Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Itt egyszerre 3 irányból dörög és esik az eső  :cool:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

#9 vagyok a poszt listán? ez most kicsit mellbevágott.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Én azt szeretem az viharban, hogy olyankor elül a nép, mindenki elhúzza a belét, és nyugodtan lehet élvezni a természet erejét. nincs is jobb, mikor előre kell dőlnöd a szélben, hogy menni tudj és az esőfüggönytől csak méterekre látsz. :D

A tökéletesség unalmas.

Gregory

#9214
Quote from: Darkstar on 2007-06-05, 20:14:49
Itt egyszerre 3 irányból dörög és esik az eső  :cool:

kikuchiyo

Mazlink van.
Ma delutan fejeztek be a tetofelujitast. Ha a foliara esett volna ez a zivatar, megszivjuk.
Failure is the default option

Lythis

Itt már csak simán esik, meg dörög, és villámlik.
Zenehallgatásba nem kifejezetten zavar bele. Egyrészt mert engem nem zavar, másrészt meg mert vagyok olyan elvetemült, h szeretem hallgatni a vihart meg az esőt is...
Kellemes pára van tőle, sötétebb minden, és van egyfajta magávalragadó hangulata... és nemutolsósoban ha esik, nem kell kimennem meglocsolni a kertet *lazy

Darkstar

A tetves net félig halott ill önálló életet él. A képeket pl nem tölti be, így bele kellett másznom Gregory postjába a linkért, majd miután a cancel-re nyomtam, azt ítja, hogy editeltem. :wtf:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Teljesen elállt.

Én

Én lementem jártam egyet benne, amíg elállt :) Ilyen kedvem volt :)
Egyébként ja, én azért szeretek lemenni esőben mert nincs senki aki belezavar a mélyenszántó (lol) gondolataimba... :muhahah:
+a szelet szeretem nagyon de az most nem volt.

Selmo

Quote from: Darkstar on 2007-06-05, 20:36:40
A tetves net félig halott ill önálló életet él. A képeket pl nem tölti be, így bele kellett másznom Gregory postjába a linkért, majd miután a cancel-re nyomtam, azt ítja, hogy editeltem. :wtf:
turn off quickedit. ;)

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Na persze, állandóan használom az apróbetűk meg a szinezett vackok olvasására. Eddig nem is játszott ilyet, remélem ezután se fog. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: Darkstar on 2007-06-05, 21:07:22
Na persze, állandóan használom az apróbetűk meg a szinezett vackok olvasására. Eddig nem is játszott ilyet, remélem ezután se fog. :)
Get out of my mind, Charles!!! avagy Te csak ne mászkálj ki-be láthatatlanul a postjainkba!!! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Quote from: Ramiz on 2007-06-05, 21:26:34
Get out of my mind, Charles!!! avagy Te csak ne mászkálj ki-be láthatatlanul a postjainkba!!! :D
:lol:
Amúgy rájötem, hogy valszeg az a net gondja, hogy 0,2kb/s a feltöltési sávszél. -.-
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Hmm, ha egy torrent több napja 99.9%-on áll, akkor hagyhatom a p*csába?  :grrr:

Zsiga

Tud valaki az asiandvdclub-hoz hasonló oldalt mondani (ahonnan anime dvd-ket lehet letölteni) ahol nincs kötelező dl/ul arány?

Solid Snake

Quote from: Én on 2007-06-05, 21:31:51
Hmm, ha egy torrent több napja 99.9%-on áll, akkor hagyhatom a p*csába?  :grrr:

Sajnos igen. Abból az alapanyagból sz@rul csináltak torr3ntfájlt (velem is előfordult már).
Ha seeder nincs, akkor viszont még nyugodtan hagyd benne, hátha az a gond (bár azt kétlem).

Ramiz

#9227
Quote from: Én on 2007-06-05, 21:31:51
Hmm, ha egy torrent több napja 99.9%-on áll, akkor hagyhatom a p*csába?  :grrr:
Ne, várj vele! Be tud fejeződni. Persze csak ha van seeder. És ha mákod van, "nem fontos file"-ból hiányzik a 0.1%. Avi esetében pedig teljesen nézhető tud lenni a film ilyenkor megfelelő lejátszóval.

Quote from: Zsiga on 2007-06-05, 21:41:45
Tud valaki az asiandvdclub-hoz hasonló oldalt mondani (ahonnan anime dvd-ket lehet letölteni) ahol nincs kötelező dl/ul arány?
Olyat, ahol nincs arány, nem. Ahol van, de nem adc: bithq.org. De mit zavar az arány? Bannoljanak, ha akarnak, újraregelsz. És addig is töltesz.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Nem, sajnos seed hiány az ok... :( Mindegy, úgyse olyan nagy file volt csak sokat vártam rá (F/SN Disk 3 :) )

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2007-06-05, 21:51:36
Olyat, ahol nincs arány, nem. Ahol van, de nem adc: bithq.org. De mit zavar az arány? Bannoljanak, ha akarnak, újraregelsz. És addig is töltesz.
Mondjuk ez igaz. :) Csak nehogy egyszer beteljenek és ne tudjak regelni... Most regeltem egy újat leechelni, a másik accomat addig meg pihentetem szépen, jó lesz tartaléknak.
Egyébként a magyar torrentoldalakon még mindig ezt a nevetséges meghívós rendszert nyomatják?

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2007-06-05, 22:04:00
Egyébként a magyar torrentoldalakon még mindig ezt a nevetséges meghívós rendszert nyomatják?
Ja. Igen szánalmas a magyar torrent társadalom... És minden sz.rt nyomnak fel, csak hogy tartani tudják a ratiojukat. Tudnám, hogy nem omlik össze az egész rendszer még így is, tekinte, hogy nincsen "új hús", ami általában fenntart egy torrent oldalt, és pláne nincs új hús, mert a meghívó felelősséggel tartozik a meghívottért... Teljesen baromság az egész.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Mondjuk ez a majomparade.com egész jó, eddig még sosem hagyott cserben :) De ott sajnos elég régóta nem lehet regisztrálni, én még valamikor az ősidőkben tettem.

Member

Attól függ milyen fájl. De ha az a 0.1% nem a fejlécben van, akkor szinte olyan, mintha fullos lenne.

Lythis

a Demonoid mióta magyar? :D

Én

Quote from: Member on 2007-06-05, 22:25:35
Attól függ milyen fájl. De ha az a 0.1% nem a fejlécben van, akkor szinte olyan, mintha fullos lenne.
Az a baj, hogy még így is bc! formában hagyja...

Member

A legegyszerűbb, ha Total Commanderben leszeded a végéről vagy a torrent progiban kikapcsolod, hogy külön kiterjesztést adjon neki.

Lythis

Miért zabálok Danone Activia-t?  :eek: mármint azontúl, h "mert az van itthon"?

Én

Quote from: Member on 2007-06-05, 22:31:14
A legegyszerűbb, ha Total Commanderben leszeded a végéről vagy a torrent progiban kikapcsolod, hogy külön kiterjesztést adjon neki.
I see, thanks, megpróbálom :)

Fazék

Quote from: Lythis on 2007-06-05, 22:37:24
Miért zabálok Danone Activia-t?  :eek: mármint azontúl, h "mert az van itthon"?
mert a bifidus essensis-től szép fényes lesz a szőröd

Zsiga

Quote from: Member on 2007-06-05, 22:31:14
A legegyszerűbb, ha Total Commanderben leszeded a végéről vagy a torrent progiban kikapcsolod, hogy külön kiterjesztést adjon neki.
Hiába mert programról van szó, a hiányzó rész miatt a telepítő se fog végigmenni.