Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Cobra on 2007-03-09, 01:09:33
Tényleg, CB egyik részében van ló, meg talán motor is (bár erre nem emlékszem) :)
Gondolom az angol szinkron mellé magyar felirat is kell, azért ez már eléggé leszűkítit az elérhető anime-ket (főleg ha élvezhető szinkront akarsz mutatni).
Magyar felirat nem kell, bőven elég az angol hang + angol felirat, középfokú nyelvvizsgára készülünk fél év múlva, a mélyvízbe akarom bedobni szegény lányt. :)
De ha kellene az se lenne gond, legfeljebb csinálnék gyorsan.

Captain: (:D) Futurama se rossz ötlet. :D

chilip: Ez az Ultra Maniax mi? AniDB nem ismeri, google első találat meg egy spambot-board... :D
Shuffle-ből még nincs angol, meg egyébként se hiszem hogy ilyen school-love-comedy kéne, kicsit talán valami komolyabb, bár a fene tudja... Ouran High School túl új, még japán DVD-rip sincs belőle nem hogy angol. :)
Egyébként nem biztos hogy nekiáll japán hanggal nézni, a tesómat elég rendesen sikerült már megfertőznöm de mégse szeret japán hanggal animét nézni, talán csak a Dokuro-chant tudtam vele így végignézetni. De még én is sokkal szívesebben nézek angolul mindent amit tudok pedig sokmindent láttam már japánul, meg tanulgatok is fél éve, szóval nem annyira idegen a nyelv.

Darkstar

Az Ultra Maniac lesz, ha nem tévedek.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

Wolf's Rain jó, de tele van vérrel, Hm... Air, KGNE, Ah! My Goddess!! az OVA, nem a sorozat, Green Green. Ezek ugrottak be, és nem tudom melyikhez van angol szinkron.

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Animek angol szinkronjaval eddig nem volt jo tapasztalatom, ugyhogy ami sorozat eszembe jut azt irom.
Miert eppen Alaszka? Abban lo nemt udom van-e, de a focimben egy javorszarvas tenfereg az Alaszka Mucsa 2 "foutcan".
Futuramat tamogatom.  :whoah:
BBC-n most ment Dalziel es Pascoe, nyomozos, van par jo csendes poen benne... csak letolteni keptelenseg ahogy latom. De ha tevedek, szoljal, mert kene.
Pffhh... mentem aludni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Vampire Hunter D - Bloodlust.. ló, motor, angol szinkron, némi intellektüel vonulat is beleszőhető, ha akarod... =). Mondjuk nemtum miért írtam le, ez úgysenemazamitkeresdenincskedvemauchfájok...

chilip

és nem is tévedsz, elírtam...

Member

Quote from: Zsiga on 2007-03-08, 21:43:26
Tekknő max hangerőn, esetleg killraep?
A "Nótázik az UFO legény" jó lett volna, kicsit úgy is néz ki szegény leány. :__devil: Killraep meg kizárt, mert mint írtam az előző mondatban, ronda mint a bűn. :)
Nekem így a School Rumble ugrott be, motor van benne, állatok amikor Harima remetézik, meg befogja egyfajta lányos bugyutaság. :D
A Fritz the Cat nem vmi Hitleres állatság? :eek: Voltunk Cora-ban és ott pont annak tűnt, nameg haverom nagy kedvence volt régen. :)

Draconire

Nem kezd unalmas lenni úton-útfélen a "Le az elnyomó Amerikával!" hozzáállást hangoztatni?
Szerintem egy kicsit túlzásba viszed.

Rounin


Draconire

Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 18:50:21
Én is sokmmindent unok, még sem szólok le senkit semmiért.
Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 17:37:04
Utolsó mondat: tipikus usa gondolkodás  :ejj:

Kvikveg

Quote from: Gmer on 2007-03-09, 18:53:41
Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 18:50:21
Én is sokmmindent unok, még sem szólok le senkit semmiért.
Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 17:37:04
Utolsó mondat: tipikus usa gondolkodás  :ejj:
:lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 17:37:04
Utolsó mondat: tipikus usa gondolkodás  :ejj:
http://www.fukung.net/v/441/68.jpg
Szerintem meg lol, hogy lehet valaki ekkora állat. :D A kommentel együtt teljes a hatás.  :lol:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

A kép maga tényleg lolság. A reklámparódia is. x)

Draconire

Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 19:06:35
Arara, csak én nem látom az usa nevü felhazsnálót a fórumozók között :rolleyes:
Szóval ha általánosítva leszólsz minden amerikait akkor az már nem leszólás....wait what?

Én nem azt mondtam, hogy nem írhatod le azt amit gondolsz, csak tudod amikor gyakorlatilag a legkisebb alkalmat is megragadva (olyankor is amikor poénról van szó) leírod, hogy amerika milyen szemét, egy idő után kezd gyerekes lenni. Persze nem én fogom megszabni hogy mit írsz, csak szimplán megjegyeztem, hogy ennek nincs sok értelme.

Member

Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 17:37:04
Kicsi adalék az előzőhöz. Ez nagyon  :lol:
http://www.fukung.net/v/224/world_according_to_america.jpg
:lol: Nekem tetszik. :D
Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 17:37:04
Utolsó mondat: tipikus usa gondolkodás  :ejj:
http://www.fukung.net/v/441/68.jpg
Ez tipikus nyomorék gondolkodás, akár magyar is alkothatta. :rolleyes:

Draconire

"Gabyy üzenete:
A vagyok van egy kis problema B elkeverte a billentyu betuit semmi nincs a helyen"

OMG WHAT TO DO?! HALP PLZ!!

Member

Ezen a képen sok dolog a helyén van, használja sémaként. ;)

noriko

szerintem meg mindkét kép  :lol:
a priceless-es alapból mit is szokott reklámozni? nem ugrik be..

Quote from: Gmer on 2007-03-09, 20:51:09
"Gabyy üzenete:
A vagyok van egy kis problema B elkeverte a billentyu betuit semmi nincs a helyen"
Erről eszembe jut, mikor ötödikes koromban felfedeztem, hogy a teremben, ahol néha napközis foglalkozás szerűségem volt, olyanok a billentyűzetek, hogy könnyen leszedhetők a betűk. Onnantól néha, mielőtt hazamentem, szórakozásból ABC sorrendbe tettem őket.  :D Furcsa módon, legközelebb már megint összevissza voltak. Így próbáljon az ember rendszerezni valamit! ehh.  :angyali:
"I wish I could, but I don't want to."

Rounin

Szerintem lol.

Gregory

Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 21:34:27
Egy legutóbbi felmérés szerint a magyarok 70%-a fajgyűlölő.
7X %uk hisz a zsidó összeesküvésben, és 40%uk antiszemita egy nem létező néppel szemben...
hmm... 70% fajgyűlölő? érdekes, nem is gondoltam volna. Ahogy észrevettem, ha valaki ilyesmit hoz szóba társaságban, azt rögtön lerasszistázzák, fasisztázzák, etc. még ha nem is feltétlen gondolta úgy.

1ébként az usáról nekem is ez a véleményem. 1ik osztálytársam meg azt mondja, h ő lelkiekben amerikai, mert h ők tök királyak, vagy vmi ilyesmi(azzal érvel, h tök 1xű, meg jó a nyelvük, meg hogy van gyors netjük). -.-

jah, és  :lol:

Rounin

A 70% egy az egyben lol ;).

Draconire

Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 21:34:27
Hátaztán. Leszólok egy országot, mert nagyhatalmi törekvéseit már túlzásba viszi, és már elegem van belőle, hogy minden téren világuralomra tör, miközben nagy hősöknek állítják be magukat, és mikor összeomlanak rántják magukkal a fél világot... Mert ha abbahagyják a háborusdijukat úgy összeomlik a gazdaságuk mint a huzat.
És ha ez hetente leírod minimum 2x akkor attól jobb lesz. Ok, értem én.

Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 21:34:27
Én nem gyűlölök egy fajt sem, se négert, sem ázsiait sem zsidót, az ilyen hülyeségekben mint zsidóösszeesküvés meg pláne nem hiszek.
...de az amerikai nép vesszen úgy ahogy van!

Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 21:34:27
Mindenki utál valamit. Te engem, ez van.
Kérlek idézd már ide, hogy hol említettem/utaltam rá, hogy utállak?

kisvirag

hm, utobbi idoben esett parszor szo a titokzatos Én-ről. szerintetek?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

noriko

Quote from: kisvirag on 2007-03-09, 22:39:49
hm, utobbi idoben esett parszor szo a titokzatos Én-ről. szerintetek?
nézd meg az e-mailt ;)
vagyis ő egy másik Én  :D
"I wish I could, but I don't want to."

Draconire

Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 22:31:03
Kérlek idézd azt az eheti és múltheti két alkalmat.
[spoiler]
Quote from: White SeeD on 2007-02-27, 19:50:23
(Bár tudnék rendesen angolúl. Olyat beírnék neki a nagy és fényes amerikáról)
Quote from: White SeeD on 2007-02-28, 22:40:28
Ezen a bolygón vannak szörnyű dolgok.
Háborúk, betegségek, usa [...]
Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 17:37:04
Utolsó mondat: tipikus usa gondolkodás  :ejj:
http://www.fukung.net/v/441/68.jpg
Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 21:34:27
Hátaztán. Leszólok egy országot, mert nagyhatalmi törekvéseit már túlzásba viszi, és már elegem van belőle, hogy minden téren világuralomra tör, miközben nagy hősöknek állítják be magukat, és mikor összeomlanak rántják magukkal a fél világot... Mert ha abbahagyják a háborusdijukat úgy összeomlik a gazdaságuk mint a huzat.
[/spoiler]

Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 22:31:03
Abból a nyitóbeszólásból meg sugárzik az utálat mert kb úgy néz ki hogy ez van mögötte:
"Ez már megint mi a f*szért hozza elő ezt a témát, egyáltalán miért szólalt meg?"
"a következő Personality Disorder test így fog módosulni:
Paranoia - Low, Moderate, High, Very High, White SeeD..."

(bocs Kuroi :D)

Solid Snake

Quote from: Gmer on 2007-03-09, 22:59:08
"a következő Personality Disorder test így fog módosulni:
Paranoia - Low, Moderate, High, Very High, White SeeD..."

(bocs Kuroi :D)
This is war, people.  :lol: :uzi:

Bishop

a kép szerintem is lol,de paródia nem több,lehetséges hogy van benne igazság mint ahogy azt egyesek WS-el az élen hiszik de az egész fel van nagyítva, ez a jó paródia(karikatúra)


Rounin

WS, emlékszel ugye arra a petícióra, amelyben (nem komolyan) leírják, hogy Japán a sötétség forrása, a gonosz eredete, etc etc? Nálad ugyanez van, csak Japán=Usa - legalábbis a megnyilvánulásaid alapján.

A 70% pedig lol. Először vess egy pillantást Magyarország demográfiai térképére. Ha még mindig reálisnak érzed a 70%-ot, akkor folytathatjuk...

Darkstar

Quote from: White SeeD on 2007-03-10, 10:40:54
Emlékszem, csak éppen van a két dolog között némi különbség, mivel usa azt csinlája is a dolgait, de persze lehet hogy csak médiafelhajtás, és nem tart megszállva több országot és egyetlen sem bombázott rommá utóbbi években. Nem próbálja meg magát jófiúként beállítani véletlenűl sem. És a legműveltebb és legsoványabb emberek ott élnek, akik védik a környezetet  :D
Ja és persze elsiklik afölött, ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy ő fütyül, és véletlenűl sem tart nyomás alatt egy országot a világon. Ezt biztos csak elképzeltem magamnak.
Áá, véletlen sem CSAK a negatívumokat látod... És megelőzendő, hogy én írjam össze az USA esetleges jó dolgait, nem fogom megtenni. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん