Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

zsozso

Death is the only redemption

Fazék

#2131
Olyan jó ilyen későn azon agyalni, hogy hogyan lehet a lehető legfinomabb éllel megírni egy külföldi partnernek egy üzleti levelet, ráadásul 2-3 formában, amelyek közül majd 6 óra körül egy rövid egyeztetés után, apám általi bólintással kiválasztódik egy az elküldésre...

szerk: rá lehet kérdezni csak úgy informálódás szinten a halott vinyó adataira? márka, életkor, melltartóméret?

zsozso

Quote from: Fazék on 2006-11-30, 04:15:03
Olyan jó ilyen későn azon agyalni, hogy hogyan lehet a lehető legfinomabb éllel megírni egy külföldi partnernek egy üzleti levelet, ráadásul 2-3 formában, amelyek közül majd 6 óra körül egy rövid egyeztetés után, apám általi bólintással kiválasztódik egy az elküldésre...

szerk: rá lehet kérdezni csak úgy informálódás szinten a halott vinyó adataira? márka, életkor, melltartóméret?
300gb seagate 1 ev 2 honap D cup
Death is the only redemption

Darkstar

Még garis volt? (Nem tudom a Seagatekre mennyit adnak)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Hogy mik voltak itt, amíg nem jártam erre...  :3x3:
Azért pár embernek beszóltam volna Yakumo védelmében, hogy egy
kicsit gondolkozzanak már el.  :ejj:
Itt eléggé el voltatok kényeztetve jó modokkal - láttam én már
tényleg önkényes modokat, akik csak úgy lezártak topicokat, vagy
elég keményen beszóltak és lehordtak tagokat.
Yakumo (fura beírásait leszámítva :p ) sztem kiváló munkát végzett,
próbálta a fórumot békés, normális és nem offokkal szétforgácsolt
keretek között tartani.
Uff.

Quote from: RE@L on 2006-11-30, 01:16:32
Én voltam admin anno CS serveren, és semmi pénzért nem vállalnék fórum moderálást, tényleg hálátlan feladat.
Ugh... az sem lehetett egy leányálom...

Quote from: Ramiz on 2006-11-30, 01:53:15
De őgy látom, most, hogy nem vagy modi, "törleszted" az eddigi objektív nézőpontodat, és direkt mindent személyeskedésnek veszel, sértésnek feltételezel és félreértesz. Hát legyen neked. Jó éjt. :) Egyébként én (sem) akartam, hogy lemondj, hiába kened ránk.
Te most viccelsz, vagy ekkora vak vagy, hogy nem tudsz más
fejével gondolkozni és meg se próbálod megérteni?
Yakumo sztem most néhány neki elég fájó vagy sértő, eddig
felhalmozódott indokolatlan vagy nem megérdemelt tüskét szed
ki. Mert most már megteheti, eddig tűrnie kellett.

Hiába mondjátok itt azt, hogy stílus és hangnem, amikor ezt ti sem
tartottátok be. Nem úgy adtátok elő, hogy "légyszi ne írkálj a
postunkba, mert fura és nehezen követhető" vagy "ha már kezdenek
az álláspontok tisztulni és a helyzet lenyugodni, akkor légyszi ne
törölj mindent, csak az esetleges sértő dolgokat".
Hanem mi volt? "Hogy mered ezt?" "Kinek képzeled magad?"
stb.

Quote from: Fazék on 2006-11-30, 02:15:30
... igen. így működik az anonymous fórumokon. csakhogy itt a társaság nagy része személyesen is ismeri egymást, nagyrészt (? :haha:) rájuk lehet fogni, hogy kultúrált banda.
Erre felhozom neked Mishra pár nappal ezelőtti postjait ellenpéldának.
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=926.1950 lap aljafelé.
Nyest idejön hót kikészülten, erre beszól neki, hogy "u fail. please die"
Mondom neki, hogy azért ezt nem kéne - erre visszaszól
A hab a tortán meg, hogy Necrid nevén is viccelődve, homokosnak
hívta.
Pedig elvileg itt ismerik őt egy páran.

uff.

Member

Sajnos már van egy otthon, egy labrador nem fér bele. :frown:
Ismét nincs naponta felnéző modink? :confused: Ahhh, túlzottan is toleráns modi lennék, mintha nem is lennék, úgy meg nem sok értelme. :Kiraly:

Nakedape

az a péntek kb egy-két hónappal ezelőtti péntek, és már akkor is secperc alatt elkeltek....
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Quote from: Nakedape on 2006-11-30, 13:42:49
az a péntek kb egy-két hónappal ezelőtti péntek, és már akkor is secperc alatt elkeltek....

Lol... akkor törlés. Kösz.

Fazék

KT, via mala és egyéb beteg emberek, ti hogy a fenébe tudtok élni azzal a rohadt kevés alvással??? az utóbbi napokban rendesen aludtam 7-8 órákat, dema csak 2 órát volt időm és totál használhatatlan hulla vagyok... ti tényleg betegek vagytok, hogy ezt bírjátok...  :)

sirtomi

Én múlt héten végig 4-5 órákat aludtam és hétvégére teljesen kész lettem. Még jó hogy volt egy kétnapos intenzív tanfolyamom szombat vasárnap :)

Member

Ma reggelre merült ki nálam az aksi, tesiről el is késtem, úgyhogy köv. héten pótolhatok, persze még aznap, egy fél órával később. 3 óra tömény röplabda, alig várom. :rolleyes:

Lythis

1-másfél hetet ki lehet húzni napi 4 óra alvással, de utána _NAGYON_ elhasznált leszel...

Dreamcleaver

Ha éjfél előtt fekszik le az meber, akkor simán elég a 4-5 óra alvás huzamosna is. Ha hajnali 4-5 körül mint én is, akkor viszont 4 óra alvás után hulla az ember. Rendszerint délután rá is húzok úgy még 3-t.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

sirtomi

Quote from: Dreamcleaver on 2006-11-30, 16:41:38
Ha éjfél előtt fekszik le az meber, akkor simán elég a 4-5 óra alvás huzamosna is. Ha hajnali 4-5 körül mint én is, akkor viszont 4 óra alvás után hulla az ember. Rendszerint délután rá is húzok úgy még 3-t.
Ha éjfél előtt fekszem le akkor sem elég 4-5 óra alvás egy hétre. 6-7 -el már talán két hétig is bírom, de inkább 7-8 + szombat vasárnap 9-10 :)

Member

Quote from: sirtomi on 2006-11-30, 16:46:30
6-7 -el már talán két hétig is bírom, de inkább 7-8 + szombat vasárnap 9-10 :)
:tezsvir:
Pontosabban így kellene, csak gyakran becsúszik 3-4 órás nap. :redface:

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2006-11-30, 16:41:38
Ha éjfél előtt fekszik le az meber, akkor simán elég a 4-5 óra alvás huzamosna is. Ha hajnali 4-5 körül mint én is, akkor viszont 4 óra alvás után hulla az ember. Rendszerint délután rá is húzok úgy még 3-t.
Nagyon ritkán tudok elaludni éjfélkor sajna, amúgy lehet, hogy működne.
marad a hajnalos verzió, csak én délután nem szoktam ráaludni ... pedig néha nem lenne rossz

Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2006-11-30, 17:02:27
Quote from: Dreamcleaver on 2006-11-30, 16:41:38
Ha éjfél előtt fekszik le az meber, akkor simán elég a 4-5 óra alvás huzamosna is. Ha hajnali 4-5 körül mint én is, akkor viszont 4 óra alvás után hulla az ember. Rendszerint délután rá is húzok úgy még 3-t.
Nagyon ritkán tudok elaludni éjfélkor sajna, amúgy lehet, hogy működne.
marad a hajnalos verzió, csak én délután nem szoktam ráaludni ... pedig néha nem lenne rossz


Nálam is ez van sajna, pedig ha belegondolsz nem is lenne rossz. Lefekszel 11-kor és felkelsz hajnali 4-kor. Friss levegő meg minden. Plusz mondjuk reggel 8-ig lenne 4 szabad órád akármire.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

jah. Lehet hogy egyszer kipróbálom. nem is rossz ötlet

sirtomi

Én este 11kor lefekszem és 6kor alig tudok kimászni az ágyból :) Kicsit irigylem azokat akiknek kevesebb alvás is elegendő, nekem a 7-8 órára szükségem van.

Lythis

szerintem nagyban függ attól is, hogy mennyire aktív a napod. Ha pl nem kell semmit csinálnod, akkor elég kevesebb is, ha viszont hajtod magad végig, meg rohangálsz és hasonlók, akkor azért kell a több szerintem...amíg meg nem szokod persze

Dreamcleaver

Quote from: sirtomi on 2006-11-30, 17:20:03
Én este 11kor lefekszem és 6kor alig tudok kimászni az ágyból :) Kicsit irigylem azokat akiknek kevesebb alvás is elegendő, nekem a 7-8 órára szükségem van.

biztos barátnőd van. :rolleyes: Az tök más tészta.  :haha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

sirtomi

Általában nem fizikailag fáradok el nap végére, mert focizni vagy kondizni még van erőm :) DE kevés alvással eléggé belassulok, nem igazán tudok koncentrálni.

Dreamcleaver: Jó lenne ha lenne, akkor nem panaszkodnék a kevés alvás miatt ;)

Dreamcleaver

Quote from: sirtomi on 2006-11-30, 17:23:11
Általában nem fizikailag fáradok el nap végére, mert focizni vagy kondizni még van erőm :) DE kevés alvással eléggé belassulok, nem igazán tudok koncentrálni.

Dreamcleaver: Jó lenne ha lenne, akkor nem panaszkodnék a kevés alvás miatt ;)

Hát kb egy hétig én sem, de aztán naon "belassulnék".  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Ramiz

Tudtok megbízható ingyenes külföldi tárhelyet? Vagy igazából lehet magyar is, de el lehet azokat érni külföldről? (Bárhonnan? Európa, Amerika stb.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

#2154
Amelyekről tudom, hogy megy külföldről is és már használtam/tuk:
ATW (500 MB), UW (200 MB), EXTRA (1 GB)

Amit tudni kell róluk, hogy atw szeret törölgetni, extra pedig elég hülyén ftp-zik és 3 havonta be kell jelentkezni a főoldalon. Uw hibája, hogy google eléggé lassan fedezi fel.

EDIT:
Extra és atw viszont bizonyos belső hálózatokon le van tiltva.
(Itt Szegeden a koleszban az extra, a Kabinetben meg az atw pl.)

noriko

"I wish I could, but I don't want to."

Lythis

Ramiz: szernintem UW.. legalábbis nekem még nem volt vele bajom, és relatíve kötetlen is (nem kell főoldalról bejelentkeznem, nem töröltek semmit eddig, ilyesmi.)

Más: Miért engednek ki olyan néniket az utcára akiknek akkora szakálla és bajsza van, ami az egész fórumnak összesen egy hónap alatt nincs? És felszáll a villamosra, és nyalogatja... áááááá... asszem kitépem a szemeimet... ez egyszerűen túl sok volt.... /kiakadás

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2006-11-30, 16:07:08
KT, via mala és egyéb beteg emberek, ti hogy a fenébe tudtok élni azzal a rohadt kevés alvással??? az utóbbi napokban rendesen aludtam 7-8 órákat, dema csak 2 órát volt időm és totál használhatatlan hulla vagyok... ti tényleg betegek vagytok, hogy ezt bírjátok...  :)
:D
Quote from: sirtomi on 2006-11-30, 16:13:14
Én múlt héten végig 4-5 órákat aludtam és hétvégére teljesen kész lettem. Még jó hogy volt egy kétnapos intenzív tanfolyamom szombat vasárnap :)
Múlt heti alvásátlagom 4-5 óra között volt. Ezután ezt a hetet egy alvásmentes
hétfővel indítottam :haha:
Valahogy így nézett ki kb:
múlt hét: (hétfőre) 2.5 - 3 - 6,5 - 5 - 6 - 5,5 - 6
most: (vas->hétfő) 0 - 7,5 - 7,5 - 8
mostanában csak azért ilyen sok, mert kétszer is álmomban nyomtam el a
vekkert :o viszont ma/holnap várhatóan megint 0 lesz :o
Ehhez képest hétfőn még egész megvoltam, csak kicsit belassulva meg a
nyelvem a szokásosnál gyakrabban összeakadt :haha:
mázlim, hogy bírom. és még nem is látszik meg :)

Member

Quote from: Lythis on 2006-11-30, 21:54:52
Ramiz: szernintem UW.. legalábbis nekem még nem volt vele bajom, és relatíve kötetlen is (nem kell főoldalról bejelentkeznem, nem töröltek semmit eddig, ilyesmi.)
Ebben egyet kell értenem, már egy csomó szabályukat megszegtem és még mindig nem. :)
Ha meg elfogy a hely, belinkeled a többit máshonnan (rapidshare/gigasize/megaupload vagy másik tárhely).
QuoteMás: Miért engednek ki olyan néniket az utcára akiknek akkora szakálla és bajsza van, ami az egész fórumnak összesen egy hónap alatt nincs? És felszáll a villamosra, és nyalogatja... áááááá... asszem kitépem a szemeimet... ez egyszerűen túl sok volt.... /kiakadás
Már örülnek neki, hogy végre elmegy hazulról. :D
Szerintem bevethetnénk, ha ismét zavargások lesznek. :haha:

Kuroi Tenshi

Quote from: noriko on 2006-11-30, 21:54:44
Odeonéknak jó a hátterük! :D
És jó kicsik a betűik... vagy ez csak a linuxos ff műve? itt is kicsi néhány...