Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Selmo

Quote from: Kazenokizu on 2007-02-08, 00:26:17
Igazad van, atom kellene sajnos az emberiség 99%-ának... :mad: (nem csak a magyaroknak!!)
Mondj egy jó érvet, hogy az az 1% miért ússza meg!

A tökéletesség unalmas.

Kazenokizu

#4681
Quote from: Selmo on 2007-02-08, 01:03:39
Quote from: Kazenokizu on 2007-02-08, 00:26:17
Igazad van, atom kellene sajnos az emberiség 99%-ának... :mad: (nem csak a magyaroknak!!)
Mondj egy jó érvet, hogy az az 1% miért ússza meg!
Mert én köztük lennék... :D (És nem szeretnék egyedül unatkozni a Földön. :D )

Viccet félretéve, azért vannak normális emberek is, csak baromi kevesen. Sajnos.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Selmo

#4682
Quote from: Kazenokizu on 2007-02-08, 01:07:22
Mert én köztük lennék... :D
Öööö... kevés! :__devil:

EDIT: Amúgy mindegy, úgyis taccsra tesszük ezt a bolygót, az meg minket, mielőtt kirepülnénk róla. Szerencsére. :rolleyes:

A tökéletesség unalmas.

Kazenokizu

Quote from: Selmo on 2007-02-08, 01:12:06
Quote from: Kazenokizu on 2007-02-08, 01:07:22
Mert én köztük lennék... :D
Öööö... kevés! :__devil:
:hehe: :hehe: :hehe:
Na jó, ha jó kedvemben találsz, akkor még te is köztük lennél. Így már jó?  :D


Quote from: Selmo on 2007-02-08, 01:12:06EDIT: Amúgy mindegy, úgyis taccsra tesszük ezt a bolygót, az meg minket, mielőtt kirepülnénk róla. Szerencsére. :rolleyes:
Szerencsére?? Inkább sajnos. Én sokáig szeretnék élni. Nagyon nagyon sokáig. ;)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Darkstar

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-02-08, 00:35:58
Nem látok benne egetrengetően újat, de az, hogy csak 8GB, jó hír. 15 körülire
számítottam.
Az csak a Windows mappa, Progfiles-al meg Users-el kicsit több, de a 10 gigát nem haladja meg úgy sem. Pedig már van benne sok minden +, nem tudom frissen telepítve mennyi lehetett.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Aha.

Ja tényleg, elmaradt a mai napi rantem - pedig van miért!

Olyan jó, hogy a neptunon nincs felrakva a kötelező szaktárgyak
közé csak a kötelezők fele. Ha ma néhány csoporttársam nem
panaszkodik, hogy milyen sz@r kötelező tárgyaink vannak, fel
se vettem volna őket. Illetve még most se vettem fel őket...
Ugyanis annyi kötelező tárgyam van a főszakirányon, mint a nyű;
a kötelezők + főszakirányosok + mellékszakirányosok önmagukban
már 39 kredit, és a 40 kredites limit miatt nem tudok olyan
választható tárgyakat felvenni, amik érdekelnének is és nem is
lennének olyan sz@rok, mint a kötelező és egyes főszakirányos
tárgyaim. Na de komolyan, minek kell nekem Intézményi közg.?
Vagy Nki politika elmélete? Most ilyen tetves órákért adhatom le
az érdekes órákat, és tervezhetem újra az órarendem (sőt, nem
elég, hogy ilyen rohadt tárgyak, még az órák is sz@r helyen vannak,
pl hétfő 8  :grrr: :mad: ) Ezzel így utolsó pillanatban szépen szét
tudták barmolni az órarendem, és annyi órával halmoztak el, mint
eddig még soha  :grrr: :mad: :(
Pedig azt terveztem, hogy kevesebb tárgyat veszek fel és keresek
vmi részmunkát vagy szakmai gyakorlatot, erre most ez  :grrr:
Hja meg azt gondoltam egykor oly naívan, hogyha majd szakra
megyek, akkor majd választhatok olyan tárgyakat is, amelyek
jobban érdekelnek, és nem csak a kötelezők vannak. :rolleyes:

Kazenokizu

Nos én eltávozok aludni, de előtte egy figyelmeztetés:
Felhívnám minden kedves budapesti fórumtársamnak a figyelmét arra, hogy holnap fokozott óvatossággal közlekedjen a városban, ugyanis életemben először fogok pesten vezetni. :D

Kuroi Tenshi: ez sajnos már csak így van... Én is tanulok olyan tantárgyakat, amiknek semmi közük a szakomhoz (VERSELEMZÉS, LOL! :lul: )... Ez van sajnos. A Neptun meg egy rakás ****. De legalább kreditpontod elég lesz. ;)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Kuroi Tenshi

Oké, merre fogsz járni? :D

Most így néznek ki a kötelezőim + szakirányosok:
Nki politika elmélete
Gazdasági fejlődés és fejlettség
Nki pénzügyek
Számvitel II
Külgazdasági stratégia
Környezet-technológia
Komparatív világgazdasági elméletek
Intézményi közgazdaságtan
... talán még valami? Amilyen káosz van, már nem is tudom...
Ezek helyett szívesebben mennék verselemzésre, elhiheted ;)

Kazenokizu

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-02-08, 02:51:24
Oké, merre fogsz járni? :D
M3-tól a Szent Margit Kórházig, délután 4 körül. :D :D (Be vagyok tőle kicsit tojva egyébént, hogy teljesen őszinte legyek...)
QuoteMost így néznek ki a kötelezőim + szakirányosok:
Nki politika elmélete
Gazdasági fejlődés és fejlettség
Nki pénzügyek
Számvitel II
Külgazdasági stratégia
Környezet-technológia
Komparatív világgazdasági elméletek
Intézményi közgazdaságtan
... talán még valami? Amilyen káosz van, már nem is tudom...
Ezek helyett szívesebben mennék verselemzésre, elhiheted ;)
Hát hallod ezek pont olyan tantárgyak, amikkel engem kínvallatni lehetne. Nem irigyellek... Ezektől tényleg jobb a verselemzés. :tezsvir:


Egyébként én még mindig nem tudom a saját órarendemet, állítólag vasárnap teszik fel a neptunra. Tök jó, nehogy tervezni tudjak. :haha:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Lythis

Quote from: Darkstar on 2007-02-08, 02:01:02
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-02-08, 00:35:58
Nem látok benne egetrengetően újat, de az, hogy csak 8GB, jó hír. 15 körülire
számítottam.
Az csak a Windows mappa, Progfiles-al meg Users-el kicsit több, de a 10 gigát nem haladja meg úgy sem. Pedig már van benne sok minden +, nem tudom frissen telepítve mennyi lehetett.
Elvben 15 kell neki, nem? Mármint az ultimate asszem annyit akar... legalábbis annyi van feltüntetve neki a követelményeknél...
Quote from: Member on 2007-02-07, 23:54:30
A mimnek mélyén? :) Az már régen elpusztult. :hehe:
scenester... de komolyan.. lassan már tényleg átmész emo-ba.

Lythis

Péntek délután már hétvége, nem?

sirtomi

Quote from: Lythis on 2007-02-08, 09:21:41
Péntek délután már hétvége, nem?
5-ig meló, utána edzés. Szóval csak péntek este 8-tól lesz hétvége :)

Darkstar

Quote from: Lythis on 2007-02-08, 07:36:19
Elvben 15 kell neki, nem? Mármint az ultimate asszem annyit akar... legalábbis annyi van feltüntetve neki a követelményeknél...
Jah, annyi van a követelményeknél, de nem eszik meg annyit.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: kikuchiyo on 2007-02-08, 00:14:44
http://index.hu/politika/bulvar/tbcs0207hg/

Nehéz elképzelni is, hogy ilyen egyáltalán lehetséges... de mégis, úgy tűnik, hogy az emberek tényleg állatok alapértelmezésben, csak van egy törpe kisebbség, amelyik továbbfejlődött. :(
Ami még szomorúbb, hogy ezt az végtelenül mély erkölcsi és szellemi nyomorúságot, amiben úgy látszik, hogy az ország lakosságának meglehetős része létezik, gyakorlatilag esélytelen felszámolni. Nem látok rá eszközt, az ideggázon és a neutronbombán kívül. :(
That's why I wanna be an antichrist... -_-
Quote from: Lythis on 2007-02-08, 07:36:19
scenester... de komolyan.. lassan már tényleg átmész emo-ba.
Amíg ne leszek teljesen egoista és nem hiszem azt, hogy csak nekem sz@r, addig nem lehet baj. :)

Lythis

Quote from: Member on 2007-02-08, 10:48:43
Amíg ne leszek teljesen egoista és nem hiszem azt, hogy csak nekem sz@r, addig nem lehet baj. :)
umm... "grow the fuck up"?

srsly: ez a wannabe-sátánista divatdarker szöveg mennyiben jobb? :hehe:

Member

Quote from: Lythis on 2007-02-08, 10:55:45
umm... "grow the fuck up"?
srsly: ez a wannabe-sátánista divatdarker szöveg mennyiben jobb? :hehe:

Ezt majd azt hiszem hosszú évek munkája dönti el, ha esetleg összejön. :ejnye:

Lythis

mit, hogy emo lesz belőled, vagy h maradsz e divatdarker? puh-lease... Protip:, próbáld meg feláldozni a hörcsögötöket a démoni erőknek, hátha az közelebb visz a célodhoz.

Member

Ez az amit soha nem tennék, miért áldozzak fel valamit/valakit, aminek/akinek éppen a jobb sorsot kellene elhozni?

Lythis

#4698
Quote from: Member on 2007-02-08, 11:08:24
Ez az amit soha nem tennék, miért áldozzak fel valamit/valakit, aminek/akinek éppen a jobb sorsot kellene elhozni?
mert ha tényleg olyan szar ez az egész, mint hangoztatod, akkor jobb neki, ha kirakod belőle (btw: egy hörcsög, amúgyis megdöglik relatíve hamar...). Vagy akkor hozd el a jobb sorsot mindennek/mindenkinek. Viszont ezzel a plázasátánista ökölrázással csak magadat teszed nevetségessé, nem gondolod? (joh, ok, végülis te képes voltál otakunak nevezni magad, és odavagy a ppgz-ért... I tend to forget, sry)

Kvikveg

Plazasatanista... :lol:

En nem mernek horcsogot tartani, ha nem en nyirom ki azzal, hogy halalra eheztetem/melegitem/fagyasztom/stb, akkor a macskak ennek meg.

Ez a tablazas meg ugyanolyan okorseg, mint... passz, mint egyeb allatsagok. Ahelyett, hogy rendes bunti lenne, tablazni akarnak. Persze ez is a szokasos politikusidiotasag lesz, nem tudnak mar mit csinalni magukkal. Valami miatt legalabb beszeljenek az mdf-rol. Err.

Nem tudja valaki ki fogja halalra keresni magat a vizitdijautomatakkal?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Quote from: Kvikveg on 2007-02-08, 11:21:31

Nem tudja valaki ki fogja halalra keresni magat a vizitdijautomatakkal?

Sajnos nem én :)

Member

Quote from: Lythis on 2007-02-08, 11:12:28
mert ha tényleg olyan szar ez az egész, mint hangoztatod, akkor jobb neki, ha kirakod belőle (btw: egy hörcsög, amúgyis megdöglik relatíve hamar...). Vagy akkor hozd el a jobb sorsot mindennek/mindenkinek. Viszont ezzel a plázasátánista ökölrázással csak magadat teszed nevetségessé, nem gondolod? (joh, ok, végülis te képes voltál otakunak nevezni magad, és odavagy a ppgz-ért... I tend to forget, sry)
Örülök, hogy ismét sz@rrásztrereotipizálsz mindent. Gyakorta még egyelten gondolatomat sem hallottad, és mégis úgy beszélsz, mintha 3 könyvemet kiolvastad volna, csak azokból indulsz ki, akiket annyira a szájára vesz a jónép. Vannak saját gondolataim és egyáltalán nem ilyenkre alapozom őket, hogy feláldozás (ezt csak a lúzerek csinálják, akiknek valszeg az a feladata, hogy Isten hatalmát gyengítsék, de a bűneikért le fogják darálni őket...), és az antikrisztus sem az, aki halált hoz mindenkire. Ezekkel csak a fentiek propagandája tömte tele az emberek fejét, olyan ez, mint a Hidegháború anno, sőt, ez maga egy hidegháború.
A másik meg, amit már korábban is be szerettem volna írni, hogy komolyan nem szeretném ismét az ált. iskola szintjén érezni magam, ahol gyakorta egyetlen dolog miatt szóltak be, amiről nem is tudtak/nem is ismerték, és gyakorta ez miatt védtelen voltam, mert a többség ellenem volt. Most ugyanezt érzem a ppgz miatt, ha valaki be akar rántani, mindig ezt kotorja elő és így majdnem fél év után kezd unalmassá válni. Aki megnézett belőle mondjuk 10 részt és rohadtul nem jött be neki, az joggal szólhat be miatta, de 1, esetleg 0 után azért...

Cobra

Akik gyártják az automatákat :) Valamelyik nap mutatták a híradóban, amikor épp szerelnek össze egy ilyen gépet. Egy rozsdamentes acél dobozba beraktak egy sima PC-t meg a szükséges kiegészítőket (nyomtató, kijelző, pénzgyűjtő), és ezért elkérnek 1,5M Ft-ot. Ha mindent hivatalosan számlával szereznek be, akkor sincs még 1M sem az alkatrész (nem tudom mennyi lehet a pénzszedő rész, de a többi összesen lehet kb 5-600e).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

tényleg! volt anno szó "kötelező tűzoltókészülék minden kocsiba" törvénytervezetről is. ez átment és azóta életben van, vagy csak pánikkeltés miatt volt?

kisvirag

ha átment volna, szerintem tudnánk, nem?
mármint, mivel akkor menne rendesen az ellenőrzés, hogy a lámákat akik még nem szerezték be, jól lelejmolják a büntire.
vagy csak én gondolkozom rosszul?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Fazék

Quote from: kisvirag on 2007-02-08, 12:20:36
ha átment volna, szerintem tudnánk, nem?
mármint, mivel akkor menne rendesen az ellenőrzés, hogy a lámákat akik még nem szerezték be, jól lelejmolják a büntire.
vagy csak én gondolkozom rosszul?
igazad van, elfelejtettem a közlekedési rendőrök parasztsági szintjét :haha:

kisvirag

másfél milla a gép. az 5000 vizitelés. ha negyed órával számolok, nyolc órás munkaidővel akkor az napi 35 vizit egy orvosi rendelőben, ami azt jelenti, hogy kb 142 nap, mire visszahozza az árát, és elkezd "hasznot" termelni, csak ugye egyvalamiről elfeledkeztem, a beszerelési és karbantartási költségekről... szóval hümm...
és ez még csak egyszerű paraszti számítgatás volt...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kazenokizu

Quote from: kisvirag on 2007-02-08, 12:25:03
másfél milla a gép. az 5000 vizitelés. ha negyed órával számolok, nyolc órás munkaidővel akkor az napi 35 vizit egy orvosi rendelőben, ami azt jelenti, hogy kb 142 nap, mire visszahozza az árát, és elkezd "hasznot" termelni, csak ugye egyvalamiről elfeledkeztem, a beszerelési és karbantartási költségekről... szóval hümm...
és ez még csak egyszerű paraszti számítgatás volt...
Sok hasznuk akkor sem lesz, mert a vizitdíj miatt kevesebb támogatást kapnak...  :smile:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Lythis

#4708
cry me a river... please...
Quote from: Member on 2007-02-08, 11:57:33
Örülök, hogy ismét sz@rrásztrereotipizálsz mindent.
a hörcsögödről, meg rólad volt szó szerintem. De ha nagyon bele akarok látni mindent, akkor szubkultúrákról.. Akárhogy nézem, ez korántsem minden. Vagy lemaradtam arról, hogy az ego-d is megnőtt?
Quote from: Member on 2007-02-08, 11:57:33
Gyakorta még egyelten gondolatomat sem hallottad, és mégis úgy beszélsz, mintha 3 könyvemet kiolvastad volna, csak azokból indulsz ki, akiket annyira a szájára vesz a jónép.
Milyen könyvek? "fogjuk istenre" vagy netán "kikosaraztak, most lázadok"? Mellékesen nyílván azokból indulok ki. Sőt nyílván nem is ismertem egyet sem... :rolleyes:
de nyugi a legtöbben kinőtték, pár év alatt elvben neked is sikerül (de ha nem, akkor még mindíg alapíthatsz egy öngyilkosszektát)
Quote from: Member on 2007-02-08, 11:57:33
Vannak saját gondolataim és egyáltalán nem ilyenkre alapozom őket, hogy feláldozás (ezt csak a lúzerek csinálják, akiknek valszeg az a feladata, hogy Isten hatalmát gyengítsék, de a bűneikért le fogják darálni őket...), és az antikrisztus sem az, aki halált hoz mindenkire. Ezekkel csak a fentiek propagandája tömte tele az emberek fejét, olyan ez, mint a Hidegháború anno, sőt, ez maga egy hidegháború.
Megártott az Angel Sanctuary? Úgy osztod itt az észt, mintha az antikrisztus minimum a haverod lenne, vagy ottlakna a szomszédban...
Quote from: Member on 2007-02-08, 11:57:33
A másik meg, amit már korábban is be szerettem volna írni, hogy komolyan nem szeretném ismét az ált. iskola szintjén érezni magam, ahol gyakorta egyetlen dolog miatt szóltak be, amiről nem is tudtak/nem is ismerték, és gyakorta ez miatt védtelen voltam, mert a többség ellenem volt. Most ugyanezt érzem a ppgz miatt, ha valaki be akar rántani, mindig ezt kotorja elő és így majdnem fél év után kezd unalmassá válni. Aki megnézett belőle mondjuk 10 részt és rohadtul nem jött be neki, az joggal szólhat be miatta, de 1, esetleg 0 után azért...
ez miatt... :lul: boccs, ez most fájt... :lol:..
*khm* .. szal, már korábban is beírtam volna rá, ha beírod: nem érdekel. Ha ezzel jönnek, az feltűnik neked, és ugrassz rá... nekem ennyi bőven elég volt. Fogd a mizantrópiámra, a stílusomra - ahogy tetszik. Felőlem azt is mondhatod rá, hogy isten így büntet amiért lázadni mersz, de ez csöppet sem változtat azon, hogy zavar téged. Ergó ha beírom valószínüleg figyelsz rá... ahoz amire nekem kellett bőven elég volt. Ha kritikát akarok írni róla, akkor meg max megnézem. Addig minek?

EDIT: ha sokáig akarod folytatni, akkor PM... kétlem, hogy a töbieket különösebben érdekelné. Vagy fejtsd ki a nézeteidet a VFE topicban, nekem édesmindegy.

Darkstar

Quote from: Lythis on 2007-02-08, 12:40:36
cry me a river... please...
OMFG, fekete betűk... o.O
Quote from: Lythis on 2007-02-08, 12:40:36Megártott az Angel Sanctuary? Úgy osztod itt az észt, mintha az antikrisztus minimum a haverod lenne, vagy ottlakna a szomszédban...
Ezen mondjuk én is meglepődtem. ^^
És ha folytatni akarjátok, mehet itt, engem érdekel. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん