Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Szokott lenni
btw szép elmosódott/összemosott színű, szélű jpg...
egy ideje inkább pngben mentek, sokkal szebb.
Na, most már hárman vagyunk. Akkor még várnom kell, mire
SaiyaGin kollégának összeszedek egy újabb pwn-képet :haha:

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-12-23, 17:04:30
[spoiler]

...even you![/spoiler]

Nekem már elsőre se tetszett és most se tetszik :angyali: :hehe:

Kuroi Tenshi

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-24, 04:42:09
Na, most már hárman vagyunk. Akkor még várnom kell, mire
SaiyaGin kollégának összeszedek egy újabb pwn-képet :haha:
És azóta csak egyre többen...
akkor bocs, mégse lesz ma már pwn-kép :o
reggel fadíszítés, so gnite!

SaiyaGin

Quote from: Darkstar on 2006-12-24, 04:15:00
Ed.: A guest-ek átvették az irányítást o.O

:ejnye: Rejtőzködtél, és azért nem vagy rajta a listán?
102 days meg: állat. :D  :eek:

Darkstar

#3034
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-24, 04:42:09
Szokott lenni
btw szép elmosódott/összemosott színű, szélű jpg...
egy ideje inkább pngben mentek, sokkal szebb.
Ha ez nekem szól: ok, hogy szebb, de egy ilyen vacakra szerinted fogok 5s-nél több időt fordítani? Screenshot, paint és kész is. :)

Quote from: SaiyaGin on 2006-12-24, 10:41:30
:ejnye: Rejtőzködtél, és azért nem vagy rajta a listán?
102 days meg: állat. :D  :eek:
Aha, ha hiddenben vagy, ott sem látszol. Ezért néz ki jól, ha egyedül vagyok fent, üres a lista. :)
Az unread posts meg refresherben van (lustaság rulz), és mivel a gépem elég sokat fut, nem nehéz öszehozni. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-12-24, 04:56:06
Quote from: Lythis on 2006-12-23, 17:04:30
[spoiler]

...even you![/spoiler]

Nekem már elsőre se tetszett és most se tetszik :angyali: :hehe:
LIES!!


amúgy jóreggelt mindenkinek!

Zsiga

Quote from: Lythis on 2006-12-24, 11:21:31
Quote from: Rounin on 2006-12-24, 04:56:06
Quote from: Lythis on 2006-12-23, 17:04:30
[spoiler]

...even you![/spoiler]

Nekem már elsőre se tetszett és most se tetszik :angyali: :hehe:
LIES!!


amúgy jóreggelt mindenkinek!

Én meg nem is ismerem.  :eek:


Quote from: White SeeD on 2006-12-24, 11:49:20
lecsapott feje helyén egy tábla: "így jár mindenki aki nem szállít rendesen egy otakunak"
:lul: :lul: :lul:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Továbbra sem látom, hogy mi visz rá valakit, hogy büszke legyen arra, hogy otaku, vagy hogy büszkén annak tartsa magát, de lehet, hogy én közelítem meg rosszul a dolgot...

Zsiga: ha ismered, ha nem: te is... :D

Darkstar

Quote from: Lythis on 2006-12-24, 11:57:02
Továbbra sem látom, hogy mi visz rá valakit, hogy büszke legyen arra, hogy otaku, vagy hogy büszkén annak tartsa magát, de lehet, hogy én közelítem meg rosszul a dolgot...
Ugye kitalálod mire gondoltam először. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2006-12-24, 11:55:35
Quote from: Zsiga on 2006-12-24, 11:54:39
Én meg nem is ismerem.  :eek:
o.O
Ha már így szóbakerült, megosztjátok velem hogy ki ez? :)

WS: Azért a Greenpeace meg az állatvédők tesznek is valami hasznosat, vagy legalábbis próbálkoznak csak sötétek szegények. :)

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2006-12-24, 12:08:51
Ha már így szóbakerült, megosztjátok velem hogy ki ez? :)

Egy trap, ugyanúgy mint pl Jun. :D
Bővebben itt olvashatsz róla.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: White SeeD on 2006-12-24, 12:13:27
Quote from: Zsiga on 2006-12-24, 12:08:51
WS: Azért a Greenpeace meg az állatvédők tesznek is valami hasznosat, vagy legalábbis próbálkoznak csak sötétek szegények. :)

Hát, én szerintem többet teszek az állatvédelemért meg a környezetem megóvásáért mint a legtöbb állatvédőnek/környezetvédőnek mondott csoport tagja.
De igaz, én nem próbálok partra vetett bálnákat visszatuszkolni a vízbe :lazza:
Én azt egy szóval se mondtam hogy te rosszabb lennél mint bármelyik greenpeace-es aktivista, de az otaku-életmódnak ehhez nem sok köze van. ;)

Darkstar:   :eek: :lol: :lul:
Jun-t se ismerem egyébként. :) Csak egy külföldi fórumot látogatok és azt is csak ritkán (bár most meg be akarnak fogni moderátornak ott is...), nem igazán vagyok képben buzi-meme ügyben. :)

Lythis

Quote from: Darkstar on 2006-12-24, 12:03:46
Quote from: Lythis on 2006-12-24, 11:57:02
Továbbra sem látom, hogy mi visz rá valakit, hogy büszke legyen arra, hogy otaku, vagy hogy büszkén annak tartsa magát, de lehet, hogy én közelítem meg rosszul a dolgot...
Ugye kitalálod mire gondoltam először. ^^
...
....
......
Ugye kitalálod mire gondolok most?.. ^^

sirtomi

Nálunk most készül az ünnepi "ebéd" :)
Anyukám 1ig dolgozott így egy kicsit később lesz ma minden. Hozzá is járultam az ételhez, krumplit pucoltam, hagymát vágtam és meg is dinszteltem. Még a végén megtanulok főzni is :D
Nem is lenne rossz egyébként ha tudnék rendesen főzni, nem csak egyszerű dolgokat.

Fazék

Hát peeersze... Mit is ér a Karácsony meghatározhatatlan helyen történt csőrepedés nélkül.
Szedhetjük le a csempét a földszinti mosdóban, hogy kb kitaláljuk, vajon hol adta meg magát a cső...
Kevés jobb elfoglaltságot tudtunk volna találni...

Zen

Quote from: Fazék on 2006-12-24, 17:53:22
Hát peeersze... Mit is ér a Karácsony meghatározhatatlan helyen történt csőrepedés nélkül.
Szedhetjük le a csempét a földszinti mosdóban, hogy kb kitaláljuk, vajon hol adta meg magát a cső...
Kevés jobb elfoglaltságot tudtunk volna találni...
:lol:
Nálunk nem volt csőrepedés, csak a monitorunk ment tönkre :__devil:
Meg néhány ismerősömnek az  egere... :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Fazék on 2006-12-24, 17:53:22
Hát peeersze... Mit is ér a Karácsony meghatározhatatlan helyen történt csőrepedés nélkül.
Szedhetjük le a csempét a földszinti mosdóban, hogy kb kitaláljuk, vajon hol adta meg magát a cső...
Kevés jobb elfoglaltságot tudtunk volna találni...
kekeke... mi már karácsony előtt letudtuk....

Nálunk épp azon megy a dilemma, hogy mégis hol legyen a fa... személy szerint nekem ott a kertben tökre megfelel...  még úgysem égne jól, mert túl friss...

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2006-12-24, 17:53:22
Hát peeersze... Mit is ér a Karácsony meghatározhatatlan helyen történt csőrepedés nélkül.
Szedhetjük le a csempét a földszinti mosdóban, hogy kb kitaláljuk, vajon hol adta meg magát a cső...
Kevés jobb elfoglaltságot tudtunk volna találni...
:lol:
Tegnap halalra foztem-mostam-takaritottam magam, atrendeztuk a nagyszobat - mondtam mar milyen k sok kabel tartozik egy hifitoronyhoz??! :eek:, utana meg hajnali 2ig Blood+ utolso par reszet neztem. Ma felkeltem, olyan kicsit sotet volt, ora 15:00-t mutatott harmadszori ellenorzes utan is...  :eek: :lul:
Mara mar csak kis mosas maradt. Most elhuztam azzal az indokkal, hogy csomagolok. Noverem diszit, bejgli sul. Csak a zuhany-hajmosas-felora csendespiheno kombot varom mar, mert azutan jon a nyugodt este, ajandekokkal tuzdelve. Azt hittem a bejglit reggel letudtak, ugyhogy kicsit csalodott voltam, hogy meg en is csinalok valamit, de szerencsere minimaldolgok voltak. Az idozites kicsit furcsa, de amugy: :haha:
Az egyik kollega felesegetol tokaranyos bogret kaptam, olyan zsakot-visz-a-renszarvas-sapiban enyhe giccsbe hajlo, de par szaloncukorral aranyosan nez ki.  :haha:
Most megy a tv valami filmmel, remelem nem valami pocsek ize lesz. Hm. Nevetnek rajta.  :D
Enyhen agressziv vagyok tudnam miert... Lehet, hogy a labszagom teszi?  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2006-12-24, 21:16:40
Enyhen agressziv vagyok tudnam miert... Lehet, hogy a labszagom teszi?  :lul:

Azt szeretem Kvikvegben, hogy mindig olyan nőies.  :lol:

Közben itt is megvolt a karajcsont, a szokásosnál kevesebb veszekedéssel, csak az okozott némi fennakadást, amikor anyukám szembesült a családi egységfront akaratával, hogy a virágok mégiscsak felmennek a nagyszobából.
Kaptam:
-GitS DVD-t (már éppen betettem volna a meghajtóba, megnézni a hülye fejem, amint jön ki a moziból, amikor leküldtek megnézni a holnapi buszmenetrendet ^^)
-LotR:FotR DVD-t (ezt a testvérem igazából magának vette, mert a másik kettő már megvan neki)
-Lem összes művei I., II. kötetet
-egy üveg Jägermeistert (lassan már fürödni lehetne benne, annyi van)
-két nagy cd-tartót (így végre felszámolhatom a monitor mögötti, egyre növekvő kupacot, ami már-már ledőléssel fenyeget - igaz, be kell számoznom minden egyes dvd-t és kitalálni hozzájuk valami értelmes tárolási rendszert. Lényegesen nemtriviális a probléma, ahogy a volt analízis-tanárom mondaná.)
-és végül egy névjegykártyatartót (szüleim burkolt üzenete, hogy "find a proper job, dammit!!!1")

A testvéremnek vettem egy usb-s billentyűzetet a laptopjához, hogy kényelmesebben tudjon gépelni, de sajnos kiderült, hogy a cucc az ipari hulladék kategóriába tartozik: akadnak a gombok az á betű környékén. Vihetem vissza.

További jó karácsonyt mindenkinek.
Failure is the default option

Selmo

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-24, 21:47:28
-két nagy cd-tartót (így végre felszámolhatom a monitor mögötti, egyre növekvő kupacot, ami már-már ledőléssel fenyeget - igaz, be kell számoznom minden egyes dvd-t és kitalálni hozzájuk valami értelmes tárolási rendszert. Lényegesen nemtriviális a probléma, ahogy a volt analízis-tanárom mondaná.)
Talán nyomtass nekik borítót listával. ;)

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Nálunk is megvolt az ajándékozás és a kaja is :)
Érdekes, csak most gondolok bele, hogy egész nap semmi veszekedés nem volt. Most viszont kezd a fejembe szállni a pezsgő és a Jager (amit egyébként utálok) :D

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-24, 21:47:28
Quote from: Kvikveg on 2006-12-24, 21:16:40
Enyhen agressziv vagyok tudnam miert... Lehet, hogy a labszagom teszi?  :lul:

Azt szeretem Kvikvegben, hogy mindig olyan nőies.  :lol:
...
Vááháhááá, tudtam, hogy megkapom ezt a szoveget! :D :D :D
Most megyek csobbani a kadba. 2. szett bejgli sutoben, karacsonyfarol mar csak a gyertyak hianyoznak. :)
Tovabbi jo filmezest karacsonyozast mindenkinek!
(Tenyleg GitS DVD-n en is megnezem azt a jelenetet!)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2006-12-24, 11:02:50
Ha ez nekem szól: ok, hogy szebb, de egy ilyen vacakra szerinted fogok 5s-nél több időt fordítani? Screenshot, paint és kész is. :)
Prt Sc, Paint és Save as...-ben két extra katt, és máris .png ;)

Quote from: Zsiga on 2006-12-24, 12:08:51
WS: Azért a Greenpeace meg az állatvédők tesznek is valami hasznosat, vagy legalábbis próbálkoznak csak sötétek szegények. :)
Az "átlagemberhez" képest még annyira nem is sötétek ;)
Azért a sok baromság mellett néha elég fontos ügyeknek is utánajárnak és
értük is kampányolnak, szóval azért annyira nem kell lenézni őket :hehe:

Quote from: Kvikveg on 2006-12-24, 21:16:40
Tegnap halalra foztem-mostam-takaritottam magam, atrendeztuk a nagyszobat - mondtam mar milyen k sok kabel tartozik egy hifitoronyhoz??! :eek:,
Hehe... most nem akarom összeszámolni, hogy hány kábel és vezeték lóg a
szobámban, de van egypár  :3x3: :haha:
egy sokmindennel összekötött számgép mögött is elég rendes kábeldzsungel
van ám... (én is tegnap takarítottam :o )

Quote from: Kvikveg on 2006-12-24, 22:17:56
Quote from: kikuchiyo on 2006-12-24, 21:47:28
Quote from: Kvikveg on 2006-12-24, 21:16:40
Enyhen agressziv vagyok tudnam miert... Lehet, hogy a labszagom teszi?  :lul:

Azt szeretem Kvikvegben, hogy mindig olyan nőies.  :lol:
...
Vááháhááá, tudtam, hogy megkapom ezt a szoveget! :D :D :D
Hát ezt ám megkaptad :haha:

Darkstar

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-24, 22:39:21
Prt Sc, Paint és Save as...-ben két extra katt, és máris .png ;)
Igaz, csak nem akartam azt mondani, hogy a 4chan miatt leszoktam a png-zésről :P
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-24, 21:47:28-két nagy cd-tartót (így végre felszámolhatom a monitor mögötti, egyre növekvő kupacot, ami már-már ledőléssel fenyeget - igaz, be kell számoznom minden egyes dvd-t és kitalálni hozzájuk valami értelmes tárolási rendszert. Lényegesen nemtriviális a probléma, ahogy a volt analízis-tanárom mondaná.)
Tudnék javasolni valami CD katalogizáló progit (én WhereIsIt-et használok), igaz, először szivás amikor a párszáz DVD-t mind be kell olvastatni, de utánna csak frissen kell tartani, és piszok könnyű megtalálni, amit keresel. Már csak egy olyan progi kéne, ami meghatározott idő után visszaszerzi a kölcsönadott lemezeimet :D

Új billentyűzet nálam is befigyelt, épp a hozzászokás fázisában vagyok. A legfurcsább az, hogy ennek ha gépelek, nem olyan a hangja, mint egy 20 éves írógépnek :eek:


Darkstar

#3056
Darkstar egyik új játéka (a pendrive csak az arányok miatt van ott) :D
Ed.: most nézem, jó sz*r lett a kép -.-
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Majdnem ilyen mintájú az ágyam :)

Lythis

Quote from: Darkstar on 2006-12-25, 01:44:49
Darkstar egyik új játéka (a pendrive csak az arányok miatt van ott) :D
Ed.: most nézem, jó sz*r lett a kép -.-
me' szarul vakuztá' azé' :D

Kuroi Tenshi

omg katz meghaxolta DS acc-ját!!11!! :D