Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Draconire

Quote from: Lythis on 2007-01-06, 18:41:13
Quote from: Gmer on 2007-01-06, 17:21:25
Jah és szeretem az ilyen párbeszédeket is:
[spoiler]T: nem indul
Gmer: mit ír ki?
T: valami
T: num
Gmer: de fel tudtad rakni?
T:  nem
T:  elkezdi
T:  24 nél
T: meg kiirja
Gmer:  pontosan mit ír ki?
T:  minján
T:  megnézem
(3 min eltelik)
T:  tölti
(10 min eltelik)
T:  INSERT DISK NUMBER 2
T:  ESZT IRJA KI
Gmer:  be kell tenni a második lemezt
T: ja
T:  ok
[/spoiler]
err... hány éves az illető?

11, bár tekintve, hogy már vagy 6/7 éves kora óta használ számítógépet, és hát tudja kezelni valamennyire, így egy kicsit le tud döbbenteni/fárasztani ilyen "problémákkal".

Member

Gmer, részvétem... O_O
Nekem unokaöcsém azzal rusholt, hogy vmit a total commanderrel kell izélni, hogy menjen az új NFS (ezt mondjuk erősen kétlem), de semmi értelmeset nem tudtam kiszedni belőle.

REPOST:
Elég hülye kérésem lesz, de tudna vki küldeni egy iwiw-es meghívót? Ez az utolsó esély, hogy vkit elérjek, mert az email címét és telószámát nem tudom, az msn-es hotmail azonosítója meg már megszűnt. Az ismerőseimnek meg már elfogyott a meghívója vagy csak 30 nap múlva küldhetnek. :/
A mail címem: member@totalcar.hu

Gyk. nem leszek fent sokáig ott, az már most biztos.

Zen

Quote from: Member on 2007-01-06, 19:23:24
Gmer, részvétem... O_O
Nekem unokaöcsém azzal rusholt, hogy vmit a total commanderrel kell izélni, hogy menjen az új NFS (ezt mondjuk erősen kétlem), de semmi értelmeset nem tudtam kiszedni belőle.

REPOST:
Elég hülye kérésem lesz, de tudna vki küldeni egy iwiw-es meghívót? Ez az utolsó esély, hogy vkit elérjek, mert az email címét és telószámát nem tudom, az msn-es hotmail azonosítója meg már megszűnt. Az ismerőseimnek meg már elfogyott a meghívója vagy csak 30 nap múlva küldhetnek. :/
A mail címem: member@totalcar.hu

Gyk. nem leszek fent sokáig ott, az már most biztos.

Éppenséggel nemrég kérvényeztem egyet, és elküldhetem, ha VALAHA elküldik.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Nagyon megköszönném, mert eddig nem küldött senki. :/

Liquid Snake

#3454
Quote from: Member on 2007-01-06, 22:37:38
Nagyon megköszönném, mert eddig nem küldött senki. :/

De esetleg megkérhetsz valakit hogy csak keresse meg neked és az e-mail címe lehet h meg van adva nem?

Szerk: Persze ez csak egy tipp...

Fazék

Quote from: Liquid Snake on 2007-01-06, 23:15:48
bocsi, de az aláírásodon tudnál módosítani, hogy megfeleljen a fórumszabályoknak? a fél oldalt elfoglalja 1024x768-ban is. köszi :)

Zen

Quote from: Fazék on 2007-01-06, 23:22:59
Quote from: Liquid Snake on 2007-01-06, 23:15:48
bocsi, de az aláírásodon tudnál módosítani, hogy megfeleljen a fórumszabályoknak? a fél oldalt elfoglalja 1024x768-ban is. köszi :)

Persze ez csak egy tipp. :hehe:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Quote from: Gmer on 2007-01-06, 17:21:25
Jah és szeretem az ilyen párbeszédeket is:
[spoiler]T: nem indul
Gmer: mit ír ki?
T: valami
T: num
Gmer: de fel tudtad rakni?
T:  nem
T:  elkezdi
T:  24 nél
T: meg kiirja
Gmer:  pontosan mit ír ki?
T:  minján
T:  megnézem
(3 min eltelik)
T:  tölti
(10 min eltelik)
T:  INSERT DISK NUMBER 2
T:  ESZT IRJA KI
Gmer:  be kell tenni a második lemezt
T: ja
T:  ok
[/spoiler]
:lol: :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Quote from: Zen on 2007-01-06, 23:31:55
Quote from: Fazék on 2007-01-06, 23:22:59
Quote from: Liquid Snake on 2007-01-06, 23:15:48
bocsi, de az aláírásodon tudnál módosítani, hogy megfeleljen a fórumszabályoknak? a fél oldalt elfoglalja 1024x768-ban is. köszi :)

Persze ez csak egy tipp. :hehe:
:confused:
Egyébként Fazéknak igaza van.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythis on 2007-01-03, 18:16:23
ok, asszem leépültem... http://uniquepeek.com/viewpage.php?page_id=437
:lul: jólesett :)

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-05, 09:20:31
K*rva élet! Felkeltem magam 6:00-kor, hogy átnézem az anyagot a 10:00 -ás vizsgára, erre kiderül, hogy 14:00-kor lesz. Tanács: Ne a vizsga napján nézzétek meg az időpontot!  :smile: Na mentem vissza aludni...
Csináltam már jobbat is - legalább nem mínuszban vagy :o

Quote from: Darkstar on 2007-01-05, 10:29:57
Quote from: Member on 2007-01-05, 10:29:23
Annyi figyelmet érdemel, mint egy éppen petéket költöztető hangyaboly... :__devil:
Tehát többet, mint a PPGZ  :hehe:

Lol az /a/ h-gamet akar csinálni. o.O
QFT!!!11!!1!! :D :D  :jee:

A második... ööö...  :eek:
éééérdekes lesz, ez biztos :haha:

Quote from: sirtomi on 2007-01-05, 11:32:56
4 órát aludtam összesen és szarul is érzem magam úgyhogy ne panaszkodj :)
Különben meg örülhetnél, hogy több időd van a készülésre :D
Én meg 4 óra alvás után mentem vizsgázni :)
bár annyira vészes nem lett...

Quote from: sirtomi on 2007-01-05, 13:13:27
Miért olvasom a Borzongató Animék topicot mindig Borozgató Animék-nek?  :haha:
Ne is mondd, a guru3d-t ma guro-nak olvastam félre :o

Quote from: Ramiz on 2007-01-05, 22:21:03
Ez csak szleng!!! :haha: (<== rossz angol nyelvtudók örök kifogása :D )
<==3 Ez meg csak az angol nyelv megrépelése :D

kikuchiyo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-07, 00:30:10
<==3 Ez meg csak az angol nyelv megrépelése :D
Megrépálása?
(én is pihent vagyok ma...)
Failure is the default option

Lythis

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-07, 01:02:32
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-07, 00:30:10
<==3 Ez meg csak az angol nyelv megrépelése :D
Megrépálása?
(én is pihent vagyok ma...)
Mivel kvázi ugyanazt jelenti, ezért annyira nem....

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-07, 01:02:32
(én is pihent vagyok ma...)
[spoiler]
<||=3

<=||3

<||=3

<=||3

<||=3

<=||3
[/spoiler]
ma reggel, egészen háromig a könyvtárban rohadtam, és az eu nki kapcsolatok
jogi alapját tanulmányoztam. ugye nem kell ecsetelnem, milyen állapotban
vagyok :D
[spoiler]amúgy nem mindegy? A cat is fine, too...[/spoiler]

Kvikveg

KT, erre gifanim kell.  :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Nincs véletlenül angliai ismerősötök, akihez biztonságosan meg lehetne rendelni ezt és ezt, hogy aztán föladhassa postán nekem?    :frown:

Ramiz

Ööö... kezd ez a topik a /b-re hasonlítani... :lol:

Quote from: Lythis on 2007-01-07, 01:59:53
"szerintem kezd elchatesedni a topic..." :rolleyes: :D
Jah... /r moderation az Anime/Mit láttál legutóbb topikba!!! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Quote from: Ramiz on 2007-01-07, 02:25:58
Jah... /r moderation az Anime/Mit láttál legutóbb topikba!!! :D
Nanee. Majd kitörölgetik maguknak, engem nem zavar. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Tényleg, nem csinálunk "Szemét anime-ajánlások" topikot? Kikuchiyo már termelt jópár feledhetetlen darabot, ne vesszenek kárba... :) Most meg elkezdtem egy HB ajánlót, de fáradt vagyok meg túl gonosz ahhoz az angyali (hehe :angyali: ) animéhez, úgyhogy kicsit "eldurvult"... ezt is benevezném abba a topikba :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

#3468
Jó az ott ahol van szerintem :D
Plussz hallgass Darkstar-ra: majd töröljük..... majd(miért beszélek itt marhaságokat összevissza?o.0)

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2007-01-07, 02:25:58
Ööö... kezd ez a topik a /b-re hasonlítani... :lol:
ugyanmár, túl vagyunk caturdayen és nem volt egy árva macskás kép sem
(kivéve ha a "a cat is fine, too"-t megpróbáltad elképzelni  :eek: :hehe: :haha:)

u fail.
needz moar loliz. /r/ px plz...
na most már b-sedik  :angyali:

Lythis


Member

Quote from: Liquid Snake on 2007-01-06, 23:15:48
De esetleg megkérhetsz valakit hogy csak keresse meg neked és az e-mail címe lehet h meg van adva nem?

Szerk: Persze ez csak egy tipp...
Tudom, hogy milyen a profile-a, minden rejtett az msn-t leszámítva, ami meg már megszűnt. :/

Most tényleg csak 2 ember van fent vagy egyszerűen ignore? :confused: :ejj:

RE@L

Ilyenkor eszembejut a Ramiz által (legalábbis én ő postjában figyeltem fel először) leközölt oldalra: http://www.encyclopediadramatica.com/index.php/B/

Azért elgondolkodtató, amellett hogy fenomenális szórakozás.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Rounin

Quote from: Member on 2007-01-07, 09:57:52
Most tényleg csak 2 ember van fent vagy egyszerűen ignore? :confused: :ejj:

Vagy csak nincs meghívója.... mint nekem. :p

Lythis

meg felteszem roppantul motivál mindenkit, főleg azután, hogy bejelentetted, hogy úgyse leszel fenn sokáig... :rolleyes:

Member

Végülis csak halálra aggódom magam, hogy mi van vele, mert már 2 hete nem jelentkezett annak ellenére, hogy tudom, hogy bent kellett volna lennie legalább a  vizsgák miatt...

Ramiz

#3476
Quote from: Lythis on 2007-01-07, 16:00:21meg felteszem roppantul motivál mindenkit, főleg azután, hogy bejelentetted, hogy úgyse leszel fenn sokáig... :rolleyes:
Ennyire fontos, és mégis semmi rendes kontaktod nincs vele? :ejj: Na mindegy megnézem van-e meghívóm.

edit: nekem sincs. hülye wiw. Mondjuk engem rohadtul nem érdekel, sose használom, havonta 1x felmegyek és törlöm a hülye spameket, szóval a meghívó sem kellene, azért igényeltem egyet, hogy legközelebb elosztogathassam hasonló helyzetben :D de nagy barom ez a wiw, verik maguk, hogy milyen nagy társaság van fent, de nehezítik a belépést... :D ahelyett hogy törölnék a 3553 ismerőssel rendelkező "a sör" meg hasonló frappáns arcokat...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Quote from: Ramiz on 2007-01-07, 19:00:04
Ennyire fontos, és mégis semmi rendes kontaktod nincs vele? :ejj:
[spoiler]Jó-Jó, elárulom, egy lányról van szó, akit két hete ismertem meg, és teljesen bizonytalanságban hagyott, ráadásul elmondta, hogy mikor vizsgázik, de nem volt bent, pedig minden nap ellenőriztem vagy 4szer 2 héten keresztül. Az meg kizárt, hogy beér vonattal, vizsgázik és már haza is megy, mert Nyíregyháza környékén lakik és oda-vissza elég necces lenne. Most nem tudom, hogy kiköltözött-e a kollégiumból, vagy lebetegedett-e, vagy mi a fene van. Ráadásul nem volt pofám első alkalommal telefonszámot kérni, mert már így is kicsit "nyomulás" hangulata lehetett a dolognak, és nem akartam tetőzni, ráadásul semmi reakcióját nem tudtam értékelni, mert folyamatosan mosolyog egész nap. És most itt vagyok, teljesen oda érte, kontakt nélkül, és egyszerűen nem tudok mit kezdeni a helyzettel. És az sem valószínű, hogy tartott 2 hét szünetet, mert mindent le akart tudni jó gyorsan.

És ezzel most be is fejezem a nyavajgásomat, mert nem akarom a fórumot ezzel terhelni.[/spoiler]

Rounin

[spoiler]Oszt lehet, hogy jól át lettél baszva o.o[/spoiler]

Darkstar

Milyen jó, hogy az ELTE egyik szervere pont akkor hal meg, amikor a vizsgához a segédanyagot le akarom szedni... Most vadászhatok utána máshol.  :comp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん