Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

kisvirag

az enyem most haldoklik
hu telleg, fel kene tolteni

de egyebkent olyat csinal, hogy ujraindul. szobahomersekleten jol mukodik, de kinn szinte hasznalhatatlan, mert felpercenkent percenkent max egy szam utan ujraindul, es nem is ott folytatja, hanem visszaugrik a legutolso rendes kikapcsolaskori helyre...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Az enyém szoftveresen volt halott, mint kiderült -
egy forced firmware flash megoldotta a dolgot *kopp*

Kazenokizu

az enyémet csak simán nem ismeri fel a gépem... pedig eddig nem volt semmi baja. úgyhogy egy ideje csak azt tudom hallgatni, amit anno feltettem.. mert egyébként műxik

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

kisvirag

más gép se veszi be?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Micsoda fura esetek kerültek itt elő  :3x3:

KisvirAAAg: hőre vagy mozgásra nem működik?
Ha utóbbi, akkor lehet, hogy khs

Kaze: más gép se látja? Más oprendszer sem?
Esetleg a csatlakozófelület nincs portól/szösztől/vmitől eltömődve?

kisvirag

KT: jo kerdes, a hő szerintem mindenképp bejátszik, mivel pl buszon mig beerek siman hallgatom, leszallok, es megbolondul... mozgas passz, mivel csak kinn szoktam maszkalni vele :)
egyebkent mi az a khs?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Zsiga


Kazenokizu

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-02-06, 01:24:31
Kaze: más gép se látja? Más oprendszer sem?
Esetleg a csatlakozófelület nincs portól/szösztől/vmitől eltömődve?
a többi gép sem látja (kettőn próbáltam), viszont más oprendszeren még nem próbáltam, csak XP-n. Az eltömődés kizárt, a pendrive-om, meg a bluetooth-adapterem gond nélkül működik...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2007-02-06, 01:30:28
Quote from: kisvirag on 2007-02-06, 01:26:57
egyebkent mi az a khs?
Kontakthibás?
f4, süllyedt.
Bocs, elektromérnök szülők, néha zsargonban beszélek  :oops:

Nézd meg, hogy mozgatásra bent is leáll-e. Ha mégis hő hatására lenne (hogy
hogy/miért, azt hirtelenjében nem tudom kitalálni), akkor tedd meleg helyre :D

Kaze: nézesd meg vmilyen linuxon. Az enyémet pl halottan win se látta (de
pl bekapcsolni se volt hajlandó, tehát elég halott volt), de linux alatt még
láttam az usb-eszközök között. Másik ötlet: firmware-updater előbb nálam is
windowssal tette helyre, szóval utána megjelent mint Cserélhető kötet.

Selmo

The Melancholy of Haruhi Suzumiya... :grrr: Meg az az állat aki kitalálta, hogy a részeket össze kell keverni! :Eztneked: Most nézhetem meg a helyes sorrendben, ráadásul a felét már láttam. :bruhuhu:

A tökéletesség unalmas.

noriko

#4540
weee! a 300. számolt postom elérése után, 3:00-kor (ha a fórum órája is így akarja) stílusosan bedőlök az ágyba. :D
jóéjt!

szerk: ehh. majdnem sikerült eltalálnom!  :haha: (and yes, i lied, cuz i'm still here commenting. oops.)
"I wish I could, but I don't want to."

Rounin

Quote from: noriko on 2007-02-06, 04:00:09
weee! a 300. számolt postom elérése után, 3:00-kor (ha a fórum órája is így akarja) stílusosan bedőlök az ágyba. :D
jóéjt!

szerk: ehh. majdnem sikerült eltalálnom!  :haha: (and yes, i lied, cuz i'm still here commenting. oops.)

Rossz kislány. :ejnye:

Solid Snake

Quote from: Selmo on 2007-02-06, 03:01:31
The Melancholy of Haruhi Suzumiya... :grrr: Meg az az állat aki kitalálta, hogy a részeket össze kell keverni! :Eztneked: Most nézhetem meg a helyes sorrendben, ráadásul a felét már láttam. :bruhuhu:

Nekem speciel tetszett a megbontott időszerkezet. Egyediséget és misztikumot ad a műnek és eléri, hogy egy cseppet el lehessen rajta gondolkozni.  :jee:

http://usteam.hu/forum/index.php?topic=753.msg233648;topicseen#msg233648


Kvikveg

#4544
Quote from: Darkstar on 2007-02-06, 00:36:42
Megváltoztatta a nevét, ha minden igaz Mattanja-ként van most.
:eek:

KT: en meg ma fogom megkerni a kollegamat, akinek olyan csinos kis pakaja van, hogy forrassza meg az enyemen a fejhallgato csatlakozojat. Vettem egy uj fejhallgatot, es majd' agyverzest kaptam, mert azt hittem kh-s. Erre a lejatszo volt a bunos...

KH nem szleng, az egy teljesen normalis szo...  :haha:

Haruhi eredeti sorrend fent van valahol a neten?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Member

MP3: Nekem a réginek egyszerűen nagy hidegben befagy a hangerőgombja, felküldi maxra vagy 0ra jobbik esetben, ha rossz kedve van, akkor az egész billentyűzet behal és csak az elem kivételével kapcsol ki... :ejj:

És igen, kedd van, még egy nap amin várhatóan semmi érdemleges nem fog történni! :hopp:

Kvikveg

Van egyaltalan olyan mp3 lejatszo aminek a szokasos tekeros hangeroszabalyozoja van?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Haveromnak 5-6 éve még olyan volt, de az már akkor is korosnak számított.

sirtomi

Quote from: Kvikveg on 2007-02-06, 12:23:52
Van egyaltalan olyan mp3 lejatszo aminek a szokasos tekeros hangeroszabalyozoja van?
Van nem is egy. Thompsonok között láttam ilyet nemrég.

Kvikveg

Quote from: sirtomi on 2007-02-06, 12:26:18
Quote from: Kvikveg on 2007-02-06, 12:23:52
Van egyaltalan olyan mp3 lejatszo aminek a szokasos tekeros hangeroszabalyozoja van?
Van nem is egy. Thompsonok között láttam ilyet nemrég.
Nagyon jo, akkor meg van remeny. Elegem van a gombnyomogatasbol. :ejj: A tekergetossel sokkal gyorsabban lehet allitani. Es megszoktam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Quote from: Kvikveg on 2007-02-06, 12:30:53
Quote from: sirtomi on 2007-02-06, 12:26:18
Quote from: Kvikveg on 2007-02-06, 12:23:52
Van egyaltalan olyan mp3 lejatszo aminek a szokasos tekeros hangeroszabalyozoja van?
Van nem is egy. Thompsonok között láttam ilyet nemrég.
Nagyon jo, akkor meg van remeny. Elegem van a gombnyomogatasbol. :ejj: A tekergetossel sokkal gyorsabban lehet allitani. Es megszoktam.
Azért nézd meg alaposan, mert valamelyik Creative-on csak látszólag tekerős az állító. Nem lehet tekerni, csak jobbra-balra egy picit elfordítani :)

Kvikveg

A galad gazok.  :Eztneked:
:D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: sirtomi on 2007-02-06, 12:33:22
Azért nézd meg alaposan, mert valamelyik Creative-on csak látszólag tekerős az állító. Nem lehet tekerni, csak jobbra-balra egy picit elfordítani :)
A régin pont egy ilyennel tudtam számot váltani, néha már fájt az ujjam, mert nem volt benne mappaváltás.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2007-02-06, 12:23:52
Van egyaltalan olyan mp3 lejatszo aminek a szokasos tekeros hangeroszabalyozoja van?
Az iPod ClickWheel is tekerős hangerőszabályzó tulajdonképpen. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-02-06, 07:04:04
Nekem speciel tetszett a megbontott időszerkezet. Egyediséget és misztikumot ad a műnek és eléri, hogy egy cseppet el lehessen rajta gondolkozni.  :jee:
Hagyd, ITs.
10 Start
20 Goto 50
Fatal error!

Quote from: teraflare on 2007-02-06, 11:08:43
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-02-06, 01:59:13
akkor tedd meleg helyre :D
Ilyesmire gondoltál?  :D
Hentai! :hehe:
Arra gondoltam, hogy sokan a táskájukban hordják, vagy külső kabátzsebben, stb.
Egy nadrágzsebben többet kap a testhőből.

Quote from: sirtomi on 2007-02-06, 12:33:22
Azért nézd meg alaposan, mert valamelyik Creative-on csak látszólag tekerős az állító. Nem lehet tekerni, csak jobbra-balra egy picit elfordítani :)
Pl az én kis zombim. Az a kerek a menüt mozgatja, a hangerőre két gomb van.
Mp3-lejátszót tekerőspotival az utóbbi pár évben nem láttam (főleg, mivel ez
szoftveresen van; egy poti pedig csak ellenállás, tehát a poti előttig végig max
hangerőn megy, tehát jobban fogyasztja az elemet.
Külső erősítőn ("headphone amp") viszont láttam, csak
1.) gondolom nem használsz ilyen nagy ellenállású füleseket (pl K-340esem 400
Ohmmal :D vagy sok stúdiómonitor-füles 600 Ohmos)
2.) nem olcsó mulatság, tizen-huszonezer egy hordozható füles-erősítő

Quote from: Zsiga on 2007-02-06, 12:47:18
Az iPod ClickWheel is tekerős hangerőszabályzó tulajdonképpen. :)
Csak mire átverekeded magad x menün, addigra meg is süketültél :hehe: :D

Kvikveg

Hala az egnek megmaradt a hangeroszabalyozos resz egy regi fulhallgatobol, ami ketteszedheto volt. :D
Es raadasul most mar meg van forrasztva a lejatszom, ugyhogy mostantol megint egyenletesen suketulhetek mindket fulemre. :haha:

Pont en is azert gondoltam, hogy nem tekeros, mert akkor tobbet fogyaszt. De azt meg annyival jobban lehet kezelni... Err. :3x3:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Quote from: Kvikveg on 2007-02-06, 11:28:35
Haruhi eredeti sorrend fent van valahol a neten?
Nem tudom, a részek végén Haruhi elmondja, melyik jön időrendben. De hajnalban a :wtf: fejem után beszámoztam őket, a helyes sorrend:
#1
#2
#11
#12
#5
#9
#4
#3
#7
#10
#13
#6
#8
#14

A tökéletesség unalmas.

Member

És a japó lurkók felvették videóra és tekergették, vagy ez hogy ment TVben? :wtf:

Kvikveg

Az elso tuti, hogy nem az 1es.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.