Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

arianrhod

Quote from: sirtomi on 2007-02-28, 23:47:00
Most vagy nekem van izlés ficamom, vagy mindenki másnak :D
Hát lehet neked  :D de még fejlődhetsz ne aggódj  :D
Fazék a te linkjeid már picit jobbak...

sirtomi

Quote from: Fazék on 2007-02-28, 23:45:03
szerk: elképesztő mennyire nehéz jól kinéző nővért találni google képkereséssel 'nurse' és 'sexy nurse' kulcsszavakkal több oldalnyi kép után találtam csak őt és őt. és közülük is inkább az elsőt kérném, ha szabad :D
Oké, ők tényleg jobbak! De én nem vagyok nagy igényű :)

teraflare

Quote from: Fazék on 2007-02-28, 23:45:03
szerk: elképesztő mennyire nehéz jól kinéző nővért találni google képkereséssel 'nurse' és 'sexy nurse' kulcsszavakkal több oldalnyi kép után találtam csak őt és őt. és közülük is inkább az elsőt kérném, ha szabad :D
Nekem meg ők nem tetszenek (pici a mellük). Mondjuk mindenki megmondta már nekem hogy szar ízlésem van.  :hehe:

Javaslom indítsunk egy best of sexy nurses vitát.  :D

sirtomi

Quote from: teraflare on 2007-02-28, 23:59:12
Quote from: Fazék on 2007-02-28, 23:45:03
szerk: elképesztő mennyire nehéz jól kinéző nővért találni google képkereséssel 'nurse' és 'sexy nurse' kulcsszavakkal több oldalnyi kép után találtam csak őt és őt. és közülük is inkább az elsőt kérném, ha szabad :D
Nekem meg ők nem tetszenek (pici a mellük). Mondjuk mindenki megmondta már nekem hogy szar ízlésem van.  :hehe:
A 2. nak pici??? Jó képet nézel te?

arianrhod

O.o hol pici a másodiknak a melle? Az már minimum g-és...


teraflare

Quote from: sirtomi on 2007-03-01, 00:00:03
A 2. nak pici??? Jó képet nézel te?
Igazad van, de arra az előbb egy 404 page not found jött be. (hiába no Károlyi kolinet. :whoah: fele tiltva fele meg sokadikra jön be) De az arca akkor sem tetszik. (De amíg a mellei  :hopp: mozognak nem is számít)

sirtomi

Quote from: teraflare on 2007-03-01, 00:01:42
Quote from: sirtomi on 2007-03-01, 00:00:03
A 2. nak pici??? Jó képet nézel te?
Igazad van, de arra az előbb egy 404 page not found jött be. (hiába no Károlyi kolinet. :whoah: fele tiltva fele meg sokadikra jön be) De az arca akkor sem tetszik. (De amíg a mellei  :hopp: mozognak nem is számít)
:lol:
Szép az arca is azért :)

Fazék

találjatok jobbat így hirtelen nekilódulva  :3x3:
a második hölgy arca nekem se jön be különösebben, de még mindig toronymagasan a második legjobban kinéző hölgy az említett kulcsszavas találatok közül :)


Fazék



Zsiga

:uzi: Furfags... 

Egyébként keresgéltem én is, és arra kellett rájönnöm hogy akármelyik Bp-i kórházban 5 perc alatt találok egy szebb nővért mint akármelyik ilyen álnővér itt a neten. :)

teraflare


Fazék

Quote from: Zsiga on 2007-03-01, 00:14:23Egyébként keresgéltem én is, és arra kellett rájönnöm hogy akármelyik Bp-i kórházban 5 perc alatt találok egy szebb nővért mint akármelyik ilyen álnővér itt a neten. :)
akkor hajrá fiatalember! ha jól tudom megvan a fényképezőgépe, sportolt is, szóval a futással se lesznek gondok :D
várjuk a képeket :D

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-03-01, 00:15:38
Quote from: Zsiga on 2007-03-01, 00:14:23Egyébként keresgéltem én is, és arra kellett rájönnöm hogy akármelyik Bp-i kórházban 5 perc alatt találok egy szebb nővért mint akármelyik ilyen álnővér itt a neten. :)
akkor hajrá fiatalember! ha jól tudom megvan a fényképezőgépe, sportolt is, szóval a futással se lesznek gondok :D
várjuk a képeket :D
A legközelebbi kórház legalább 10 percnyire van, ami hatalmas távolság egy hajnalig tartó buli másnapján... ;) :D

teraflare

Quote from: Zsiga on 2007-03-01, 00:17:33
ami hatalmas távolság egy hajnalig tartó buli másnapján... ;) :D
Akkor irány a detox.  :D Ők házhoz jönnek nem?

sirtomi


teraflare

#5717
Quote from: sirtomi on 2007-03-01, 00:23:03
Frissíts egyet, nekem akkor bejött :)
5x frissítettem...  :ejj: előkapartam az explorert és az vitte. Még a youtube-ot lejátsza. Úgylátszik a rendszergazda nem gondolta hogy a feltelepített firefox-ot használni is akarjuk.  :Eztneked:
Edit: reggel olvastam a metróban hogy kínában lehet online venni kifogásokat. Ti milyen kifogást vennétek?

Kuroi Tenshi

Quote from: sirtomi on 2007-03-01, 00:23:03
Frissíts egyet, nekem akkor bejött :)
Nekem háromra sem :hehe:
De ha megjelenik, még akkor se biztos, hogy be fog jönni :hehe:

Zsiga:
excuses excuses :p
gondolom hasonló kifogásod van a japánórá(k)ra is :rolleyes:

Darkstar

Enterrel bejön (ill nekem bejött :P)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Ki az az Én nevű felhasználó? Eszembe nem jutott volna ilyen névvel regsztrálni :D

SaiyaGin

A mai napot az én siránkozásommal köszönti az Offtopic. :D
Tegnap éjjel észrevettem, hogy az egyik szobatársam is az ftp-ről tölt, akkor éppen én is töltögettem, mérsékelt eredménnyel. Kb. negyedórán keresztül rá-ránéztem a képernyőjére, azalatt végig 30 kb/s felett töltött, ezalatt nekem csak egyszer, kb. 5 másodpercre ment 20 fölé a sebesség. Ezek szerint valami mégis el lehet állítva a gépemen. :rolleyes:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

#5723
Quote from: Darkstar on 2007-03-01, 09:51:42
:rolleyes:

http://usteam.hu/forum/index.php?topic=205.msg244765#msg244765
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=966.0

:merci:
Időnként elnézek arra, csak elég ritkán...
(Arról tudtam, hogy időleges csökkenés van, ezért is írtam, hogy  "Ezek szerint valami mégis el lehet állítva a gépemen.", ugyanis a t0rr3nt se csúcsszuper mostanában, de inkább ejtem a témát...)   

Manitu

Wow! UPC nem aprózza el, március 1-től írták a sávszélesség-növelést, és már itt is van, jó érzés reggel arra ébredni, hogy fél megával hasítanak lefele a torrentek :D


sirtomi

Quote from: Manitu on 2007-03-01, 11:08:39
Wow! UPC nem aprózza el, március 1-től írták a sávszélesség-növelést, és már itt is van, jó érzés reggel arra ébredni, hogy fél megával hasítanak lefele a torrentek :D
Haveromnak is ott lesz az 1Mbites feltöltése, úgyhogy ezentúl ő fogja visszaosztani nekem amit leszedek torrenttel :D

Nakedape

megyek Venice holnap, tessék irigykedni, köszönöm a figyelmet :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Nekem meg 10mb/sec lesz nemsokára ^^.
Jut eszembe, a nővérek közül Fazék másodikja még so-so, de az a két szőke izé... :_piszka: Nu, mindegy. :haha:

Nakedape: hozz nekem karneváli álarcot! Puh-lease  :redface:

Kuroi Tenshi

Aközé a sok digó közé? Most ezért irígykednem kéne?  :confused:
Én jobban örülnék inkább egy-két hét pihenésnek :o

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-01, 17:13:17
Aközé a sok digó közé? Most ezért irígykednem kéne?  :confused:
Én jobban örülnék inkább egy-két hét pihenésnek :o
:rolleyes:

nálam a pár nap Velence már pihenésnek számít, szóval én irigykedem. pláne hogy egy kedves hölgy kellemes társaságában telik ez a pihenés a mocsoknak :D