Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Draconire

Quote from: Kvikveg on 2006-12-17, 21:49:40
Hm. Keresek avakepet, kioltott nyelvu csukott szemu vidam animeleanyzo, mikulassapkaban. Olyan kis aranyosan incselkedo fejjel. Valaki?
Ez esetleg?

Selmo

Kellet nekem ide benéznem, eddig egész nyugodtan megvoltam, most meg nem győztem profilokat nézegetni, hogy mitől kell monitort átölelve takarni, hányni, meg rosszul lenni, de semmi ilyen nem volt... Talán túl nagy az ingerküszöböm? :rolleyes:

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Quote from: Gmer on 2006-12-17, 22:03:27
Quote from: Kvikveg on 2006-12-17, 21:49:40
Hm. Keresek avakepet, kioltott nyelvu csukott szemu vidam animeleanyzo, mikulassapkaban. Olyan kis aranyosan incselkedo fejjel. Valaki?
Ez esetleg?
Egesz jo, koszonom. :)
En ilyet talaltam, de kicsi, a vektoros megszerzesevel nem farasztom magam... a szeme mar csukva van es nyelve is nott. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

ahem... ma megint volt szerencsém rájönni, hogy
rühellem a népdalokat és a néptáncot, és a kötelező jópofizást, és amúgyis mindenki dögöljön meg!!!! :grrr: :grrr:
fizetett politikai hirdetésünket hallották...

Selmo

Quote from: Lythis on 2006-12-17, 23:22:13
ahem... ma megint volt szerencsém rájönni, hogy
rühellem a népdalokat és a néptáncot, és a kötelező jópofizást, és amúgyis mindenki dögöljön meg!!!! :grrr: :grrr:
fizetett politikai hirdetésünket hallották...

:tezsvir:

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Kvikii, ki ne vedd azt a siget!!! Hadd hulljon a gyengéje :__devil: :__devil: :angyali:

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2006-12-18, 00:26:51
Kvikii, ki ne vedd azt a siget!!! Hadd hulljon a gyengéje :__devil: :__devil: :angyali:
:whoah: :bsd:

Eppen probalok valami eletszagu "tamogasd zsozsot" bannert csinalni... eleg macera ugy, hogy nem akarom az ftp-t beleirni, meg azt, hogy otaku... Grrr... A Golden Boy-bol megvan a floppylengeto ket kep, ha valakinek jo szovege van szoljon. Addig agyalok en is.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin



(bocs, de tényleg Te jutottál róla eszembe ^^')

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-12-18, 09:43:45
(bocs, de tényleg Te jutottál róla eszembe ^^')
emm... elsőre én is azt gondoltam, hogy ő az.... ^^'

Dreamcleaver

Mond meg nekik, hogy töltsék ki ők.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

sirtomi

Nincs munkám most :(
Szabira kellen mennem csütörtöktől. Végre néznék valami animet is.

Dreamcleaver

Látod ezért nem megya csajozás! amint szabadságra mész egyből az animék.  :D Azokat munka közben kell nézni, úgy marad idő a csajozásra is.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

sirtomi

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-18, 11:22:14
Látod ezért nem megya csajozás! amint szabadságra mész egyből az animék.  :D Azokat munka közben kell nézni, úgy marad idő a csajozásra is.  :D
Ha van munka akkor nincs időm másra :)
Csajozni meg munka után kell. Ha szabin vagyok akkor reggel megnézek valami animet és utána ráérek egész nap :D

SaiyaGin

Na, túlvagyok az őstörténet-vizsgán. Nem lett tökéletes, de mivel halandó kezeimmel le mertem írni az Ő nevét, azt hiszem, átmentem. :D (Meg azért a kérdesek jó részét tudtam. Kérdés, hogy ez mire elég.)

Dreamcleaver

Amikor még én csináltam az őstöri vizsgát, az gyak egy ilyen bónus ötös volt. A régészet tanszéken tartotta valami főmufti, de nem volt túl nehéz. Most komolyan, őskor... Töri az ókornál kezdődik...illetve az első írásos emlékektől, az mikori is? Kr.e. 6. évezred Mezopotámia vagy mi? Már nem emlékszem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-18, 11:37:35
Amikor még én csináltam az őstöri vizsgát, az gyak egy ilyen bónus ötös volt. A régészet tanszéken tartotta valami főmufti, de nem volt túl nehéz. Most komolyan, őskor... Töri az ókornál kezdődik...illetve az első írásos emlékektől, az mikori is? Kr.e. 6. évezred Mezopotámia vagy mi? Már nem emlékszem.

Te is töris vagy?
Nekem az volt a baj, hogy a "diffúzió"-ra egyáltalán nem emlékeztem, meg Petrie-re se, mindig de Perthie jutott eszembe. A 2 esszéből az egyik a Homo habilis volt, amiről szintén nem tudok sokat. :ejj:

Egyébként te is ELTE?

Dreamcleaver

ELTE BTK töri-angol. De töriből már hetedik éves vagyok  :lol: idén csinálom az uccsó szigorlatot, aztán jövőre diplomavédés és remélem végre vége lesz.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Hogy én is panaszkodhassak, holnapután "Fejezetek a szociálpolitika történetéből". Hála a jó égnek a 3,5 éves tömörítés hatására itt is összevontak két félévet ( :morci: ), ráadásul minden csak megalakuló szervezetről szól (kiv. a svéd-, szovjet- és középkori magyar ügy). Amire már rájöttem, hogy egy valamit magára adó szervezet:
-Neve legalább 5 szó, melyek kísértetiesen hasonlítanak az azt megelőző 300 év elnevezésiere (Népjóléti, Munkásbetegségi, Öregségi, Pénztár stb.), "és"-el elválasztva.
-Minimum, hogy megreformálja a Munkásbiztosítást, segítse a rokkant/árva/özvegy embereket, foglalkozzon az egészség- és lakásüggyel
-Legalább 6 alágra oszoljon, amelynek vmi extra nemesi névvel ellátott arc a fejese, aki még 25 ilyen egyesületben vett részt

Egyszóval csúcs :jee:

SaiyaGin

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-18, 11:56:57
ELTE BTK töri-angol. De töriből már hetedik éves vagyok  :lol: idén csinálom az uccsó szigorlatot, aztán jövőre diplomavédés és remélem végre vége lesz.  :D

Akkor majd készülj fel arra, hogy amikor a 2. félévi előadásokat/szemináriumokat kell kiválasztani, nyaggatni foglak pm-ekkel! :D

Zsiga

Meglett a genetika ZH-m!!!  :hopp: :hopp: :hopp: :whoah:

SaiyaGin


sirtomi


Zsiga

Kösz mindkettőtöknek. :)

Ramiz

Grat Zsiga!!! Erre koccintani kell!!! Meg szkanderozni!!! :whoah: :__devil:

Kvikveg, nem kell, hogy kivedd azt a siget, de én meg be fogok rakni valami híresen undorító képet a netről (mondjuk az öreg papper segglyukát ábrázolót), aztán kikapcsolom magamnál az aláírások megjelenítését... Hamar eljutunk oda, hogy senkinek sem lesz bekapcsolva. :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Asszem most azonnal kikapcsolom, nem szeretnék meglepetéseket :)

Kvikveg

#2875
Jolvanna, nemsokara kicenzurazom onnan. XD
Tenyleg, lehet spoilerbe tenni!!! Háhááá!

edit: nem lehet. Francba. Nomindegy... Majd este kiveszem, hohohooo...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Jól van, addig is én asszem ezzel fogok tüntetni... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manitu

Quote from: Ramiz on 2006-12-18, 17:00:37
Jól van, addig is én asszem ezzel fogok tüntetni... :D
Mért van olyan érzésem, hogy jobb lesz nekem, ha nem kattintok rá arra a linkre :D


Ramiz

Nyugi, cenzúrázott. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

OMG BROÁF

Mai nyavalygásunk következik: le akartam szedni a The Host c. jónak ígérkező koreai filmet. (a Memories of Murder rendezőjének új filmje)
Találtam egy 733 megás t0rr3ntet, ami jól jött egészen addig, amíg el nem érte a 97,6%-ot, amikor is megállt. Belenéztem a fájlba, de semmi nem volt hajlandó lejátszani és nyomát sem találtam az avi-ra emlékeztető szerkezeteknek - jó érzés 700 megányi szemetet leszedni. A másik, amit találtam, 3 óra alatt kemény 1,3%-ot haladt. Gr8.
Megyek Dextert nézni.
Failure is the default option