Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Darkstar on 2007-01-30, 00:50:06
Ha köröm és nyelv van benne, nem fog visszakapszkodni, mert le se megy.  :haha:

Mondjuk az nálam sem, de ez részletkérdés.

Lythis

Quote from: HVp213 on 2007-01-30, 01:00:29
rántott marhaagyvelö? máj "minden formában" és mennyiségben?
haladsz... egy ilyen az instant Time Paradox: kihányom mielőtt megenném valaha is...

Rounin

A máj az finom -____-'

Lythis

*BITCHSLAP
nem az.

Darkstar

A máj rossz, büdös, gusztustalan és ehetetlen...
Mielőtt bárki megkérdezi, a disznóhús és a bél is az.
Tatárbeefsteak rulz!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

*sobs

Nekem ízlik T_T

Rounin

Quote from: Darkstar on 2007-01-30, 01:32:51
A máj rossz, büdös, gusztustalan és ehetetlen...
Mielőtt bárki megkérdezi, a disznóhús és a bél is az.
Tatárbeefsteak rulz!

Mióta vagy muszlim?

Darkstar

Ha az a diszófogyasztástól függ, akkor már nagyon régóta. 1 kivétel van: a jóféle házikolbászt hajlandó vagyok megenni. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

A máj igenis finom! :) Ha nem is mértéktelenül, de időnként jó enni :)
Kolbászt is szeressük, meg ilyen-olyan disznóhúsokat is. Most hétvégén is lesz disznóvágás nálunk, sok tápos pesti összegyűl a szomszédságból és levezénylik a dolgot :D
Lesz sok finom minden :D

HVp213

Quote from: Lythis on 2007-01-30, 01:19:39
Quote from: HVp213 on 2007-01-30, 01:00:29
rántott marhaagyvelö? máj "minden formában" és mennyiségben?
haladsz... egy ilyen az instant Time Paradox: kihányom mielőtt megenném valaha is...
:eek:
Quote from: Darkstar on 2007-01-30, 01:32:51
A máj rossz, büdös, gusztustalan és ehetetlen...
Mielőtt bárki megkérdezi, a disznóhús és a bél is az.
:uzi:
Quote from: Rounin on 2007-01-30, 01:21:49
A máj az finom -____-'
Quote from: Fazék on 2007-01-30, 01:37:20
A máj igenis finom! :) Ha nem is mértéktelenül, de időnként jó enni :)
Kolbászt is szeressük, meg ilyen-olyan disznóhúsokat is.
:tezsvir:





kocsonya?
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2007-01-30, 01:32:51
A máj rossz, büdös, gusztustalan és ehetetlen...
Mielőtt bárki megkérdezi, a disznóhús és a bél is az.
Ha jól el van készítve, finom az. :3
A sonka is finom :hehe: a szalonna is tábortűzön  :whoah: :lazza: win.
és annyira nem is hízlal: nézzetek csak rám :haha:

Lythis

Quote from: Rounin on 2007-01-30, 01:33:05
*sobs

Nekem ízlik T_T
nem  ( :P )

egyébk a tatárbeefsteak télleg jó - amikor először ettem mondjuk nem is tudtam, h az az.

Tenshi: te bulémiás vagy, ez köztudott :P

Rounin

Quote from: HVp213 on 2007-01-30, 01:44:57
kocsonya?

Csak az illata.

Lythis: DEDEDEDEDEDEDEDE*whimper* :haha:

Lythis

kocsonya: nem. Asszem egyszer megkóstoltatták velem vagy mi... nem is emlékszem az ízére, csak arra, hogy nem akartam megenni...

Rou: ....
csak színesüveg van, megfelel?  /gg

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-01-30, 01:32:51
A máj rossz, büdös, gusztustalan és ehetetlen...
Mielőtt bárki megkérdezi, a disznóhús és a bél is az.
Tatárbeefsteak rulz!
Quote from: Darkstar on 2007-01-30, 01:35:10
Ha az a diszófogyasztástól függ, akkor már nagyon régóta. 1 kivétel van: a jóféle házikolbászt hajlandó vagyok megenni. :D
Csak én látom itt az ellentmondást?  :__devil:
Finom a disznó, minden formában, sütve, főzve, füstölve, még nyersen is  :angyali:


Rounin

Quote from: Lythis on 2007-01-30, 02:14:23
Rou: ....
csak színesüveg van, megfelel?  /gg

/ok

Pretty colors... /rice

Lythis

előtte, vagy utána akarod őket látni?  :angyali:

Dreamcleaver

A disznóhús mesze a legfinomabb mind közül sztem. Főleg a füstölt sonka hmmmmmm... meg a disznósajt hmmmmmmmmm, meg a sült pecsenye, meg a hurka, meg a...szal jó a disznó.

Máj= :bleh:

Szeressük még a vadhúst és a marhát is. Szárnyasokat inkább ne, csak ha nincs más.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythis on 2007-01-30, 01:49:43
Tenshi: te bulémiás vagy, ez köztudott :P[/color]
[Cartman voice]
I'm not fat bulemic dammit, if just have strong bones weak digestion system!

Amúgy nem is :hehe:

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-30, 03:18:31
Szeressük még a vadhúst
Őz áfonyával ftw!  :whoah: :)
Azért szárnyasok közül is van pár jó: vadkacsa, fácán.
Én a halakat nem szeretem annyira, mert olyan semmilyen ízűek nagyrészt. 1 kivétel,
amit viszont szeretek: lazac :)  :jee:

/burzsoá taste

Fubenalvo

#4219
Jesszusom, mit indítottam el én itt tegnap este. Itt a reggeli kávé mellett ücsörögve olvasgattam az ötleteket... jajj. :D
Asszem ma nem reggelizem. XD

Szerk 10-15-23-30... perccel késöbb...

OMG NAruto teszten ez jött ki:

Which character are you test by Naruto - Kun.com


YOU ARE BLOSSOM!Blossom is the red one. She likes sweets, fells in love with senpai and thinks she's the biggest heroine of the world. She fights with a yo-yo.
Take this quiz!


You are most like O-Ren Ishii aka Cottonmouth. You despise it when people insult your famiy and ancestory. You are a good assasin and have a horiffic past. Your life was based on revenge when all in all you were killed by the acts of revenge.
Take this quiz!



You are Captain Jack Sparrow! You are funny adventurous,crazy,vengful,and no offence but bad at times. By the way get under an air conditioner to take away that heat crazyness!
Take this quiz!


You're most like Daisuke!  You are sweet and empathetic towards others.  You care so much about others that you go out of your way to help them or do them favors.  Just make sure you don't let people walk all over you.  You are also very sincere and loving.  You're also very creative.  OH you're just so cute I could reach through the computer and hug you ^_^. 
Take this quiz!



Uhh banyek, elkéstem óráról... hüle tesztek... :D most mehetek igazolást nyomtatni :D

Lythis

Miért van olyan érzésem, hogy ennek is külön topicja lesz? :rolleyes:
anyways...

[spoiler]
Which character are you test by Naruto - Kun.com




You're most like Dark!  You are sort of narcisistic.  You are in touch with your sexuality and you love loving and being loved.  But you tend to play with people's hearts by sending out mixed messages.  You have a special talent, you can make anyone feel like a million bucks.  And when you find that special someone, that will be the very quality about you that will make stay by your side forever. 

Take this quiz!






You are the Big Bad Wolf! you like to intimidate others. you ride a harley. you'll probably be successful in th ebusiness world or in prison. one way or another you aren't very nice. ppl don't mess with you mister

Take this quiz!


[/spoiler]
ppg-t tölti a nénikéd (meg Member), a Kill Bill -t untam, a Karib tengeresdire meg ugyanaz jött ki

Lythis

valamivel helyre kell pakolniuk azt a gebasznagy deficitet....a hadiipar meg köztudottan húzóágazat... majd megint kinéznek maguknak valami unszimpatikus keleti államot, és lebombázzák, miközben a szárazföldi csapataik az összes szánalmas baklövést elkövetik a soronkövetkező bevetésük alatt. És ezt addig játszák majd, amíg valamelyik (majd az éppen aktuálisan trónonlevő) Bush összeszedi a bátorságát, és bepofoz É-Koreának. Kim-Jong meg a bandája meg majd jól átdob egy atomot (addigra csak összeraknak egy olyat, ami elér az amerikai partokig... (mondjuk már rég vehettek volna az oroszoktól imho...)

Lythis

Mert azok:
1. "mocskos komcsik"
2. "a szabad világ ellenségei"
3. "veszélyt jelentenek a régió országaira" etc.
És egyébként tényleg egy hibbant gyökér ül az ország élén. Mellékesen az az Amerika, akik ellenlépéseket szorgalmaztak a kínai űrprogrammal szemben, mondván, hogy fenyegetést jelent, és minden reaktorépítést világszerte megpróbálnak megfúrni szerinted majd egy nagy cuppanós puszit nyom É-Korea buksijára, akik ráadásul nyíltan betartanak nekik?
Az utána következő... ha lesz annyi eszük, hogy összeszedjenek egy normálisabbat, mert annak ellenére, hogy nem valami pozitív első 4 évet hagyott maga mögött, megválasztották, hogy regnáljon még 4 évig. Már azon sem csodálkoznék, hogy ha a következő választásokat "elhalasztanák a fennálló krízishelyzet miatt"...
Egyébként hivatalosan nem kaphatja meg, mert csak 2x választható meg ugyanaz az ember. Mondjuk volt már kivétel.

kisvirag

gyerekek, ennek mintha lenne saját topicja valami utáljuk együtt az amcsikat vagy mi.
mellesleg ez nekem politika szagú. a külpolitika is politika.
a kajákra meg nem mondok semmit, kapjátok be, semmi ilyen egészségrombolót nem ehetek még legalább 1-2 napig...
teszem hozzá, körmös pacal (pacalt nem szeretem, de a körmöt igen) volt a gondolatindító. már a betegségemnek. ezt ettem ugyanis közvetlen előtte.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Fubenalvo

Quote from: White SeeD on 2007-01-30, 10:15:05
Bepofozni É-Koreának? ugyan minek? nincs ott semmi érdekes számukra.
Meg azok vissza tudnak lőni :D
Meg arra már nem lesz ideje. Örülhet ha Irakot valahogy ki tudja majd magyarázni/tenni bármit is. Igaz még mindíg erölteti a dolgot, küldjünk át még 20K katonát...  Csak tudnám minek. Hogy több haljon meg balesetben? :smile:
Az utánalévő megs zerintem valami békét akar, mert addigra már mindenkinek tele lesz a töke a sorozatos háborús balfácánkodásaikkal.
A következő ciklusban már nemhiszem hogy ő kapná meg a hatalmat.

A következő szavazás asszem idén ősszel lesz. Hilary Clinton is jelölteti magát, és szerintem nagyon sanszos, hogy megnyerje. A férje "uralkodása" alatt semmi problema nem volt az USA-val, viszonylag kultúrált egy népség volt. Ez a jelenlegi kormány idióta csak. Nagyon remélem, hogy a Bush família többet soha nem jut hatalomhoz... és ha megnézzül mi van a fehérház előtt. Kb mint a Vietnami háború ellen tünetető hippi mozgalom. Szóval egyhamar nem látjuk többet a hülye képüket.

Fubenalvo

Quote from: White SeeD on 2007-01-30, 10:38:12
Ha jól emlékszem a múltkor valamelyik topicban meg lett szavazva, hogy töröljék az utáljuk az amcsikat topicot.
Én tiltakoztam ellene, de asziszem törölve lett :mad:
(Vagy csak aklartam csak éppen nem votlam online és addigra már törölve lett...)

Én is töröltettem volna. Az USA-ban hány ember is él? Hányat ismersz közüllük személyesen? Hányat ismersz a TVből és a Mozifilmekből? Akkor miért általánosítassz?

Lythis

Kisvirag: nemhiszem, hogy most komolyabb balhé lenne abból, h itt ki mennyire van kibékülve az amerikai vezetés döntéseivel. Ez itt nem amcsiutálat imho, azt mondtuk, hogy a jelenlegi kormányzat nem éppen ésszerű. Arról meg hogy a haderejükben az emberanyag satnya nem az tehet, hogy amerikaiak, hanem hogy a hülye törvényeik miatt bill és joe nem mennek háborúzni, ha nem kapnak hamburgert, meg tekepályát a sátor mellé...
De ezzel az erővel a kajás duma is mehetett volna gasztro topicba.

Fubenalvo: az ott tüntetők egyébként nem jelentenek semmit, mert nem ők a többség. és nincsenek annyian mint a hippik voltak. Btw: a Hair jó film volt, de a kormány nem a hippik miatt fejezte be a háborút...

Lythis

Fubenalvo: White SeeD olyan ember aki otakunak vallja magát, és büszke erre.... majd megszokod...

W S: propaganda és új

Fubenalvo

Quote from: White SeeD on 2007-01-30, 10:49:12
Quote from: Fubenalvo on 2007-01-30, 10:39:49

Én is töröltettem volna. Az USA-ban hány ember is él? Hányat ismersz közüllük személyesen? Hányat ismersz a TVből és a Mozifilmekből? Akkor miért általánosítassz?

De látom még újj vagy így még nem tudod, hogy általános usautáló vagyok, és nem szégyellem :smile:

Ismerek én is ilyet, szal nem te vagy az első ilyen akivel találkozom.
Szombaton néztünk síközvetítést, valahol Salzburgtól nem messze volt egy világméretű verseny. Egyetlen USA beli indulóval, a srác nagyon nagy ász. Sokat kockáztat, sajna elrontotta a kaput és esett egyet. Utána felállt, összeszedte magát és a nézőkért végig akart menni a pályán, de a léce az első kanyarban leoldott. Ekkor a bizonyos ismerős csak szimplán kiröhögte, és az ilyen reakciókat baromira nem tudom megérteni. Tudom jól, ha nem amcsi lenne hanem bármi más akkor nem röhögött volna. Mi ez ha nem rasszizmus?

Quote from: Lythis on 2007-01-30, 10:52:25
Fubenalvo: White SeeD olyan ember aki otakunak vallja magát, és büszke erre.... majd megszokod...

W S: propaganda és új


Hát vannak akik erre büszkék japánban is. Magára asszem mondhatja az ember, és csak akkor sértés ha másra mondod. Vagy valahogy így... :)

teraflare

Quote from: Fubenalvo on 2007-01-30, 10:56:02
de a léce az első kanyarban leoldott. Ekkor a bizonyos ismerős csak szimplán kiröhögte...
Elárulom én is azt tettem volna, pedig én nem vagyok rasszista, egyformán útálok mindenkit. De ezt a felállok és az élet ad egy pofont hogy meggyőzzön mégsem kellene dolgot muszály kiröhögnöm,különben egész nap sírnom kellene magamon.