13:11:29
Több mint valószínű, hogy összefogtak európa ellen ;)
Több mint valószínű hogy valami technikai probléma lehetett, nem összeesküvés-elméletet gyártok... ;)

Member

Már igazán hozzászokhattunk volna a vereségekhez... :rolleyes:
Ha a 4. játéknál is hasonló helyzet alakul ki (mennyi ideig is tart 1?), akkor már ideje lesz gyanakodni.

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2007-05-30, 13:04:37
Quote from: Darkstar on 2007-05-30, 12:54:14
Ne kezdjétek már itt is. A mindkét oldalon futó klikkerprogik padlóra tették a szervert (csodálkozom, hogy nem előbb fekdüt meg...) nincs itt semmi szemétség...
Japán az utolsó órában kb. percenként hozott egymilliót, mi tizenpárezret, pedig a programok durván 300 klikk/perc sebességet tudnak. Nem hiszem hogy 50 ember próbálkozott nálunk a végén... ::)

Ja, írták is a 2ch-n, hogy eredményes agitációt folytattak az unatkozó háziasszonyok topikjaiban, azok meg "jé, ez király" felkiáltással rácuppantak és elkezdték 24 ablakban futtatni a klikkelőprogijukat.

De azt fenntartom, hogy nem volt szerencsénk. Ha még egy fél óráig megy a szerver (vagy éppen félórával előbb hal le), miénk lenne az előny.
Failure is the default option

sirtomi

2. hely is jó eredmény, legközelebb jobbak leszünk :D

Tycho

remélem a következő játék előtt stabilabb szervert kapunk  :whoah: :rotfl:

sirtomi

Quote from: Tycho on 2007-05-30, 13:58:16
remélem a következő játék előtt stabilabb szervert kapunk  :whoah: :rotfl:
Az jó lenne. Akkor én is többet tehetnék hozzá a klikkeléshez :)

ultimecia

Nem tudom, szerintem bőven mi nyertünk ha a fő/klikkelés számát nézzük.
Én picit mosolygok azon a feltételezésen, hogy le tudtunk volna nyomni egy 10szer nagyobb országot ahol még a WC is tudja futtatni a klikkelő progit :D
Itt simán az győz akinek több gépen tudja futtatni a klikkelő programját. (Mondjuk most tényleg csak a szernecsén múlott a dolog, akár nyerhettünk is volna)
De hogy elnézem az összesített rátá ez főleg a vezető két országban volt divat, a maradék jóval alulmaradt e téren.

Nekem egyszer sem jött be a klikkelős oldal, pedig 100-at benyomtam volna manuálisan :ejnye:

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-05-30, 09:52:57
http://www.animenewsnetwork.com/industry-comments/2007-05-29/jason-deangelis-nymphet

Én ugye megmondtam... :D Azaz  :mad:

[spoiler=ANN fórumáról][/spoiler]
Hogyaza :mad: Nem mintha megvettem volna, de így se scan nem lesz, se scanslation :grrr:


Darkstar

Scanlation talán lesz... Remélhetőleg. Én még lehet meg is vettem volna btw :frown:

Ed.: most látom, hogy eltűnt a ch 1-3. Neked nincs meg véletlenül?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Már hogyne lenne :D #lurkon is fönt van, fél órája néztem, hátha van újabb, de nincs :( Ha kell, földobom valahova.


Darkstar

#8690
Nemkell, köszi, gyorsan lerántottam lurk-ről :)
Amúgy szerintem semmi nincs benne, ami miatt ne lehetne kiadni... Answerman meg elmehet a fenébe.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Quote from: ultimecia on 2007-05-30, 14:30:36
Nem tudom, szerintem bőven mi nyertünk ha a fő/klikkelés számát nézzük.
Én picit mosolygok azon a feltételezésen, hogy le tudtunk volna nyomni egy 10szer nagyobb országot ahol még a WC is tudja futtatni a klikkelő progit :D
Itt simán az győz akinek több gépen tudja futtatni a klikkelő programját. (Mondjuk most tényleg csak a szernecsén múlott a dolog, akár nyerhettünk is volna)
De hogy elnézem az összesített rátá ez főleg a vezető két országban volt divat, a maradék jóval alulmaradt e téren.

Nekem egyszer sem jött be a klikkelős oldal, pedig 100-at benyomtam volna manuálisan :ejnye:
Én vasárnap este 1500-at beklikkeltem manuálisan. Unatkoztam :) Többet is nyomkodtam volna, de eltűnt a szerver.

.Attila

#8692
Azért 500 milliónál 1,2 millióval kikapni még akkor is bosszantó egy kicsit, ha ők 12,5szer többen vannak.
És valóban érdekes, hogy mi még csak fel sem tudtunk menni, 50 milliót tudtunk benyomni, közben a japánok benyomtak 150 milliót, közel 50%-ot az előző napokhoz képest. Túl sok az érdekes dolog, és így keserű szájízzel veszi tudomásul az ember, még akkor is, ha ez csak egy hülye játék. Én tisztességesen szeretek kikapni, nem úgy, hogy lekötözik a kezem.

szerk.:

Az ábrából látszik is, hogy vmi nem stimmelt, bár nem azzal, hogy ki tudott klikkelni és ki nem, mert a szakadások mindkét esetben ugyanolyanok.
Viszont a görbék meredeksége nem stimmel. Míg a japánok belehúztak, mi visszafogtuk magunkat. Jó kérdés, hogy vajon miért? Jó magyar módra elkényelmesedtünk a végére? :/



Ja most látom, hogy hajnali 0-3 óra között volt egy szakadás, gondolom ezalatt az idő alatt többen elmentek inkább aludni. Nos igen, nálunk éjszaka volt, Japánban nappal, nekik könnyebb volt követni és hajrázni, mint nekünk (és persze még többen is vannak).

Lythis

Este nem volt net, reggel nem volt áram... shit happens...

Member

Látod, hogy nélküled milyen kilátástalanok vagyunk? Klikkelőprogikról beszélünk egész nap... :rolleyes:

Rounin

Quote from: Member on 2007-05-30, 18:09:38
Látod, hogy nélküled milyen kilátástalanok vagyunk? Klikkelőprogikról beszélünk egész nap... :rolleyes:

Don't feed the loli...

Member

[spoiler=|_ | |< 3   7 |-| | 5? :)][/spoiler]

Darkstar

Lolikat ketrencben tartani? FAIL  :uzi:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Tudom, hogy ölben az igazi. :__devil:

Szerepelt a szövegben, hogy a lolik a ketrecekben vannak? Csak az derült ki, hogy valszeg vannak ketrecek, amiknek állapotáról (tehát hogy állatok vagy lolik vannak-e benne, esetleg üresek) nem esett szó, vagyis lehetséges, hogy azért kerültek a ketrecek mellé ezek a standok, mert a lolik alapállapotban is a legtöbb információforrással szolgáló helyek köré gyűlnek, amik egy állatkertben nagy valószínűséggel a nagyobb ketrecek (már ha a szöveg nem csalóka és valóban állatkertről van szó). Így már érted? :)

kisvirag

a tábla gonolom azon állatkerti tábla mintájára készült, amelyet pl a Bpestiben is több helyen megcsodálhatunk, miszerint az állatokat csak az ott árusított, részükre készített csemegékkel etessék a kedves vendégek.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.