Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Darkstar

Az nem annual?
Egyébként tapasztaltam már hasonlót én is. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Az éves. Évkönyv annal.
Mostanában néhány kislány láttán pb és "loli!" jut az eszembe.
Csak a fáradtság, biztos csak a fáradtság...
remélem...
eh. whatever. Resistance is futile. If <1 Ohm...

Darkstar

Hm, pedig mintha láttam volna évkönyvnek is. Na mind1.
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-13, 22:50:18
Mostanában néhány kislány láttán pb és "loli!" jut az eszembe.
Mindenki így kezdi :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-13, 22:50:18
Az éves. Évkönyv annal.
Mostanában néhány kislány láttán pb és "loli!" jut az eszembe.
Csak a fáradtság, biztos csak a fáradtság...
remélem...
eh. whatever. Resistance is futile. If <1 Ohm...

Partyvan has been dispatched.
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Rád mindig lehet számítani :D

...

Nagyfesszel rövidrezárt merevlemezen ugye teljesen megsemmisülnek
a lo legális fájlok?  :angyali:

kikuchiyo

Hát nemtom, ha azt akarod, hogy tényleg teljesen olvashatatlan legyen, akkor fúrj egy lyukat a vinyó tetejébe vagy bontsd fel vagy mittomén és önts erős savat a lemezekre.

Ha később még használni szeretnéd a vinyót, akkor Darik's Boot and Nuke. Bár kétlem, hogy az NSA elektronmikroszkópjai és hangyaszorgalmú elemzői ne tudnák előbányászni a letörölt USB Cable-okat és Picard kapitányokat, még ha ilyen drasztikus módszerekkel próbálkozol is.
Failure is the default option

Cobra

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-03-13, 22:50:18
Mostanában néhány kislány láttán pb...
Pb az mi?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Pedobear sztem
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Prison Break? Propán-bután? Prebiotikus? Ólom? Public Bathroom? Politechnika Bialostocka?
:innocent:
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

:innocent:?
Persze, be is vesszük  :angyali:

Ha nem jársz a megfelelő topicban, akkor itt egy kis ízelitő, Gmer fogása:

Darkstar

Inkább Wint lopjanak
Quote"ha már a felhasználók egyszer illegális szoftvert használnak, jobban szeretjük ha az a miénk, mint másé".

Ez most jól esett. :D Még jó, hogy momentán az összes nálam lévő MS szoftver legálisan van a gépen. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kisvirag

jelen
és amióta legális MS Winem van, semmi gondom nem volt vele. nem kellett 3-4 havonta újratelepíteni, nem kezdett el folyamatosan tönkremenni meg egyebek. egyszerűen csak működik, már több mint másfél éve. Korábban egy nem legális winem se bírta eddig (vagy ha igen már romokban hevert). persze néha kell neki kis takarítás (regclean, törölt programok nyomainak eltávolítása, töredezettségmentesítés, fájlok rendszerezése) de ez szerintem bármilyen oprendszer megkívánja. (és szerencsére katz épp elégszer használja a gépem h a szükséges időközönként megcsinálja :D )

egyébként az én gépemen jelenleg a Transport Tycoonon kívül (meg a nem regisztrált mIRC és TC) minden freeware vagy eredeti.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

Érdekes, de ezt én is észrevettem, a jogtiszta Xp simábban települt, semmi gond vagy nehézség nem volt vele, míg a crackelttel általában el lehetett játszani egy darabig. Valamint futás közben is mintha stabilabb lenne, bár annyi ideig nem használtam. Meg valahogy jó érzés, amikor a genuine ellenőrzésnél simán lehet nyomni a tovább-ot, vagy az ember rácsap az okra, hgy a rendszer nyugodtan küldjön hibajelentést a MSnak. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

Quote from: Darkstar on 2007-03-14, 12:42:03
Érdekes, de ezt én is észrevettem, a jogtiszta Xp simábban települt, semmi gond vagy nehézség nem volt vele, míg a crackelttel általában el lehetett játszani egy darabig. Valamint futás közben is mintha stabilabb lenne, bár annyi ideig nem használtam. Meg valahogy jó érzés, amikor a genuine ellenőrzésnél simán lehet nyomni a tovább-ot, vagy az ember rácsap az okra, hgy a rendszer nyugodtan küldjön hibajelentést a MSnak. :)

egyes crackelt xpvel is müxik a genuine es a hibajelentes küldese is egeszen nyugodt szivel..telepitesnel semmi gond nem fordult velem elö egyik winxp version-al sem(nem egyet hasznaltam/probaltam).söt jobban szeretem amikor nem kerdezi a felesleges maszlagot csak elinditom es 30 perc mulva kész van minden. nekem a crackelt xp is birja 1,-1,5 évig .. pedig nyuzom rendesen (az mas kerdes hogy belassul egy idö utan es akkor reinstall ,szemlyszerint biztos vagyok benne nem az eredetisegtöl függ).. ilyen szintü külömbseget nem latok.

u.i : szakertö nem vok , csak sajat tapasztalat gondoltam beirom

kikuchiyo

Amennyiben nincs eleve malware beépítve a feltört XP-be, akkor megfelelően gondos bánásmód mellett (ahogy kisvirag írta) ugyanúgy elfut évekig gond nélkül, mint a legális.

Az meg csak az én paranoiám, hogy ha lehet, akkor inkább ne küldözgessen hibajelentést az én gépemről.
Failure is the default option

Darkstar

Akkor azt cáfoljátok meg, hogy csupán érzésre is jobb (legalábbis nekem), hogy nem lopott cucc an a gépen. ^^
A Vistán meg a Solution center miatt sokan rá fognak szokni a hibajelentések küldözgetésére. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

Quote from: Darkstar on 2007-03-14, 13:11:24
Akkor azt cáfoljátok meg, hogy csupán érzésre is jobb (legalábbis nekem), hogy nem lopott cucc an a gépen. ^^
A Vistán meg a Solution center miatt sokan rá fognak szokni a hibajelentések küldözgetésére. :D

biztos jobb .. ^^ kerdes megére annyit^^

kisvirag

nekem a géppel adták, szóval persze :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Manitu

A jogtiszta winekkel csak egy bajom van, elavul a telepítőjük. Anno nekem is volt eredeti XP-m (meg 95-ig visszamenőleg mind), de max ha egyszer raktam fel őket. Azóta meg a polcon porosodnak, mert találtam másikat, ami ugyan feltört, de benne vannak a service packok, a frissítések és már a telepítésnél be (ki)kapcsol egy csomó funkciót, amit én amúgy is egyből be (ki)kapcsolnék. A jó érzés meg ugyan szép dolog, de annyi más nem teljesen legális program van a gépemen, hogy egyel több vagy kevesebb már nem oszt nem szoroz.


Member

Nekem ugyanaz a telepítőCDm már vagy 6 éve és eszemben sincs bármit eredetiben megszerezni, ami nem anime. :p

Kvikveg

A rendorseg ezennel tajekoztatja Onoket, hogy a hazkutatasra kijelolt egysegek elindultak.

Nekem is eredeti Winem van, semmi bajom vele. Talan az, hogy magyar. Megszoktam az angolt. Olyan vicces magyar kerdes utan az Ok/Cancel gombokat latni. Vagy forditva, mar nem emlekszem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

hatazmeg hagyjan, asszem a BitComet kovette el (meg szerintem meg jopar program), hogy aszondja ha ezt meg ezt akarod, kattints a Yes gombra, egyebkent a No-ra, alul meg ott virit, h OK, Cancel :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

Mivel a licensz-t veszi meg az ember, nem a cdt, így végülis ha tiszta kulccsal aktiválod, jogtisztának számít, szerintem legalábbis.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: Kvikveg on 2007-03-14, 15:25:27
Nekem is eredeti Winem van, semmi bajom vele. Talan az, hogy magyar. Megszoktam az angolt. Olyan vicces magyar kerdes utan az Ok/Cancel gombokat latni. Vagy forditva, mar nem emlekszem.
Inkább legyen ez, mint mondjuk lengyel a kérdés, és alul "Rendben" és "Mégse". ;)

Selmo

Quote from: Darkstar on 2007-03-14, 15:36:23
Mivel a licensz-t veszi meg az ember, nem a cdt, így végülis ha tiszta kulccsal aktiválod, jogtisztának számít, szerintem legalábbis.
És ha van egy rendőrségi jelentésed lopsásról, rablásról, háztűzről, akkor még belekötni sem tudnak a biztonsági másolatba. ;)

A tökéletesség unalmas.

Member

50%-on jár a The Undead torrentem, mindjárt besz@rok... :lol:
Ha így folytatjuk, ezzel mehet a tanévkezdés. :D

REPOST:
Még egy besz@rás, hogy teljes legyen a nap: Az Emitel
KÉTSZERESÉRE (!!!) növeli az ADSL sebességét! Nem viccelek! Most már 2x olyan gyorsan tölthetünk közel 2,5-szer annyiért, mint amennyit a T-Online kínál, akik mindössze 4szeresére növelték a sebességet ingyen. :D

Cobra

Nekem még mindig nem emeltek, szóval a 2Mbit-ért fizetek továbbra is 8k-t. Mondjuk még mindig jobb, mint a T-kábeleseknek a 2Mbit-ért 10-12k.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Nekem sem, elvileg április 1.-ig össze kellene hozniuk. De amilyen retardált társaság, mi biztosan márc. 31. 23:59kor kapunk duplát. :D

Rounin

Nekem meg elvileg egy hete 10mbitre le lett cserélve ez a szar ;P

Selmo

Leglább a csoda korlát is kétszeresére nőtt?

A tökéletesség unalmas.