Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Member

Na, 20 perce nyomkodom a frissítés gombot, asszem megérte. :)
Egyedül vagyok, sörözgetek fent magamban, kell egy kis változatosság. :D

Member

Kollégiumban online game? Ahol még az ftp és a torrent is letiltott? :D
Azt hiszem, a tárhelyemről letöltöm a Bleach GBA-t, mert tudom az URL-t. :haha:

Selmo

#5432
Flashjátékok:) Kedvenceim a four second series. :hopp:

A tökéletesség unalmas.

Member

Lehet, hogy meglesem őket, mert az emulator itt érdekesen teljesít... Menüben 115%-os sebesség, játék közben 50-90... :ejj:

sirtomi

Quote from: Djinn on 2007-02-22, 17:53:40
Elnézést de én nem javaslom a rádolgozást az izomlázra, mivel azt nem csak a tejsav felgyülemlése okozza, hanem az izomrostokon lévő kisebb (nagyobb) repedések (vízfelhalmozódás, kisebb ödémák...) ezért az még ronthat is a helyzeten. Hideg-meleg vizes zuhany és gyenge maszírozás (Ha netán van otthon rozmaringolaj azzal ^^) segíthet vagy vérkeringést serkentő kenőcsök.  :smile:
Persze többnyire nem lesz baj abból, ha vki rádolgzik erősen de jobb óvatosnak lenni, pláne ha az ember már járni sem tud... Ha mégis muszáj, akkor csak finoman a mozgással, ahogy White SeeD ítra ^^

Nekem mindig azt mondták, hogy rá kell mozogni, de a komoly nyújtó gyakorlatok után viszont nem hogy nem ajánlott, hanem tilos, mert ott tényleg rost szakadások vannak és kell a regenerálódás :)

Zsiga

Quote from: sirtomi on 2007-02-22, 22:24:46
Quote from: Djinn on 2007-02-22, 17:53:40
Elnézést de én nem javaslom a rádolgozást az izomlázra, mivel azt nem csak a tejsav felgyülemlése okozza, hanem az izomrostokon lévő kisebb (nagyobb) repedések (vízfelhalmozódás, kisebb ödémák...) ezért az még ronthat is a helyzeten. Hideg-meleg vizes zuhany és gyenge maszírozás (Ha netán van otthon rozmaringolaj azzal ^^) segíthet vagy vérkeringést serkentő kenőcsök.  :smile:
Persze többnyire nem lesz baj abból, ha vki rádolgzik erősen de jobb óvatosnak lenni, pláne ha az ember már járni sem tud... Ha mégis muszáj, akkor csak finoman a mozgással, ahogy White SeeD ítra ^^

Nekem mindig azt mondták, hogy rá kell mozogni, de a komoly nyújtó gyakorlatok után viszont nem hogy nem ajánlott, hanem tilos, mert ott tényleg rost szakadások vannak és kell a regenerálódás :)
Djinn nagyon jól mondja, én is ezt tanultam anatómiából. :)

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2007-02-22, 22:42:59
Quote from: sirtomi on 2007-02-22, 22:24:46
Quote from: Djinn on 2007-02-22, 17:53:40
Elnézést de én nem javaslom a rádolgozást az izomlázra, mivel azt nem csak a tejsav felgyülemlése okozza, hanem az izomrostokon lévő kisebb (nagyobb) repedések (vízfelhalmozódás, kisebb ödémák...) ezért az még ronthat is a helyzeten. Hideg-meleg vizes zuhany és gyenge maszírozás (Ha netán van otthon rozmaringolaj azzal ^^) segíthet vagy vérkeringést serkentő kenőcsök.  :smile:
Persze többnyire nem lesz baj abból, ha vki rádolgzik erősen de jobb óvatosnak lenni, pláne ha az ember már járni sem tud... Ha mégis muszáj, akkor csak finoman a mozgással, ahogy White SeeD ítra ^^

Nekem mindig azt mondták, hogy rá kell mozogni, de a komoly nyújtó gyakorlatok után viszont nem hogy nem ajánlott, hanem tilos, mert ott tényleg rost szakadások vannak és kell a regenerálódás :)
Djinn nagyon jól mondja, én is ezt tanultam anatómiából. :)
Oké, akkor most sokat rongáltam a combomon? De komolyan! Most már nem fáj annyira, de délutánm alig tudtam menni. Holnap viszont újra edzés.

Zsiga

Quote from: sirtomi on 2007-02-22, 22:58:05
Quote from: Zsiga on 2007-02-22, 22:42:59
Quote from: sirtomi on 2007-02-22, 22:24:46
Quote from: Djinn on 2007-02-22, 17:53:40
Elnézést de én nem javaslom a rádolgozást az izomlázra, mivel azt nem csak a tejsav felgyülemlése okozza, hanem az izomrostokon lévő kisebb (nagyobb) repedések (vízfelhalmozódás, kisebb ödémák...) ezért az még ronthat is a helyzeten. Hideg-meleg vizes zuhany és gyenge maszírozás (Ha netán van otthon rozmaringolaj azzal ^^) segíthet vagy vérkeringést serkentő kenőcsök.  :smile:
Persze többnyire nem lesz baj abból, ha vki rádolgzik erősen de jobb óvatosnak lenni, pláne ha az ember már járni sem tud... Ha mégis muszáj, akkor csak finoman a mozgással, ahogy White SeeD ítra ^^

Nekem mindig azt mondták, hogy rá kell mozogni, de a komoly nyújtó gyakorlatok után viszont nem hogy nem ajánlott, hanem tilos, mert ott tényleg rost szakadások vannak és kell a regenerálódás :)
Djinn nagyon jól mondja, én is ezt tanultam anatómiából. :)
Oké, akkor most sokat rongáltam a combomon? De komolyan! Most már nem fáj annyira, de délutánm alig tudtam menni. Holnap viszont újra edzés.
Hát, ha fáj akkor ne erőltesd, ennyi a lényeg. :)
A holnapit ne vidd túlzásba, de komoly bajod nem lesz ettől, azt észrevennéd. Elég gyorsan gyógyulnak ezek az elszakadt izomrostocskák szerencsére, csak arra kell figyelni hogy amikor elmúlik az izomláz (vagyis amikor más nincs tejsav a sérült részeken ami ingerelhetné az így szabaddá vált idegvégződéseket) akkor még nem érdemes erőltetni, mert csak a tejsav tűnt még el, az izom nem gyógyult meg teljesen.

Darkstar

No, ez megint jó hosszú leállás volt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Jah. Legalább mindenki edzett a való életre xD.

sirtomi

Én elmentem aludni, az is jó edzés a való életre? :)

Member

Quote from: sirtomi on 2007-02-23, 10:05:53
Én elmentem aludni, az is jó edzés a való életre? :)
Nem, mert egy olyan világ, ami lehet, hogy ideális, lehet, hogy pont ez ellentetje. ;)

RE@L

Sirtomi! Szőlőcukor oldja a tejsavat. A felgyülemlett tejsav nyomja az izmokat és attól van izomláz.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

sirtomi

Quote from: RE@L on 2007-02-23, 11:26:36
Sirtomi! Szőlőcukor oldja a tejsavat. A felgyülemlett tejsav nyomja az izmokat és attól van izomláz.
Mennyi ember foglalkozik a problémámmal! :)
Ma már egész jó a laábam, szinte épp emberként tudok járni :D Edzésen majd vigyázok, bár nem hiszem, hogy az edzőt érdekelni fogja a problémám  :haha:

Memeber nem értem a mit írtál! :haha:

Rounin

Quote from: sirtomi on 2007-02-23, 10:05:53
Én elmentem aludni, az is jó edzés a való életre? :)

:jee: Legtutitbb az evésen kívül.

Yakumo

Quote from: White SeeD on 2007-02-23, 15:26:18
Végre vége a munkanapnak.
Hát nem votl eygszerű.

Ma sikerült  2 embert megbőgetnem ... Pedig igen kíméletesen közöltem hogy elárverezik a házukat, de talán meg lehetne még menteni a dolgot ha stb...
Erre mikor meghallják, hogy spórolósabb életet kéne folytatni, mindegyik elkezd zokogni, hogy miylen szegény. Ez sko esetben igaz, de mikor a 15 millás luxuskocsi gazdája kezd el zokogni 250K+ as fizetéssel, azt úgy nem igazán értem. Sőt azt sem sűrűn, hogy mi a halálért nem fizette a részleteket.
Az iyleneknél úgy elővennék ilyen dr House os stílust: "Vett már sátrat?" "Nem, miért" "Mert egy jó ideig kempingezni fog. Legalább is még úgy kb 5 évig amíg leszedik a barlistáről" vagy : "Szép nagy kocsi, biztosan jó lesz benne lakni"

Nah, interhostos számla befizetve.

Mai kitűzött cél: 20as szintre feltápolni Motokot  :D
Amikor a post elejét olvastam, azt hittem meg akarlak folytani :D , de aztán rájöttem, hogy a kiemelt rész a lényeg és az igaz is. A nagyobb vagyonhoz nem mindig jár nagyobb ész is. Csak azért venni egy 10-20 milliós kocsit, mert megtehetem, értelmetlen. Én ki merem jelenteni, hogyha nyernék vagy lenne akár hirtelen 100 millióm, akkor is egy maximum (de nagyon maximum) egy 6 milliós kocsim lenne. És akkor is olyan amit nem csak kocsikázásra tudnék használni, hanem munkára is. De semmiképpen 10-20-30 millás. Mindig is értelmetlennek tartottam az ilyesmit.

Zsiga

Quote from: Yakumo on 2007-02-23, 15:38:53
Quote from: White SeeD on 2007-02-23, 15:26:18
Végre vége a munkanapnak.
Hát nem votl eygszerű.

Ma sikerült  2 embert megbőgetnem ... Pedig igen kíméletesen közöltem hogy elárverezik a házukat, de talán meg lehetne még menteni a dolgot ha stb...
Erre mikor meghallják, hogy spórolósabb életet kéne folytatni, mindegyik elkezd zokogni, hogy miylen szegény. Ez sko esetben igaz, de mikor a 15 millás luxuskocsi gazdája kezd el zokogni 250K+ as fizetéssel, azt úgy nem igazán értem. Sőt azt sem sűrűn, hogy mi a halálért nem fizette a részleteket.
Az iyleneknél úgy elővennék ilyen dr House os stílust: "Vett már sátrat?" "Nem, miért" "Mert egy jó ideig kempingezni fog. Legalább is még úgy kb 5 évig amíg leszedik a barlistáről" vagy : "Szép nagy kocsi, biztosan jó lesz benne lakni"

Nah, interhostos számla befizetve.

Mai kitűzött cél: 20as szintre feltápolni Motokot  :D
Amikor a post elejét olvastam, azt hittem meg akarlak folytani :D , de aztán rájöttem, hogy a kiemelt rész a lényeg és az igaz is. A nagyobb vagyonhoz nem mindig jár nagyobb ész is. Csak azért venni egy 10-20 milliós kocsit, mert megtehetem, értelmetlen. Én ki merem jelenteni, hogyha nyernék vagy lenne akár hirtelen 100 millióm, akkor is egy maximum (de nagyon maximum) egy 6 milliós kocsim lenne. És akkor is olyan amit nem csak kocsikázásra tudnék használni, hanem munkára is. De semmiképpen 10-20-30 millás. Mindig is értelmetlennek tartottam az ilyesmit.
Egyetértek, 100 millából én is egy 6-7M körüli szép nagy és kényelmes családi autót vennék (kb. olyat mint a mostani Vectra Caravan), meg mellé egy Kawasaki ZZR1400-at... :D

Kuroi Tenshi

Végre újra (vagy csak mindig rosszkor néztem be?)

"... not dead yet!" :D

kikuchiyo

Basszus, nem *megfolytani, hanem megfojtani szokás az embereket. Tanuljátok már meg.

I don't want to be a grammar nazi, but... először az indexen találkoztam ma ezzel a hibával, de gondoltam ez az index, ennyit tudnak, a fórumon talán jobb a helyzet... erre Yakumo kolléga is elköveti.

Elnézést.
Failure is the default option

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2007-02-23, 15:48:20
Egyetértek, 100 millából én is egy 6-7M körüli szép nagy és kényelmes családi autót vennék (kb. olyat mint a mostani Vectra Caravan), meg mellé egy Kawasaki ZZR1400-at... :D
Nekem elég lesz egy Mazda 6, mellé inkább egy GSXR1300 kellene :)

arianrhod

Quote from: sirtomi on 2007-02-23, 17:43:21
Nekem elég lesz egy Mazda 6, mellé inkább egy GSXR1300 kellene :)
Támogatom  :tezsvir: :D

Zsiga

A Ninja jobban gyorsul mint a Hayabusa, és még szebb is, a Vectrába meg befér 4 hordó sör. :D

Member

Trabant forever, ettől az egyről nem lehet lebeszélni. :D

Bishop

én vennék valami jó 60-as évekbeli amerikai szörnyeteget,bele félévre benzint,ha a benzin elfogyot eladnám vennék egy jobb gépet és egy olcsó kocsit :lazza:

Darkstar

Hát én mondjuk igen régóta vágyom egy AM DB(R)9-re, és az picit drága. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

arianrhod

Quote from: Zsiga on 2007-02-23, 18:09:22
A Ninja jobban gyorsul mint a Hayabusa, és még szebb is, a Vectrába meg befér 4 hordó sör. :D

Tény gyönyörűek... :cool: De én maradnék ennél és + ajándékként elfogadnám őtet    :D

Zsiga

Quote from: arianrhod on 2007-02-23, 18:26:12
Quote from: Zsiga on 2007-02-23, 18:09:22
A Ninja jobban gyorsul mint a Hayabusa, és még szebb is, a Vectrába meg befér 4 hordó sör. :D

Tény gyönyörűek... :cool: De én maradnék ennél és + ajándékként elfogadnám őtet    :D
Te tudod. :) Én sose szerettem a Hayabusa-kat, ha Suzuki akkor csakis ezres gixxer. :D
A Skyline meg túlságosan "népautó", a csapból is ezek folynak. :)

arianrhod

Quote from: Zsiga on 2007-02-23, 18:48:56
A Skyline meg túlságosan "népautó", a csapból is ezek folynak. :)
:eek: Télleg?  Akkor a mi vízvezeték rendszerünkel van baj...  :D

Zsiga

Quote from: arianrhod on 2007-02-23, 18:54:47
Quote from: Zsiga on 2007-02-23, 18:48:56
A Skyline meg túlságosan "népautó", a csapból is ezek folynak. :)
:eek: Télleg?  Akkor a mi vízvezeték rendszerünkel van baj...  :D
Hát ha körbenézel a neten, japán sportkocsi + optikai tuning = Skyline. :) Persze itthon nem sok szaladgál az utakon (én még egyet se láttam. :)) de ettől függetlenül még divatautó.

arianrhod

Quote from: Zsiga on 2007-02-23, 19:04:23
Quote from: arianrhod on 2007-02-23, 18:54:47
Quote from: Zsiga on 2007-02-23, 18:48:56
A Skyline meg túlságosan "népautó", a csapból is ezek folynak. :)
:eek: Télleg?  Akkor a mi vízvezeték rendszerünkel van baj...  :D
Hát ha körbenézel a neten, japán sportkocsi + optikai tuning = Skyline. :) Persze itthon nem sok szaladgál az utakon (én még egyet se láttam. :)) de ettől függetlenül még divatautó.
Akkor már nem is teccik...nem szeretem a divatolást   :D