Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

chilip

#5850
mekkora a játék? mer találtam 2 torrentet, az egyik 724 Mb, a másik 6,78 Gb

edit: hmm, a 700 megás mintha videó lenne...  :hehe: kizárásos alapon marad a 6 gigás...

Darkstar

#5851
7+ giga

Hm, ezt most találtam. Miért kellett pont azt az endinget betenni a végére? -.-
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-03-04, 16:27:26
Hm, ezt most találtam. Miért kellett pont azt az endinget betenni a végére? -.-
Azt a tábortüzes jelenetet sose sikerült előhoznom belőle :frown:
Na lássuk, hogy is kell youtuberól letölteni...
* el tűzrókát telepíteni


Darkstar

Azt még nekem sem ^^

Ha tudnánk, hogy mi a jelenet neve, ez segíthetne.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Darkstar on 2007-03-04, 16:27:26Hm, ezt most találtam. Miért kellett pont azt az endinget betenni a végére? -.-
ez végig így néz ki? :eek: hát ez az irány "kicsit" jobban tetszik a 3D-snél, ez nagyon igényesen néz ki az amv alapján  :jee: de ettől még nem hiszem hogy kipróbálom, valahogy ez a fajta drámaiság nem tud érdekelni. sosem tudnak olyan opciókat adni, ahogy tényleg cselekednék a helyzetben, csak a szokásos anime klisé irányokba lehet elmozdulni általában... inkább a poénosabb date sim-eket (így hívják?) kedveltem még régebben is. :D

Darkstar

Még csak az kéne, hogy végig drámai legyen. Szerencsére csak a bad endingek ilyen kattantak, igaz azok nagyon (és azokat nem is szerettem...). De a grafika valóban gyönyörű, nem véletlenül mondtam, hogy remélem az animében nem visszik lejjebb. :D Meghát nem véletlenül 7,5 giga telepítve. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Miért is akarjátok ezt eredetiben ennyire beszerezni?  :wtf: :eek: :szemuveges:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Mert jobban mutat a polcon, mint a másolt DVD :D


Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-03-04, 18:40:33
Mert jobban mutat a polcon, mint a másolt DVD :D
:tezsvir:
[spoiler][/spoiler]

A másik meg, hogy a játék az "ultimate win" szókapcsolattal könnyen jellemezhető, így megéri megvenni (nekem legalábbis. Ha valami nagyon bejön, igyekszem eredetiben beszerezni. )
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2007-03-04, 12:50:21
Kvikveg avatarja: "Ugye nem azt akarod mondani, hogy nekem kell kicserélni a sz*ros pelenkát a gyereken? ...de. B*sszameg."
:lol:

Quote from: Darkstar on 2007-03-04, 16:16:09
[spoiler][/spoiler]

És nem szállítanak Mo-ra. Dögöljenek meg...  :bruhuhu: :uzi:
Hanyok. Micsoda perverz allatok vagytok ti?! :eek: :3x3:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

#5860
Quote from: Kvikveg on 2007-03-04, 20:08:12
Hanyok. Micsoda perverz allatok vagytok ti?! :eek: :3x3:
Egészségedre :)
Btw nem látom a problémát ^^ (illetve nem értem, hogy ez mitől meredekebb, mint a lolimánia  :angyali:)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2007-03-04, 20:08:12Hanyok. Micsoda perverz allatok vagytok ti?! :eek: :3x3:
ezt a kitörést most én se teljesen értem. :)

Rounin

Avatárhoz méltó megjegyzés.

Darkstar

És akkor még a Summer Days-ből nem is linkeltem képeket :D (Ezzel a scene-el még nem találkoztam btw =()
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Nyehe... azért ez már erős :D. Ugye az első képen nem lesz _semmi_ olyan. Oo.

Darkstar

Mondom, hogy nem tudom.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Nyugtass meg, dammit. Vagy nem lesz erőm beszerezni.

Kvikveg

*hany*
Azert mindennek van hatara...  :comp: :ejj:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Természetes nincs, hová gondolsz, milyen játék ez? o.O

Quote from: Kvikveg on 2007-03-04, 20:44:01
*hany*
Nézd a jó oldalát, 3* vacsorázhatsz mégis csak egyszer számítódik be :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2007-03-04, 20:44:01
*hany*
Azert mindennek van hatara...  :comp: :ejj:

Te provokáltad ki azzal a hányós megjegyzéssel, ami kissé alaptalan volt ;).

Quote from: Darkstar on 2007-03-04, 20:44:18
Természetes nincs, hová gondolsz, milyen játék ez? o.O

Phew, megnyugodtam... tudod, az unokahúgomnak akartam megvenni ajándékba és hát... na, tudod.

Fazék

ööö ezek már meredekebbek voltak. a játék doboza/ismertetője alapján nem ilyesmi tartalmat tippelmet :eek:
azt hittem csak sima date sim pár eseménnyel...

szerk: ja hogy ez a két kép máshonnan van. aha!

Darkstar

Ez nem a School Days, hanem a Summer Days (aka School Days 2, de az eredeti story előtt játszódik). És mint mondtam, nem tudom, hogy egyeltalán lesz-e belőle valami (nemhiszem...)
Rou, vedd meg nekemis ajándékba pls. (Tudod, játszótér ^^)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2007-03-04, 20:44:18
Természetes nincs, hová gondolsz, milyen játék ez? o.O
Najo, goto perverz loli-hentai topic pls. Meg szeretnem orizni a szende lelkivilagomat.  :eek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Quote from: Kvikveg on 2007-03-04, 20:49:01
szende lelkivilagomat.  :eek:
:lul:

(Látjátok, így lehet pár képpel felpezsdíteni az OTt)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Mondjuk a játék artja nem rossz, de semmi spéci, nagy átlag. Szal mág mindig nem tudom, mit vagytok annyira oda érte. Emberi nyelvű verzió nélkül meg végigtolni sincs sok értelme. ^^

Bár animéban érdekelne.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Szende.. lelki???világ o.o

Nyááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááápuff *leborul az ágy mellé*

Darkstar

#5876
Quote from: Dreamcleaver on 2007-03-04, 20:52:35
de semmi spéci, nagy átlag.
Amig a grafikája a most futó animék 90%át veri, addig azért nem mondanám átlagosnak. :)
Máshogy nem tudom megindokolni, de akárhányszor elkezdtem vele játszani, ált ráment a napom és az azt követő éjjelem is. Imádom a szereplőket, a story-t, komplette az egészet, leszámítva a bloody end-eket :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Jovanna, azert jogom van egy csopogo bugyitol kiakadnom, foleg ha az egy iskolaslanyhoz tartozik, akit a karmaitok koze kaparinthattok egy jatekon keresztul, nem?

Mintha agressziv lennek mostanaban.

Aha! Nem jatszottam se tegnap, se ma semmi lodd az ellent, lodd a nepet, frocsogjon a ver es szakadjanak a vegtagok-jatekkal. Hm.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Quote from: Darkstar on 2007-03-04, 20:54:13
Quote from: Dreamcleaver on 2007-03-04, 20:52:35
de semmi spéci, nagy átlag.
Amig a grafikája a most futó animék 90%át veri, addig azért nem mondanám átlagosnak. :)
Máshogy nem tudom megindokolni, de akárhányszor elkezdtem vele játszani, ált ráment a napom és az azt követő éjjelem is. Imádom a szereplőket, a story-t, komplette az egészet, leszámítva a bloody end-eket :)

Ez elég szubjektív megállapítás volt sztem. Nekem pl a School Daysben egyáltalán nem tetszettek a csajok. Az egyik tök szürke, a másik meg kb ua csak barna haja, és valamivel érdekesebb a személyisége. A főhős artjáról már ne is beszéljünk. ^^ A Summer Dayst még nem láttam, szal arról nem nyilatkozom.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2007-03-04, 20:56:36
Jovanna, azert jogom van egy csopogo bugyitol kiakadnom, foleg ha az egy iskolaslanyhoz tartozik, akit a karmaitok koze kaparinthattok egy jatekon keresztul, nem?

Rosszabb kimenni az utcára és vetni egy pillantást az embertömegre. Azt is kihánynám legszívesebben, amit meg se ettem :angyali: