Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

sirtomi

Jó ez a szombati munkanap, még dolgoztam is :D

sirtomi

Én délben megyek haza, úgyhogy nekem annyira nem rossz. Egyébként sem csináltam volna semmit  :haha:

Draconire

Quote from: White SeeD on 2007-03-10, 10:52:48
Emlékszem, csak éppen van a két dolog között némi különbség, mivel usa azt csinlája is a dolgait, de persze lehet hogy csak médiafelhajtás, és nem tart megszállva több országot és egyetlen sem bombázott rommá utóbbi években. Nem próbálja meg magát jófiúként beállítani véletlenűl sem. És a legműveltebb és legsoványabb emberek ott élnek, akik védik a környezetet  :D
Ja és persze elsiklik afölött, ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy ő fütyül, és véletlenűl sem tart nyomás alatt egy országot a világon. Ezt biztos csak elképzeltem magamnak.
Nem csak az USA tart elnyomva népeket/háborúzik.
A kiemelt részre inkább nem reagálok...

Quote from: White SeeD on 2007-03-10, 10:40:54
Gmer: Igen, és ezen témákon nem röhögött véletlenűl sem a fórum 100%.
Igen, röhögött.
Csak az a baj, hogy te meg komolyan gondolod... ::)

Amúgy még mindig nem érted, hogy mit akartam mondani...

Member

Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 21:34:27
Egy legutóbbi felmérés szerint a magyarok 70%-a fajgyűlölő.
Hmmm, én úgy tudom, hogy maximum az idegenellenesség lehet ekkora, az is főleg a szakmunkásképzőkben és bizonyos felsőoktatásbeli társaságokban.
QuoteÉn sem szeretem, hogy mindenféle loli képek mennek mindenfelé, még sem vetem senki szemére, hogy gusztustalan perverz ****...
Mert szerintem ezek a loli dolgok a világ egyik legundorítóbb dolgai. Jó nem annyira durva, mintha rendes emberek lennének a képen, még is nagyon  zavar...
Ezzel mondjuk egyetértek, de mindenkinek magánügye.

Japánnal kapcsolatban meg nem reagálok, mert nem ismerek senkit arról, nem tudom, hogy csak a látszat, amit innen látok, vagy a valóság. De szerintem az animés Japán alapján annyira lehet ítélkezni, mint az animés lányok alapján a valós nőkre. :haha:

Darkstar

#6124
Quote from: Member on 2007-03-10, 14:52:37
Quote from: White SeeD on 2007-03-09, 21:34:27Én sem szeretem, hogy mindenféle loli képek mennek mindenfelé, még sem vetem senki szemére, hogy gusztustalan perverz ****...
Mert szerintem ezek a loli dolgok a világ egyik legundorítóbb dolgai. Jó nem annyira durva, mintha rendes emberek lennének a képen, még is nagyon  zavar...
Jó, hogy megint idézted Member, erre elfelejtettem válaszolni. :D
Seed mester, mi is volt a personal text-ed a Lord of Otaku előtt? :rolleyes:
BTW én is tudom, hogy van valahol egy határ, és olyat, ami azt átlépi, még 1* sem postoltam. A Shanásat leszámítva, de azelőtt meg 3 figyelmeztetés volt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Shanán én jót mosolyogtam. :D Azt hittem, hogy vmi durvább lesz. :redface:

Darkstar

#6126
Az tényleg nem volt olyan meredek, de azért páran tuti reklamáltak volna, ha img tagekkel teszem be. :D
(BTW a durva cuccokat én sem szeretem. Durva alatt a guro és tsai értendők. A raep nem számít ide - általában ^^)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

#6127
Quote from: Darkstar on 2007-03-10, 18:34:42
(BTW a durva cuccokat én sem szeretem. Durva alatt a guro és tsai értendők. A raep nem számít ide - általában ^^)
Wuss :hehe:  :angyali:
Mondjuk én is csak röhögök rajta, hogy milyen beteg embereknek jöhet ez be...
A raep nem? Ja igen, ha guro, akkor addigra már ált. nem ellenkeznek...  :D :__devil:


Huh... még műxik... látszólag semmi sem tört el...
(lecsúszott a notim az ágyról... kicsit rámijesztett...)

Member

Anyámra szokásosan rátört a "Frissítsd már fel a ruhatárad" nevű mánia, most éppen egy cipőre akar rákényszeríteni, de én inkább pulcsira hajlanék...
Sztetek örülne, ha egy ilyennel (ez a póló változat, a pulcsiról nincsen kép) gazdagodna a ruhatáram? :D
Kár, hogy ebben a mintában nincsen, mert ez sokkal szebb... :/

Kvikveg

Hat. Nem. Ha en az anyad lennek, kifejtenem, hogy a tarsadalomnak nevezett halmazban jobb helyeken egy ilyen poloval maximum luzer zoldfulunek konyvelnek el elsore. A tipikus 12 egy tucat kinezetu polo.
Na mar megint beszoltam.
OFF
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Csináltass rá M* logót. :hehe:

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Quote from: Selmo on 2007-03-10, 22:31:34
Csináltass rá M* logót. :hehe:
? ?? Milyen logot?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Kvikveg on 2007-03-10, 22:30:39
Hat. Nem. Ha en az anyad lennek, kifejtenem, hogy a tarsadalomnak nevezett halmazban jobb helyeken egy ilyen poloval maximum luzer zoldfulunek konyvelnek el elsore. A tipikus 12 egy tucat kinezetu polo.
Na mar megint beszoltam.
OFF
De nem szeretnék rá együttest (az sztem még lúzerebb), 7-8 ropit kiadni egy márkásabb cuccra meg nem akarok (az is eléggé "12 egy tucat" lenne, nem? :haha: ), csak egy helyet tudok Szegeden pl., ahol jó cuccok vannak, de akkor meg úgy néznék ki, mint egy fekarapper... :/

Személy szerint egy olyan egyszerűt szeretnék, mint az avám kb., többen mondták, hogy szívassak ki egy egyszínűt, de azt még sohasem próbáltam... :/

Selmo-t én sem értem.

arianrhod

Quote from: Selmo on 2007-03-10, 22:31:34
Csináltass rá M* logót. :hehe:
Hááát talán M = Member...nem?

Selmo

Eh, egy RPG-s sincs itt. XD M*= M.A.G.U.S.

A tökéletesség unalmas.

Member

Nekem egy ilyen felelne meg a legjobban:

Egyszerű, de minden rajta van, ami a lényeg számomra.

Selmo, az öt elemet mi a fenének hordjam? :rolleyes:

Selmo

* Selmo felsóhajt
hagyjuk... :)

A tökéletesség unalmas.

Member

Mondjuk irónikus, de pont "Mágusnak" becézik halason azt az arcot, aki már kezd beleőrülni a saját RPGs/Sátánista nézeteibe. :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2007-03-10, 22:27:11
Sztetek örülne, ha egy ilyennel (ez a póló változat, a pulcsiról nincsen kép) gazdagodna a ruhatáram? :D
Kár, hogy ebben a mintában nincsen, mert ez sokkal szebb... :/
Sztem még mindig/már megint:

Quote from: Member on 2007-03-10, 21:58:22
...
Hát pl. a Bukott Angyal című ötletet nem elképzelhető sztem sima akusztikus gitár alap nélkül. ;)
(Bocsánat a sablonos címért :haha: )
De pl. a "Vallomás (Gyűlöllek)" inkább a Deicide Insinerathymn albumának hatásait mutatná, szaggatott gitárszólókkal és igazi gyomorhörgéssel. :Kiraly:

Quote from: pet on 2007-03-10, 21:54:10
én inkább valami viking/folk ra gondolnék, de ensiferumnál úgyse lehetne jobbat :D
De divat lett a fórumon vmi... :rolleyes:
->
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-10, 22:19:49
Quote from: Member on 2007-03-10, 21:58:22
De sablonos divatsátánista lett a fórumon vmi vki... :rolleyes:
epic fix
:D  :muhahah:
Minden második postod Lucifer, pentagramma vagy sátánizmus (legalább már nem
PPGZ ^^"). Bocs, de itt evvel már senkit se tudsz sokkolni, csak unalmas a folytonos
ismételgetésed. Start a satanist suicide cult nao plz. Thxbi

"Peace, Love and Death metal" :)

Draconire

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-10, 23:25:10
Start a satanist suicide cult nao plz. Thxbi

Kuroi Tenshi

#6140
Why, why, why... Why not? WRYYYYY

Mára elég volt. A pwn-képre várás is. Pontosan kiszámítva
váltották egymást az emberek az utóbbi pár órában. Na mindegy.
Jóccakát/jóreggelt

Ed.
Ha! mégiscsak :3

Rounin

WS, bocsánat. Félreérthető voltam. Nézd meg életkor szerint is a népességet. 705? Még mindig? O_o. Lófaszt.

Member

#6142
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-10, 23:25:10
Minden második postod Lucifer, pentagramma vagy sátánizmus (legalább már nem
PPGZ ^^").
Ha ezt itt megvaccsolod, rájössz, hogy ez mocskosul nem igaz... :rolleyes: Tegnap véletlenül besűrűsödtek a dolgok... Bár nem tudom, hogy a "Bukott angyal" véletlenül  miért lenne pont sátánista, ez már kissé sztereotipizálás, nem? :) A Moby Dick is csak szimplán ateista, nem sátánista, mégis kb. ilyen címeik vannak. :ejnye:
A "Gyűlöllek" meg akár lehetne pop-szám paródia is, suxx...
QuoteBocs, de itt evvel már senkit se tudsz sokkolni, csak unalmas a folytonos
ismételgetésed. Start a satanist suicide cult nao plz. Thxbi
White SeeD, egyesítsük erőinket a "szilárd nézetűek dögöljenek meg" mozgalom ellen! :D
Ha nem pörögne ennyire a metal topic, talán nem lenne ez, lehet, hogy kiszállok onnan, hogy megnyugodjon a pici lelked, OK?
Sokkolni meg akarom a halál f*****, miért hiszi ezt mindenki, hogy arcolás az egész? :confused:

EDIT:
Szerintetek ezt a képet betegyem az AMVm elejére? :D

Nakedape

Quote from: Member on 2007-03-11, 11:03:07
Bár nem tudom, hogy a "Bukott angyal" véletlenül  miért lenne pont sátánista, ez már kissé sztereotipizálás, nem? :)

öö témátó függetlenül, meg nem flame meg minden, de nem pont a sátán/belzebuub/lucifer/fényhozó/mennyek seregeinek az ura, a bukott angyal number one? mármitn nem sztereotip, henm történelmileg/mitológikusan/bibliatikusan?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

#6144
Ööö, ebben a számban a "Bukott Angyal" mocskosul nem Lucifer, hanem egy teljesen átlagos senki. Miért kell egyből rá asszociálni...? :ejj:
Azt hiszem, címváltást kell eszközölnöm... :ejj: X2

EDIT:
222594 Posts in 482 Topics by 3519 Members. Latest Member: faszom ??? O_O

Nakedape

Quote from: Member on 2007-03-11, 11:59:17
Ööö, ebben a számban a "Bukott Angyal" mocskosul nem Lucifer, hanem egy teljesen átlagos senki. Miért kell egyből rá asszociálni...? :ejj:
Azt hiszem, címváltást kell eszközölnöm... :ejj: X2

EDIT:
222594 Posts in 482 Topics by 3519 Members. Latest Member: faszom ??? O_O
konkrét számot nem ismertem, de anélkül sztem alap asszóciáció :D :D :D

télleg mi lesz egy angyalból ha felfelé bukik??:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Quote from: Nakedape on 2007-03-11, 12:08:04
konkrét számot nem ismertem, de anélkül sztem alap asszóciáció :D :D :D
[spoiler]Egy angyalról szól(na), aki megunja a mennyek pompáját, lejön a Földre körülnézni, összeismerkedik egy lánnyal, aki csak azért akar vele lenni, mert izgatják az angyalok, ám ezért a tettéért kidobják, és utána már a lány sem érdeklődik utána, végül amikor megfekedetett szárnnyal, kiégett glóriával az esőben üldögél, és megjelenik előtte egy fehér hajú kislány, megkéri azt, hogy ölje meg őt...[/spoiler]
Sztem ez is megmarad majd egy középszerű versecske szintjén aztán kész, nem értek a zenéhez (sem). :/
Quotetélleg mi lesz egy angyalból ha felfelé bukik??:D
Szerintem Seraphin, de ebben nem vagyok biztos. :rolleyes:

Nakedape

Quote from: Member on 2007-03-11, 12:23:57

Quotetélleg mi lesz egy angyalból ha felfelé bukik??:D
Szerintem Seraphin, de ebben nem vagyok biztos. :rolleyes:
hmm tud isten, az sima előrelépés, felfelé bukás, ha névleg leszel nagyobb gyakorlatilag meg eltávolítanak, pl tiszteletbeli elnök.
Angyal lehetne pl a homusion,homiusion felvülvizsgálati bizottság, elnöke...:D:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Nem tudom, a mennyország hierarchiáján nemigen gondolkoztam eddig, csak egy esetleges démoni képviselet felépítésén inkább. :redface: Szerintem előbbi biztosan sokkal bonyolultabb, egy abban a témában jobban érdekelt mesélhetne nekem róla. :)

kikuchiyo

Aaaaaargh :bruhuhu:

Ez van, ha az ember az utolsó napra hagyja a teendőit. Meg kéne holnapra csinálni ezt az átkozott fordítást, de nagyon nem akaródzik. Egy frappáns mondat sem jut az eszembe és valahogy minden más kívánatosabbnak tűnik. Fórumozás, a Share letöltési ablakának nézegetése (drukkolás a csíknak, mindenki játszotta már), wikipedia olvasgatása, csokievés... Azt is elhatároztam, hogy összeütök egy TeX stílusfájlt, hogy ne Wordben kelljen megírni a megírandót, de ha most elkezdek TeXet hegeszteni, azzal elleszek holnapig.

Meh. 頑張らなきゃ~
Failure is the default option