Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Member

Ti miféle csodás órarendet fogtatok ki? :)
>>Mein

Darkstar

Mivel nekem csak febr 2. körül lesznek biztosak az időpontok, csak azután fogom összeállítani. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kisvirag

tobbnyire turheto, de a csutortokkel nem vagyok megelegedve :
reggel 8-10 majd este 6-8 ket szeminarium (azaz nem lehet hianyozni...)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Member

Szemináriumon ált. 2-t lehet, vagy nálatok még ezt is "labornak" állítják be? :confused:

kisvirag

igen, lehet kettot, de nem ajanlott :(
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Member

Még jó, hogy nálunk pl. L. Gábor kitolta 6ra, ha leadsz vmi otthoni munkát... Azt viszont nem értem, hogy a szemináriumok többsége mire jó, ha csak unalmas és pár óra alatt összedobott kiselőadások hallgatásáról szól az egész... :ejj:

kisvirag

ez a ketto amit emlitettem erdekesnek nez ki (a reggeli az, mert elso felevben is volt)
de olllyan hihhetetlen beteg időpontokban vannak... :(
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kvikveg

Quote from: Member on 2007-01-28, 12:16:18
Ti miféle csodás órarendet fogtatok ki? :)
>>Mein
A szombati nap elegge zsufolt.  :hehe:
Na, ma sem lettem milliomos. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Quote from: Nakedape on 2007-01-27, 17:29:34tárcsázd: felvesz: hakjókürt.lerakod
ennyi: D
Ezzel egyszer már megjártam. Vonalas telefonra kaptam hívást egymás után sokszor, felvettem, semmit nem hallottam zúgáson, sistergésen kívül. Aztán megelégeltem, betettem egy cédét a hifibe - ezer wattal dobszólót.
Később aztán kiderült hogy a faterom volt az, csak rossz volt a vonal... :redface:

Kvikveg: Férfihang. De a mai szabad világban ez nem zárja ki hogy szerelmes.  :haha:

Kvikveg

Nalunk megszokott volt, hogy ha felvettuk, es semmi sem hallatszott, akkor hivtuk noveremet, mert tuti o volt a tuloldalon, csak a telefontarsasag valahogy rendszeresen elszurta a kapcsolast.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Kvikveg on 2007-01-28, 13:41:02
A szombati nap elegge zsufolt.  :hehe:
Hát igen, néha az embernek a lányával is törődnie kell. :rolleyes:

Lythis

12 tucat oldal DESU..
Ezt is elértük reset nélkül DESU ^^

És a 4chan is elérhető DESU...
[spoiler]
IMPORTANT NOTICE
We've had some issues with hardware failure and DNS migration today (01/27). Portions of the website may appear to be unavailable for the next 24-48 hours as DNS propagates.

CLEAR ANY ENTRIES FOR 4CHAN FROM YOUR HOSTS FILE. In addition, clear your local DNS cache!

Windows users can find their hosts file at: "WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts", and *nix users at: "/etc/hosts".
In order to flush DNS under Windows, type "ipconfig /flushdns" at the command prompt. For Mac OS X, "lookupd -flushcache", and for *nix: "nscd restart". You may need to do this today and tomorrow, until DNS updates.

Again: You may need to wait up to 24-48 hours until your DNS servers update. Apologies for the inconvenience.
[/spoiler]

Bishop

tudna nekem valaki aláírás készítő tutorial-t photoshop-hoz?

Kvikveg

Quote from: carfanatic on 2007-01-28, 15:12:52
tudna nekem valaki aláírás készítő tutorial-t photoshop-hoz?
wtf? Open image, decide size, kutyulj ra eztazt azt kesz.
Konkretan milyet akarsz? Akkor tudok segiteni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bishop

hát ilyen rpg-s sign-et láttam egy csomó jót a járék fórumán,de csinálni akarok egy sajátot,és most elsőnek valami tutorial kell mert amugy nem értek a photoshop-hoz

Kvikveg

#4155
Quote from: carfanatic on 2007-01-28, 15:21:20
hát ilyen rpg-s sign-et láttam egy csomó jót a járék fórumán,de csinálni akarok egy sajátot,és most elsőnek valami tutorial kell mert amugy nem értek a photoshop-hoz
Goto photoshop es egyebek topic. Ha van kerdes oda ird, es oda irjal egy linket egypar ilyen alairashoz. Akkor tudok mondani eztazt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

#4156
Valami idióta már 10 perce petárdázik, a szerencsétlen kutyánk meg tiszta ideg.  :ejj: Lehet, hogy fel kellene avatnom az évekkel ezelőtt fa testápolómat. :ejj: :Eztneked: :morci:  (persze nem fogom megtenni, de ilyen helyzetekben általában ilyen szövegeket szokott mindenki beírni, vagy nem?)

Member

Utóvizsgaidőszak előtti nap, minden koli tele, nálunk meg a 136 főből van vagy 15. Mi történhetett? :confused:
(Biztosan orgia van a klubszobában :D)

Shuhants

Te meg itt fórumozol... :D

Fubenalvo

Holnap nekem is közgáz vizsga... de vígasztal hogy ha ezen meghúznak még van egy esélyem...  :hopp:

Zen

Quote from: Fubenalvo on 2007-01-28, 22:03:12
Holnap nekem is közgáz vizsga... de vígasztal hogy ha ezen meghúznak még van egy esélyem...  :hopp:

Nálam is volt egy egyes vizsga. Vígasztalt a tudat, hogy nem érdekelt a tárgy. :hopp:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Ilyenkor mindig vígaszt lelek bennetek, hogy én már dolgozom :Kiraly:.

Fubenalvo

#4162
Quote from: Rounin on 2007-01-29, 06:50:36
Ilyenkor mindig vígaszt lelek bennetek, hogy én már dolgozom :Kiraly:.

Hát ahogy elkezdődik a nyár, én is mehetek állást keresni. Jó lenne vmi fini reklámcéghez bevágódni... azt tudnám csinálni meg élvezném is. De asszem még a nyarat végígtombolom még elötte és majd csak utána...  :D

Geeez milyen szélvihar van... kimenni az ajtón sincs kedvem... nemhogy vizsgázni... :/

Lazzaret

Jó reggelt mindenkinek.

Ma betegségbe zuhanva ne kellett dolgozni menni :) Habár inkább a meló mint a láz és a torokfájás. Gondolom országszerte ilyen szélvihar van. Remélem a tetőnket nem fogja leszedni.

Mivel itthon vagyok van időm gyakorolni a gitáromon és megírni a következő dalunk szövegét és zenéjét is. Mivel Február 24.-én lesz a bandánk kövi fellépése nagyon bele kell húznunk a gyakorlásba. Addig még két számot kell megírni és begyakorolni azokon kívül amiket eddig tanultunk. És sajna lassan haladunk. Kevés a hétvégi közös próba, de sajna nem tudjuk összehozni hogy együtt legyen a csapat hétköznap. Mindenki dolgozik vagy suliban van.

Na mindegy.

Most pedig jó lesz összekapnom magamat, hogy megírja a dalszöveget meg a dallamot hozzá. Ganbaruzou!!!


www.arkangyalok.uw.hu

Rounin

Kedves Naplóm!

Nekem nincs semmi érdekes, amit megoszthatnék veletek. Inkább eszek. T_T

Lazzaret

Itt a Napló, a műsorvezető Sváby András.

Köszöntöm önöket. Mai témánk amiben a szavazataikat várjuk a jól ismert SMS számunkra a következő.
Vajon jól lakik ma reggel Rounin a reggelivel vagy sem.
A szavazók között egy A0-ás posztert , amin épp Rounin eszi ízletesen a reggelijét kócos hajjal, sorsolunk ki szavazók között.  :D

Bocsi Rounin ezt nem bírtam kihagyni  :D


www.arkangyalok.uw.hu

Rounin

 :hehe: :haha:

Azért megjegyzem halkan, hogy nem vagyok kócos -_-' Éjfélkor keltem fel, rendbeszedtem magam és azóta nem volt olyan helyzetben a buksim, hogy kócolódjon -_-. (és szóismételsz, sőt, mondatrészismételsz szinte :hehe: )

Lazzaret

Quote from: Rounin on 2007-01-29, 11:31:19
(és szóismételsz, sőt, mondatrészismételsz szinte :hehe: )

Ezt a magyar médiától tanultam hogyan is kell eztet-e helyesen csinálni (vagy helytelenül? Nem is tudom :haha: )


www.arkangyalok.uw.hu

Rounin

Omg... akkor mégsem ért veszteség, hogy a remete életmódot választottam. Just me and mah loliz few selected friends. (damn, still sounds like some druggie..)

Fubenalvo

Quote from: Rounin on 2007-01-29, 11:39:37
Omg... akkor mégsem ért veszteség, hogy a remete életmódot választottam. Just me and mah loliz few selected friends. (damn, still sounds like some druggie..)

Ma már az a világtól elzárkozott életmód sem olyan mint régen. Manapság az online remete a trendi... :D