Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Selmo on 2007-04-23, 23:03:06
Lythis baszki, te mit szedtél össze? :eek: Elolvastam a postodat 3×, rákattintottam a mark as read gombra 5× és még mindig new voltál. Meghaxoltad a fórumot? :haha:
Egyszerűbb bevallani, hogy tetszik a színe, és ezért többször megnézted, nem? :D

Kuroi Tenshi

zomg lesz TOOL a szigeten!!!
:hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp:
:whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:

Selmo

Quote from: Lythis on 2007-04-23, 23:05:21
Egyszerűbb bevallani, hogy tetszik a színe, és ezért többször megnézted, nem? :D
:lul:
(És most lemosom a teát a monitorról...)

A tökéletesség unalmas.

Lythis

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-23, 23:07:29
zomg lesz TOOL a szigeten!!!
:hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp:
:whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:
öhm.. jah.. de moar importantly: lesz PSYCLON NINE májusban... *DROOL

Rounin

Quote from: Lythis on 2007-04-23, 23:09:00
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-23, 23:07:29
zomg lesz TOOL a szigeten!!!
:hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp:
:whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:
öhm.. jah.. de moar importantly: lesz PSYCLON NINE májusban... *DROOL

w00tzor és egyebek \o/

Jut eszembe, ugye neked küldtem el az sms-t... ugye :D

Lythis

Quote from: Rounin on 2007-04-23, 23:21:00
Quote from: Lythis on 2007-04-23, 23:09:00
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-23, 23:07:29
zomg lesz TOOL a szigeten!!!
:hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp:
:whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:
öhm.. jah.. de moar importantly: lesz PSYCLON NINE májusban... *DROOL

w00tzor és egyebek \o/

Jut eszembe, ugye neked küldtem el az sms-t... ugye :D
jahm, majd válaszolok is rá, ha hazaértem... amúgy thx, meg lettem hatva, meg ilyenek, de psszt ^^

been fun, catch u guys l8er! o/

Rounin

*shiny eyes effect on*

Selmo

#7507
Holy... most állítottak fel a szemközti kirakatba egy jézusszobrot. :eek: Mégegy, te jó ég valami vallási kegytárgyboltot nyitnak itten. Keresek pár posztert és befedem a kirakatot.

Na, szemezzenek csak a Magic poszterekkel a jézusszobrok, megyek vissza W40K-t olvasni.

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Szovegeljen mar valaki, mert elalszom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Most ez röhejesnek tűnhet, de komoly:

Keresek bakancshoz kb. 130-140 centis masszív fekete cipőfűzőt.
Kevesebb mint egy félév alatt az új bakancsom cipőfűzője elszakadt, ráadásul előtte 1-2 hónapig úgy használtam, hogy a külső része már ketté vált.
Ha valaki tudja, hol lehet jó cipőfűzőt venni, kérem jelezze!

Zsiga

#7510
Quote from: .Attila on 2007-04-24, 16:14:27
Most ez röhejesnek tűnhet, de komoly:

Keresek bakancshoz kb. 130-140 centis masszív fekete cipőfűzőt.
Kevesebb mint egy félév alatt az új bakancsom cipőfűzője elszakadt, ráadásul előtte 1-2 hónapig úgy használtam, hogy a külső része már ketté vált.
Ha valaki tudja, hol lehet jó cipőfűzőt venni, kérem jelezze!
Esélytelen, szokj hozzá a gondolathoz hogy a bakancsfűző fogyóeszköz. :)

.Attila

Quotebakancsfűtő

De én nem akarom fűteni a bakancsomat :hehe:

Akkor egy helyet, ahol normális minőségű cipőfűzőt lehet venni. Bármilyen meglepő, én nem tudok egyet sem.

Tycho

Quote from: Zsiga on 2007-04-24, 16:16:38
Esélytelen, szokj hozzá a gondolathoz hogy a bakancsfűtő fogyóeszköz. :)
bakancsfűtő

kancsfűtő

ncsfűtő

  sfűtő

   űtő


unatkoztam... (ZOOM'd, mert más poén a fűtéssel sokkal rosszabb lett volna  :angyali: )

ed: ááááá  lemaradtam  :lul:

Gregory

Nekem [és jónéhány ismerősömnek] a Martens fűzők beváltak, vagy legalábbis tovább[~1 év után kezdett szétmenni] bírták, mint a többi, amit eddig próbáltam/próbáltunk...

sirtomi

Nekem eddig egyedül egy régi teremfoci cipőm fűzője szakadt el. Bakancsomat 3 évig hordtam ugyanazzal a fűzővel. Hogy használjátok ti ezeket a cipőket?  :haha:

Kvikveg

Ez a cipotol is fugg, nekem az egyik rendszeresen elragcsalta a fuzoket.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Quote from: Kvikveg on 2007-04-24, 16:37:22
Ez a cipotol is fugg, nekem az egyik rendszeresen elragcsalta a fuzoket.
Akkor csak szerencsém volt eddig a cipőkkel/cipőfűzőkkel. Végre valamivel!!!! :D

.Attila

Quote from: sirtomi on 2007-04-24, 16:35:23
Nekem eddig egyedül egy régi teremfoci cipőm fűzője szakadt el. Bakancsomat 3 évig hordtam ugyanazzal a fűzővel. Hogy használjátok ti ezeket a cipőket?  :haha:

Elég jól meg kell húzni ahhoz, hogy ne legyen laza a cipő. És bakancs nem azért van, hogy lazán legyen a lábamon. Amikor meg meghúzóm, akkor szépen darálja a lyukba helyezett kis fémgyűrű.

Gregory: és hol lehet kapni?

Gregory


Kuroi Tenshi

Brace for impact!!!

Nekem az első Getta fűzőim sokáig (>1 év) bírták, utána a piaci fűzők
viszont már csak pár hónapig...

/unrelated

basszus, kiderült, hogy a hétre lett előrehozva egy leadandó esszé...
má' így is el voltam árasztva, de most már...

A héten már sztem nem nagyon leszek fórumon. Ha a jövő héten se
jelenek meg, akkor kaparjatok ki a könyvkupac alól és kaparjatok el.
Vagy csak gyújtsátok rám a könyvhalmazt, és insta-hamvasztás.
Az új uptime-rekordomat meg majd jelentsétek guinessnek.
"- Sayonara."

csacsika

tenzoros ínyencségeket, állapotfüggvényeket mi a bánatért kell megtanulnia egy iskolásnak? :3x3:
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

.Attila

Gimisnek? Lol, nálunk az egyetemen az egész évfolyam bámult, amikor a tenzorokról volt szó. Csak pár percet akartak foglalkozni vele, de mi úgy bámultunk, mintha kínai lenne. Én ma sem tudom, mi az, pedig a legjobbak között vagyok matekból :)

Gregory

Hümm... Hogyan tudom valakinek udvariasan a tudomására hozni, hogy azokat a dvd-ket, amiket neki odaadtam, azért adtam, h kiírja magának őket, nem pedig "örökbe"? Csak nem akarok bunkónak tűnni, de egy olyan 5 dvd-nyi anyagot adtam oda, és azokat le is szedtem a gépről, és jelenleg nincs kedvem újra leszedni őket, meg úgy 5 üres dvd-m sincs[legalábbis úgy erre nincs most]

csacsika

Quote from: .Attila on 2007-04-24, 20:27:28
Gimisnek? Lol, nálunk az egyetemen az egész évfolyam bámult, amikor a tenzorokról volt szó. Csak pár percet akartak foglalkozni vele, de mi úgy bámultunk, mintha kínai lenne. Én ma sem tudom, mi az, pedig a legjobbak között vagyok matekból :)

gimiben fizika fakton belül 1-(2) órát rászánva :)
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

minuszmiki

Quote from: Gregory on 2007-04-24, 20:31:19
Hümm... Hogyan tudom valakinek udvariasan a tudomására hozni, hogy azokat a dvd-ket, amiket neki odaadtam, azért adtam, h kiírja magának őket, nem pedig "örökbe"? Csak nem akarok bunkónak tűnni, de egy olyan 5 dvd-nyi anyagot adtam oda, és azokat le is szedtem a gépről, és jelenleg nincs kedvem újra leszedni őket, meg úgy 5 üres dvd-m sincs[legalábbis úgy erre nincs most]
Egyszerű. Megkérdezed, hogy kiírta-e már őket magának, mert neked is szükséged lenne már rájuk.

kikuchiyo

Quote from: csacsika on 2007-04-24, 20:23:34
tenzoros ínyencségeket, állapotfüggvényeket mi a bánatért kell megtanulnia egy iskolásnak? :3x3:

Kellő matematikai alapozás nélkül szerintem nincs sok értelme. Esetleg annyi, hogy a társaság igényesebb, kihívásokat szerető része (0.3 ember) rájöjjön, hogy ez érdekes, és meg akarja részletesen is érteni. Az ilyen elmebetegek különcök mennek el fizikusnak.
Failure is the default option

Solid Snake

#7526
Jelenlegi egészségügyi rendszer sucks, tisztelt kollégák.  :Eztneked:

Ma 6:30-ra mentem sorszámért a bőrgyógyászhoz (cél: eltüntetni a nyakamon lévő parányi szemölcsöt, ami nagyon zavar borotválkozás közben), majd rendelés start 8:00-kor (elvileg). Nos, 8. sorszámot kaptam, és sorra kerültem 11 körül! El se merem képzelni azon szerencsétlenek helyzetét, akik mondjuk 20. felett voltak...plusz aki 8:00-ra jelent meg, annak már nem is jutott sorszám. :ejj:

Orvos megvizsgált, beutalt a SEBÉSZETRE. Na itt kezdtem el gyanakodni. Megnéztem a leletet, amit az asszisztens alkotott. Diagnózis: jóindulatú daganat a nyakon. FUCK.  :eek:

Átmentem a sebészetre, kérni időpontot. Az időpont: holnapután 7:30. Kisműtét. Kivágják a 2 mm átmerőjű, gombostűfej-nagyságnyi szemölcsömet jóindulatú daganatomat és összevarják a vágást. Volt egy gyerekkori műtétem, aminél nem hatott az érzéstelenítő, szóval már alapból handicappel indulok.

És ekkora felhajtás egy istenverte kis szemölcs miatt. Még szerencse, hogy május 4.-én leszek 18, máskülönben valószínűleg már egy ezresbe belekerült volna a móka.  :ejj:

kikuchiyo

Örülj, mert háromszor akkora heg marad utána, mint amekkora a szemölcs volt.
Failure is the default option

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-04-24, 21:50:41
Örülj, mert háromszor akkora heg marad utána, mint amekkora a szemölcs volt.

Legalább majd hasonlítok valakire:haha:

Gregory

Ha kérdezik, akkor majd megmondod, h néhány contractorral kerültél nézeteltérésbe  :lazza:


unrelated: Asszem pókerfüggőt csináltam az apámból O.o Szerencsére még csak freerollokon játszik, de azon nagyon sokat, és mikor gép előtt vagyok, akkor is folyton cseszeget, h nevezzünk, és aztán itt ül mögöttem és nézi ahogy játszok, közbe mondja a hülyeségeit["úgysincs annak semmije, add meg" és társai]. I'm a bit afraid o.o