Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: arianrhod on 2007-02-23, 19:14:06
Akkor már nem is teccik...nem szeretem a divatolást   :D
:tezsvir: :D

Member

Csak Smart-od ne legyen soha... :ejnye: :rolleyes:

arianrhod

Quote from: Member on 2007-02-23, 19:28:51
Csak Smart-od ne legyen soha... :ejnye: :rolleyes:
Persze hogy nem lesz mert már így is van... :D [spoiler]a gimiben mielőtt bejött volna a kocsi hozzánk a barátaim így hívtak :Kiraly:[/spoiler]

Member

És az eszed miatt voltál Smart, vagy a kocsiról adták, ami drága és nem jó semmire? :__devil: :D

Fazék

Mi a baj a Smart-tal?
milyen ideálisabb autót tudsz ajánlani egy embernek, aki az alternatív üzemanyagfogyasztású autókra még nem szívesen térne át, de azért környezettudatosnak vallja magát és az esetek 99%-ban egyedül járkál Budapesten, és tényleg szüksége is van az autóra?

Zsiga

Quote from: Member on 2007-02-23, 19:51:21
És az eszed miatt voltál Smart, vagy a kocsiról adták, ami drága és nem jó semmire? :__devil: :D
Miből gondolod hogy nem jó semmire? Hányszor próbáltál nagy autóval parkolni Pesten a belvárosban? ;)

arianrhod

Hö. Mondom még akkor nem volt kis hazánkban kapható. Amúgy eccerűen a smac szót összeforrasztották a nevemmel mert így egyszerűbb volt nekik :hehe: [spoiler]meg mert ímádnivaló is vagyok  :angyali: [/spoiler]

Member

A Smarttal csak annyi a bajom, hogy kétszemélyes és nincsen semmi csomagtere, ezért városon kívüli életre alkalmatlan... :rolleyes:

Zsiga

Quote from: Member on 2007-02-23, 20:13:55
A Smarttal csak annyi a bajom, hogy kétszemélyes és nincsen semmi csomagtere, ezért városon kívüli életre alkalmatlan... :rolleyes:
A Smart egy városi autó. :rolleyes:

arianrhod

Életem eddigi legnagyobb sokkját azt hiszem ma szenvedtem el... Melóból hazajövet betértem egy drogériába és a kasszánál sorban állva kb 1 perces időeltolódással realizáltam magamban hogy az előttem álló férfi...Transzfesztita. :3x3:
A sokk csak az üzletből kilépve lett úrrá rajtam  :eek:

kikuchiyo

Wait... férfi volt, aki nőnek nézett ki, vagy nő volt, aki férfinak nézett ki?
Failure is the default option

Member

Részvétem... Legalább borostás volt? :haha:

arianrhod

1 méterről egy egyszerű pasinak látszott de mikor melléértem észrevettem a csináltatott francia műkörmöt a kezén.Ádámcsutka megvolt,férfihang megvolt...borotválkozás nyomai az arcon megvolt.Ja és ki volt sminkelve... :wtf:

Dreamcleaver

Lehet ez a hétköznapi állapotuk. Mikor nincs idelyük felvenni a teljes jelmezt, csak épp leugranak valamiért.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Nem lehet, hogy előcosplay? :haha:

arianrhod

Hát nyem tom...láttam már tvben ilyen egyedeket de élőben kissé kirázott tőle a hideg... :_piszka:

Zsiga

Quote from: arianrhod on 2007-02-23, 22:00:23
Hát nyem tom...láttam már tvben ilyen egyedeket de élőben kissé kirázott tőle a hideg... :_piszka:
Nem tudom hallottál-e a 12-es szoba legendájáról, de ha nem, megnyugtatlak, Ramizzal mi is pont ugyanígy sokkot kaptunk egy hasonló esetben... :D

Member

Kicsit nézelődtem és meglepődtem... Hogyan merik a 6 részes FLCL-t 4 DVDn árulni?! :confused: :ejj:

Dreamcleaver

Quote from: Member on 2007-02-23, 22:30:09
Kicsit nézelődtem és meglepődtem... Hogyan merik a 6 részes FLCL-t 4 DVDn árulni?! :confused: :ejj:

Biztos sokáig hezitáltak, de aztán megemberelték magukat, gondolták lesz ami lesz (profit?), és belevágtak.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Ha egy 52 részes sorozat elfér 11 db-on, akkor azért kicsit feltűnő, hogy nem minden pitet töltöttek fel... :rolleyes:
És van pofájuk 40$+ elkérni érte, "Hogy a rosseb egye le a húsukat". :ejj:
Lassan megérjük, hogy egy két EPs cucc is 3 DVDn lesz? :haha:

Zsiga

#5480
Quote from: Member on 2007-02-23, 22:30:09
Kicsit nézelődtem és meglepődtem... Hogyan merik a 6 részes FLCL-t 4 DVDn árulni?! :confused: :ejj:
Három DVD-s, a negyediken extrák vannak, legalábbis ha olyan kiadást veszel amiben van negyedik lemez. :)

Szerk.: Szerintem teljesen normális, egy lemezre ne is tegyenek többet 2-3 résznél, azzal csak romlik a minőség...

Szerk. #2: Gyűrűk Ura extra változatot láttad? Az is 4 DVD, az is ~200 perc, az is tele van pakolva, pedig mind a négy lemez DL. ;)

Member

Én a 4 EP/DVD formát pártolom, nem kell rá 42 artbook meg 98 Intro-változat, + 21 előzetes, ami amúgy sem érdekel... :rolleyes:

Member

Quote from: arianrhod on 2007-02-23, 23:08:19
A hangzása még hagyján.De nincs olyan vastag bőröm vagy mim :D  Másik hasonlat...hmmm...
Ördögrája...?  :angyali:
Annak meg nem ismerem az érzékenységét a környezetre...
Maradjunk annyiban, hogy arianhodnak arianhod lelke van, általában az X = X függvény mindig igazat ad. :angyali:

Kvikveg

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-23, 21:50:31
Lehet ez a hétköznapi állapotuk. Mikor nincs idejük felvenni a teljes jelmezt, csak épp leugranak valamiért.
Ezenkivul transzvesztita, bar az feltetelezem elgepeles a sokk hatasara.

Nos. Ma este 8ra ertem a munkahelyemre vissza, miutan fel 2re elhuztam egy forgatasra, ahova tulkepp csak egy CDt vittem, amiert nem kapkodtak, es nem ertem, hogy mi a rakert kellett ottmaradnom, amig a mi reszunk nem volt (amiben nem en szerepeltem, semmiben sem szerepeltem, hala az Egnek), hacsak nem azert, hogy tok ertelmetlen legyen elindulnom az Obesterbe. :mad:
Najo, megnezegethettem 2 meterrol egy par Magyarorszagon vilaghiru embert, meg nezhettem, hogy forgatnak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Hogy én mennyire gyűlölök korán kelni, főleg szombaton, még főlegebb ilyen kevés alvás után...  :bruhuhu:
Failure is the default option

Member

#5485
USTEAM died at night? :confused: :eek:

Uw megérdemelne egy sor :uzi:-et, már megen akkor sz@rik be náluk az FTP, amikor nekem kellene. :morci: :ejj:

zsozso

Quote from: Member on 2007-02-24, 09:41:56
USTEAM died at night? :confused: :eek:

Uw megérdemelne egy sor :uzi:-et, már megen akkor sz@rik be náluk az FTP, amikor nekem kellene. :morci: :ejj:

Ma koltoztek uj serverterembe.
Death is the only redemption

Yakumo

#5487
Quote from: zsozso on 2007-02-24, 12:15:33
Quote from: Member on 2007-02-24, 09:41:56
USTEAM died at night? :confused: :eek:

Uw megérdemelne egy sor :uzi:-et, már megen akkor sz@rik be náluk az FTP, amikor nekem kellene. :morci: :ejj:

Ma koltoztek uj serverterembe.
Szóval ez az ok a sebességingadozásra^^ Ok. Kösz az informálást. :) Akkor várunk míg be/átköltöznek teljesen.^^

Quote from: Fazék on 2007-02-23, 19:55:43
Mi a baj a Smart-tal?
milyen ideálisabb autót tudsz ajánlani egy embernek, aki az alternatív üzemanyagfogyasztású autókra még nem szívesen térne át, de azért környezettudatosnak vallja magát és az esetek 99%-ban egyedül járkál Budapesten, és tényleg szüksége is van az autóra?
Csak, az, hogyha tényleg olyan környezettudatos akar lenni valaki, akkor a Smart-ból a dízelt kellene választania. Ami kb. 4 millió forint. És eszik kb. 4-5 litert. Egy személlyel. Nos 3,6 millió forintért veszel egy Honda Civic-et, (nem a legújabb, hanem az az előtti generáció) ami 5 ajtós és egyszerre 5 ember nagyon kényelmesen utazik benne. (megjegyzem ennyi az ára egy átlag Smart-nak is) Ez ugyan 6-7 litert fogyaszt (tanúsíthatom) , de ugye nem egyetlen emberrel szaladgál a forgalomban vagy szaladgálhat.

A luxusváltozatról nem is beszélve (valami Blade volt a neve) ami nyitott. Annak az ára 6millió. Nos 5,2-ért veszel egy alap Honda Accord-ot már. 6.5-7-ért meg dízelt, ami szintén elmegy 5,5 liter gázolajjal!

Szóval semmi baj a Smart-tal, csak az ára. Mert annyiért már autót is lehet venni, nem bevásárlókocsit.
De ha normális árban lenne, nem is szólnék semmit. Csakhogy aki spórolni akarna, pont az nem fogja tudni megvenni ezt az autót, mert drága. (Ugye a Mercedes gyártja, így nem véletlen)
Azért még valami: 3,5 millióért veszel egy normális autót, ami ütközéskor meg is véd. De a Smartban egy minimalizált karosszéria vesz körül és ha neked megy egy nagyobb autó (mindegyik nagyobb tömegű nálad^^) bizonyos sebességgel, megtippelheted,h melyik autóban leszel szerencsésebb. És a lábad egy vonalban az első kerék felett helyezkedik el. Ez számomra elég ijesztő tény, ha belegondolok egy ütközésbe. Persze lehet mondani,h az első tengely úgy van megcsinálva, hogy ütközéskor becsúszik a láb alá, hogy ne nyomja szét. Ez igaz is. És jó is. De ha eltűnik a tengely is a láb elől, mi marad? A kamion eleje a lábunkban, jobb esetben.  :3x3:


edit: bocs doublepost, edited...

Member

Quote from: zsozso on 2007-02-24, 12:15:33
Ma koltoztek uj serverterembe.
Azért remélem, hogy hamarosan lelövik a "read only" mode-ot, mert észrevettem egy hatalmas szarvashibát az oldalamon.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん