Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: sirtomi on 2007-06-05, 15:13:52
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-05, 15:07:52
Quote from: Selmo on 2007-06-05, 15:06:38
Quote from: Zsiga on 2007-06-05, 13:20:12
http://www.ize.hu/click.php?id=1158&url=http%3A%2F%2Fwww.suniland.hu%2Fportal_suni%2Fsuniland%2Fcikkek%2F5%2F19%2Fusd-a-majmot.swf
Már unom a zenét és nem megy feljebb.
Ja, hogy nem csak csuklóból lehet? :ejnye:

THIS IS WAR! csak csuklóból  :D
Olyan gyors vagyok, hogy a tenyér ott maradt :D

Látom leköt a munka.  :ejnye: Amúgy feladom, örülok ha 300 fölé megy nemhogy 400+.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

motifator

Bocsi az intermezzoért azoktól, akiknek semmi köze nincs hozzá, de volna egy utolsó mondanivalóm Christiannak és Eberinunak, de Zsiga megkért rá, hogy ne folytassuk a vitát az adott topikban, ezért ide írom:
QuoteNa most komolyan azt hiszitek, hogy de jól visszaszóltatok nekem azzal, hogy árnyaltan lebuziztatok? Mindig is szerettem az intelligens vitapartnereket.

Amúgy meg nem mindegy, hogy ki nézi és miért? Itt nem arról van szó, hogy milyen anime a Gravitation, és hogy a kiscsajok csak divatból nézik-e. Itt ti azt írtátok, hogy nektek nem tesző kissebbségi csoportoknak nincs helyük a magyar televíziókban.
Nem azt írtátok, hogy nem kéne lenni Gravitationnek az A+on, mert egy szar anime, mert sablonos a történet, idegesítőek a szereplők, szar a humor, mittudomén, hanem azért, mert melegek vannak benne. Kezditek kapizsgálni a különbséget?
A Győzike show most azért nem hiányzik a képernyőre, mert primitív, vagy azért, mert cigányok vannak benne? Nagyon nem mindegy.
Remélem ezután már világos lesz, hogy miről is téptem itt a számat. Mondjuk tény, hogy sokkal kevesebb energiabefektetésbe kerül lebuzizni valakit, mint megpróbálni felfogni ésszel, hogy miről beszél.

Utolsó próbálkozásom volt a gondolataimat megértetni velük. Ha ezúttal se jár sikerrel, nem folytatom a vitát, jöhet az ignore.
Még1x elnézést a zavarásért.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Manitu

Quote from: Selmo on 2007-06-05, 15:06:38
Már unom a zenét és nem megy feljebb.
Ja, hogy nem csak csuklóból lehet? :ejnye:
Dehogynem! :hehe:


sirtomi

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-05, 15:17:10
Quote from: sirtomi on 2007-06-05, 15:13:52
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-05, 15:07:52
Quote from: Selmo on 2007-06-05, 15:06:38
Quote from: Zsiga on 2007-06-05, 13:20:12
http://www.ize.hu/click.php?id=1158&url=http%3A%2F%2Fwww.suniland.hu%2Fportal_suni%2Fsuniland%2Fcikkek%2F5%2F19%2Fusd-a-majmot.swf
Már unom a zenét és nem megy feljebb.
Ja, hogy nem csak csuklóból lehet? :ejnye:

THIS IS WAR! csak csuklóból  :D
Olyan gyors vagyok, hogy a tenyér ott maradt :D

Látom leköt a munka.  :ejnye: Amúgy feladom, örülok ha 300 fölé megy nemhogy 400+.
Ja leköt a munka :D
Később fogok szívni mikor megjönnek az adatok a rendszerhez és még ma meg kell csinálni, dehát a megrendelő már csak ilyen, én meg dolgozzak este :p

Zsiga


sirtomi

Valjátok be hogy meghekkeltétek a játékot!  :haha:

Eberinu

#9126
To motifator:[spoiler]
Quote from: motifator on 2007-06-05, 15:17:16
Bocsi az intermezzoért azoktól, akiknek semmi köze nincs hozzá, de volna egy utolsó mondanivalóm Christiannak és Eberinunak, de Zsiga megkért rá, hogy ne folytassuk a vitát az adott topikban, ezért ide írom:
QuoteNa most komolyan azt hiszitek, hogy de jól visszaszóltatok nekem azzal, hogy árnyaltan lebuziztatok? Mindig is szerettem az intelligens vitapartnereket.

Amúgy meg nem mindegy, hogy ki nézi és miért? Itt nem arról van szó, hogy milyen anime a Gravitation, és hogy a kiscsajok csak divatból nézik-e. Itt ti azt írtátok, hogy nektek nem tesző kissebbségi csoportoknak nincs helyük a magyar televíziókban.
Nem azt írtátok, hogy nem kéne lenni Gravitationnek az A+on, mert egy szar anime, mert sablonos a történet, idegesítőek a szereplők, szar a humor, mittudomén, hanem azért, mert melegek vannak benne. Kezditek kapizsgálni a különbséget?
A Győzike show most azért nem hiányzik a képernyőre, mert primitív, vagy azért, mert cigányok vannak benne? Nagyon nem mindegy.
Remélem ezután már világos lesz, hogy miről is téptem itt a számat. Mondjuk tény, hogy sokkal kevesebb energiabefektetésbe kerül lebuzizni valakit, mint megpróbálni felfogni ésszel, hogy miről beszél.

Utolsó próbálkozásom volt a gondolataimat megértetni velük. Ha ezúttal se jár sikerrel, nem folytatom a vitát, jöhet az ignore.
Még1x elnézést a zavarásért.
Hát most erre mit mondjak? Nem bu*iztalak le árnyaltan egyáltalán, hanem azt mondtam,hogy van aki közömbös, van akinek nem...lehet te a közömbös kupacba tartozol..biztos tetszik neked benne valami. Ha a divatmajmok téged ennyire nem érdekelnek,minek teszel úgy, mintha igenis érdekel hogy mit gonolok róluk, hmm? Ha nem érdekelne, akkor ezt fel se hoznád. Én arra célozgattam, hogy Európában nem igazán vannak úgy a dolgok ahogy te gondolod, és nem azzal kell jönni, hogy akkor el lehet menni máshová, mert nagyjából erre céloztál. Én tolerálom a melegeket, amíg nem az utcán esnek egymásnak, és ilyenhez már volt szerencsém.És min. egy 16os karika elférne ezen az animén, mert ez Európa/Mo. itt vannak karikák,na! Cakkumpakk![/spoiler]

teraflare

Its fotosopp I see da pixelz...

ultimecia

Quote from: sirtomi on 2007-06-05, 15:25:56
Valjátok be hogy meghekkeltétek a játékot!  :haha:

csöppet állítasz az egér érzékenységén/sebességén és már nem fog soknak tűnni :ejnye:

sirtomi

Quote from: ultimecia on 2007-06-05, 15:31:09
Quote from: sirtomi on 2007-06-05, 15:25:56
Valjátok be hogy meghekkeltétek a játékot!  :haha:

csöppet állítasz az egér érzékenységén/sebességén és már nem fog soknak tűnni :ejnye:
Tudtam én, hogy valamit csináltatok! :D

Zsiga

Quote from: sirtomi on 2007-06-05, 15:25:56
Valjátok be hogy meghekkeltétek a játékot!  :haha:
1600dpi-s egér, egérgyorsítás maximumon, fél méter hosszú szabad asztalfelület... ;) Ja és érdemes a kezet kihúzni egészen a jobb szélre és onnan kezdeni a pofánverést. :)

Member

[spoiler=to motifator]Hát nem tudom, motifator, de amikor egy srác a helyi járaton a másik ölében forgott, az komolyan elgondolkoztatott azon, hogy nem kéne-e ehhez a bolygóhoz egy nagyobbat hozzávágni. Mert addig OK, hogy melegek, szeressék egymást, ha már így jött össze, de miért kell ezt mindenki előtt?
TVben csak úgy lenne megoldható ez az egész dolog, hogy kiválaszthatják mondjuk a szerda estét és akkor csak olyan dolgok mennek, amiket máshova nem tehetnének a homoszexualitás miatt. Úgy még elfogadnám, de két "normális" műsor közé betenni... Grindcore és Death Metal klippeket sem lehet adni napközben a Viván két nyál között, azok külön szerepelnek az esti elvetemültebbek között.

De szerintem jobb az otthon, én sem raktám tele a saját TVadómat shoujo-ai meg lolikkal, mert mondjuk nekem az jobban tetszik a természetesnél. :)[/spoiler]

Kuroi Tenshi

[style=/b/tard]I will spank the monkey to the 15th image. GO!

::)
(zárójeles megjegyzés: amcsi szlengben monkey-spanking kb olyan,
mint a majomcsapda ::) makiverem, aki nem ismerné a viccet)


Motifator: nem érdemes őket komolyan venni, vagy bármit, amit mondanak,
felvenni. Már párszor bebizonyították (főleg Christian), hogy velük teljesen
felesleges vitatkozni.
Ha már /b/-t említettem, van pár ehhez kapcsolódó szabály:
"Rule 11. All your carefully picked arguments can easily be ignored"
"Rule 14. Do not argue with trolls - it means that they win"

Dreamcleaver

Azt, hogy valaki meleg, demokratikus országban el kell fogadni. Igazság szerint azt is, hogy ezt nyíltan csinálja. Egy meleg párnak pont ua joga van nyílvános helyen ölelkezni, mint egy "normális"-nak. Igazából engem is taszítanak, ezért én megyek arrébb, nézek máshova. Ami szerintem túl lő a tolerancia határán, azok a meleg felvonulások. Na oda viszont kéne a KILL IT WITH FIRE! squad.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

sirtomi

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-05, 15:36:35
Azt, hogy valaki meleg, demokratikus országban el kell fogadni. Igazság szerint azt is, hogy ezt nyíltan csinálja. Egy meleg párnak pont ua joga van nyílvános helyen ölelkezni, mint egy "normális"-nak. Igazából engem is taszítanak, ezért én megyek arrébb, nézek máshova. Ami szerintem túl lő a tolerancia határán, azok a meleg felvonulások. Na oda viszont kéne a KILL IT WITH FIRE! squad.
Teljesen egyetértek. A melegfelvonulás szerintem magamutogatás, a melegek közül az idiótábbak kivonulnak és csak rontanak a többiek helyzetén, megítélésén.

Gregory

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-05, 15:36:11
...
"Rule 1. Do not talk about /b/"
"Rule 2. Do NOT talk about /b/"
:hehe:
Bár gondolom már ez a post is megszegi a szabályokat

Lythis

"GOD HATES FAGS!"

end of conversation XD

Kuroi Tenshi

Quote from: Gregory on 2007-06-05, 15:39:04
"Rule 1. Do not talk about /b/"
"Rule 2. Do NOT talk about /b/"
:hehe:
Bár gondolom már ez a post is megszegi a szabályokat
Az nem az eredeti szabály. Az eredeti:
Do not talk about 4****. és
Do NOT talk about 4****.
LURK MOAR.

btw wut is dis faggotry? KILL IT WITH FIRE!
de előbb zárjuk szépen vissza ezt a can-o-worms-t...

Eberinu

Megint valaki mond valamit, mert azt hiszi tudja miről van szó, mielőtt elolvasná miről folyik a vita. Ezt úgy bírom :D Dream, mi a véleményed a meleges-animékről? Csak kiváncsiság...nézed őket? Szereted netán? Valami miatt nézed? Ezekből bármelyikre válaszolj vagy ne, csak hogy tudjam te hogy állsz a témához.

Member

A meleges animék még mindig előbb mint a melegfelvonulások, az azért más (a Loveless pedig nekem még tetszik is a befejezése miatt). Élőben drasztikusabb. Mondjuk én már azt sem szeretem, ha heterók ölelkeznek az utcán. Senki másra nem tartozik.

Quote from: Lythis on 2007-06-05, 15:39:05
"GOD HATES FAGS!"

end of conversation XD

"MEMBER HATES GOD!"

start of conversation XD

sirtomi

Quote from: Eberinu on 2007-06-05, 15:42:31
Megint valaki mond valamit, mert azt hiszi tudja miről van szó, mielőtt elolvasná miről folyik a vita. Ezt úgy bírom :D Dream, mi a véleményed a meleges-animékről? Csak kiváncsiság...nézed őket? Szereted netán? Valami miatt nézed? Ezekből bármelyikre válaszolj vagy ne, csak hogy tudjam te hogy állsz a témához.
Én még el is olvastam a vitátok előzményeit. Engem nem zavar hogy megy ilyen anime, legfeljebb nem nézem és kész.

Eberinu

Hát ez az, te elolvastad és tudod mi van, na de ugye aki nem, hát az nem..
Aggree with Member :jee:

Gregory

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-05, 15:42:09
Az nem az eredeti szabály. Az eredeti:
Do not talk about 4****. és
Do NOT talk about 4****.
LURK MOAR.
Mostanában a legtöbbet ezt láttam feltűnni [mind magát a képet, mind idézés szintjén], meg a "No rules" kijelentéseket.

Dreamcleaver

Quote from: Eberinu on 2007-06-05, 15:42:31
Megint valaki mond valamit, mert azt hiszi tudja miről van szó, mielőtt elolvasná miről folyik a vita. Ezt úgy bírom :D Dream, mi a véleményed a meleges-animékről? Csak kiváncsiság...nézed őket? Szereted netán? Valami miatt nézed? Ezekből bármelyikre válaszolj vagy ne, csak hogy tudjam te hogy állsz a témához.

Olyan romantikus animét, ami melegekről szól, ők a főszereplők, a meleg párkapcsolat van a középpontban, semmi pénzért nem néznék meg! Én a lányokat szeretem.  :D Viszont ha egy animéban van meleg szereplő,attól még tetszhet az anime, nem kizáró ok. Főleg komikus animékban fordulnak elő vicces, néha eltúlzott meleg karik. Ezek nem zavarnak.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

motifator

@Member:
A véleményedet elfogadom, mást nem nagyon tudok csinálni vele :)
Amúgy a napközbeni death metallal szerintem egyszerűen annyi a gond, hogy több nézőt riasztana el, mint amennyit vonzana. De hát a VIVA már csak ilyen. Én már annak is nagyon örülök, hogy jön a magyar MTV, amin az amerikai feka zenék helyett lesz egy kis rock/indie is. Death metalt nem tudom, hogy mikor fogunk látni Magyarországon tv-ben(bár asszem az MTV-n van ilyen Headbanger's Ball, vagy ilyesmi, azon mennek zúzósabb zenék)

Amúgy meg[spoiler]szerintem te is tudod, hogy nem a te hozzászólásod b*szott fel igazán...[/spoiler]

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-05, 15:36:11
[...]Ha már /b/-t említettem, van pár ehhez kapcsolódó szabály:
"Rule 11. All your carefully picked arguments can easily be ignored"
"Rule 14. Do not argue with trolls - it means that they win"
/b/-re nem is írok soha :)
Bár lassan rá kell jönnöm, hogy más fórumok tripfagjei sem jobbak /b/ anonjainál
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Tudom, hogy nem én b*sztalak fel, de néha meg kell próbálnom a kettejük álláspontjával kicsit/nagyjából (szitu válogatja) megegyező véleményrészleteimet olyan formába önteni, hogy az talán még hatást is érjen el, ne csak lángoljon a fél fórum ellenük. :)


A 9. szabály a legmetálabb... :lul:

Eberinu

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-05, 15:52:46
Quote from: Eberinu on 2007-06-05, 15:42:31
Megint valaki mond valamit, mert azt hiszi tudja miről van szó, mielőtt elolvasná miről folyik a vita. Ezt úgy bírom :D Dream, mi a véleményed a meleges-animékről? Csak kiváncsiság...nézed őket? Szereted netán? Valami miatt nézed? Ezekből bármelyikre válaszolj vagy ne, csak hogy tudjam te hogy állsz a témához.

Olyan romantikus animét, ami melegekről szól, ők a főszereplők, a meleg párkapcsolat van a középpontban, semmi pénzért nem néznék meg! Én a lányokat szeretem.  :D Viszont ha egy animéban van meleg szereplő,attól még tetszhet az anime, nem kizáró ok. Főleg komikus animékban fordulnak elő vicces, néha eltúlzott meleg karik. Ezek nem zavarnak.
Hát itt az eltúlzásról is szó esett, de látod, te se szereted igazán ezt a műfajt.Kiváncsi lennék hányan szeretik innen ezt a műfajt, és ezek közül hány lány és hány fiú.
Motifator: nem is értem miért idegesíted fel magad ennyire a témán, a vége úgyis az hogy nekem, neked, meg másoknak is van a témával kapcsolatban egy véleménye.Akkor minek ezen idegeskedni? Mondom, addig tolerálom a melegeket, amíg nem előttem csinálnak valamit, a meleg-animéket meg amíg megfelelő határok között van itt Mo.-n.

Dreamcleaver

Quote from: Member on 2007-06-05, 15:43:53
Quote from: Lythis on 2007-06-05, 15:39:05
"GOD HATES FAGS!"

end of conversation XD

"MEMBER HATES GOD!"

start of conversation XD


"DC HATES THE WORLD! GOD LOVES DC!"

no comment XD

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soldier

Quote from: motifator on 2007-06-05, 15:53:58
. Én már annak is nagyon örülök, hogy jön a magyar MTV, amin az amerikai feka zenék helyett lesz egy kis rock/indie is.

a mostani MTV-n sincs sok feka zene en ezert nem szeretem xD

Eberinu

Erről nekem a DC, mint DCshoes usa jut eszembe :D Ma majdnem megvettem egy DC cipőt basszu* és mégse,mert nemesebb célokra kő az anyagi...