Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nakedape

kiku: sky és wizz is korrekt , mindkettő szivathat is:)

utazás mennyi időre? rövidebbre v spórolva érdemes kisebb pl prága akár v amsterdam v ilyemi, mert őket gyalog bejárhatod:) Londont is csak az macerásabb. utazni meg jó:) én márc 2.án megyek velencébe most nem sikerült olyan jól jegyet vennem mint eddig így 11 00 oda vissza :D illetékestül :D :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Hm, megint aberrált vagyok... én szeretem a vonatozást, igen, Magyarországon is. És imádom, ha sokáig tart.

Kuroi Tenshi

Öhmm... "aberrált" + "vonatozás" = buttsecks?  :3x3:
Vagy csak én asszociálok furán? :angyali:

Lythis

Quote from: Rounin on 2007-01-31, 01:47:05
Hm, megint aberrált vagyok... én szeretem a vonatozást, igen, Magyarországon is. És imádom, ha sokáig tart.
welcome to the fold :P
egyébként nekem leginkább avval van bajom amilyen állapotok a vonatokon vannak... mert 1-2 nagyon elkeserítő tud lenni...

Darkstar

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-31, 02:13:46
Öhmm... "aberrált" + "vonatozás" = buttsecks?  :3x3:
Vagy csak én asszociálok furán? :angyali:
Nem furán, csak /b/tardként ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Lythis on 2007-01-31, 02:14:17
welcome to the fold :P

It feels soooo damn good^_^.

K_T: előttem csak útálták - én meg jól elabberálódom tőlük :angyali: vagymi O_o

Vissza to Lythis: hjam, szombat este volt szerencsém látni egy másodosztálynak nevezett leprafülkét.. O_o

Lythis

ragadós padló (nem tudod mitől és nem is akarod), mozdíthatatlan ablak (jobb esetben legalább kilátni rajta), és tsai?

Rounin

Quote from: Lythis on 2007-01-31, 02:40:32
ragadós padló (nem tudod mitől és nem is akarod), mozdíthatatlan ablak (jobb esetben legalább kilátni rajta), és tsai?

Csak benéztem. Este volt. Kivilágítatlan, vígasztalan fülke, a kintről beszűrődő fényben is láthatóan lestrapált, néhol foltosnak ható (nem akarom tudni, mitől azok...nem árnyékok voltak) ülések, tokjukba mozdíthatatlanul beágyazódottnak tűnő ablakok, amik az alapban meglévő foltok mellé újabbakat rajzoltak a rajtuk lévő koszminta miatt... hogy ne is említsem a sarokból szemeit rámvillantó, majd dühösen odébbcikázó patkányt. Na jó, ez utóbbi _talán_ csak fantazma volt..

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-31, 00:43:03
Aztán lehet, hogy Prága lesz a választás. Ott még nem jártam, de úgy hallottam, hogy szép város, és az egyéb körülmények (sör, csajok :)) kedvezőbbek.
Jó döntés! :cool: Szerintem busszal érdemes menni, max 10-ből megúszhatod oda-vissza, ha időben foglalsz helyet!
London engem is lenyűgözött, amikor ott voltam, de így utólag mégis előbb választanám Prágát sokkal... (vagy Amszterdamot, ahol még nem voltam :D ) Mert egy nagyon idegen város, ott mindenki idegen, bazi drága, sok a pub, de mind kicsit olyan sznob, korán zárnak, és éjjel csak nagyon drága és tényleg durva lepukkant helyek vannak nyitva, meg persze a mocskos drága klubok. Tudom, mert körberángattak (nem tudtam mit inni, hogy ne fogyjon rohamléptekkel a pénzem...) Azonkívül a sör és a cigi is nagyon drága. Látnivalók meg mindenhol vannak. Múzeumokért nem vagyok oda, bár az Imperial War Museum bejött. De akkor is 1000x inkább Prága. Mert ott otthon lehetsz, nem kell turistának lenned, és ez nekem nagyon sokat számít...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Autópályamatrica Gyorsforgalmi matrica
A jó Q anyjuk kínját, rohadjanak meg.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

dehiszen errol mar jo ideje szo van. csak idonkent ujra elo kell rangatni, nehogy lenyugodjanak a kedelyek...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kvikveg

Quote from: kisvirag on 2007-01-31, 14:23:30
dehiszen errol mar jo ideje szo van. csak idonkent ujra elo kell rangatni, nehogy lenyugodjanak a kedelyek...
En most hallottam rola eloszor. Miota rizsaznak rola?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

nem akarok rola hazudni, de szerintem egy olyan honapja talan?
az biztos, hogy ket hettel ezelott mar lattam a hirekben
(az idezett velemeny pedig jan. 24-ei, tehat egy hetes :) )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Fazék

Quote from: kisvirag on 2007-01-31, 14:31:51
nem akarok rola hazudni, de szerintem egy olyan honapja talan?
az biztos, hogy ket hettel ezelott mar lattam a hirekben
1-2 hónapja már biztosan.

Darkstar

Worksafe roulette rulz!   :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Azt hiszem, ma a Pokémon CDre fogunk inni. :haha:
(Elvégre búcsúztatásnak meg kell adni a módját :D)

Pirula

Quote from: Member on 2007-01-31, 16:33:22
Azt hiszem, ma a Pokémon CDre fogunk inni. :haha:
:eek: Mondd hogy csak poháralátét lesz!

Member

Neeeeem, az már egyenesen erekje... Akárhányszor megpróbálom eladni (Meowth figurával együtt), soha nem kell senkinek. :haha:
Legalább annyit lehet röhögni rajta, mint a Tekknőn. :D Ha meg megunjuk, mehet a "God is dead, Satan arise" és a többi. :rolleyes:

Fazék

Quote from: Member on 2007-01-31, 17:31:36
Neeeeem, az már egyenesen erekje... Akárhányszor megpróbálom eladni (Meowth figurával együtt), soha nem kell senkinek. :haha:
Legalább annyit lehet röhögni rajta, mint a Tekknőn. :D Ha meg megunjuk, mehet a "God is dead, Satan arise" és a többi. :rolleyes:
próbáltátok már visszafelé lejátszani a Pokémon cd-t? :D nem lepődnék meg, ha az utóbbi lenne az eredmény :haha:

Bishop

Köcsög Tré-online :Eztneked:
ma vettem új hűtőt hogy hátha az a baj,de a gond még mindig nem oldódott meg,habár azt már kizárhatom hogy túl melegedés miatt van,elvileg az internet szolgáltató szerencsétlenkedik,most holnap hívhatom fel őket,ami legalább 2 óra mire kapcsolnak aztán mondanak annyit hogy ez másra tartozik kapcsolják mindjárt megint 2 óra :Eztneked:

most már télleg cserélni kéne más szolgáltatóra,ami ugyanazt a sebbeséget olcsóbban adja,és nem korlátozz le :ejj:

Fazék

ööö
hogy jön a géped hűtéselégtelenségéhez a net-szolgáltatód?  :confused:

Bishop

mondjuk úgy hogy nem hűtéssel volt a baj hanem a nettel
megkérdeztem pár embert játékban,és azok után hogy túlmelegedés mint baj ki lett zárva,azt mondták hogy még ez lehetséges,főleg hogy már a windows-t is újraraktam,szóval nem az én gépemmel van a baj,hanem a szolgáltató és a játék között,mondjuk frissítés volt múlt héten(amíóta elkezdődött) és ezért nem tudok hosszú távon csatlakozva lenni,vagy hasonló

Zsiga

#4312
Quote from: carfanatic on 2007-01-31, 22:27:50
mondjuk úgy hogy nem hűtéssel volt a baj hanem a nettel
megkérdeztem pár embert játékban,és azok után hogy túlmelegedés mint baj ki lett zárva,azt mondták hogy még ez lehetséges,főleg hogy már a windows-t is újraraktam,szóval nem az én gépemmel van a baj,hanem a szolgáltató és a játék között,mondjuk frissítés volt múlt héten(amíóta elkezdődött) és ezért nem tudok hosszú távon csatlakozva lenni,vagy hasonló
A múltkor nem azt mondtad hogy pár perc játék után fagy/újraindul a géped?

És 150GET!! :whoah:

Fazék

Quote from: Zsiga on 2007-01-31, 22:32:01
Quote from: carfanatic on 2007-01-31, 22:27:50
mondjuk úgy hogy nem hűtéssel volt a baj hanem a nettel
megkérdeztem pár embert játékban,és azok után hogy túlmelegedés mint baj ki lett zárva,azt mondták hogy még ez lehetséges,főleg hogy már a windows-t is újraraktam,szóval nem az én gépemmel van a baj,hanem a szolgáltató és a játék között,mondjuk frissítés volt múlt héten(amíóta elkezdődött) és ezért nem tudok hosszú távon csatlakozva lenni,vagy hasonló
A múltkor nem azt mondtad hogy pár perc játék után fagy/újraindul a géped?
no igen... ezért nem értem én se miről beszél...

jó lenne, ha egy kicsit tisztáznád a dolgokat carfanatic, mondjuk megerőltetnéd magad és nem tőmondatokban csak minden 3. mondatot leírva mesélnéd el mi a gond? :)

Bishop

SZÓVAL
Igen,csak egy bizonyos idő után indul újra,addig meg tudok játszani,és az elején télleg kicsit forró volt(BIOS szerint).De annyira nem volt az,ezt ti si mondtátok.
Ma elmentem vettem hűtőt,hogy majd akkor jó lesz,mostmár nem is melegszik fel annyira,szóval furcsáltam hogy akkor mi is lehet.Majd elkezdtem játék közben másokat kérdezni akik régebb óta játszanak vele,hogy mi lehet a baj.Már alapból kizárt hogy túlmelegedés lenne,ezért mondták hogy lehet vírus és hogy rakjam újra a windows-t.Mondtam hogy megtettem 2 napja és még mindig rosz,erre kérdezték hogy más működik,vagy a nettel van e bármi baj,mondom nem csak a játékkal.Erre mondták azt hogy a net szolgáltatóval és a CBRspace(a játékot csináló cég) van baj és hogy hívjam fel őket hogy nézzék meg.
Ennyi,nem tudom ezen mit nem lehet érteni,a túlmelegedés el van felejtve,viszont a tré-online-ból kinézem hogy ilyeneket csináljon.Pontosan nem értem hogy van,próbálták magyarázni,de az angolommal annyit sikerült felfogni hogy a szolgáltatóval van baj.
Igazából most nincs mit tenni majd holnap fel hívom őket,csak gondoltam ha már annyit segítettetek akkor leírom a fejleményeket.

kikuchiyo

Elképzelhető, hogy a videokártyád döglődik. Nekem is volt hasonló problémám (igaz, én nem raktam újra a windowst és nem hibáztattam a t-onlájnt, ebben kivételesen nem voltak hibásak).

Próbáltad már alacsonyabbra venni a videokártya órajel-frekvenciáit?

Egyébként meg GOTO hardver help topik.
Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis



Fazék

ööö milyen neves alkalom vezérelt titeket ezen képek belink-elésének tettéhez? :)