Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Member

Affene, megelőztek... Én a Berzerk-re tippeltem volna, az olyan tipikus női anime. :D

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-06-11, 22:14:58
Affene, megelőztek... Én a Berzerk-re tippeltem volna, az olyan tipikus női anime. :D

Akkor inkább már Gantz.  :__devil:

kisvirag

miért, Berserk manga tok jo (animet meg nem lattam, es a vegigolvasas is varat magara)
(ja, hogy en nem vagyok tipikus no? upsz XD )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Member

Quote from: kisvirag on 2007-06-11, 22:26:13
miért, Berserk manga tok jo (animet meg nem lattam, es a vegigolvasas is varat magara)
(ja, hogy en nem vagyok tipikus no? upsz XD )
Someone needs implant irony. ;)

kisvirag

igen member, neked nem artana ;)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

Quote from: Selmo on 2007-06-11, 22:04:56
Nagyon szemét dolog lenne elmennem animét nézni és DS-re hagyni a tisztogatást? ::)
Bízhatod, de én épp a kedvenc sorozatommal múlatom az időt, és még csak a 7. résznél járok, uh reggel előtt nem fogok takarítani. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

#9576
 :frown:
Ma elaltattak az 5 macskank kozul a kedvenc cicamat, a feketet a levagott fulvegekkel es hianyos fogsorral. Macska-AIDSe volt, es antibiotikumkura utan azonnal visszaesett 41 fok laz, meg mindig begyulladt iny, torok, remes volt. En csak azt lattam, hogy semmit se mozog, nem dorombol, nyavog, semmi. Amig kuran volt addig evett, mihelyst vege volt, semmit.
RIP.
:frown: :(


ui: London szep, tiszta, stb. Majd kesobb irok, most nem illik ide.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Részvétem.
Mi egy hónappal ezelőtt 14 éves és 7 hónapos kutyánkat altattuk el. "Szokásos" nagykutya probléma: nem tudott felállni a hátsó lábaira, és nem hagytuk szenvedni vele (le se tudtuk vinni, hogy a dolgát elvégezze...).

Kvikveg

Koszi.
Az idei ev nem tul jo ugy latszik. Ramiz, te, en.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

részvétem, tényleg

Jahm, mai "bók" is megvolt...
"Szia szépségem, nincs egy szál cigid?"
"Nincs. És egyébként fiú vagyok"
"ó ja, tényleg, bocsi..."
Mentségére szóljon, hogy félig részeg volt...

Lythis

flood...

szal valaki mondja már azt plz, hogy ez a SM fangirl csak valami megkésett áprilisi tréfa... prettyplease...

csacsa

Quote from: Lythis on 2007-06-12, 01:05:38
flood...

szal valaki mondja már azt plz, hogy ez a SM fangirl csak valami megkésett áprilisi tréfa... prettyplease...

tudom, hogy a remény hal meg utoljára, de ebben az estben már sztem nincs remény se a tréfára...törődj bele.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Lythis

nembaj, remélhetőleg nem mászik ki a SM topicból, és akkor minden marad a régiben...

csacsa

sztem még meg sem találta, mivel még nem postolt oda... :hehe:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Lythis

Arra célzol, hogy valami bizarr - csak számára logikus - sorrendben halad végig az ÖSSZES topicon? OMG... brace for impact...

Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2007-06-12, 01:14:36
nembaj, remélhetőleg nem mászik ki a SM topicból, és akkor minden marad a régiben...

Esetleg ajánlom neki a Rozen Maiden szériát pm-ben, hátha feléled a topic.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Quote from: Lythis on 2007-06-12, 01:14:36
nembaj, remélhetőleg nem mászik ki a SM topicból, és akkor minden marad a régiben...
Hát azt pont nem találta meg, de írt kb. tucatnyi helyre felhívást, plusz még 1 vagy 2 topicot is létrehozott úgy fél óra alatt.

321 GET

A tökéletesség unalmas.

Próféta

Jaj de kár, a feléről lemaradtam :rotfl:

Dreamcleaver

Quote from: Selmo on 2007-06-12, 01:18:26
Quote from: Lythis on 2007-06-12, 01:14:36
nembaj, remélhetőleg nem mászik ki a SM topicból, és akkor minden marad a régiben...
Hát azt pont nem találta meg, de írt kb. tucatnyi helyre felhívást, plusz még 1 vagy 2 topicot is létrehozott úgy fél óra alatt.

321 GET

lol wut?  :hehe:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

csacsa

Quote from: Selmo on 2007-06-12, 01:18:26
Quote from: Lythis on 2007-06-12, 01:14:36
nembaj, remélhetőleg nem mászik ki a SM topicból, és akkor minden marad a régiben...
Hát azt pont nem találta meg, de írt kb. tucatnyi helyre felhívást, plusz még 1 vagy 2 topicot is létrehozott úgy fél óra alatt.
Termékeny a kicsike nah, van ilyen...legyünk vele elnézőek, amíg az idegeink ésa modik idegei is bírják.... :lol:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-12, 01:18:02
Quote from: Lythis on 2007-06-12, 01:14:36
nembaj, remélhetőleg nem mászik ki a SM topicból, és akkor minden marad a régiben...

Esetleg ajánlom neki a Rozen Maiden szériát pm-ben, hátha feléled a topic.  :D
csak rajta.. írj neki PM-et... /gg
Quote from: Selmo on 2007-06-12, 01:18:26

Hát azt pont nem találta meg, de írt kb. tucatnyi helyre felhívást, plusz még 1 vagy 2 topicot is létrehozott úgy fél óra alatt.

321 GET
atyaég... és... említettétek neki, hogy...err... milyen jó, hogy van saját oldala, miért nem megy vissza csinosítani kicsit?

Dreamcleaver

ha tényleg 11 éves, érthető nem? Te mit csináltál 11 évesen?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

hát hogy nem saját SM oldalt, az fix...

Selmo

Tudom, nem illik, meg minden, de:
[spoiler=PM]
Quote from: UsagiIvett on 2007-06-11, 21:35:40
Én nem dúrom fel az oldalt.Bár egy kicsit a Sailor Moon cucc keresést télleg tulzásba viszem.(És még én csodálkozok hogy a vatera.hu-n Animanga meg Jorides letiltott.):( :bruhuhu: Na akkor bemutatkozik!
[/spoiler]
Ja és mindez move-ban, hogy könnyű legyen olvasni...

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2007-06-12, 01:26:07
hát hogy nem saját SM oldalt, az fix...

Na azt én sem. Én pl Transformers képregényt rajzoltam.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

dúrom fel? szanaszét b&hammerelve mindenhonnan? erm... nem kérdezted VÉLETLENÜL, hogy hogyan sikerült neki rátalálnia az oldalra??

thrall

barátnőm (akkormég) 11 éves húga beszabadult egy másik forumra, ahol énis vagyok, de ő nem randalírozott ennyit (mondjuk ő nem SM, hanem Pucca mániás).

csacsa

Quote from: Lythis on 2007-06-12, 01:31:09
dúrom fel? szanaszét b&hammerelve mindenhonnan? erm... nem kérdezted VÉLETLENÜL, hogy hogyan sikerült neki rátalálnia az oldalra??
Erre mondjuk én is kíváncsi lennék.  :D
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Dreamcleaver

Mondjuk én sikeresen lemaradtam róla. Legalábbis úgy látom, a modik már kitakarítottak.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS