Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

kisvirag

ez így nem igaz. eddig egy fórumozó közölte a sok másik fórumozóval teljesen nyíltan mindenki számára láthatóan, hogy utálja.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Selmo

Quote from: Christian on 2007-04-16, 17:51:39
Mivel rühellek titeket ezért nem megyek oda.
Quote from: Eberinu on 2007-04-16, 20:24:42
...utálják egymást.Én bevállalom,hogy már így vagyok egyesekkel és ők is velem,mégha nem is valják be.
Akkor a sokat módosítom többre, megfelel?

A tökéletesség unalmas.

Solid Snake

Húha, emberek, mi megy itt. Ez már személyeskedés, nem kicsit. Nagyon.

Ha aljas lennék, azt mondanám: EPIC LOLZ, FUKKEN OWN IT!  :lol:

De mivel illedelmes emberré nevelt drága jó édesanyám, ezért csak annyit közlök: az általánosítás és az a csúnya-csúnya gyűlölködés nem jó dolog.

Christian: Úgy vélem, evidens, hogy a tapasztaltabb, régebbi fórumozókkal szemben valamiféle tiszteletféleséget mutatni kellene, a moderátorok sem azért léteznek, hogy jól seggbe rúgjanak, mer' éppen nincs más dolguk, hanem hogy őrízzék a fórum etikailag is tűrhető színvonalát. Ha pedig személyeskedünk és flame-elünk szanaszéjjel, akkor ezzel a probléma nem oldódik meg, sőt inkább elmérgesedik.

Egyáltalán nem arról van szó, hogy úgymond "nyaljunk a modiknak". Ha probléma van bárkivel, azt nyugodtan, emberhez méltóan meg kell beszélni. A moderátor is ember, akármennyire is hihetetlen.  :hehe: :smile:

Tehát most már béke legyen, irgum-burgum!  :morci:

Eberinu

Quote from: Selmo on 2007-04-16, 20:48:51
Quote from: Eberinu on 2007-04-16, 20:24:42
Hmm..igazából már ennek a huza-vona vitának sincs értelme, mert valjuk be őszintén,egyikünk se fog a másiktól semmit megfogadni, mert hát a vak is látja,hogy már kik vannak úgy egymással,hogy már utálják egymást.Én bevállalom,hogy már így vagyok egyesekkel és ők is velem,mégha nem is valják be.Conon meg úgyis betaláljuk egymást, ha úgy alakul, gondolom akinek tényleg van mondanivalója személyesen, az megteszi.Én is, ha felismerek valakit.Én már tudom is kitől mit kérdeznék.
Bármilyen meglepő, itt eddig 2 ember utál sok másik fórumozót, semmi több. :redface:
Ezt sztem te sem gondolod komolyan...Már mindenki ki mutatta a foga fehérjét ebben a topicban sztem, ugyhogy ezen kár bármit is szépíteni.
Snake: egy fórumon nehéz őszintén beszélgetni, mert nem látod a másik arcát és hogy milyen stílusba mond valamit (emiatt már voltak félreértések). Személyesen sokkal egyszerűbb és nem is biztos hogy ekkora balhé lenne mint itt.

Yakumo

Én kérem, hogy hagyjátok abba. Mindenkitől. Őszintén. Arigatou.
Eberinu: Te meg válaszolj a PM-emre, most kell a Claymore manga vagy nem? :D

Solid Snake

Quote from: Eberinu on 2007-04-16, 21:15:00
Snake: egy fórumon nehéz őszintén beszélgetni, mert nem látod a másik arcát és hogy milyen stílusba mond valamit (emiatt már voltak félreértések). Személyesen sokkal egyszerűbb és nem is biztos hogy ekkora balhé lenne mint itt.

Ebben teljesen egyetértek veled, személyesen valóban könnyebb és lényegesen értelmesebb a társalgás mind szociális, mind barátkozási szempontból.
(Volt is egy ilyen esetem, ami éles példa erre az állításra: az ex-barátnőm csak és kizárólag MSN-en volt hajlandó szót váltani, személyesen egy idő után nagyívben került. Ez nem normális dolog, a sors iróniája, hogy pont MSN-en dobott. :P)

Témára visszatérve: alapvetően azért fórumozunk, hogy gondolatainkat megoszthassuk a hasonló hobbi(ka)t folytató emberekkel. Persze egyértelmű, hogy így nem igazán lehet megismerni a fórum többi tagjait (max akkor, ha valóban elmegy az ember néhány meet-re vagy mozizásra és személyesen is ismerkedik a kollégákkal), azonban valamilyen szinten mégis ki lehet ismerni a másik ember viselkedését. Az pedig, hogy az ember úgy érzi, hogy tartozik valahová, véleményem szerint jó dolog.

Ha vita alakul ki, akkor azt pedig tisztázni kell, mindkét fél részéről megértéssel és higgadtsággal.  :jee:

MB

Nem tudna valaki útbaigazítani?  :confused:
Az Oftopikot keresem.  :hopp:
Valami ilyen HSZ-ek voltak benne:
Quote from: Predaking on 2007-04-12, 23:12:07
Quote from: Rin on 2007-04-12, 23:06:35
Quote from: kisvirag on 2007-04-12, 05:59:22
Rin: miért kell lopni azt a kaját? (bár félek, ezt csak szombaton tudom már meg)
Ezt is jókor veszem észre^^
Lopás alatt annyit értettem, hogy szép csendben csökkentem a hűtő tartalmát úgy, hogy anyámék ne keljenek fel, mert kétlem hogy értékelték volna, hogy mikor tanultam :haha:
Az ilyen problémák elkerülése miatt kell, betárazni éjszakára :D.
Nem találom. :oops:

Zsiga

Quote from: MB on 2007-04-16, 21:41:59
Nem tudna valaki útbaigazítani?  :confused:
Az Oftopikot keresem.  :hopp:
Valami ilyen HSZ-ek voltak benne:
Quote from: Predaking on 2007-04-12, 23:12:07
Quote from: Rin on 2007-04-12, 23:06:35
Quote from: kisvirag on 2007-04-12, 05:59:22
Rin: miért kell lopni azt a kaját? (bár félek, ezt csak szombaton tudom már meg)
Ezt is jókor veszem észre^^
Lopás alatt annyit értettem, hogy szép csendben csökkentem a hűtő tartalmát úgy, hogy anyámék ne keljenek fel, mert kétlem hogy értékelték volna, hogy mikor tanultam :haha:
Az ilyen problémák elkerülése miatt kell, betárazni éjszakára :D.
Nem találom. :oops:
Pár óra múlva megtalálod a vastag, parázsló hamuréteg alatt... :D

Draconire

Quote from: MB on 2007-04-16, 21:41:59
Nem tudna valaki útbaigazítani?  :confused:
Az Oftopikot keresem.  :hopp:
here

Kvikveg

Trallala, trallala, a doki kiirt ket napra, ha nem leszek jobban, folytatasa kovetkezik.  :hopp: :hopp: :hopp:
Kevesbe trallala, hogy csutortokre mozijegyem van. Szoval meg kell gyogyulnom. :whoah:

Zsiga: ez a beszolas pwned.  :lul:
Es latom Gmer tudja uberelni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Damnatus

Most a gyógyulásnak drukkoljunk? Vagy annak, hogy ne legyél jobban? :D

MB

Szerintem annak, hogy jobban legyen, de a doki ne vegye ezt észre.   :whoah:

Eberinu

Hát majd elválik mi lesz....

Fazék

Quote from: MB on 2007-04-16, 21:41:59
Nem tudna valaki útbaigazítani?  :confused:
Az Oftopikot keresem.  :hopp:
Valami ilyen HSZ-ek voltak benne:
Quote from: Predaking on 2007-04-12, 23:12:07
Quote from: Rin on 2007-04-12, 23:06:35
Quote from: kisvirag on 2007-04-12, 05:59:22
Rin: miért kell lopni azt a kaját? (bár félek, ezt csak szombaton tudom már meg)
Ezt is jókor veszem észre^^
Lopás alatt annyit értettem, hogy szép csendben csökkentem a hűtő tartalmát úgy, hogy anyámék ne keljenek fel, mert kétlem hogy értékelték volna, hogy mikor tanultam :haha:
Az ilyen problémák elkerülése miatt kell, betárazni éjszakára :D.
Nem találom. :oops:
Én is hiányolom! :haha:

és WS monológjai is hiányoznak!  :bruhuhu:  :angyali:

kisvirag

tényleg, hová tűnt White Seed?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Pirula

#7335
Quote from: Selmo on 2007-04-16, 16:06:03Eberinu, ha találkozunk, viszek neked egy csokor virágot és meghívlak egy italra, ahol elmondom, hogy ugyan nem nagyon ismerlek, csak azt tudom, hogy jól rajzolsz, jól is nézel ki, vitázni ugyan nem tudsz és igencsak torz a fórumról alkotott képed, de ettől függetlenül megkérlek, hogy légy oly kedves betartani a fórumszabályzatot, megteszed?
Hát komolyan, most kedvem lett felrúgni a fórumszabályzatot! Ugyan nem tudok rajzolni, és snájdig képeket feltenni magamról, de ha ez a feltétele, hogy meghívsz egy sörre én bizisten úgy leflémelem az OT-t, hogy az egy éve passzív tagok spontán törlődnek az adatbázisból.   :D
Quote from: kisvirag on 2007-04-16, 22:07:00
tényleg, hová tűnt White Seed?
Tipp: Meghasonlott önmagával és kivándorolt az USA-ba, azóta pedig a malátapálinkának él, az animegyűjteményét meg odaajándékozta az üdvhadseregnek.

Kvikveg

Quote from: MB on 2007-04-16, 21:56:51
Szerintem annak, hogy jobban legyen, de a doki ne vegye ezt észre.   :whoah:
Mmmm, ez egy eddig ismeretlen opcio volt. Melle kene meg a lathatatlansag, nehogy az egyik kollega meglasson moziba menet.

Quote from: Pirula on 2007-04-16, 22:07:41
Quote from: Selmo on 2007-04-16, 16:06:03Eberinu, ha találkozunk, viszek neked egy csokor virágot és meghívlak egy italra, ahol elmondom, hogy ugyan nem nagyon ismerlek, csak azt tudom, hogy jól rajzolsz, jól is nézel ki, vitázni ugyan nem tudsz és igencsak torz a fórumról alkotott képed, de ettől függetlenül megkérlek, hogy légy oly kedves betartani a fórumszabályzatot, megteszed?
Hát komolyan, most kedvem lett felrúgni a fórumszabályzatot! Ugyan nem tudok rajzolni, és snájdig képeket feltenni magamról, de ha ez a feltétele, hogy meghívsz egy sörre én bizisten úgy leflémelem az OT-t, hogy az egy éve passzív tagok spontán törlődnek az adatbázisból.   :D
Rep pont ment a kepzeletbeli listara.  :lul: :muhahah: :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

Pirula: és még virág is jár hozzá XD
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Yakumo

Quote from: kisvirag on 2007-04-16, 22:07:00
tényleg, hová tűnt White Seed?
El. ^^ (de tényleg)

Pirula

Quote from: kisvirag on 2007-04-16, 22:10:09
Pirula: és még virág is jár hozzá XD
Tényleg! Ez esetben a hófehér labdarózsára voksolok.

Eberinu

Quote from: Selmo on 2007-04-16, 16:06:03Eberinu, ha találkozunk, viszek neked egy csokor virágot és meghívlak egy italra, ahol elmondom, hogy ugyan nem nagyon ismerlek, csak azt tudom, hogy jól rajzolsz, jól is nézel ki, vitázni ugyan nem tudsz és igencsak torz a fórumról alkotott képed, de ettől függetlenül megkérlek, hogy légy oly kedves betartani a fórumszabályzatot, megteszed?
Hát nem túl jó ötlet nekem virágot hozni,meg italra meghívni :D De azért kösz.Mi az hogy vitázni nem tudok? Dehogynem, olykor ütök, rúgok, harapok is XDD Amúgy kb. úgy fogom betartani mint mások sztem....de pmbe meg is irtam mi a stájsz e téren.

kisvirag

Quote from: Yakumo on 2007-04-16, 22:11:22
Quote from: kisvirag on 2007-04-16, 22:07:00
tényleg, hová tűnt White Seed?
El. ^^ (de tényleg)
hm, tényleg... benne van az aláírásában.
de valamit nem értek: rákeresve a hozzászólásaira, 2006 juniusit dob ki legutolsónak... még a postjait is törölte?
(egyébként ma volt aktív)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Próféta

Quote from: Eberinu on 2007-04-16, 22:11:33Mi az hogy vitázni nem tudok? Dehogynem, olykor ütök, rúgok, harapok is XDD
:lol:

MB

Quote from: Kvikveg on 2007-04-16, 22:09:50
... nehogy az egyik kollega meglasson moziba menet. ...
:lol:
Azt mondod neki, hogy terápiás előírás.
Tudom hülyén hangzik, de ha minden kötél szakad, akkor általában a teljesen képtelen kifogások a hihetőek.  :rotfl:

kisvirag

valójában dokihoz mentél, csak a mozi elé beszéltetek meg találkozót, hogy egy új terápiát kipróbálhasson rajtad  :haha:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Fazék

Quote from: kisvirag on 2007-04-16, 22:15:43
Quote from: Yakumo on 2007-04-16, 22:11:22
Quote from: kisvirag on 2007-04-16, 22:07:00
tényleg, hová tűnt White Seed?
El. ^^ (de tényleg)
hm, tényleg... benne van az aláírásában.
de valamit nem értek: rákeresve a hozzászólásaira, 2006 juniusit dob ki legutolsónak... még a postjait is törölte?
(egyébként ma volt aktív)
én se értem... miből maradtam ki, hogy így eltűnt? ???

amúgy mostanában én is picit ritkábban olvasom a fórumot, és akkor is átugrom a topic-ok nagy részét, túl sok az összetűzés és az ilyen témákba nem szeretek belefolyni :) nem vezetne semmi jóra, ismerve magamat :haha:
véletlenül sem mondanék színvonalcsökkenést, egyszerűen csak az aktív társaság természetes cserélődésének vélem :)

Kvikveg

Quote from: MB on 2007-04-16, 22:19:47
Quote from: Kvikveg on 2007-04-16, 22:09:50
... nehogy az egyik kollega meglasson moziba menet. ...
:lol:
Azt mondod neki, hogy terápiás előírás.
Tudom hülyén hangzik, de ha minden kötél szakad, akkor általában a teljesen képtelen kifogások a hihetőek.  :rotfl:
:lul: Na ez tenyleg eleg keptelen lenne. Megfazas ellen utazzon on be a bkv-val 1 oranal tobbet, aztan mozizzon, vegul utazzon haza huvosben. :haha:

White Seedrol meg mindig az jut eszembe, hogy Wall Scroll. Orulet. A poszterrendeles ota. :wtf:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Thelyonna

Kvikveg: ha meglátnak, mondd azt, hogy pánikbeteg vagy, és a mozi csak egy bátorságpróba... :haha: (A dokinak is meg kell tudnia, hogy hatásos-e a jelen terápia, avagy igencsak dózisemelésre szorulsz...)

Manitu

Quote from: kisvirag on 2007-04-16, 22:15:43
hm, tényleg... benne van az aláírásában.
de valamit nem értek: rákeresve a hozzászólásaira, 2006 juniusit dob ki legutolsónak... még a postjait is törölte?
(egyébként ma volt aktív)
Olybá tűnik... elég lukacsos lett a GW topic, így hogy csak a válaszok vannak benne, a kérdések hiányoznak :rolleyes:
Nem értem egyébként, nem emlékszem semmi olyanra, ami indokolná, hogy még a nyomát is eltüntesse, hogy valaha járt itt :confused:


Gregory

Én legutóbb ottan körül láttam, mikor volt egy kisebb összetűzés az antiamerika szemléletmód miatt[vagyis nem is pont amiatt, hanem h túl sokszor fejezte ki az amerikaellenességét]