Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rounin

óemgé... röviden és tömören...

btw, hová tettem azt a képet?

Cuteness. If you have enough of it you can get away with anything. Vagymi.

Rage

>>230972
>>230973
>>230974
>>230975


same person
痛みを感じる方向に、出口がある!

RE@L

#3332
Látom srácok 1x be kell pippantani közösen  :lazza: Tenshi! Te egy állat vagy!!! :D :D :D :muhahah:
Lythis igazad van, minden másra EuroCard MasterCard :D Hail to the Ignorrent Masses!!!

Rounin: Eddigis volt életem, ezután is lesz mindenkinek van, kérdés hogy milyen az. Én törekedek arra hogy minnél jobb legyen és boldogabb mert már unom a banánt... és sose szerettem igazán. Olyan amilyen de én mindig vállaltam önnmagam.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Rounin

Quote from: RE@L on 2007-01-02, 03:57:32
Rounin: Eddigis volt életem, ezután is lesz mindenkinek van, kérdés hogy milyen az. Én törekedek arra hogy minnél jobb legyen és boldogabb mert már unom a banánt... és sose szerettem igazán. Olyan amilyen de én mindig vállaltam önnmagam.

Nagydobra verni és vállalni nem ugyanaz :angyali:

Kuroi Tenshi

Quote from: RE@L on 2007-01-02, 03:57:32
Hail to the Ignorrent Masses!!!
Miazapippantani?  :wtf:
You don't hail ignorant masses. You enslave ignorant masses.

RE@L

Quote from: Rounin on 2007-01-02, 04:03:03
Nagydobra verni és vállalni nem ugyanaz :angyali:

Nem tudom én nem verem nagydobra az életem, WS igen.

Kuroi_Tenshi: Az amikor ilyen oltáshalmazokat és hülyeségeket alapjáraton lök az ember :D
(Pippantani=Betekered a zöldséget egy rakétába és kilövöd az űrbe)
:lazza:
Kínai játékszer hátoldala

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Kuroi Tenshi

Bepippantani :rolleyes:
ilyen gai hangzású kódszavakat kitalálni a ződre...
mitől félsz, talán véletlenül megértjük és küldjük a partyvant?
afranc, megint elszóltam magam ^^"
"zöldséget egy rakétába és kilövöd az űrbe"... ez... ez...
inkább nem is minősítem. Demotivation postert is lusta vagyok
ehhez keresni.
'cakát.

Ramiz

Quote from: Rounin on 2007-01-02, 01:40:50
Quote from: Ramiz on 2007-01-02, 01:39:30
Quote from: Lythis on 2007-01-02, 01:36:49Tenshi 4chan overdose-ban szenved mostanában? :D
Szerintem most szilveszter óta sokan. :muhahah:

Most először néztem fel rá idén :S
Lehet azt szóban is tolni... győri szilveszteri tali :o
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: RE@L on 2007-01-01, 23:31:40
B.U.É.K!!! And Get A Life!!! Leggázabb ha otthon szilveszterezel!!!
Én becsajoztam, és költöttem 1 rakat pénzt és nagyon jól éreztem magam.
Örülj neki! Én nem csajoztam be, de egy rakás pénzt költöttem és elég rendesen berúgtam. Remélem nem utál a csaj akinél próbálkoztam :D

Rounin

Quote from: Ramiz on 2007-01-02, 10:01:53
Lehet azt szóban is tolni... győri szilveszteri tali :o

Meg lehet csinálni is... /rice /drool

Fazék

16.7 fok celsius van a lakásban... fázom.

mellesleg az ilyen "ha szilveszterkor nem csajozol be és nem fetrengesz a saját hányásodban másnap --> get a life" hozzászólásoktól támad leginkább kedvem a szilveszterezést egy csöndes társasjátékozással megünnepelni, vagy simán átaludni, mert totál baromságnak érzem amilyen szinten túl van hangsúlyozva ez az 1 nyamvadt este...

sirtomi

Van benne valami Fazék, de azért szívesen becsajoztam volna :) Berúgni viszont többet nem fogok, részegen csúnya dolgokra is képes vagyok  :hehe:

Member

Fazéknak totál igaza van, szilveszterkor eddig mindig csúcsjózan voltam. Egy félresikerült abszintparty óta meg szerintem az is leszek. :/

Lythis

a "get a life" cucc szerintem pont h ünepek után aktuális, amikor zökkenhetsz vissza az életedbe...élmény...
amúgy ki hogy áll az újévi fogadalmakkal? :D


Quote from: sirtomi on 2007-01-02, 12:00:51
Berúgni viszont többet nem fogok,
igaz, nem tőled, de ezt hallottam már párszor... :D

fazék: csavard feljebb a fűtést... 

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythis on 2007-01-02, 12:54:36
fazék: csavard feljebb a fűtést...  [/color]
Sztem gyújtsunk be alá, mert különben sose lesz kész az ebéd :haha:
na jó, nem folytatjuk a szilveszteri fárasztó favicceket... egy időre elég volt :o

sirtomi

Quote from: Lythis on 2007-01-02, 12:54:36
Quote from: sirtomi on 2007-01-02, 12:00:51
Berúgni viszont többet nem fogok,
igaz, nem tőled, de ezt hallottam már párszor... :D

Azt nem mondtam, hogy antialkoholista leszek, de berúgni többet tényleg nem fogok. A rosszulléten kívül egyéb kellemetlen élmények is társultak a szilveszteri berúgásomhoz :)

Member

Quote from: Lythis on 2007-01-02, 12:54:36
amúgy ki hogy áll az újévi fogadalmakkal? :D
Már régen megfogadtam, hogy nem fogadok meg semmit, és ez idén sem dőlt meg.

Quote from: sirtomi on 2007-01-02, 13:02:55
Azt nem mondtam, hogy antialkoholista leszek, de berúgni többet tényleg nem fogok. A rosszulléten kívül egyéb kellemetlen élmények is társultak a szilveszteri berúgásomhoz :)
Nő van a dologban vagy nekiálltál kukát döntögetni? :D
Amúgy szerintem is bírd ki 5-6 dobozos sörrel egy partyn (vagy 3-4 4:1 limbóval), bőven elég az a jókedvhez. ;)

sirtomi

Quote from: Member on 2007-01-02, 13:05:36
Nő van a dologban vagy nekiálltál kukát döntögetni? :D
Olyan nőre nyomultam elég keményen akire nem kellett volna asszem. Remélem azért még szóbaáll velem :)
Ennyi elég is a melléfogásaimról :D

Rounin

Újévi fogadalom? Ja, van.

Mivel tudom, hogy úgysem tartom be az újévi fogadalmakat, megfogadtam, hogy egy szál fügelevélben végigtáncolok a Hungária körúton.

Lazzaret

Szilveszeti legnagyobb élmény a koncertenken való fellépésen kívül az volt hogy 2 csaj nekiállt verekedni kint az udvaron. Az egyik még a tangát is letépte a másikról :D Mindezt az egyikőjük hülyesége miatt. Asszem nekiállt smárolni a barátja elött egy másik sráccal és ezt az egyik csaj akarta megbosszúlni :confused: Közben a részegség is megvolt egy embernél, az őrölt végighányta a koncert termet :frown:


www.arkangyalok.uw.hu

Fazék

Quote from: Lythis on 2007-01-02, 12:54:36fazék: csavard feljebb a fűtést... 
nem lehet

ok:
- nagy ház --> brutális gázszámla.
elvi ok:
- állítólag csak nálunk dívik ez a 20-22 fokos lakásmánia, nyugatabbra 16-17 fokot is elbírnak a lakásokban az emberek, energiatakarékosság végett, szóval mentsük meg a Földet!  :lazza:

szóval az első ok a valódi, az utóbbi inkább csak jól hangzó járulékos mentség ok :D

kikuchiyo

Fazék: hősugárzó+melegvizes palack+takaró+"pls make teh suffering go away" arc
Failure is the default option

Lythis

új hőszigetelő ablakok... szerezzetek be argongázasat. Egyik ismerősöm szerint az "jobban szigetel mert argongáz van az üvegtáblák között"... szerintem csak drágább, de egy próbát megér :D

Bishop

Szilveszter:40 fokos láz fejfájás remegés,szédülés,hányinger ha a pezsgőt nem számolom akkor alchohol nélkül értem ell a  másnapos állapotot :D

Lythis

Quote from: carfanatic on 2007-01-02, 14:26:08
Szilveszter:40 fokos láz fejfájás remegés,szédülés,hányinger ha a pezsgőt nem számolom akkor alchohol nélkül értem ell a  másnapos állapotot :D
azóta sikerült kifeküdni, vagy még mindíg "másnapos" vagy? :D

Bishop

Quote from: Lythis on 2007-01-02, 14:32:11
Quote from: carfanatic on 2007-01-02, 14:26:08
Szilveszter:40 fokos láz fejfájás remegés,szédülés,hányinger ha a pezsgőt nem számolom akkor alchohol nélkül értem ell a  másnapos állapotot :D
azóta sikerült kifeküdni, vagy még mindíg "másnapos" vagy? :D
so so :D

amugy a nyitott ablak sokat segít hogy elmúljon a fejfájás,most már csak a hideggel kéne valamit csinálni :D

Lythis

16 köbméter fa, és többet nem fogsz fázni... :D
amúgy jobbulást

Bishop

annyi nincs de összeszedem az ithon fellelhető bútorokat,kinek kell az :D ............vajon a tűz árt a háznak :D

kösz

Próféta

Kossuth Rádió, 13 óra. Prófétafalvi "Próféta is my middle name" Próféta Kétszeres Állami Díjjal Kitüntetett Érdemes Fórumozó olvassa föl élménybeszámolóját saját írásából. Kérem helyezkedjenek el kényelmesen a foteljükben, készítsenek elő egy csésze meleg teát, és élvezzék az előadást.

Társasjátékos szilveszter volt. Jó volt. De nem erről írok, hanem a mellék- és utókörülményekről.

Előtte volt egy kis takarítás, szoba és kaják előkészítése, és közben bekapcsoltam a tévét. Mindjárt találtam is egy loli+nem loli mixed szépségversenyt! Némi csatornaváltogatás után egyszercsak Jon Stewart nézett velem farkasszemet. Daily Show, Global Edition. :eek: Ilyen van IRL, rendes, nálunk fogható TV csatornákon, nem csak YouTube-on? Wow.

Valamikor éjfél után a társaság ragaszkodott ahhoz, hogy kapcsoljuk be a tévét, hátha lesz valami elnöki köszöntő. Mondtuk, hogy nem lesz, csak majd délelőtt, különben sem tévézni jöttünk, de csak nem hittek nekünk, és rendre keresgélni kellett a csatornák közt, némelyiken hosszabban is elidőzve. Ki tudja, hogy ebben volt-e valami szerepe a képernyőn felbukkanó különböző hiányos öltözetű hölgyeknek... :D Az érdekesebb dolgok közt rábukkantunk egy Madonna koncertre is (konszenzus: hát ez se a zenéről szólt), de ami engem jobban meglepett, hogy rövid időre megpillantottam egy kaszinóbelsőt, ahol a blackjack dealer nem kisebb híresség volt, mint maga Faye Valentine! Fölpillantok a sarokba, és nem ott virít az /+ logó?  :eek: Pedig én azt hittem, hogy nálunk ilyen nincs... mármint egyszer már bejött a Minimax helyett az Aplusztv, de azóta nem, többször csekkoltam...

Elsején este, ismételt megébredésemet követően vizsgára tanulás közben párhuzamosított számítási folyamatként ismételten levadásztam az A+ csatornát, és örömmel jelenthetem be a kedves egybegyűltek, a mélyen tisztelt publikum és minden érdeklődő előtt, hogy:

  • Főműsoridőben reklámozzák az Aoi Anime oldalt. Bár gondolom a saját honlapjukat akarták reklámozni, de valahogy össze-vissza ugrált a site-ról készült screenshot, és ez az egy banner volt központi helyen, ahol megakad rajta az ember szeme :)
  • A kiírt műsorrendnek semmi köze nincs a ténylegesen vetített tartalomhoz.
  • Megnéztem (természetesen vizsgafeladatok megoldása és tanulás közben) életem első két Yu Yu Hakusho epizódját. Ez egyben az utolső kettő is lesz, attól félek.
  • Első és utolsó Yugioh GX! epizódomon is túl vagyok. Sajnálom azt a sok szegény, ismert, jobb sorsra érdemes szinkronszínészt, akiknek ilyesmihez kell magyar hangot produkálniuk (mintha Kerekes Józsefet véltem volna felfedezni) - így múlik el a világ dicsősége.
  • Volt valami Valeriánsav vagy micsoda, na az is nagyon kész.
  • Első alkalommal tettem ki magamat a Kiddy Grade című sorozatnak is. Erősen :wtf: volt, Star Wars-ba oltott holdtündér vagy nemistudommi, nagy melleknek dőlve pihenő öreg bácsi, meg a Nap energiáját felszívó Eucharion nevű űrhajó.
  • Első Kaleido Star élményem: megdöbbentő módon ez egész normális.
  • A csatorna jóvoltából újra megtekintettem a Slayers első epizódját,
    ezúttal a rendkívül színvonalas magyar szinkronnal ám.
    Hú, hát izé.
    A véleményem alakult ilyenné.
    Nem tudom, miből gondolták, hogy feltétlenül versikékkel kell ezt előadni
    (jól emlékszem, hogy az eredeti simán próza, ugye jól, mi?),
    de legalább az összes rím fals és ritmikától-szótagolástól mentes és szörnyű volt,
    néha az összecsengés érdekében az előző sor végén álló szó megismételve volt,
    a fordító-szövegíró bikkfapoéta se volt egy Romhányi.
    Ahogy azt a klasszikus vicc mondja ki:
    QuoteRímfaragó mester
    Vagyok én itt Pester
       zsébeten
  • Cowboy Bebop. A Blackjack asztalos harmadik részből megpillantott 5 másodperc mellett megnéztem a hatodik epizódot is (Sympathy for the Devil, magyarul valami ízléstelen rémség a címe), meg a negyedik elejét. Itt legalább tűrhető a szinkron, de azért nem vagyok elájulva tőle. Mondjuk ezt már a DVD-ről is megállapíthattam volna, de mivel ott van mellette a japán hangsáv is, így csak egyszer, elbénázásból kifolyólag sikerült (megjegyzem, szörnyülködve) belehallgatnom.

+1 mai élmény: egy IRL ismerősről kiderült, hogy animés. Továbbá a Cowboy Bebop a kedvence. Ráadásul ismeri is használja az amúgy nem létező FTP-t, amelyiknek a neve nem hasonlít a fóruméra.

Ramiz

Nekem is van két "utólag kiderült" IRL animés ismerősöm, röhögtünk is nagyot. :D Igaz, BME-n sok geek, animés és egyéb nerd van.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!