Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Eberinu on 2007-02-12, 19:22:31
Na más kérdés! Ki milyen cipőt hord? :D
Jó időben egy DC Era-t, hidegben egy Columbia Bugabootres-t, meg néha egy Shelly's Rangers-t, ha épp olyan kedvem van. :D

carfanatic: 1Mbit-ről 4-re emelték a netet, az elméleti maximum 510KB/s körül van, a 460 teljesen jó.

Gregory

Quote from: Eberinu on 2007-02-12, 19:22:31
Na más kérdés! Ki milyen cipőt hord? :D
Ironside 10 soros acbet ^^.

Az emelések 1ébként az 512-es nettel rendelkezőkre is érvényes? csak mert személy szerint nem vettem észre semmi változást

Zsiga

Quote from: Gregory on 2007-02-12, 21:10:34
Ironside 10 soros acbet ^^.
:tezsvir:

Quote from: Gregory on 2007-02-12, 21:10:34
Az emelések 1ébként az 512-es nettel rendelkezőkre is érvényes? csak mert személy szerint nem vettem észre semmi változást
Igen, 512-ből 1024 lett.

Bishop

Quote from: Eberinu on 2007-02-12, 20:46:11
Hát a saját kérdésemre válaszolva, deszkás cipők...(Vans,DC) Remélem más is felbuzdul és ir :D
én dc-t de csak a kényelmesség miatt nincs semmi divatmajmolás :angyali:

Gregory

Quote from: Zsiga on 2007-02-12, 21:13:08

Quote from: Gregory on 2007-02-12, 21:10:34
Az emelések 1ébként az 512-es nettel rendelkezőkre is érvényes? csak mert személy szerint nem vettem észre semmi változást
Igen, 512-ből 1024 lett.
Hmm.... az lehet, h még nem ért el mindenhova? mert nekem még maradt a 60 k-s dl speed

Zsiga

Quote from: Gregory on 2007-02-12, 21:21:59
Quote from: Zsiga on 2007-02-12, 21:13:08

Quote from: Gregory on 2007-02-12, 21:10:34
Az emelések 1ébként az 512-es nettel rendelkezőkre is érvényes? csak mert személy szerint nem vettem észre semmi változást
Igen, 512-ből 1024 lett.
Hmm.... az lehet, h még nem ért el mindenhova? mert nekem még maradt a 60 k-s dl speed
Igen, ha jól emlékszem február végére ígérték a teljeskörű átállást.

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2007-02-12, 20:56:00
carfanatic: 1Mbit-ről 4-re emelték a netet, az elméleti maximum 510KB/s körül van, a 460 teljesen jó.
Enyémet 2Mb-ről kellett volna 8-ra, de már a kettőre is azt mondták hogy nálunk ez a csúcs, úgyhogy bementem és váltottam alacsonyabb csomagra fele pénzért, mert ugye olyan rendesek, hogy maguktól nem ajánlják fel a hűséges ügyfeleknek :p

Bishop

#4927
T-online-ban megbízni olyan mint ha odaadnál valakinek egy bizonyos összegű pénzt aztán amikor vissza akarod kérni odaadja a felét és a képedbe hazudja hogy ennyit adtál neki

de a lényeg hogy van net,csak a végén ne 4xerezzék meg a számlát is,mert kinézem belőlük,végülis szerződést nem írt alá senki hogy mostantól  x összeget fog fizetni 4x sebbeségért

de nem okoskodom inkább mert ehez nem értek

Próféta

#4928
Kártyatrükk...
egyrészt nagyon vicces (főleg, ha a szövegre is odafigyeltek), másrészt pofonegyszerű, érdemes figyelni és ellesni a csínját.

Zsiga

Quote from: carfanatic on 2007-02-12, 23:42:06
de nem okoskodom inkább mert ehez nem értek
Hát jobb is, mert ennyi ökörség ilyen kis helyen még tőled is meglepő teljesítmény... :rolleyes:

Próféta: Picit mintha elírtad volna azt a linket. :)

Bishop

kösz a dicséretet :D TUDTAM hogy meg kellet volna nyomnom azt a delete gombot :redface:

Selmo

Hallgassál te csak az ösztöneidre ifjú padawan! :p

A tökéletesség unalmas.

Rage

Quote from: Zsiga on 2007-02-12, 20:56:00
1Mbit-ről 4-re emelték a netet, az elméleti maximum 510KB/s körül van, a 460 teljesen jó.
Olyannyira jo, hogy jobb hatasfokkal is megy a neted, mint a megszokott 87% - ugye 4096 kbps-re szinkronizal a monem [jo esetben] * 0.87 = 3563.52 kbps / 8 -> 445.44 kB/s lenne, a 460 ennel valamivel jobb ertek.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Bishop

végülis az elje az túlzás tudom csak néha télleg ilyen érzésem van :hehe:,az utóbbi,pasz hogy akkor hol votl az agyam :redface:

próbálok visszakerülni a fórum vérkeringésébe,és egy-két dolgot újra megkell tanulnom :hehe:

Próféta

Quote from: Próféta on 2007-02-12, 23:45:34
Kártyatrükk...
egyrészt nagyon vicces (főleg, ha a szövegre is odafigyeltek), másrészt pofonegyszerű, érdemes figyelni és ellesni a csínját.
Quote from: Zsiga on 2007-02-12, 23:49:27
Próféta: Picit mintha elírtad volna azt a linket. :)
Nemis kéremszépen, tanárnéni én jóvoltam, már nincs is rá bizonyíték!

Zsiga

Quote from: Rage on 2007-02-13, 00:06:38
Quote from: Zsiga on 2007-02-12, 20:56:00
1Mbit-ről 4-re emelték a netet, az elméleti maximum 510KB/s körül van, a 460 teljesen jó.
Olyannyira jo, hogy jobb hatasfokkal is megy a neted, mint a megszokott 87% - ugye 4096 kbps-re szinkronizal a monem [jo esetben] * 0.87 = 3563.52 kbps / 8 -> 445.44 kB/s lenne, a 460 ennel valamivel jobb ertek.
Konkrétan nálam 4480-ra szinkronizál, eddig 1280 volt. :)
Az eddigi 1M nálam 132k-s stabil maximális letöltést jelentett, a mostani "akár 4M" pedig 470-480k körüli sebességnek felel meg.

Cobra

Quote from: Rage on 2007-02-13, 00:06:38
Quote from: Zsiga on 2007-02-12, 20:56:00
1Mbit-ről 4-re emelték a netet, az elméleti maximum 510KB/s körül van, a 460 teljesen jó.
Olyannyira jo, hogy jobb hatasfokkal is megy a neted, mint a megszokott 87% - ugye 4096 kbps-re szinkronizal a monem [jo esetben] * 0.87 = 3563.52 kbps / 8 -> 445.44 kB/s lenne, a 460 ennel valamivel jobb ertek.
4480 az downlink, nem 4096, viszont az upnak a kapcsolásija a 256 :(
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Hm, erre én is kíváncsi vagyok, holnap/holnapután ha befejeztem az aktuális seedelésemet, meg is nézem, addig inkább nem piszkálom a routert...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Shuhants

#4938
Nekem 2M-ról 5M-re bővítették. Eddig 460KB/sec volt a legjobb pillanataiban. De mindig megy a BitLord, és Yoko Kanno összest töltök le losslessben (20GB, 72 album... yeah!) kb 2 hete, és az valamennyire visszafogja többi letöltést.
Szerintem a számlát nem fogják emelni. Ha meg igen, akkor azonnali hatállyal orrba fogom őket vágni!

Egyébként meg (tudom, tudom, divatretropatkánymajomwannabe vagyok) Tisza cipőt hordok télen-nyáron kb 2 éve. Meglepően jól bírja a strapát. (egyébként meg a fene a Tiszába, hogyha nem bírnak Kelet-Magyarországra telepíteni egy bótot, mer így fel  kell mennem Pestiába, pedig az nem jó hely! Amikor a keletiben a csövesek püfölik egymást egy olyan helyért, ahol feljön a jó meleg gőz a sínek között, meg amikor az aluljáróban akinek belenézek a szemébe az odajön hozzám pénzt kunyerálni... Budapest sux)

Kuroi Tenshi

Belsős infó:
azért emeltek sávszélt, hogy ne kelljen árat csökkenteni.
Árat nem fognak emelni.

Na hallod, és akkor még a mocskot, szemetet, igénytelenséget,
bunkóságot, tolakodást, tülöngést, egoizmust, közlekedést még
nem is említetted...

Zsiga

Ez a tarhálás nekem is az agyamramegy, pedig már harmadik éve járok minden nap vonattal a Keletiből suliba, de nem lehet megszokni...
Viszont ma a Blahán egy egész helyes kiscsaj kért egy kis aprót cigire, adtam is, szeretem ha valaki őszinte. :)
(A csövesnek is lehet hogy adnék ha azt mondaná hogy egy kisfröccsre kell. :D)

Shuhants

Ez Miskolcon történt. Egy csöves kért tőlem cigit, én meg adtam neki. Kérte, hogy adjak kettőt, jó napom volt, adtam neki. Erre ő:
-Tudod, hogy adtál nekem cigit mindkettőnkel jót tettél. Neked két szöggel kevesebb a koporsóban, nekem meg kettővel több...

kikuchiyo

Valóban idegesítő a kéregetés, ami a pesti aluljárókban folyik, de össze sem lehet hasonlítani azzal, amivel Romániában lehet találkozni.
(Lehetett, amikor ott jártam két éve, kétlem, hogy azóta sokat változott volna a helyzet.)

Öt percre ültünk le Székelyudvarhely főterén, máris körénk gyűlt vagy egy tucatnyi 5-10 éves forma, meglehetősen koszos gyerek, és megdöbbentően agresszív koldulásba kezdtek. Bááácsiii kééérem, a Zisteeen ááldjaa meg, aaadjoon, kenyérreee keeeell!
A végén már azzal is fenyegetőztek, hogy megdobnak minket kővel, ha nem adunk.
Máshol egy max. 13 évesnek kinéző kislányt láttam koldulni, 8 hónapos terhesen. Az anyjával és 8 testvérével együtt.
:ejj:
Failure is the default option

kisvirag

Szerintem itt Szegedébe igencsak illene lenni Tisza cipő boltnak. emlékeim szerint a Tiszal Lajos Sugárúton, nemmessze a Centrumtól kellene leledzenie. De ez csak halvány emlék, majd a héten megnézem
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Shuhants

Quote from: kikuchiyo on 2007-02-13, 00:59:19
Máshol egy max. 13 évesnek kinéző kislányt láttam koldulni, 8 hónapos terhesen. Az anyjával és 8 testvérével együtt.
:ejj:

Na ilyen is volt Miskolcon...
Meg a vonaton, amikor mentem hazafelé! Na az gáz volt, mert Nyíregyháza után felszállt egy rakat kissebség, én meg egyedül ültem a kupéban, először bejött egy 10 éves forma gyerek tarhálni. Nem adtam, bejött a bátyja. Nem adtam, bejött valami rokon, stb. végén voltunk 9-en a kupéban, én meg áldottam az okosságomat, hogy nem a pénztárcámba raktam a óvém, a telefonom meg véletlenül debrecenben hagytam... :ejj:
Borsod megyében meg a Nyírségben előfordulnak az ilyenek.
Meg vonaton nem lehet vinni a gitrárt, mert úgyis lesz valaki, aki minden áron azon akar játszani, vagy asszongya: "de te mé nem jáccó rájtá he?" Meg egyszer lenyúlták a HVG-met, mert miért is ne. Olvasni nem tud, de kinyúzza a kezemből, és elkezd osztani, hogy mért nem playboyt olvasok?  :ejj:

Quote from: kisvirag on 2007-02-13, 01:20:21
Szerintem itt Szegedébe igencsak illene lenni Tisza cipő boltnak. emlékeim szerint a Tiszal Lajos Sugárúton, nemmessze a Centrumtól kellene leledzenie. De ez csak halvány emlék, majd a héten megnézem
Debrecenben is van Tisza bolt, csak nem a retro feelinget meglovagló vonalat képviseli a bolt, hanem ilyen sima utcai cipőket árulnak.

kisvirag

majd megnezem itt mi van :)
engem szerencsere zomeben elkerulnek az ilyenek, talan mert magam is szerencsetlenul nezek ki? :haha:
bar volt egy emlekezetes eset, mekiben kajaltam, odajon valami 9-10eves forma kiscsaj, kisebbsegi, aztan aszondja adjak neki penzt. mondom nem. akkor legalabb a kajambol aldjak. mondom nem, es lesszives beken kajalni hagyni. aszondja akkor belekop a kajamba. mondom en akkor meg kepen vaglak. ugy tunik, eleg csunyan neztem, hogy elhitte (mert egyebkent teljesen komolyan gondoltam) es elment.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Shuhants

Fuck, reggel nyolcig még le kellene fordítanom 5 oldal gazdasági szöveget egy havernak, most meg jött a holtpon, ilyenkor meg már mindenféle fórumon meg msn-en elmentek aludni az emberek, és nem lelkesítenek :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Shuhants on 2007-02-13, 04:24:44
F*ck, reggel nyolcig még le kellene fordítanom 5 oldal gazdasági szöveget egy havernak
Majdnem egy cipőben járunk - én is gazdasági (bank + pénzügy + számvitel... yay)
szöveget fordítok, csak én örülök is neki, mert ha a bank elfogadja a mostani fordítást
és az árajánlatot, akkor lesz még száz oldal, amiért pénzt is kapok  :szemuveges:

kisvirAAAg: uhm. :3x3: és esélyegyenlőség címén ezeket is együtt akarják tanítani
a normálisabb gyerekekkel, megszüntetett bukás mellett... szép. A mai fiatalok már
most a "no comment" kategória, de milyenek lesznek a holnapi fiatalok?...

Kvikveg

En ket lejmolos esetre emlekszem ööö... khm negativ fenyben.
Az egyik meg ifju szende gimi alsos koromban tortent: a Deliben szo szerint tolem 10 cm-re allt meg egy kisse lepukkant alak, hogy adjak egy szazast, vagy vmi hasonlo...
A masik meg miutan nem adtam neki - valamelyik punk a Moszkvan ott a sarkon, utanamszolt valami nem tul szepet. Hat ezt neki: :fuk-u:

Kolnben meg kezdenek feltunni a szolarium-pozitiv gyerekek. Nagyon baratsagosan odajon, mosolyog, es kozben lenyul. De olyan benat lattam, hogy a villamosra felszallo nemet hatizsakjaban a szemem lattara turkalt. Ott meg annyira uj ez, hogy inkabb meglepodes meg huledezes lett belole, itthon mar lerugtak volna a villamosrol. Emlekezetes latvany volt. :eek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

#4949
Quote from: White SeeD on 2007-02-13, 12:35:16
Viszont annál többször akartak betuszkolni night klubba/kaszinóba :D
És mindezt fényes nappal délelőtt a nyílt utcán :smile:
Nagymellű alulöltözött nénik?  :D

Én saját állításom szerint a csóró kategóriába esek öltözködésileg, külsőleg (most hogy esik még a hajam is olyan), mégis kecskeméten míg elmentem a buszállomásról a vonatállomásra (kb 300 méter) 2-en is lejmoltak tőlem. Alig van pénzem saját ellátásomra (úgy, hogy nem iszom,dohányzom,bulizom), hagyjanak már békében engem.