Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Fubenalvo

Without öreg pacák:

http://jgraph.extra.hu/albums/userpics/10001/gits3_m%C3%A1solata.jpg


NEm is tudom miért akartam egy félmeztelen csaj mellé egy kopasz öregembert betenni...  :lol:

Én

Ez valami perverzió lesz  :lol: no offense :D

Lythis

Fényhatás szempontjából szerintem maga a konzol akár még maradhatott is volna, max a krapekot tüntettem volna el, de így sem rossz, csak összességében sötétebbnek hat.

Draconire

Quote from: Lythis on 2007-06-12, 20:32:05
csak összességében sötétebbnek hat.
moar lens flare?

Lythis

ahogy a koncepcióból kiveszem ez egy esti háttér ahol valami magas ház üvegén keresztül bambul kifele Kusaragi kisasszony... legalábbis én ezt magyaráznám bele...
Szóval ami fényes, az kb az üvegen tükröződik, éppen emiatt nem raknék rá lens-flare-t... kivéve, ha a monitor mellette/mögötte van... akkor esetleg annak valamelyik szélén lehet, de akkorse nagy.... imho legalábbis

Fazék

Miért van az, hogy bármi többrészes hülyeséget kezdek el letölteni több részt egyszerre, akkor richtig fordított sorrendben végez a file-okkal?  :morci: :oops:
(egyéb programokban számít a prioritás beállítása, de sajnos ed2k-nál eddig nagyon kevés alkalommal észleltem, hogy bármi jelentősége lett volna, szinte sosincs kihasználva a teljes sávszélességem... pláne edonkey-ban csak 3 prioritás fokozat van...)

Draconire

Quote from: Lythis on 2007-06-12, 20:43:12
ahogy a koncepcióból kiveszem ez egy esti háttér ahol valami magas ház üvegén keresztül bambul kifele Kusaragi kisasszony... legalábbis én ezt magyaráznám bele...
Szóval ami fényes, az kb az üvegen tükröződik, éppen emiatt nem raknék rá lens-flare-t... kivéve, ha a monitor mellette/mögötte van... akkor esetleg annak valamelyik szélén lehet, de akkorse nagy.... imho legalábbis

És így?^^

Solid Snake

Quote from: Fazék on 2007-06-12, 21:08:43
Miért van az, hogy bármi többrészes hülyeséget kezdek el letölteni több részt egyszerre, akkor richtig fordított sorrendben végez a file-okkal?  :morci: :oops:

Velem ez a Higurashi RAW-okkal van így. Inkább úgy döntöttem, hogy megvárom, amíg lejön az összes, és csak utána kezdem el kicsinosítani/lektorálni a feliratot (tényleg, az ugye nem törvénybeütközö, ha a saját szájízemre átalakítom a magyar feliratot, hogy aztán azt égessem fel a RAW-ra? Úgysem töltöm fel sehová a módosított anyagot).

sirtomi

De jó is ilyenkor dolgozni! Pláne, hogy POSZT-ra kéne kimenni haverokkal, de én még mindig itt vagyok melóhelyen  :morci:

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-06-12, 21:25:04
Nem, csak arra kérlek, gondold végig, hogy miket írkáltál volna anno 11 évesen. ;)

Hú. Most komolyan elgondolkoztam.
Lehetséges, hogy nyelvtanilag kapatosabban fogalmaztam volna, de én már 11 évesen is elmélkedős típus voltam (ami azóta csak súlyosbodott, NGE után meg már kritikus állapot van).  :hehe:

Lythis

Quote from: Gmer on 2007-06-12, 21:16:30
Quote from: Lythis on 2007-06-12, 20:43:12
ahogy a koncepcióból kiveszem ez egy esti háttér ahol valami magas ház üvegén keresztül bambul kifele Kusaragi kisasszony... legalábbis én ezt magyaráznám bele...
Szóval ami fényes, az kb az üvegen tükröződik, éppen emiatt nem raknék rá lens-flare-t... kivéve, ha a monitor mellette/mögötte van... akkor esetleg annak valamelyik szélén lehet, de akkorse nagy.... imho legalábbis

És így?^^
:lul:

Solid Snake

Quote from: Lythis on 2007-06-12, 21:34:32
Mióta része a tolerancia a plázasátánizmusnak?

Ezen már percek óta röhögök.  :lul:

Én

Szvsz meg a 2 dolognak semmi köze egymáshoz  :ejj:

Lythis

akkor most kollektíve babusgasuk, hogy jajj, hát persze, mi is voltunk 11évesek? puh-lease...

és 324GET

Gregory

Én is hülyeségeket írtam volna 11 évesen. De gondolom akkor le lettem volna oltva, és még hálás is lennék érte, mert legalább hamarabb megtanulom, h mit nem kéne.

minuszmiki

Quote from: Gregory on 2007-06-12, 21:46:06
Én is hülyeségeket írtam volna 11 évesen. De gondolom akkor le lettem volna oltva, és még hálás is lennék érte, mert legalább hamarabb megtanulom, h mit nem kéne.
:tezsvir: 2nded

Solid Snake

Biblia és GITS után szabadon (tökéletesen ideillik):

"Mikor gyermek valék, úgy szóltam, mint gyermek, úgy gondolkodtam, mint gyermek, úgy értettem, mint gyermek: minekutána pedig férfiúvá lettem, elhagytam a gyermekhez illő dolgokat. Mert most tükör által homályosan látunk, akkor pedig színről-színre; most rész szerint van bennem az ismeret, akkor pedig úgy ismerek majd, amint én is megismertettem."

Lythis

Quote from: minuszmiki on 2007-06-12, 21:47:58
Quote from: Gregory on 2007-06-12, 21:46:06
Én is hülyeségeket írtam volna 11 évesen. De gondolom akkor le lettem volna oltva, és még hálás is lennék érte, mert legalább hamarabb megtanulom, h mit nem kéne.
:tezsvir: 2nded
:tezsvir: thirded

Én

Ti tudjátok :D

sirtomi

Asszem kiugrok az ablakon! 1 óra alatt futot le az adatbázis művelet és szar volt. 94 ezer sor ugrott az adatbázisból és most kezdhetem elölről  :oops:
Asszem itt éjszakázom.

.Attila

Ne említgess nekem adatbázisokat!
Banki információs rendszerek technológiája vizsgára készülök, összesen 2 napom van rá (most már csak 1), és kicsit szar (adatraktárak, adatbányászat is közte van).

Solid Snake

Quote from: sirtomi on 2007-06-12, 22:29:33
Asszem kiugrok az ablakon! 1 óra alatt futot le az adatbázis művelet és szar volt. 94 ezer sor ugrott az adatbázisból és most kezdhetem elölről  :oops:

OMG.  :eek:
Együttérzésem, velem is előfordult már, hogy több órányi munkám veszett kárba (mondjuk nem adatbázis, hanem más).  :frown:

[spoiler=btw troll]IT'S OVER 9000[/spoiler]

Manitu

Quote from: Gregory on 2007-06-12, 21:46:06
Én is hülyeségeket írtam volna 11 évesen. De gondolom akkor le lettem volna oltva, és még hálás is lennék érte, mert legalább hamarabb megtanulom, h mit nem kéne.
:tezsvir: 4thed
Amikor én 11 éves voltam egy ilyenért már rég leflameltek volna a zinternetről is :D
Mondjuk különösebben nem zavar, röhögök rajta egy sort, ha meg még sokáig csinálja, akkor kipróbálom azt a bűvös ignore gombot.


Kvikveg

Quote from: Én on 2007-06-12, 17:53:50
Ti 11 évesen tudtátok mi az az internet?  :confused:
Nem volt net 89ben.

Quote from: Solid Snake on 2007-06-12, 21:38:08
Quote from: Lythis on 2007-06-12, 21:34:32
Mióta része a tolerancia a plázasátánizmusnak?

Ezen már percek óta röhögök.  :lul:
:lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Member on 2007-06-12, 22:56:52
Quote from: Lythis on 2007-06-12, 21:34:32
Mióta része a tolerancia a plázasátánizmusnak? Vagy a rokonod?
Megint ezzel a gyenge szöveggel jössz? :D
Szerinted miért akarják sokan a világvégét? Ekkora antitolerancia mellett, ami ma uralkodik...
jesszus :haha: mert a világvége aztán a tuti megoldás :haha:
de rossz a világ, de nem tetszik semmi.. megvan! legyen mindenki másnak is sz*r :haha:

Member

Quote from: Fazék on 2007-06-12, 22:58:58
megvan! legyen mindenki másnak is sz*r :haha:
Egy NGE után szerintem nem sokan gondolják így. De előtte is úgy láttam, hogy akkor már úgysem fáj semmi.

Fazék

Quote from: Member on 2007-06-12, 23:08:16
Quote from: Fazék on 2007-06-12, 22:58:58
megvan! legyen mindenki másnak is sz*r :haha:
Egy NGE után szerintem nem sokan gondolják így. De előtte is úgy láttam, hogy akkor már úgysem fáj semmi.
always looking for the easy way out, eh? :)

Member

Talán újraindul és utána jobb lesz, talán rosszabb, talán nem lesz semmi és vége. De ezt mi már nem fogjuk megtudni. :)

Fazék

Quote from: Member on 2007-06-12, 23:31:19
Talán újraindul és utána jobb lesz, talán rosszabb, talán nem lesz semmi és vége. De ezt mi már nem fogjuk megtudni. :)
hát te tudod. felőlem távozhatsz amikor akarsz, de én és még jópár ismerősöm maradni szeretnénk, mert veled ellentétben találunk élveznivalót is ezen a "nyomortanyán" :)
ha pedig valami NGE-s vagy akármilyen világvégét elintézel csak azért, mert te nem érzed itt jól magad, hát úgy megütünk az afterlife-ban, hogy a kecske is hülye lesz, aki a sírodról legel...  :lazza:

Member

Nem lépek, még van néhány elintéznivalóm, azt hiszem. :) Nameg kíváncsi vagyok rá, hogy a mayák tévedtek-e 2012-vel kapcsolatban. :p