Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Darkstar

És van ignore gomb, használjátok egészséggel.  :haha:
Thx zsozso
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-02-25, 23:18:00
És van ignore gomb, használjátok egészséggel.  :haha:
Thx zsozso
Bizonybizony!  :whoah:  :appl:
Megérte elküldeni azt a privit. :D

kikuchiyo

All hail zsozso-sama!
:hail:

Mindjárt tisztább, szárazabb érzés így fórumozni.

Azt megfigyeltétek, hogy nem lehet a moderátort ignorálni? :D
Failure is the default option

Darkstar

Ezek szerint megpróbáltál letiltani? Ejnye.  :haha:

Ed.: Ja, mégse, átnéztem a help boardra. Egyszerűen nincs gomb. Lolz
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Ti vagytok a másik kettő?  :D

Kuroi Tenshi

Lythisnek Bon voyage! Aztán vigyázz a franciákkal, nehogy előtted
érkezzenek meg Aaaaaaa várába és megfosszanak a kehelytől...

Hmm micsoda Drama Llama-helyzetek voltak itt...
Fatal Error
Sense of humor not detected. Press the red button to continue.
Countdown optional.

Selmo

#5616
Quote from: Darkstar on 2007-02-25, 23:18:00
És van ignore gomb, használjátok egészséggel.  :haha:
Thx zsozso
He? Hool? :eek:

EDIT: Csak defaultban látszik. :Kiraly: Nem baj, ennyit megér. :D

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Az illető avája alatt keresgélj. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: Darkstar on 2007-02-25, 19:31:34
Pedo banda :P
[spoiler=Kízárólag saját felelőségre és csak azoknak, akiket érdekelt]Biztos vagy benne?[/spoiler]
Erkölcscsőszök kíméljenek.  :Kiraly:
Mennyi figyelmeztetés egyetlen ártatlan ped... akarom mondani, hmm, ártatlan anime stílusú képért... :rolleyes: :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

oszkár bácsikám véleménye: abcúg tégla, kár maestro.
:(
ez volt tömören
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cobra

Ha Marcsi még egyszer felnézne a fórumra, akkor üzenem neki, hogy jobban jár az Aoi fórumával, ha nem tetszik neki az itteni stílus (ráadásul most végképp nem volt semmi félreérthető dolog)
Egyébként én jobban szerettem a régi gárdát, még ha a legtöbbször le is maradtam a komolyabb flame-ekről :)  A csendes időszakokban meg nem volt ennyi felesleges szövegelés, mint most.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Quote from: Gmer on 2007-02-25, 20:23:52
[spoiler][/spoiler]
:lol:

tanshin: szep napokat, legalabb van valaki, aki nem depresszios.

Quote from: Rin on 2007-02-25, 23:09:25
Quote from: Member on 2007-02-25, 22:17:18
A mizantrópiája nem engedi egyetemi netezőtermekbe? :D
Lythis üzeni: "Nem érek rá, mert az Antikrisztussal egyeztetem a jövő évi programtervet. A flame-nek örülök; Zsigát, Rounint üdvözlöm, egyébként forduljatok fel."
:D
Felfordultam megint, de semmi valtozast nem erzek. :3x3:
Amugy  :mad:

Nem, nem akarok kimuvelodni hardware temaban.
Kell uj winyo. De ugye nem SATA ami most van. De P3rol sem artana ujitanom. Regi nota. Pfujj. :mad:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Marcsi

"Ha Marcsi még egyszer felnézne a fórumra, akkor üzenem neki, hogy jobban jár az Aoi fórumával..." --> Nem vagyok Aoi.
Ha fantázia nevet használok, akkor Arashi szoktam lenni.

Elég szomorú, hogy ennyire ellenségesek vagytok. És itt hozhattok bármilyen idézetet is tőlem... Jól tudom, miket írtam, de ha kicsit hátrább is nézegetnétek, látnátok, hogy ilyen rosszindulatú beszólásokra, amiket ti engedtetek meg magatoknak egy új emberrel szemben, nem lehet kedvesen reagálni. Persze, én se írtam szépeket, de mit gondoltok, hogy esik az ilyesmi az embernek?
Mégis mi bajotok volt? Semmit nem mondtam, erre letámadtok!
Mentegetőzzetek csak azzal, hogy poénkodtatok, ha neketek így könnyebb...
Nem baj!
Én meghívásra jöttem ide, mert valaki azt mondta nekem, hogy ez egy kedves, vidám társaság. Biztos az, csak nem a Marcsikkal.

Zsiga

Quote from: Marcsi on 2007-02-26, 13:09:40
"Ha Marcsi még egyszer felnézne a fórumra, akkor üzenem neki, hogy jobban jár az Aoi fórumával..." --> Nem vagyok Aoi.
Ha fantázia nevet használok, akkor Arashi szoktam lenni.

Elég szomorú, hogy ennyire ellenségesek vagytok. És itt hozhattok bármilyen idézetet is tőlem... Jól tudom, miket írtam, de ha kicsit hátrább is nézegetnétek, látnátok, hogy ilyen rosszindulatú beszólásokra, amiket ti engedtetek meg magatoknak egy új emberrel szemben, nem lehet kedvesen reagálni. Persze, én se írtam szépeket, de mit gondoltok, hogy esik az ilyesmi az embernek?
Mégis mi bajotok volt? Semmit nem mondtam, erre letámadtok!
Mentegetőzzetek csak azzal, hogy poénkodtatok, ha neketek így könnyebb...
Nem baj!
Én meghívásra jöttem ide, mert valaki azt mondta nekem, hogy ez egy kedves, vidám társaság. Biztos az, csak nem a Marcsikkal.
Az Aoi egy másik fórum... Szövegértésből neked is lenne még mit tanulni.
És kíváncsi lennék hogy milyen rosszindulatú beszólásokra gondolsz, ugyanis semmi ilyen nem volt, légyszíves idézz már néhányat, hadd tudjam miről maradtam le.  :confused:

teraflare

#5624
Quote from: Marcsi on 2007-02-26, 13:09:40
"Ha Marcsi még egyszer felnézne a fórumra, akkor üzenem neki, hogy jobban jár az Aoi fórumával..." --> Nem vagyok Aoi.
Ennél az összefüggést csak én nem értem?  :confused:
#edit:fenébe.Zsiga megelőzött.
Egyébként nem jár büntetés a quote használatáért. (Bal felső sarok az adott hozzászólásnál)

Quote from: Marcsi on 2007-02-26, 13:09:40
Mégis mi bajotok volt? Semmit nem mondtam, erre letámadtok!
Quote from: Marcsi on 2007-02-25, 18:22:29
Először is LÁNY vagyok!
Másodszor lesz*rom, hogy jól járok-e vele vagy sem! Ha vkinek nem tetszik, azzal közlöm, hogy én kunoichi vagyok. Aki nem tudja, mi az, nézzen utánna!
Látom itt is akad pár lökött, de se baj.. azokkal úgy se társalgok. :fuk-u:
Lehet hogy ha ilyen lett volna a második hozzászólásom akkor lehet megugrott volna az "Ignored by" száma. (Mr.Bean köszönt így ( :fuk-u:) a filmjében) Tudod van aki őszinte és van akinek vannak barátai. (Ez nem leugatás, csak nyugodt elmagyarázás akarna lenni)

Kvikveg

#5625
Marcsi: hazi feladat irni egy olyan postot, amiben tartalom is van. Pl hosszabb animeelemzes, filmkritika, akarmi. Utolso postjaidat megnezve nem lattam ilyet. Akkor ugyanis el lehetne indulni valami ertelmesebb iranyba a flame helyett.*

edit: Wow, mindenki eltunt?
*aki meg mostanaban beszolt neki, ne tegye. Koszi.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Quote from: White SeeD on 2007-02-26, 15:17:10
Marcsi: Az itt lévők szívéhez egy jó loli hentai ajánlásával vezet az út :D
Részemről egy bögyös szőkéről kérek. :D

Darkstar

Quote from: White SeeD on 2007-02-26, 15:17:10
edit: Én nálam minimum 16 év felettiek jöhetnek szóba. (Legalább is női oldalról)
Shota-lover  :hehe:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Az en szivemhez meg karoval, mi? :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Kedves Marcsi! Ne ítélj elsőre, s téged sem ítélnek el. Neked is csak azt mondhatom, hogy: nagylevegő, újraolvas, ezután ír.
És nem, nem akarom megmondani neked, hogy mit csinálj, csupán egy jótanács: ne vedd magadra a dolgokat, gondold át, hogy vajon mennyire lehet nem normális az aki írta, és máris más színben látod a dolgokat. (Lásd az előttem írókat :D)
Eddig még senki sem sértett meg, legalábbis szándékosan nem akart, szóval ha valaki érzékeny dolgot írt volna, beszéld meg vele, azért vannnak a privát üzenetek.
Nem vagyunk ellenségesek, szorult belénk egy jó adag hülyeség, de kifejezetten örültünk neked és tényleg poénkodtunk, nem csak ócska kifogásból mondtuk. És ha nem mondanál ilyeneket támadó jelleggel, akkor ez az egész már rég elült volna és békésen fórumozhatnál. :redface:
Szóval nyugalom, ha nem jön be az itteni humor, akkor: 1) nem veszed fel a kesztyűt; 2) nem látogatod az offtopicot; 3) nem látogatod a fórumot. 4) szólsz egy barátnődnek, hogy iratkozzon fel és amíg őt támadjuk le, te békésen kisétálsz a képből. :hehe:

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Lythisnek csak annyit izennék, hogy: "Meh, muszáj engem egy kalap alá venni egy MODIVAL?? :angyali:" (Zsigának meg most gyűjtöm az egnesztelő lolicsokrot ^__^)

Zsiga

Quote from: Rounin on 2007-02-26, 17:24:30
Lythisnek csak annyit izennék, hogy: "Meh, muszáj engem egy kalap alá venni egy MODIVAL?? :angyali:" (Zsigának meg most gyűjtöm az egnesztelő lolicsokrot ^__^)
Aztán szép nagy csokor legyen... :D

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2007-02-26, 00:11:42
Ti vagytok a másik kettő?  :D
Ejj, ez csak most esett le. Én még csak gondolkozom rajta, de valszeg bevállalom. ^^

És végre sokórányi szemmeregetés és meló után elkészült a StrikerS ch4 angol "kiadása". Yaay :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Marcsi

Értem, értem...
Hát sajnos ilyet nem tudok.
:oops:

Zsiga

Quote from: White SeeD on 2007-02-26, 20:39:14
Quote from: Darkstar on 2007-02-26, 15:29:35
Quote from: White SeeD on 2007-02-26, 15:17:10
edit: Én nálam minimum 16 év felettiek jöhetnek szóba. (Legalább is női oldalról)
Shota-lover  :hehe:

Magyarúl?

De ha jól sejtem újabb szándékos félreértés áldozata lettem
Magyarul buzi pedo. :)
És amit írtál az bizony ezt jelenti, lányokból csak a 16 év felettiek érdekelnek, fiúk esetében viszont nem állítottál fel életkori határt.  :ejnye:  :lol:

Darkstar

Quote from: White SeeD on 2007-02-26, 20:39:14
Magyarúl?

De ha jól sejtem újabb szándékos félreértés áldozata lettem
Nézz Boku No Piko-t, megtudod. :D

Amikor még újdonság volt, Anon annyit emlegette, hogy leszedtem, de szerencsére még épp időben olvastam róla egy ismertetőt. Meglepő sebességgel került törlésre  :oops:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

#5636
...

Ed.: kíváncsi lennék arra a mindenre azért.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: White SeeD on 2007-02-26, 21:08:35
Akkor jól sejtettem, hogy már megint lebuzizott egy moderátor, pedig nagyon jól tudja, hogy mire gondoltam...

(vagy csak én vagyok olyan perverz, hogy a lányokat nézem és nem a fiúkat, mivel alapból ez a beállítottságom :rolleyes:)

Újabban moderátoroknak mindent szabad. Hová lesz ez a fórum így... :ejj:

Gyerekek, miaf*sz van mostanában hogy senki nem veszi a lapot ha valaki viccelni próbál?  :confused:

Cobra

Hogy valami értelmesről legyen szó: Doremi vagy Static Subs a jobb fordításban? (konkrétan az Otome Zwei-nél érdekelne)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

RE@L

Doremi-vel nem volt semmi bajom, iparos gyors tisztességes munkát végeztek amikor futott a sorozat...

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.