Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Darkstar

Hm, a kábelnetet nem akarják gyorsítani? ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Jah, duplázhatnák ezt is, és akkor 720-szal töltenék^^

Kvikveg

Kollegam irta ma:
QuoteKedves Kollégák!

Örömmel tudatom veletek, hogy úton van családunk második bővítménye. A kicsi jelenleg ...mm nagyságú és ...hetes.

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Üdv: XXX

Ez kesz... bovitmeny.  :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Fele királyságom annak, aki megtalálja azt a videót, amit a nagyon lolba postoltam régen valamikor egy jamaikai idegenvezetőről, aki iszonyatos méretű spanglit szív el demonstráció gyanánt, és olyanokat mond, hogy "It's no problem for Mr Bush or Mr Blaire to see this one!", és úgy nevet, mint egy totál őrült. Neten is jó lenne, de nagyon kéne az a videó...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2006-12-21, 11:35:09
Fele királyságom annak, aki megtalálja azt a videót, amit a nagyon lolba postoltam régen valamikor egy jamaikai idegenvezetőről, aki iszonyatos méretű spanglit szív el demonstráció gyanánt, és olyanokat mond, hogy "It's no problem for Mr Bush or Mr Blaire to see this one!", és úgy nevet, mint egy totál őrült. Neten is jó lenne, de nagyon kéne az a videó...

http://youtube.com/watch?v=MorR04iLtMw

?? sztem nem ez az mert rémlik a tied, de hátha :D

szerk, de ez lesz.. talán..

:)
juttatások járnak egy félkirálynak, ha ez az?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-12-21, 01:11:46
Rounin, szerezz be egy lavórt, pozícionáld a fejed kényelmesen fölé úgy, hogy az orrnyílásaid lehetőleg függőlegesen álljanak, és folyasd bele. Amint megtelik, átmenetileg orrdugó zsepivel, lavór lakótársraürítése, majd procedúra megismétlése megfázás ideje alatt....

Hm, gondoltam már rá - illetve egy tartály a derékra, két cső az orrba, tartállyal összeköt... de késő, már nem folyik. Most már csak köhögök... damn.

Fazék

Quote from: White SeeD on 2006-12-21, 12:05:21
Quote from: Fazék on 2006-12-21, 02:31:46
gondolom már hallottátok, de azért belink-elem, hátha mégse, szóval:
Megtöbbszörözi az ADSL-sebességet a Telekom

jó lenne ha tényleg megcsinálnák :) bár én leginkább egy feltöltési sebességnövelést köszönnék meg, a letöltésnek elég az 1Mbit.

Én személy szerint jobban örülnék ha az áraikat feleznék meg :smile:
arról még álmodozhatsz egy ideig :)
egyértelműen ez éri meg inkább nekik. pénzt ugyanúgy megkapják, adsl-ezők legalább fele ki se használja a nagyobb sávszélt. de annak kell örülni, ami van. amúgy 512-es dsl-t már lehet 4k/hó áron is rendelni, szóval ha csak böngészni akarsz, vagy tényleg kevés zséd van és csak eszerint nyújtózkodsz, akkor már most is tudsz elfogadható árú adsl-t előfizetni sztem ;)

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

4chan képeket elmenteni és úgy postolni - én is látni akartam volna :(

Darkstar

Még működik.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

#2981
Nálam csak egy 4chan.org-os pngt dob ki.

Edit: nevermind...
Ez mind a fél királyságod? Na ne már, hogy össz. két
leszbiképből álljon a királyságod :hehe:

Darkstar

akkor az a linkvédelem miatt lesz. Pill, lementem és felteszem vhová.
(Milyen böngésző egyébként?)

Ed.: itt van
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

FF2.0.0.1 - mintha nem lenne köztudott ;)
Linkre kattintva nem jött be, sorba bemásolva már ment.

Kvikveg

Aha, munkahelyemen kell ilyeneket megnyitnom.... :eek: :3x3: :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Quote from: Darkstar on 2006-12-21, 14:32:51
akkor az a linkvédelem miatt lesz. Pill, lementem és felteszem vhová.
(Milyen böngésző egyébként?)

Ed.: itt van

Ez melyik filmből van?  :jee:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bishop

tré-online megint alkotott :__devil:

kijelentette hogy nekünk tartozásunk van(5havi) valóságban egyhaviról van 5 napos késés
beszüntetik erre mikor kifizetjük még mindig nekik áll fen hogy mi nem fizetünk :Eztneked:
most erre szépen leosztottuk erre mit mondanak "jaj bocsánat nem néztük a csekken a dátumot" hogy az a.........CENSORED............ :Eztneked:

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-21, 14:29:40Ez mind a fél királyságod? Na ne már, hogy össz. két leszbiképből álljon a királyságod :hehe:
Jól van, mindjárt postolok neked srácokat, kis telhetetlen... :ejnye: :hehe: :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: White SeeD on 2006-12-21, 12:05:21
Quote from: Fazék on 2006-12-21, 02:31:46
gondolom már hallottátok, de azért belink-elem, hátha mégse, szóval:
Megtöbbszörözi az ADSL-sebességet a Telekom

jó lenne ha tényleg megcsinálnák :) bár én leginkább egy feltöltési sebességnövelést köszönnék meg, a letöltésnek elég az 1Mbit.

Én személy szerint jobban örülnék ha az áraikat feleznék meg :smile:
Kapsz ugyanazért a pénzért dupla sebességet. Ha ez nem jó akkor lemondod a neted és előfizetsz egy ugyanolyan sebességű csomagra mint ami korábban volt, így olcsóbb lesz :)

Kuroi Tenshi

Ujjé kész vagyok az utolsó beadandóval!  :hopp:
végre elkezdődhet a téli szünetem :rolleyes:

Member

Szerintetek mit lehet kezdeni azzal, ha a tanár úr az indexbe 5-öt írt és etr-be 3-ast tett? Mert a TO-n biztosan engem cs*sznek le ez miatt, újra vizsgázni meg nincs kedvem (pláne nem 5-ért).

Azt meg főleg nem vágom, hogy minek nekik email cím, ha nem nézegetik naponta... :ejj:

Zsiga

Quote from: Member on 2006-12-22, 22:18:25
Szerintetek mit lehet kezdeni azzal, ha a tanár úr az indexbe 5-öt írt és etr-be 3-ast tett? Mert a TO-n biztosan engem cs*sznek le ez miatt, újra vizsgázni meg nincs kedvem (pláne nem 5-ért).

Azt meg főleg nem vágom, hogy minek nekik email cím, ha nem nézegetik naponta... :ejj:
Az index a hivatalos (ugyanis ott van a jegy mellett a tanár aláírása), beviszed a TO-ra és megkéred őket hogy írják át az ETR-ben lévő jegyet. Ha meg esetleg a hármas a valódi jegy, és nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor bemész a tanárhoz, aki egy jól irányzott mozdulattal áthúzza az ötöst és beír egy hármast a helyébe.

kikuchiyo

Failure is the default option

Zsiga


kikuchiyo

#2994
Közben már itt is.
Nem tudom, mér töketlenkedett az előbb.

Szerk: közben Space Shuttle leszállás élőben:
http://spaceflight.nasa.gov/realdata/tracking/
http://www.spaceflightnow.com/shuttle/sts116/status.html
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-22, 23:57:25
Közben már itt is.
Nem tudom, mér töketlenkedett az előbb.

Szerk: közben Space Shuttle leszállás élőben:
http://spaceflight.nasa.gov/realdata/tracking/
http://www.spaceflightnow.com/shuttle/sts116/status.html
25:1 hogy zuhan, ki fogad? :D

kikuchiyo

Remélhetőleg lemegy egészben...
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-23, 00:12:54
Remélhetőleg lemegy egészben...
Innen már papírrepülővel is leérnének. :)
A térképes oldal viszont érdekes adatokat mutat, most 50km-en vannak elvileg, pár perce meg 20-on voltak...  :confused:,

Szerk.: Most épp -17km...  :lul:

Rounin

Quote from: Zsiga on 2006-12-23, 00:15:49
Quote from: kikuchiyo on 2006-12-23, 00:12:54
Remélhetőleg lemegy egészben...
Innen már papírrepülővel is leérnének. :)
A térképes oldal viszont érdekes adatokat mutat, most 50km-en vannak elvileg, pár perce meg 20-on voltak...  :confused:,

Szerk.: Most épp -17km...  :lul:

Lehet, hogy nem tengerszinthez mérnek :angyali:

Darkstar

#2999
Quote from: Zsiga on 2006-12-23, 00:15:49
Szerk.: Most épp -17km...  :lul:
Ezt énis néztem, de volt már -32 is. :D
Most megint +ban van
Ráadásul már csak 16k km/h-val jön...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん